Jaunais foruma noformējums

Aizsāka strawberry 

Jaunais foruma noformējums
03.02.2009 12:45
Traki, ka tagad uzreiz redzams, cik kurš postējis ;D
Re: Jaunais foruma noformējums
03.02.2009 12:54
vellos, es ar nupat shito iedomaajos...
Re: Jaunais foruma noformējums
03.02.2009 12:55
Bet padomā, Tu esi pļāpājusi 2x mazāk par mani, a man ta likās , ka vairāk;)
Re: Jaunais foruma noformējums
03.02.2009 12:58
jaa, bet es gari, un Tu veel pirms tam tak biji hmm... nu vēl viskas cits... Ebee, un Tev te jubilejs – 6800. (Flower)
Re: Jaunais foruma noformējums
03.02.2009 13:02
Jā, šausmas tiešām. Un ja vēl kopā saskaitītu :-)))
Re: Jaunais foruma noformējums
03.02.2009 13:04
sabojaaji smuko ciparu...
Re: Jaunais foruma noformējums
03.02.2009 13:56
Tagad fiksi, fiksi jāraksta nākošie 98 :D
Re: Jaunais foruma noformējums
03.02.2009 16:04
...mhm...man te kautkādi ķeburi biezā slānī...sajūta, ka kāds gribējis labāk, bet sanāca vēl sūdīgāk...un pie tam vēl velcomi un previewi, follov topili un vēl nezi kādi tur...jēri , kuri ago...osi, izkrati savu sirdi, kurš losis Tevi pagrūda uz šo visnotaļ lielo nesmukumu...:)
Re: Jaunais foruma noformējums
03.02.2009 16:06
...mhm...man te kautkādi ķeburi biezā slānī...sajūta, ka kāds gribējis labāk, bet sanāca vēl sūdīgāk...un pie tam vēl velcomi un previewi, follov topili un vēl nezi kādi tur...jēri , kuri ago...osi, izkrati savu sirdi, kurš losis Tevi pagrūda uz šo visnotaļ lielo nesmukumu...:)

...man likās, ka švaukstu laiki pagājuši...net laikam ka ne...:)
Re: Jaunais foruma noformējums
03.02.2009 21:13
Nepatīk pāreja uz angļu valodu.
Cik atceros ,dzīvojam latvijā
Re: Jaunais foruma noformējums
03.02.2009 23:11
Cik es noprotu, tad ir izmantots kaut kāda cita gatava foruma standartprogramma. Nevis tikai izskats pamainīts. Tādā gadījumā jādomā, ka arī valodu galu galā sakārtos. Kaut gan personīgi man tas nemaz netraucē. Varēšu pateikt paldies, ja šādā veidā viss darbosies ērtāk. Ir taču labi, kad lietas attīstās. Sadalījums pa "globālām tēmām" man joprojam nepatīk. Neklikšķinu pa sadaļām, tātad ierobežoju savu lasīšanu. Uztveru to kā mīnusu sev. Šķiet tādā veidā forums sanāk ērtāks.
Re: Jaunais foruma noformējums
03.02.2009 23:51
Man patīk sadalījums, jo tas nozīmē, ka daļā tēmu man nemaz nav jāieskatās.
Re: Jaunais foruma noformējums
04.02.2009 08:25
Man ar pirmdien visādi ķeburi pa ekrānu lēkāja. Vārdus "žokļa operācija" vispār tikai uzminēt no konteksta bija iespējams.
Previewi un follow topiki labāk lai dodas uz USA. Paspēšu citur svešvalodās palasīties!
Re: Jaunais foruma noformējums
04.02.2009 12:03
Plant, bet var tachu reizeem tomeer uzklikshkjinaat...

es ne ljoti biezhi lasu puishu forumu, kur Mateus priekshnieko, bet reizeem tomeer ieluuru un veel tagad (sev par paarsteigumu) savaa sirmajaa vecumaa uzzinu sho to jaunu par viierieshiem ;) AKA runchiem...
Re: Jaunais foruma noformējums
04.02.2009 12:53
Varēt jau var. Tikai laika nav. Kad visi temati bija vienā strīpā, šad tad zinātkāre ņēma virsroku. Sanāca, ka izlasu vairāk. Tam ir arī pozitīvs moments - taupu laiku. :) Vispār es to nedomāju kā pretenziju, drīzāk kā savu īpatnību.
Re: Jaunais foruma noformējums
06.02.2009 09:04
vecā tēma nomira dabīgā nāvē. un valodas uzstādījumi - UTF8, kaut kur kaut kas glabājās savādāk, bet turpām vajadzētu visam būt skaistā latviešu valodā. Savādāk iepriekš kādam rādījās kaut kādi mistiski simboli, citam ķeburi, bet man normālas garumzīmes.
Re: Jaunais foruma noformējums
06.02.2009 11:11
Nu tā - lielumu pārtulkoju
Re: Jaunais foruma noformējums
06.02.2009 19:53
gandriiz nelasu forumu jaunajaa versijaa.
laikam taapeec, ka nevar palasiit tik aatri kaa agraak - pa diagonaali.

bet tas taa, es te reti ieeju.
Re: Jaunais foruma noformējums
06.02.2009 21:11
...O, šitas jau štokos...:O)
Re: Jaunais foruma noformējums
08.02.2009 19:01
Mani priecee uzraksts "Forumu sarakts".

Ir jau gan taads mazliet saraknjaats, nez, ar laapstu rakts? ;)))
Re: Jaunais foruma noformējums
12.02.2009 00:19
Mani traucē, ka lapas apakšmalā tagad vairs nav piedāvājuma "Iet uz forumu sarakstu" un "Ziņu saraksts". Vienmēr jāpārtin atpakaļ uz augšu, lai paskatītos citas ziņas. Īpaši nērti ir, ja skatās forumu mobilajā.
Re: Jaunais foruma noformējums
12.02.2009 13:18
emm.. jaunāka tēma - vecāka tēma nestrādā? vai kā?
Re: Jaunais foruma noformējums
12.02.2009 13:41
pag, gluži ne tā... Ko Tu sadarīji... :)

"Reģistrēts: 1 gadu pirms" arī ir traki :D

Vajadzētu: "Reģistrēts pirms 1 gada, 12 mēnešiem utt." [Reģistrēts pirms viena gada, trim gadiem, divpadsmit mēnešiem (ja tas būtu ar vārdiem)]. "Atpakaļ" neder, jo tas ir rusicisms. Kolu arī nevajag. Vismaz gramatiski noteikti ne.

Protams, ja tehniski tas ir iespējams.

"Jaunāka – Vecāka"???

Ja raksta "vecākā", tad būtu pareizi "visvecākā" pēc principa "vecs – vecāks – visvecākais"; "jauna – jaunāka – visjaunākā", bet tas nozīmē "pati vecākā" un "pati jaunākā", t. i., pati pirmā vai pati pēdējā tēma šajā forumā.. Taču runa jau nav par to, mēs "nevedam" cilvēku uz pašu sākumu vai pašām beigām;

tāpēc

es rakstītu:

"Iepriekšējā tēma"
"Nākamā tēma"

tikai ne

"Nākošā"
Re: Jaunais foruma noformējums
12.02.2009 14:10
iespējas ir šādas:

registered: ago
un tekstā varu pārrakstī 3 laukus

1. lauks - registered -> Reģistrēts
2. lauks - laiks mēnešos, gados (paldies autoriem, ka ir paredzēta atšķirība ja ir 1, 11, 21, un 2, 12, 22
3. lauks - ago -> ???


ja mainīt secību - jaunāka versija un atkal būs problēmas
Re: Jaunais foruma noformējums
12.02.2009 14:34
Diezgan muļķīgi. Tātad viņu gramatika un vārdu kārtība teikumā uzliek zīmogu.

Tāpēc laikam forumus it bieži netulko. Vai raksta to nelaimīgo "atpakaļ". Man pagaidām nav ideju.
Re: Jaunais foruma noformējums
12.02.2009 18:09
Man ir ideja: to "ago" lauku atstāt tukšu. Sanāks "Reģistrēts: 1 gadu", "Reģistrēts: 2 gadus" u.t.t. Gan valoda gandrīz pareiza, ja to lieko : ignorē, gan parādās, cik ilgi lietotājs jau ir reģistrēts, nevis cik sen piereģistrējies.
Re: Jaunais foruma noformējums
12.02.2009 18:27
Vēl palabošu: Kad labo savu topiku, parādās uzraksts "Spied šeit, lai atgrieztos uz tēmu". "Uz tēmu" nevar atgriezties, var atgriezties PIE tēmas.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.02.2009 18:27 by kachenite.
Re: Jaunais foruma noformējums
13.02.2009 09:18
palaboju tad arī:

pie tēmu saraksta
pie meklētāja

protams, visi bija "uz"

reģistrējies vispār nomainīju un ago atstaju kā tukšu, ja neskaita kolu, tad izskatās kaut cik normāli, vismaz man :)



Edited 1 time(s). Last edit at 13.02.2009 09:22 by osis.
Re: Jaunais foruma noformējums
14.02.2009 20:57
Es vēl tādu ieraudzīju:

Pievienot manu parkastu šai ziņai :)
Re: Jaunais foruma noformējums
15.02.2009 03:13
Es angliski saprotu, tomēr gribētos to SAVE CHANGES latviski lasīt. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 14?
Ziņa: