saaukstējos - vai varu iet peldēties?

Aizsāka azbestvecene 

saaukstējos - vai varu iet peldēties?
26.03.2009 16:52
Kā ir ar saaukstēšanos - vai tad, ja esi saaukstējies, var iet peldēties, nodarboties ar sportu?
Re: saaukstējos - vai varu iet peldēties?
26.03.2009 20:57
nē. jo tā ir papildus slodze organismam, kurš tā jau cīnās ar saaukstēšanās izraisītāju.
Re: saaukstējos - vai varu iet peldēties?
26.03.2009 20:59
Labāk nē- infekcija ir papildus slodze organismam. Sabeigsi vēl sirdi.
Paguli maajaas, kaartiigi eed visu laiku, iedzer kaadus vitamiinus un izgulies, tag Tev imunsistema jauzlabo!
skatoties cik smagi. es parasti, ja kājas/rokas varu pakustināt, eju uz zāli. sportojot, organisms iesildās, asins normāli izdzenājas utt. pēc tam vēl uz saunu. parasti, nākošajā dienā jau vesels. bet tas, protams, kā kuram.
Re: saaukstējos - vai varu iet peldēties?
27.03.2009 10:47
Gan savulaik uz bērniem, gan uz sevis pārbaudīts, ka saukstēšanos sākuma stadijā fiziskas aktivitātes, bet vēl labāk pelde aukstā ūdenī, klepu un iesnas izārstē dienas laikā. Protams, jāskatās uz vispārējo organisma stāvokli. Tam ir arī pamatojums - imūnsistēmai lielāka slodze un šamējā sasparojas ne pa jokam.
tas laikam daudziem, es ar ka slimoju sportoju - pat veel vairaak.
Re: saaukstējos - vai varu iet peldēties?
27.03.2009 12:23
Arī sportoju, ja esmu apaukstējis (bez drudža un temperatūras, tikai iesnas un klepus). Peldu baseinā, skrienu pie -C temp., svaru zāle. Spēka ir mazāk, taču nākamajā dienā jūtos labāk. Paradox...

P.S. labs niks- azbestvecene :D:D:D



Edited 1 time(s). Last edit at 27.03.2009 12:27 by zobs.
es esmu grutniece un arsts teica ka bus jataisa aborts, jo ja berns piedzims tad nu bus jaillemj vai nu berns dzivos vai es dzivoshu, ja es nedzivoshu berns dzivos, ja berns nedzivos tad es dzivoshu.....
dakteri teica ka to nevar izlabot.... :( :( :(:(:(:(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 12?
Ziņa: