Derdzas tas vīrietis reizēm

Aizsāka serea 

Derdzas tas vīrietis reizēm
28.06.2009 15:38
Galīgs sviesccc! Mans mīļotais nakti nogulēja 12h, atbrauca man pakaļ uz darbu un atkal guļ! Loģiski, ka dusmojos, jo reti ir brīva diena vai pēcpusdiena kopā. Atļaujas vēl pārmest, ja skaļāk uzvedos, bet plkst. ir 3:00 dienā! Ja būtu mīklas rullis, toč noslānītu, lai neceļas vairs augšā!
Nafig! Nebūtu bērni jāražo, dzīvotu ar sievieti kopā!!!!!!!!
mad domīgs
Re: Derdzas tas vīrietis reizēm
29.06.2009 14:03
...slānīt - laba lieta...varbūt tomēr labāk likt džekam iedzīvoties blaugznās???...tā kārtīgi atvilkties ar kādu...ei, bet te jau viens pretendents tā kā pavīdēja???...ko gaidi???...puiškans i nevainību zaudēs, i pašai prieciņš būs:)
zinātu kas ir džeks tai serea, pateiktu viņam kaut ko, lai ieskrūvē viņai smadzenes pareizā spraugā.
sviestsssss
Re: Derdzas tas vīrietis reizēm
27.08.2009 16:01
serea,es Tevi ļoti labi saprotu,mans ar pēc darba tik uz dīvānu un lūr teliķi,atpūsties šim vajagot,bet es nesaprotu tādu atpūtu,man atputa ir kautkur aizbraukt,kaut līdz jūrai aiziet,kādas fiziskas aktivitātes,bet viņi tāāaadi lupatas......nu kā lai te nemeklē draugus ārpus ģimenes?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 7?
Ziņa: