...miers jūsu pīšliem...

Aizsāka mad no kautkurienes 

mad no kautkurienes
...miers jūsu pīšliem...
12.05.2009 11:49
...klau, tauta, Jums neliekas, ka dr mirst, klusi un nemanāami???
Re: ...miers jūsu pīšliem...
12.05.2009 16:23
Lapu plaukšanas laiks visiem esot tas grūtākais, gan jau atkal atdzīvosies :)
Re: ...miers jūsu pīšliem...
12.05.2009 21:28
Pateicoties cilvēku prātiem mirst dr.lv ! Vismaz pedējā laikā nekas diži saistošs nav bijis, vai nu krīze vai kāda ''neārstējama ''slimība. Skumji , bet arī piekopt savu ķermeni nāk arvien mazāk, pat pavasara kačoki sāk izzust! Tiešām krīze visus matus noēdusi ? :D
Re: ...miers jūsu pīšliem...
12.05.2009 23:12
Paziņa draugos iepostēja, ka esot pārbaudījis kārtējo dr.lv bezjēdzību. Nezinu, ko tieši viņš te darīja. Skaidrs, ka īstu dr. te sen kā jau pietrūkst un uz nopietnu jaut. atbilde grūti sagaidāma.
Medicine.lv arī ir sviests- tur var jautāt, bet atbilde bieži ir "Skatiet ārstniecības iestāžu sarakstu mūsu mājas lapā!" (ne jau reklāma mani interesēja!) Dažreiz vispār uz jautājumu neatbild...Es vairākkārt mēģināju.
Še ir vieta, kur apgrozās cilvēki,kas smadzenes arī lieto. Tas man patīk.
Re: ...miers jūsu pīšliem...
13.05.2009 00:05
Bet ko cilvēki grib, lai viņiem pasaka?

It sevišķi, ja šāds teksts: "Man pie ānusa ir pumpa, pie ārsta pierakstījos, bet pasakiet, kas tas ir, un nomieriniet mani..."

Skaidrs, ka katram savs ānuss ir ļoti svēta lieta, bet nu sorre...
Re: ...miers jūsu pīšliem...
13.05.2009 00:25
es jau sen saku ka vajag pogu lai var pielikt bildi. tad buus vieglaak pateikt kas tur aizmuguree uzmeties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 9?
Ziņa: