...johaidî, pçdçjâs 8 gada stundas...

Aizsāka madcynics 

...johaidî, pçdçjâs 8 gada stundas...
31.12.2008 17:07
...kas i, ko, dristi un citi mazprâtîgie...ðovakar piedzerties ar mçru, lai 9 tiktu sagaidîts ar daudzmaz sakidrâm acîm...lai...lai...lai...(daudzpunktus lai katrs pieraksta sev visgribçtakos)...

...ak jâ...un lai katrs no ðâ te lasîtâjiem 2009 gadâ iegûtu bçrna prâtu - ticîbu brînumam, ka viss labais notiks...:)
Re: ...johaidî, pçdçjâs 8 gada stundas...
31.12.2008 17:19
Man pie saana tikai 0.3 Remy Martin :) Baigi piedzerties no o3 pat man laikam nesanaaks :D

Es katram noveelu noticeet sev ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ...johaidî, pçdçjâs 8 gada stundas...
31.12.2008 20:20
Ar ðampi pietiks :)
Nu tad , lai sirds ir prieka parpilna !
Re: ...johaidî, pçdçjâs 8 gada stundas...
31.12.2008 20:54
Es cik zinu, tad ja ir kaut kaadi iekaisumi nedriixt neko raudzeetu. Vot i es izvairos no taadiem :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ...johaidî, pçdçjâs 8 gada stundas...
01.01.2009 00:36
Iemetu 50.0 konjaka, Ðampis Rîgas ar izteiktu rûgtumu,aizdomîgs.
Citâdi labi.Sveicu visus.Ceru satikties Doma laukumâ kurâ tur datumâ.
Re: ...johaidî, pçdçjâs 8 gada stundas...
01.01.2009 03:01
13.janvârî domâji? Interesanti, bet 18 gadus iepriekð 13.janvârî mçs daudzi stâvçjâm Daugavmalâ ar domu atbalstît lietuvieðus pçc notikumiem pie Viïòas TV toròa. Todien izskançja aicinajums doties uz barikâdçm...
Re: ...johaidî, pçdçjâs 8 gada stundas...
01.01.2009 20:10
...nja...ðito metienu uz barikâdçm!!!...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 3?
Ziņa: