Sekss..

Aizsāka Pēteris 

Sekss..
10.06.2009 00:41
Ko jūs domājat par sexu 12 - 14 gadu cecumāa.. /????
Re: Sekss..
10.06.2009 01:14
Iespējams jau ir... cits jautājums cik to vajag...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
..............................................
Re: Sekss..
11.06.2009 02:43
domaju, ka tas ir loti slikti.
puukvedis
Re: Sekss..
19.06.2009 10:10
hm 12 skiet drusku ta kaa par sherpu...14 mierigi manuprat...ar katru paaudzi jau tas notiek arvien atraak un atraak....tik skrobe ka tad ari cilveks atrak sabojajas ( psihologiski)
Re: Sekss..
19.06.2009 11:34
Jā, visa tā problēma kā reiz ir iekš to "psiholoģisko sabojāšanos". Pats seks kā seks un nav tam nekādas vainas. Daudzi jaunieši un jaunietes tajā vecumā seksuāli apmierina sevi un nav iemesls domāt, ka nevarētu to darīt viens otram. Tikai nevajag aizmirst, ka grūtniecība iespējama arī agrā jaunībā un iespēja palikt stāvoklī šajā laikā ir visai liela.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad nospļaudamies
Re: Sekss..
19.06.2009 15:07
...ku, ir viens interesants faktoriņš...sugas kuces, kuras ir aplecis kāds jāklīgs sētas krancis,tiek brāķētas kā sugas turpinātājas...daudzviet to attiecina uz kuci visās tās dzīves garumā...ar ko mūsu sugas kucītes atšķiras no suņu kucēm???...tātad..šis arī ir viens no faktoriem, kāpēc senāk jaunekļa dirsā varēja mietu nolauzt, tagad pat iestutēt nevar...te pat blakus pisējs bļauj gvaltes - OOO, bļaģ, varu tikai pāris frikcijas veikt, ka jau pļurkš, matilda...meituks vaicā - kas jādara, ja TUR viss sauss, kādi lubrikanti jāziež..:)...PIZDEC!!!...pie tam vispārākajā pakāpē...un kur nu vēl kontracepcija!!!...

...es neesmu pret, bet neatbalstu...un , ja godīgi, tad man pie dirsas, kādi vibļadoki dzims pēc 1000 gadiem interesantu gēnu kombināciju un mutāciju rezultātā...

...kgan laikam gan jau drīzāk esmu pret...
Re: Sekss..
19.06.2009 15:42
Mad, domāju, ka tevis apskatītā problēma ir problēma pati par sevi. Pilnīgi piekrītu par visu to seksa davalvāciju un debilizāciju (ar izrietošām sekām) bet es savu komentu attiecināju galvenokārt uz pašu faktu, var vai nevar... tā teikt, no medicīnas viedokļa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad uzjautrinoties
Re: Sekss..
19.06.2009 17:28
...da lai puļķējas!!!...ja 12 gadīgajam gana stīvs un pietiek prātiņš kaut vai uzspļaut uz pisamspraugas labākai slīdamībai, lai vālē...;0)
Re: Sekss..
28.06.2009 15:51
Ja bērnudārzā agrāk spēlējās ar lellēm un cepa smilšu kūkas, tad tagad sīkie imitē, kā taisa bērnu, tad tas, ka pisās divpadsmitgadnieki, nav nekāds brīnums. Ne pa jokam viss mainījies.... Uz to paši esam izgājuši, ka 1. klasē jau māca par dzimumdzīvi, bet 2. klasē jau prezervatīvus dala.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 12?
Ziņa: