Cik bieži mīlējaties

Aizsāka sex 

sex
Cik bieži mīlējaties
11.06.2009 13:28
winkija
Re: Cik bieži mīlējaties
11.06.2009 14:03
sex
Re: Cik bieži mīlējaties
11.06.2009 14:21
Oi, sorry, apmēram 2 reizes nedeļā, bet man ir vismaz 3 orgasmi. Esmu laimīga sieviete, 30 gadi, ir bērns. Pēc dzemdībām sākās vairākkārtīgie:)
mad smīkņā
Re: Cik bieži mīlējaties
11.06.2009 21:13
...2 x nedēļā, 3 orgasmi...tas samāk 1,5 orgasms vienā reizē...:)
Vismaz 3reiz ned.
Re: Cik bieži mīlējaties
11.06.2009 23:30
wtf peeter? te tu raudi ka neesi gatavs iet sexot ar meiteni, te peeksnji baigais sexotaajs 3x plus. tad veel steroiidus meklee. wtf?
mad smīkņā
Re: Cik bieži mīlējaties
11.06.2009 23:34
...man te blakusesošā jumprava suflē, ka pēc devītā orgasmu skaits nojūk...
...es pats???...da pisos, kad uznāk luste...sūdīgi, ka visbiežāk luste sevi piesaka pa dienu...bet darbā kkā neestētiski nodarboties ar rokdarbiem...:)
Re: Cik bieži mīlējaties
12.06.2009 01:08
Hmm? Tā laikam vecums fiška, ka drazties sagribās visbiežāk pa dienu... kad pienāk vakars tad esi ar darbiem jau tā nopisies, ka vairāk neko negribas :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad smīkņā
Re: Cik bieži mīlējaties
12.06.2009 09:44
...tātad...darbs jāmeklē no mājām ne tālāk par 100 metriem...:)...
Re: Cik bieži mīlējaties
12.06.2009 13:58
Tieši tāpēc cenšos strādāt neizejot no mājas... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad smīkņā
Re: Cik bieži mīlējaties
12.06.2009 14:53
...he, he...100 organismu apskatījuši mūsu visnotaļ saturīgo saraksti, bet NEVIENS neatzīst,ka pisās...jebšu mīlējās...laikam tie interesenti šo lietu nodara zem deķa, aiz aizvilktiem aizkariem, jumpravai pavelkot uz augšu flaneļa naktskreklu, vecim pabāžot laukā pa apeņu malu savu metamo un fiksi nodarot šo te apkaunojošo lietu...:)
Re: Cik bieži mīlējaties
12.06.2009 22:24
mad:

spriežot pēc Tavas loģikas, Amway tirgošana ir daudzreiz apkaunojošāka nodarbe - 20 768:381 :DDD
mad uzjautrinās
Re: Cik bieži mīlējaties
13.06.2009 00:38
...amway andelmaņu un cērpamo domstarpības ir cita štelle...amwejisti sevi pieskaita pie izredzēto kastas - tapat kā Dipona škiltavu džnkstinātaji...tikai tie demonstratīvi visiem nebāž degunā - o, man ir Dipons.. šīs šķiltavas radītā skaņa, kad attaisa vācinu, lai piešķiltu, ir tik raksturīga, ka sajaukt ar citu nevar...labi apavi, labs parfīms, labas lietas, uzsveru - labas - runā pašas par sevi...un zinātājs nekļūdīgi pateiks - o,tā ir lieta....amwejs te arī daudziem kalpo kā sevis apliecinoša štelle - o, es brūķēju, o, es pārdodu...un vesela buntīte tautas par varas makti grib būt tie sevisķie, tie sevi taupošie, tie, kuri var IEGĀDĀTIES UN LIETOT...
...manas domas par šiem produktiem???...nav slikti, betr viennozīmīgi neadekvāti gan neveselīgajai kņadai, gan kvalitātei, gan cenai...man tas atgādina kolonnas veikalus, kur par dārgām naudām cilvēki iegādājas sūdīgas kvalitātes parfīmus...es te paužu par vīriešu līniju...

....ir par amweju labākas lietas, tikai tās tiek andelētas bez šīs tizlās ažiotāžas...bet amwejistiem ir interese uzturēt mazliet histērisku gaisotni.....kā nekā bizness...

...un veselai buntītei ļaužu gribas piesmēķēt no diopna...

...vai atbildēju???
Re: Cik bieži mīlējaties
14.06.2009 14:44
Jap, manuprāt ļoti labi atbildēji :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad uzjautrinās
Re: Cik bieži mīlējaties
14.06.2009 23:32
...he, he....jau 171 māk tikai lastī...un nepisās ne sisti...:)
puukvedis
Re: Cik bieži mīlējaties
19.06.2009 10:06
nepieklajigi butu neatbildet (izlasot vienu no mad komentiem)...jaunajiem biezhak ka 3 reizes nedela ( krietni)...un jo vairak pa dienu nopishas darba jo vairak majas gribas to pashu :D tikai zhel ka stradaju pa naktim - attiecigi puuka lasishana tiek parcelta uz dienas faazi
Re: Cik bieži mīlējaties
28.06.2009 15:56
Ar mad var bez zarnām palikt...
Bet, kas attiecas uz sākumā vaicāto, es vairs sen nepisos, krīze arī šajā jomā/
Helena
Re: Cik bieži mīlējaties
01.07.2009 22:19
videeji 2x nedelaa
Re: Cik bieži mīlējaties
12.07.2009 17:36
Manuprāt vīriešiem tā sexošana smagi atkarīga no tā vai dod :D
Ja dod var 3x dienā :) Bet parasti jau ir zakon podlostji - galva sāp, puncīts sāp, rīt agri jāceļas un kas tik vēl ne :D:D:D
A ja uz sterikiem sanaak paseedeet tad vispār... devīgāka sieviete pec mēneša pa gabalu muks :D:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
sliipaa
Re: Cik bieži mīlējaties
14.07.2009 20:59
Dodu reizi meenesii, ja labi sanjemos.
Re: Cik bieži mīlējaties
19.07.2009 20:10
I don't need sex. The goverment fucks me every day.
Incis 88
Re: Cik bieži mīlējaties
21.07.2009 17:45
ka sanak (1-5)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 10?
Ziņa: