Datori

Aizsāka joll 

Datori
14.09.2009 05:51
Varbūt kāds no foruma lietotājiem lieto netbooks, tos minidatorus.
Ja jā,gribētu Jūsu atsauksmes par viņiem.Jauda,ko velk un kādi viņi vispār ir.
Datoru forumos lasīju,bet tur raksta pārsvarā no info,kas pieejama arī atbildes.
Man gribās no cilvēkiem,kam ir lasīt atsauksmes un te varētu būt atklātas, jo nav datoru forums.
Viņi lēti,bet daudzi saka ,ka nevelk un labāk esot jāpērk Aceri vai no lētā gala ar Celeron un Sempron lielie laptopi,jo tie esot datori,bet netbooki vāji.

Tiem esot Atom procis,kas neko nevelkot lāgā un esot 3ā pentium līmenī,pat vājāks.
Kam viņi der un vai tiešām labāk pirkt lielāku un lētā gala portatīvo?
Netbooka man nav bijis,tāpēc nezinu.
Paldies jau pieriekš par atbildēm.
Re: Datori
14.09.2009 14:24
uzliec atvērtā koda programmas, tad kaut kā ies, bet nopietnas Microsoft švaki būs. jebkurā gadījumā laiku pa laikam ir kaut kādas atlaides nopietnākiem laptopiem... uz skolas sākumu, piemēram, bija.
Re: Datori
16.09.2009 22:46
Ja gribi labu mašīnu, ņem Lenovo 12...13 collu, bet lētie tie nebūs (maigi izsakoties)... vispār visi mazie ir dārgi... Netbook pats par sevi ir laptopa sērdieņu variants tā kā prasīt nav ko no viņa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Datori
18.09.2009 02:03
ku! bet, ko vispār var uzinstalēt un normāli darbināt uz Netbook, ja viņus tā pērk daudzi?
Varbūt zināt?
Kāpēc viņus pērk, nesen redzēju pat tramvajā 2 cilvēki tos lietoja,mazliet jocīgi.
Jā,labs laptops būs dārgs.Mums jau grūž consumer preci un tāpat cenas visai augstas.
Tā kvalitāte,nezinu kurai firmai kāda ir.
Dell tagad Polijā ražotni bīda,tad jau kvalitāte arī būs tāda....hmm...
Pēc portāliem spriežot,ir jau corporative un t.s. entertaiment-gaming sērijas.Kvalitatīvāki.
Tomēr,pie mūsdienu progresa tehnikā un tā negibās pārāk daudz maksāt arī.
Tagad iegādēm laikam topā ACER, kāpēc?Lēti?SKatījos,vienā veikala lapā,ka Lenovo Think Pad SL 500 šie iebāžuši T1600 Celeronu, bet Dell lapā pat VOSTRO,kas it kā mazā biznesa līnija, arī tagad Celeron M560 procis.Krīzes dēļ piedāvā tos pročus šitādām sērijām arī vai kā?
Par to ekrānu,man liekas ka 14 collu jau man pamaz ir, kur nu vēl mazāku.
Kad pie 14 collu nosēžu 6 stundas ,liekas,ka ekrāns ir mazs.Ekselim vispār grūti uz tā.
Mazāku tā,lai līdzi paņemt vieglāk vienīgi.
Paskatījos pa veikaliem,kā tagad nostrādāti portatīvie,ti, enģes ekrānam,dzeses gaisa atveres kur liek,klaviatūras kādas.Daži liekas uz mēnesi lietot paredzēti, vai spīdzināšanai domāti.
Esat speciālists par notebookiem?
Lenovo tagad labāka kā citas firmas?Agrāk bija tur viena, otra topā.Pamainījās.Ar to servisu arī,kāds LV uz Skandināvijā ir labāks kurai firmai.
ASUS it kā Polijā remonta cemtru tikai tur un Dell tad jau arī,ja razotni tur pārcēlis.Tam vismaz draiverus nebija problēma saitā novilkt,ASUS,kā jaunāki modeļi,tā vecos no saita arhīvā vai kur tur nobāž,pētīju viņu lapu,baigais sviests.
Re: Datori
18.09.2009 02:46
joll

Ko tad tu par netbooku runā ja tev jau 14 collu ekrāns ir par mazu... Vispār datori un to apkalpošana ir mans galvenais maizes darbs un par to es varu runat daudz bet man slinkums to visu rakstīt forumā... Taču jāņem vera, ka jebkurā gadijumā nezinu visu un mans viedoklis būs vairāk vai mazāk subjektīvs. Ja gribi lai no ekrāna acis negurst tad aizmirsti par spīdīgajiem ekrāniem. Man nav racionāla izskaidrojuma kapec tos bāž tirgū (laikam lētāki un stulba tauta krīt uz spožām lietam) jo viņi ir pretrunā ar kvalitatīva attela iegūsanu pec savas būtības. ACER perk tāpec ka lēti un jaudīgi bet jaudīgi un leti viņi ir tāpēc ka nekvalitatīvi. ASUS kādreiz bija brends bet tagad ir stipri nobraucis ar letām un nekvalitatīvām lietām. Lenovo savulaik pārņēma IBM ražotni un pirmie Lenovo vispār bija faktiski IBM mašīnas arvisu IBM logo. Ļoti kvalitatīvas, reāli leģendāras mašīnas. Dārgas savas kvalitātes dēļ un tapēc bieži ne visai jaudīgas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Datori
18.09.2009 03:26
Netbooku biju domājis avārijas variantam,lai Ofisu jūzotu un netu.Bet normālu ofisu,ne studentu apgraizīto.
Jā,man paziņa teica,viņma notebook 900LVL pēc gada uz garantiju,vilka mēnesi remontu.Tagad salūžis atkal un firmas-pārdevēja vairs nav.
Mna jau nekādu superjaudu nevajag, Office un arhivātoriem,pleijeram,vēl amatieru līmenī ierakstīt skaņu,prastu,uzlikt kādu balss pazīšanas-drukas programmu arī.Varbūt vēlāk kādu nuhaltērijas progu un weblapām kaut ko.
Vismaz tādu,lai var Ofisā strādāt un vienlaicīgi mūziku klausīties,ja ieslēdzas antivīruss,lai nekarās no slodzes visu šito vienlaikus darot.
Tagad es uz veca korporatīvās sērijas nouta to varu, tikai tas jaunāko ofisu negrib vilkt.
Ja 2003, tad normāli iet.Ielieku wmp klausīties valodu un drukāju,vai netā skatos.Spēles man nevajaga.
Tikai,ar arhivātoru ir slodze jūtama un videokarte maza jau mūsdienām.Dabiski,Vista nav, ir XP SP3 ar visiem updeitiem,arī Flash Playeram,
Klaviatūra šim jaunāk liekas, kā daudziem veikalā esošiem jaunajiem.Rokas arī nekarst un pa 6 h mazāk sasilst,kā veikalā daudzi demo režīmē esošie.
Žēl,bet no tāda cenu plaukta nopirkt vairs nevaru...ko darīt..
Kādu man vajadzētu pēc konfigurācijas kaut vai?Varbūt arī firmas ieteiksiet?Jo ar garantiju mums arī ziniet kā ir.Negribu vispār,ka būtu jānes remontēt.Labprāt ņemtu stacionāro, bet to nebūs ērti vadāt apkārt un tās kastes nav nekādas lētās arīdzan.
Cik vēl jābūt dzelžiem,lai netā TV skatītos,vai ar tjūneri pieliktu?
Televizoru izlēmu,kad šis nobeigsies,jaunu nepirkt,laika nav skatīties televizoru.Daudziem veikalos ir spīdīga gluma taustiņu virsma, cooler heatsink pie pamatnes rokām,kur rakstot liek, vai šauriņi zem displeja.Taustiņi arī,tādi,ka Dievs pasargi.Korpusi lokās vairāk kā veciem datoriem vai uzbāzta metāla plāksnīte virsū,kā paviljoniem, par kuriem vispār bija www.hplies.com rakstīts.Bet,ka tā padomā T1600 procim vai Celeron M560 tas ko rakstīju būtu jāvelk,vai ne?
Programmas varētu būt Iffice pilnais un arhivātori,obligāti.
Re: Datori
18.09.2009 09:02
ku! kaa buus ar windows 7? iesaki?
Re: Datori
18.09.2009 10:38
joll

Ja spēlēm nevajag tad derēs jebkurš tagad noperkams dators. Atliek tikai izvelēties starp kvalitāti un jaudu. vairumā gadijumu arī vecais dators slikti darbojas tikai tāpec, ka sistēma ir veca un nolietojusies kā arī gadās, ka atmiņa pietrūkst. T1600 tomēr būs pavājš bet M560 jau pieņemams. Taču kopumā vajadzētu censties tomēr iegūt divkodolu procesoru. Kaut vai vājāko no viņiem. Kaut ko konkrētāku pateikšu vēlāk. Cik esi gatavs (gatava) maksāt?


zb

Pagaidām nekomentēšu windows7. Esmu to jau lejuplādējis bet nebija laika ievērtēt. Mateus par viņu izteicās ļoti atzinīgi. Windows7 satur sevī vairākas jaunas tehnoloģijas kurām teorētiski vajadzētu manāmi uzlabot un atvieglot datora darbu taču nezinu vai nebūs kā parasti arī kāda darvas karote medus mucā. Kā parasti, jaunu sistēmu neiesaku tiem kam vajag lai viss iepriekš lietotais kārtīgi strādā jo gan jau pāris gadu būs problēmas ar draiveriem un daudzas iemīļotas programmas tā arī netiks atjaunotas šai versijai. Bet ja kļūstat par jaunu datorlietotāju un maz ko no tā visa saprotiet tad kāpēc gan nē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Datori
19.09.2009 03:07
Ku, vēl nav zināma konkrēta summa.Jaapkopo bilance, ieņēmumu prognozes jākoriģ''e un tādas klapatas priekšā vēl.
Nekādu tādu, ko izrādīšanai pērk vai kā tur.
Jā jaunos skatījos,loģiski,kā jau rastījāt,ka tādi un tādi dārgi.
Nebūtu šitāds laiks,tad jau varētu ņemt arī dārgu variantu.Labāks jau noteikti būtu.
Kas,man tur tikai tās programmas un darbības, ko aprakstīju vajadzīgs veikt.Nekādu īpašu prasību nav.
To tirgotāju arī ir daudz un viņi iet un nāk.Gatantijas servisi arī visādi.
Gribētos tādu,ko nav jānodod garantijas remontā un kas pavelk normali visu šito.
Tā,kā nav jau uz desmit gadiem prece,tas \loti dārgu nevar.Tādu,kas ir galīgi ne tā nostrādāts arī nevajag.
Ir redzēti pat uz pusi cenu atšķirību noutbuki,kam dārgākajam????!!!!!Spīdīgs,glancēts ekrāns,mīksts panelis,cooler gaisa izvade piebāzta pie pašas displeja pamatnes, Pie kam mazi cik vien spējuši gaisa pievades atveres veiktas.
Otrs prastāks,bet vismaz šo defektu nebija.
Eņģes un fiksatorus displejam laikam tagad netaisa vairs kā agrāk.Vecajam večukam nav 'šīm detaļām nolietojuma pazīmju pat.Stingrāki,kā pusei,kas veikalos jauni.Un jā,pietrūkst atmiņas mazliet un sistēma tiešām nolietota jau ir pamatīgi.
Re: Datori
19.09.2009 11:26
joll

Labi, apskatīšos brīvā brīdī ko varetu piedavāt. Bet ja godīgi, tad man ne visai patīk to darīt, gadijumā ja cilvis pat īsti nezin ņems vai neņems un pa cik. Jo reālais tirgus (ne internetveikalu kur vienmēr viss ir) ļoti strauji mainās un pēc dažām dienām piedāvājums būs manāmi cits.

Datoru remonta, apgreida vai parinstalēsanas jautājumos varat droši rakstīt uz guru03@inbox.lv Var saņemt pakalpojumu oficiāli ar visiem papīriem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Datori
19.09.2009 23:43
Jā, starp citu, labam portatīvajam datoram nedrīkstētu būt dzesēšanas gaisa ņemšana no apakšas... tobiš nekādi vaļēji caurumi nedrīkst būt apakšā... ja tādi tur ir, tad jums jāaizmirst par to, kas redzams portatīvo datoru reklāmas bukletos - datora lietošana gultā vai uz pūkaina paklāja...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Datori
20.09.2009 21:30
http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/computers/noutbooks-and-portables/hbxnm.html

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Datori
22.09.2009 02:39
Laba mašīna, nesaprotu, kāpēc tādu pārdod vispār?Vēl var normāli lietot tieši Ofisam u.t.m.l
Būtu man tāda, nepārdotu, ja nebūtu defektu.Nepārdotu.Pārāk labs,lai pārdotu viņju.
Anyway paldies.Tagad zināšu, kādi normāli ir.
Šobrīd pat neesmu LV.tā ka ar pirkšanu tuvākā brīdī iekš LV ir tā kā ir.
Par cooler intake jā, ku! JĀ!
TIEŠI TĀ KĀ JŪS RAKSTĀT, TĀ IR!
Es gan datoru lietoju tikai uz horizontālas virsmas,normāli uz galda kāda.
Tā gultas darbināšana man neiet pie sirds.
Uz paklāja jau sasūkt visu ko var arī sāna ieplūde,sevišķi pūkaina.
To reklāmai.Lai pērk!
TIK UN TĀ JUMS IR LIELA TAISNĪBA PAR GAISA IEPLŪDI.
JA ATVERES TIKAI APAKŠĀ UN KĀJIŅAS,T.S. ATSTARPE NO PAMATNES LĪDZ ATBALSTAM MAZA, TAD MAN LIEKAS UZ GALDA ARĪ VĀJI DZESĒTOS.
Tādu redzēju, paziņam ir ar ieplūdi no apakšas un uz galda sanāk 1-2,5mm sprauga starp galdu un apakšu.
Taisot atskaites grāmatvedībai, uzsila pa 4 stunām ļoti pamatīgi, roku balsta daļa uz ap 40 grādi,mazliet vairāk pat.Modeli gan neatceros,bet mazlietots un ne acer s.
Liels paldies par rakstu par procesoriem un atverēm, atcerējos tagad arī par tām...
inka11
Re: Datori
22.09.2009 09:29
pusgadu stāv uz galda netbook, nepatīk, pārāk lēns, gribas mest pret sienu :)
reizi nedēļā nopulēju spīdīgo virsmu, bet vērts vaļā gan netiek.
Kristaps
Re: Datori
23.09.2009 09:24
Cilvēki ko jūs varat nabaga joll;am stāstīt muļķības.
Netbook kā vārds vien jau izsaka visu. NET = sāisinājums vārdam internets = book = grāmata. Kopējais tulkojums ~ interneta grāmata. Netbooki ir mazi, nejaudīgi datoriņi kuri ir domāti darbiem kurus tev nevajag stundām ilgi taisīt,drukāt utt, viņi der piemēram skrienot pa pilsētu ieiet netā, pārbaudīt e-pastu, pielabot kādu darbu caur office, izmantot skype, msn utt.

Ja domā stundām ilgi ko darboties pie tā aparāta tad tiešām NEIESAKU netbooku. Kādēļ tieši gribi netbooku ? Jo skan jauni un moderni ? Ja plāno ilgi pavadīt laiku pie šīs ierīces tad ņem portatīvo. 14 collīgo un uz augšu.

Runājot par brendiem. Visi viņi ir plus mīnuss vienādi ( lētajā un mid galā ) , tie kuri saka, ka acer ir nekvalitatīvi nesaprot par ko runā. Jā, lētā gala aceri ir plastmasīgi, plastmasa verot vaļā drusku čīkst utt, bet tādi ir visu lēto galu portatīvie. Visi viņi ir vienādi ! Cenā virs ~ 400 ls aceri jau ir ļoti kvalitatīvi, apdarē parādās jau karbons, alumīnijs. Pērkot aceru vismaz netiek pārmaksāti demsitiem procentu par brendu kā tas ir ar dell vai hp, lenovo datoriem.

Ja tomēr pērc netbook tad uz procesoru vari īpaši neskatīties, bet ja jāizvēlas starp intel atom vai intel celeron tad ņem atom ( ja ir divkodolu atoms ) , bet ja ir vienkodolu atoms tad ņem celeron. Uz netbooka NAV jēgas likt neko jaunāku par windows XP sp2, vienkāŗsi nav jēgas, vilksies viss nejēgā.

Ja pateiktu aptuveno summu būtu daudz vieglāk orientēties un visu apskaidrot.
Ja vajag konsultāciju varu visu skaisti un saprotami izstāstīt.


P.s

Par to windows7, atkal jums lielie meistari nav taisnība. WIndows7 jau šobrīd ir stipri stabilāka un drošāka par XP un Vista operētājsistēmām. Ar draiveriem vai programmām nav nekādu problēmu jo uz šīs os darbojas gan XP gan vistas draiveri / programmas. Pats ikdienā jau lieotju pāris mēnešus un nav nekādu problēmu
Re: Datori
23.09.2009 20:48
nu es metu acis uz to win7. buus jaaiepeerk kad saaks paardot. man liekas kautkad oktoobrii.
inka11
Re: Datori
25.09.2009 11:22
Kristap, ha, ja tie netbuki ideāli derētu netam - viss būtu ok.
manējais lapu atver it kā ātri, bet tad brīžiem tā sabremzējas, ka nav izturams - nevis lēns - bet tāda sajūta, ka raustās kā topucis uz drāts.
inka11
Re: Datori
25.09.2009 11:24
ir labais win7, piekrītu.
Re: Datori
25.09.2009 14:27
Nezinu, Microzoptam vairs neticu taa iiisti, peec taas Vaarnas, atvainojiet - Vistas. Man viur ir XP un prieciigs esmu. Ari viens plusins ir tai XP, vinam vairaak par 9c grafika neiet. Sanaaca automaatiskai ierobezojums speeleem ;) Microzopti saka ka tas ir miinus, no mana viedokla tas ir pluss. Nevajag pirkt jaudiigu videokarti, pietiek ar NV 250GTS DK 512mb. Arii sisteemu nerij pa velti, kaa to dara Vista.

Nelieku pagaidam Win7 pamatdatoram, instaleju beerna datoram (Core 2 Duo E4400, 7600Gt, RAM 2Gb). Skatos. Neko labu teikt nevaru, gluki ari tajaa ir.

Par netgraamatu. Man ir Acer Aspire One. Atom 270. Cietais disks 100gb. Win XP. WLAN. + izmantoju savu USB GPRS modeemu, jo izmantoju ta mobilitaates priekus.
Nekaadu probleemu, pie vina japierod un jalieto prieks taa, kam vins ir domaats. Nevar prasiit no mikrolitrazkas, lai taa braukaatu kaa Ferrari. Es vinu vadaaju sev visur liidz. Loti apmierinaats. Izmantoju paarsvaraa netam, youtubam, catiem, noskaneetiem, agraak uzrakstiitiem dokumientiem, fotograafiju suutiisanai, e-mailam. Loti eerti. Tas ir mazins darba zirdzins. Rakstiit uz vina gan pagruuti, kaut vai tagad rakstu no vina un sanaak diezgan aatri.
Vienu gan neiesaku, nepeerciet Asus netbukus, viniem tastatuura paaraak cieta, jaasit praktiski pa vinu.
Re: Datori
25.09.2009 15:26
inka 11 bet kāds tev paging file lielums un atvēlētā storage pārlūkam?
Viņjus var mainīt.
Pārlūkam,ja ir maza atmiņa atvēlēta, tad jā....
Procesoram tur maz darīšanas,man paziņam vecā kaste par P3 600MHZ un XP iet netam labi,bet šim RAM 256MB tikai vispār.
Uz win a Task Manager var nočekot, cik un ko ņem kura programma.
Raimonds man arī vista nav.Viņja ir drausmīga.Besī nost.Tiesa gan, XP ir normāls pagaidām, un 7 ais?Es nezinu.
Nu Vista salīdzinot ar Ubuntu vai XP ir lēna.Ir mēģināts uz viena un tā paša datoram, viena paziņa lika uz jauna notebook a visas trīs progas un rezultātus pateica.
Te jau lieto daudzi portabļus,jo ir jāpaŗvieto kompis un alternatīvas nav.
Jā, vislabāk ir kaste, nevis portablis.
Nē, man modes pēc viņju nevajaga.Vajaga lai var pārvadāt un lai iet Ofiss viss Ofiss,nevis kaut kas no viņja.
Nu man bija sastātstīts, ka esot jaudīgi Atomi, prasīju citiem,tie saka,ka švaki baigi viņi.
Jā, nu dārgs portablis it kā labāk, bet zinu ,kam ir dārgs, un garantijas remonts vienreiz veikts caur pārdevēju, tagad pārdevēja firma likvidēta, otru remontu veica ražotājs/komps dārgs, garantija laba,pareizi formēta bija/.No garantijas remonta numur 2 jēga bija atkal uz 2 ām nedēļām.
Portabļa cena,rēķinot latos 900.Tā ka visādi ir.
Re: Datori
25.09.2009 15:27
Uz tā mazā varēja Ofisu uzlikt, kaut Open Office?Nav kāds mēģinājis?
Re: Datori
25.09.2009 16:27
Mantas OpenOffice staav, bez robleemaam. Tam pietiek.
Re: Datori
25.09.2009 17:33
Win service pack 3 vai 2ā?
Te raksta,ka otrā tik velkot mazdatori.Ļoti interesē.
Re: Datori
25.09.2009 18:28
SP3 probleemu naff
Re: Datori
25.09.2009 20:57
win7 veel paardoshanaa nav iznaacis, taa kaa gljukus droshi vien kaveel izkjers. bet runaa ka esot labs.
man veel xp ir labs gana, bet peec sisteemas upgreida, vajag kautko kas izmantotu visus resursus (core 2 quad, 8gb RAM utt)
vista galiigi nepatika, ceru uz win7.
Re: Datori
25.09.2009 21:12
;) Vot zhivut zhe burzhui ;) Laba mashiiniite tev ;) Jaa ar taadu XP buus pasauru un redz vins no taveejiem 8gb RAM ´, tikai nedaudz paari 3gb. Un ar to neko nevar padariit. Biija kautkaadi meeginaajumi ar XP64bit, bet nu kaut kaa massaas vins neaizgaaja.

Es to zinaadams, speciaali pirku tikai 4gb. Bet nu man vieglaak, es pats tos datorus sev komponeeju un vazaajos, ko gribu tuo lieku un buuveeju no nulles ari

Man tagad galvenaa masiine ir
Pentium E5200 @ 3,4 Ghz (var arii vairaak,bet daru to peec vajdziibas), DDR2 4Gb 800mhz, NV2500GTS DK 512mb, Monitor kautkaads Acer 23", pagaidam man vissam pietiek. Iisteniiba so processoru var izskruuveet liidz 4 Ghz, bez liekaam probleemaam. Un tie jav ir griesti prieks reaali izmantojamaam videokarteem, taas praktiski nespeej vairaak apguut.

;) Panem labu un nedaargu processoru ap 80euro, un izdabuuj no vina to, par ko iisteniibaa jaamaksaa 250up euro :)



Edited 3 time(s). Last edit at 25.09.2009 21:54 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Datori
25.09.2009 22:39
Es ar savu dzelzi pats lieku kopaa. Domaaju par i7 bet beigaas panjeemu Core 2 Quad Q9550, 2.83GHz , 12MB L2 cache. Tieshi kaa domaata prieksh overclocking. MB - Asus p5q pro turbo. corsair DDR2 8gb 800mhz, nv9800gtx+, benq 24". domaaju kaadus 5us gadus buus labi un nebuus nepiecieshamiibas neko mainiit.

njaa - xp vairaak par 3gb negrib lietot.
Re: Datori
26.09.2009 09:44
Moshno... :) Viens miinuss sisteemaa, tev dizbalanss processors/videokarte. Taa videokarte (tadi patti kaa man) buus "saura" vieta sisteemaa. Vina nevar atvert to potenciaalu ko dod vinai processors. Tev vismaz jaliek klaat otru taadu pasu, bet to nevar izdariit :) Jo tu izdariiji kluudu peerkot NVidia uz so mb., vina tur tikai Crossfire, t.i. var likt tikai AMD x 2. Vieniigais labums ja ieliksi otro NVidia buus fizikas reikinaasana jaunajaas speelees.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.09.2009 09:51 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Datori
27.09.2009 03:52
Jūs spēlītes spēlējat?Kādas?
Lasīju www.intel.com Ir arī Workstations.
Ar Xeon procesoriem, kā galda datora kastēs.Spēcīgas.Tur ir pat programma,kas palīdz izvēlēties,kādiem jābūt iekšām datoram.
Sakiet,ko dod kodoli?1 ,2 ,3 ,4 kodolu procesori?
Itanium esot 1 ,2 kodoli, mājas datoriem piedāvā 4 kodolus.Kaut kas neštimmē?
Kāds labums no kodoliem?
Ir procesori AMD Turion laptopiem.Vai viņi ir labi procesori portatīvajam datoam un ar ko atšķiras no Intel?
Datoru portālos ir cipari,bet ko tie man dod?Kādam ir AMD procesors datorā vai ir kādreiz bijis?
Varētu palūgt pastāstīt par viņiem un par tiem kodoliem?
zb Ir plates,kam videokartes var divas ielikt,varbūt var tādu uzlikt.Tas esot dažiem superdatoriem.
Diski.Tagad ar krīzi kastēm cietie diski palikuši lētāki.Ir pārdošanā 10000rpm un 15000rpm cietie diski, SCIS un kas tur vēl.
Tāpat lielie diski,līdz 2TB.Viņos meklēšanas laiks ir ļoti liels vai vai nav?Pēc cenas likās,ja pacenšas,sanāk lētāk,kā turēt CD vai DVD datus.
Re: Datori
27.09.2009 09:23
raimonds - amdx2? nedomaaji ATI? man nvidia kartes kautkaa patiik labaak. un tieshaam neko taadu nedaru ka vajadzeetu divas videokartes. esoshaa pietiek atliektiem galiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 11?
Ziņa: