Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!

Aizsāka kachenite 

Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
31.08.2009 13:32
Protestējot pret Bauskas slimnīcas restrukturizāciju (slimnīcu pārvērš par aprūpes centru un turpmāk "ātrie" visus vedīs uz tikai Jelgavu!), baušķenieki nobloķējuši abus tiltus pilsētā. Tagad no Bauskas tikai uz leišiem var aizbraukt! Visa VIA BALTICA aizdamēta!
Ir laiks parādīt, ka Latvija nav "muļķu zeme"! Aizslēdzam mēs arī kaut ko?
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
01.09.2009 04:32
Rīgā tas noteikti nevienu neinteresē.Rīdzinieki pievērsīs vērību jaukajām reformām,kas Rīgas lielās slimnīcas pārstās saņemt medikamentus,apkuri,elektrību.Pagaidām Rīgā klapē tik 2 slimnīcas ciet, KUS un Austrumu bloks turpina saņemt zāles un citus pakalpojumus.Parādi,cik raksta interneta portālos,esot ļoti lieli.Tas jau nekas.
Gultu optimizācija jau būšot ātri un visur,bet to nejutīs,kas nesaskarsies ar slimnīcu.Aprūpes personālu arī daudz kur optimizē.
Noteikti visu dara pareizi un jāpriecājas.
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
04.09.2009 13:47
Visu cieņu Bauskas cilvēkiem.
Tikai cīņā var panākt kaut ko.
"Nācijas tēvi" nav un nebūs.
Būs tikai zagļi un liekēži.
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
06.09.2009 10:32
MĒS PAŠI SEV ESAM NĀCIJAS TĒVI UN MĀTES. KĀ MĒS PAŠI, LATVIEŠI, PAR SEVI DOMĀJAM, TĀ ARĪ MUMS DZĪVOT BŪS! LAIKS APJĒGT, KA MĒS KATRS ESAM VALSTS SASTĀVDAĻA UN VEIDOJAM ŠO VALSTI AR SAVĀM DOMĀM, DARBIEM, ATTIEKSMI.
"Valsts" nav ne ceļu policists uz stūra, ne ierēdnis pie lodziņa. Viņi pēc darba pārvēršas par tādiem pašiem cilvēkiem, kas domā, kā sagaidīt algu, apmaksāt rēķinus, viņiem ir tādas pašas ģimenes un cilvēcīgās problēmas. Latvijas valsts- tie esam mēs visi kopā, kas te dzīvojam.
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
12.09.2009 12:58
Vara baidās tikai no spēka.
Ja Rīgas ielās izietu vismaz 800 000 protestētāju ar prasību atlaist Saeimu un iecelt tautas vēlētu prezidentu, tad būtu rezultāts.
Bet Latvijā tas nav iespējams.
Ģenētiski LAtvieši nav cīnītāji.Visi indivīdi ar cīnītāju gēniem 800 gadu laikā ir iznīcināti.
Palikuši tikai ar vergu,kalpu un vagaru gēniem. Diemžēl.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2009 12:59 by Mazdakteris1.
mad nopietns
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
12.09.2009 13:25
...mazdakter, Tu bieži izsaki viedas domas...pa vidu glupībām...:)
...kreivi apvienojas...kas darāms lai latvieši apvienotos???...jābūt kaut vienam harizmātiskam vai tautā cienījamam kustonim, kurš be liekas pompas beidzot iesviestu sēklu latviešu galvās - MOSTATIES, JūGA LOPI!!!
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
12.09.2009 19:00
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
12.09.2009 19:26
...gedroicelis???...nja...mazliet pa resnu...un glupu...
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
12.09.2009 19:26
...gedroicelis???...nja...mazliet pa resnu...un glupu...
...ja nu silvers uzņemtos.............
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
12.09.2009 21:18
zb- nesmīdini ļaužus!
Polijā Solidaritātes kustības līderis Lehs Valensa bija atslēdznieks Gdaņskas ostā. Netrūkst mums Latvijā ne atslēdznieku, ne pavāru, šoferu, skolotāju. Kam būs lemts, tas nonāks tajā vietā.
Mazdakteri: 1. Ja kādam gribas sevi nosaukt par verga dvēseli, tas nav aizliegts. Es tā nejūtos. 2. Tu slikti vēsturi zini. Par latviešu strēlniekiem aizmirsi? Par janvāra barikādēm aizmirsi? 1905. gads? Tas arī pēc verga izskatās?



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2009 21:27 by kachenite.
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
12.09.2009 21:43
Es gribēju teikt, ka tā ir mūsu katra paša izvēle, kā mēs par sevi, savu tautu, savu valsti domājam un ko šeit darām. Izvēle lepoties, ka esmu latvietis vai kautrēties par to. Izvēle ar visiem cittautiešiem runāt svešvalodā vai likt viņiem mācīties runāt latviski. Izvēle izmest mēslus, kur pagadās, tā piedraņķējot SAVU VALSTI vai drusciņ paieties līdz konteineram. Izvēle runāt žargonā vai literārajā valodā... Simtiem izvēļu ikdienu. Viss sākas ar mums pašiem un tikai tad nāk ciema, pagasta, valsts mērogi. Nevajag teikt, ka "es jau te neko! Tie- tie citi!"
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
12.09.2009 22:03
Kachenite, es Tev piekrītu. Es, piemēram, lepojos, ka esmu latviete. Man Latviaja ir un paliks Latvija, kaut arī Latvijā ir tā krīze. Ko es ar to gribu teikt? Es ar to gribu teikt, ka īstens latvietis lepojas, ka viņš ir latvietis, vienalga vai Latvijā ir tā nauda, vai arī nav tā nauda. Tie augšējie arī ir tikai cilvēki, tādi paši kā mēs.
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
12.09.2009 22:13
Un vēl, kas...es nevienu no augšējiem neaizstāvu.
Mazdakter1, bet arī protestakcijas neko neglābs - neglābs to ekonomisko krīzi. Un mazdakter1, Tu gribi pataisīt Latviju par kriminālu ar tām protestakcijām?
Es tikai izsaku savas domas un mēģinu saskatīt tur loģiku.
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
13.09.2009 14:34
ko tautas vēlēts prezidents uzreiz izdarītu?

protesta akcijas jau bija: vajag atcerēties par psiholoģiski nestabiliem cilvēkiem, kas tādos pasākumos vienmēr parādās un izdara daudz posta... jauni puiši ar švakām prasmēm un zemu pašvērtējumu, kuros toties ir daudz agresiijas. savulaik tādi lauza mašīnas manufaktūrās. vai tāpēc tagad nav rūpnīcu?

manā pašvaldībā arī notika nelikumības, viss tika risināts administratīvā ceļā, bija daudz sarunu, daudz tikšanos, beigās diemžēl arī tiesa. inicatori un galvenie sarunu vedēji gan nebija latvieši, bet labi izglītoti krievi un profesionāļi savā jomā... latvieši tikai vicināja dūres un īdēja: mums nedddoooddd... un procesu ļoti traucēja.

tai pašā medicīnā: vai nu bez glavvraču svētības sapirkti visi tie nedarbināmie un dārgie hlami slimnīcās, kuru Latvijai ir par daudz, bet kuri ir pirkti uz kredīta? sen zināms, ka it bieži slimnīcu administrācijās sēž švaki profesionāļi un aunapieres... un tas attiecas uz visu valsts sektoru, kur var slaukt bez ierobežojumiem. i kāpēc nav stingras nostājas: tu nebūsi mūsu priekšnieks?



Edited 1 time(s). Last edit at 13.09.2009 14:44 by Runcene.
Re: Baušķenieki "aizslēguši" Bausku!
18.09.2009 02:22
Francijā,Beļģijā ir protesta akcijas.Mums tādu nav bijis.Kopenhāgenā pirms pāris gadiem bija streiks.
Londonā-Kapitālisms ir tāds , cita pasaule ir iespējama.Iet pa ielu, pilna iela ar cilvēkiem un nekas.
Bija nesen.
Mums, iespējams ir TOTALITĀRA IEKĀRTA AR SLĒPTU TIRĀNIJU UN MASU PSIHOLOĢISKU APSTRĀDI.
Neviens mani savādāk nepārliecinās.
MUMS IR TIESĪBAS TIKAI MAKSĀT NODOKĻUS UN UZKLAUSĪT MELUS.
NEKĀDU CITU TIESĪBU MUMS NAV.
KĀDU TUR TAUTAS VĒLĒTU PREZIDENTU>?
LABĀK MAINĪT VĒLĒŠANU SISTĒMU- KO TE VISI VARAS ATBALSTĪTĀJI NOLIEGS TŪLĪT MANI NORIES.
REJIET.
VĒLĒŠANU SISTĒMA,KAD IEVĒL PĒC PERSONU VĀRDA UZVĀRDA, NEVIS POLITISKĀS PARTIJAS.
TĀ IEVĒL SAEIMU.
PAŠVALDĪBAS ARĪ VĒLAMS.
PILSĒTU MĒRUS IEVĒL TIEŠĀS AIZKLĀTĀS VĒLĒŠANĀS, PĒC UZVĀRDA,NEVIS PARTIJAS PIEDERĪBAS.
LABA IDEJA.VECA.
TAD BŪTU- ES X/X ESMU SOLĪJIS, ES ESMU DEPUTĀTS.
CITĀDI VIENS CIRKS-PARTIJA A GRIB, PARTIJA B NEGRIB.ES NEATBALSTU ŠO LIKUMU, BET MANA PARTIJA LIKA.TAD VĒL STAIGĀ NO VIENAS PARTIJAS UZ OTRU,IESTĀJAS,IZSTĀJAS,PARTIJAS IR VALDES,TĀS MAINĀS.IEVĒLĒTĀ PERSONA VAR ATTEIKTIES NO MANDĀTA UN DOD VIETU NĀKAMAM SARAKSTĀ.
BEIGĀS ĻURKST UN VAID-POLITISKĀ ATBILDĪBA UN VIS I MURGI.
VAJAGA TĀ- ES JĀNIS,PĒTERIS,JURIS, ESMU DEPUTĀTS, BALSOJU ŠADI UN ŠĀDI,LAI VAR KATRAM PAPRASĪT,KO ATBALSTĪJI TU,TIEŠI TU.
LAI VAR APSKATĪTIES KONKRĒTU PERSONU PAGĀTNI UN PAR TO KONKRĒTO BALSOT,NEBAIDOTIES,KA VIŅA VIETĀ BŪS CITS BEIGĀS.
LAI IR KAM KONKRĒTI PRASĪT..
PAŠVALDIBĀS VĒL LABĀK-VISI REDZAMI VAIRĀK VAI MAZĀK ZINĀMI,JA LAUKOS.TAD PRASI- TU IEVĒLĒTS,TEV TAS UN TAS SOLĪTS.
CITĀDI- NĀC MŪSU JŪSU PARTIJĀ,ZINU CILVĒKU,KAS Mainīji SARAKSTUS NESKAITĀMI, VIŅU IEVĒL,JO PATĪK...Partija saka-mēs uzvarējām tur un tur.
Tas viss,ko vl klusēja par notiekošo,ierosinājumu nav, protesta nav bijis.Tikai 9.maijs un kurš tur marts.Kāpēc viņiem vienaldzīgs viss vasarā bija,tagad sarosījušies?NOVĒRST UZMANĪBU NO PARĀDIEM MEDIKAMENTU FIRMĀM UN BUDŽETA DEFICĪTA?
Labāk būtu nopirkuši tās iekšējā aizņēmuma obligācijas,kuras LV tirgo intensīvi izsolēs.Būšot 400milj vismaz vēl.
To www.rfb.lv nasdaq var skatīt vpp tirgu.un Valsts Kases publiskos pārskatus.
Tā,ka kas zin, cik te gribēs dzīvot un maksāt visu to, unkādi būs nodokļi, lai to nosegtu.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.09.2009 02:26 by joll.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 10?
Ziņa: