dzīvsudraba termometrs

Aizsāka P 

dzīvsudraba termometrs
15.03.2009 20:14
Vai kāds gadījumā nezina, kur var dabūt normālu dzīvsudraba termometru? Apstaigāju vairākas aptiekas - nav. Pēdējā pateica, ka vispār no aprīļa tādus termometrus nepārdos. Biju nopirkusi kaut kādu elektronisko, bet tajā neko lāgā saprast nevar- tā saucamā t. norma tur atšķiras no pierastajiem dzīvsudraba rādītājiem.
Re: dzīvsudraba termometrs
15.03.2009 23:07
vai nebija no 1. marta tas aizliegums...
Re: dzīvsudraba termometrs
16.03.2009 18:26
var jau būt, ka no marta... bet nu trakums - aptiekā nevar ieteikt, kurš ir sakarīgs termometrs. Varbūt var ieteikt kādu konrētu t, kas vismaz rāda pēc tādām pašām normām kā dzīvsudraba, tipa līdz 36,6 - 37 ir ok, virs 37 nav ok...
Re: dzīvsudraba termometrs
16.03.2009 18:33
es esmu izmēģinājusi it kā labas un respektablas firmas (Omron) elektronisko termometru - nu nevaru piešauties, un viss! :(
aptiekāres februāra beigās stāstīja par baigo ažiotāžu attiecībā uz Hg termometriem, ka cilvji esot pirkuši i 5, i 10 gabalus... ieliec k-kur sludekli un nopērc vienu, vai arī palūdz kādam paziņam, kas brauc uz postpadomijas (ne-ES) valstīm, lai atved...
Re: dzīvsudraba termometrs
16.03.2009 18:37
Es Omron tieši arī domāju, jo gadījās tieši to nopirkt ;) un rezultāts nekāds. Nu pilnīgs sviesc... laikam jāliek tas sludeklis vien būs ...
del
Re: dzīvsudraba termometrs
16.03.2009 18:54
Es arī nopirku dārgu daiktu, kas man pie normālas temeratūras rāda 35 grādus. Kad nu vienreiz tiešām bija temperatūra, ko mērīt, rēķināju pēc formulas: mana parastā temperatūra + (T - 35) :)))))))
gurkjis
Re: dzīvsudraba termometrs
21.03.2009 10:22
hmm kāreiz vel pirms nedēļas nopirku aptiekā dzīvsudrba termometru.
tie visi elktriskie ir šudi, neticu viņiem.
Re: dzīvsudraba termometrs
21.03.2009 15:54
Gurķi- kurā vietā? Es arī gribu!
Re: dzīvsudraba termometrs
22.03.2009 21:56
Jaa, luudzu, sakiet man ar', kur var iegadaties vienkarsu dzivsudraba termomertu! Tas man joprojam aktuali...
gurkjis
Re: dzīvsudraba termometrs
23.03.2009 19:18
lēdmanes aptiekā (ogres raj.)
krievijā ražots.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: