Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)

Aizsāka slieka 

Cik grūti vai viegli ir iestāties RSU ? Gribu būt ārsts. Apmeklēju sagatavošanas kursus RSU, bet mani šokēja studēt gribētāju skaits, viņu ir nenormāli daudz. Kursos visas vietas pārdotas, auditorijas PILNAS !
Jautājums tāds: uz cik, ar kādām sekmēm jābeidz videne, lai iestātos RSU MF ?
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
04.11.2009 20:15
Pat ar visu lielo gribeetaaju skaitu tas konkurss nekad nav bijis dizhi liels. Vienlaik pat ar 4 balleem eksaamenos uznjeema... shausmas...
...
Nezinu kā bija agrāk, bet es tagad domāju stāties. Sekmes man ir virs vidējā, bet tomār māc bazās vai tikšu iekšā, jo nezinu kāds ir cilvju', kuri sniedz dokumentus, vidusmēra līmenis.
Šogad dokumentus ieniedza ~ 525 , bet uzņēma 300. Tad, ja pareizi saprotu, 225 palika aiz borta ?:(
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
04.11.2009 20:50
300 uznjeema? njaa, plaanoshana muusu valstii toch nestraadaa...

Tak konkurss nesanaak pat 2 cilveeki uz vienu vietu... tas nav nopietni...
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
04.11.2009 21:21
Kad savulaik gribēju tikt psihologos, bija "tikai" 14 gribētāji uz 1 vietu.
Komat, kas par problēmu ar plānošanu? Par daudz vai par maz?
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
04.11.2009 21:43
kāda plānošana, Komat... visas augstskolu tantes vienkārši grib saglabāt savas vietas... kāda vaina karāties pie valsts pupa. par Latvijas nabaga naudu ražo pasaulei dokus. lai jau jaunatnei veicas, bet citādi marasms.
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
04.11.2009 22:02
...daudz par daudz... izmaaca smalkus speciaalistus 12 gadu garumaaa un tad pashu izdomaatajaa obligaatajaa sadalee tik vien var piedaavaat, kaa par dezhuuraarstu uznjemshanaa... lai nostabilizeetu staavokli un izdomaatu, kuraa nodaljaa un vai likt, nav jaabuut smalkam speciaalistam shauraa specialitaatee... bet naudinju par apmaaciibu ta gribas programmu vadiitaajiem...
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
04.11.2009 22:25
Mācos LU , tur gan budžetā grūti tikt, bet var. RSU ir ''pārāk'' daudz iedalītu budžeta vietu. Pēc 1.kursa 20-30% lido ārā, tā kā , vai valstij jēga tērēt naudu ?
Ja tas ir tavs mērķis , tad tiksi un studijas nemaz tik ļoti grūtas nebūs. Ja slinkosi un nedarīsi neko , problēmas būs!
Tak es jau mācos un cenšos ::) Vidējā atzīme ir 8. Tikai stresoju, jo baigi gribu tikt iekšā.
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
05.11.2009 12:51
Nu ja mācies ,tad par sevi šaubu nav :)
Turies !
Snukers
Kā paiet tava ikdiena ? Vai atliek laiks normālam nakts miegam ?
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
06.11.2009 17:47
Zinu pāris, kas pa nakti sēž un mācās ( no RSU) ! Ja katru dienu mazlietiņ kaut ko palasa, viss ir oki doki. LU no RSU atšķiras ar mācīšanas metodi. RSU tevi spiedīs mācīties, LU gribi mācies , gribi nemācies.
Pats ilgākais esmu līdz kādiem 2:00 - 3:00 mācījies! Iesaku aizbraukt uz ēnu dienām tad, kad būs universitātēs :)
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
06.11.2009 18:26
...snukeram...iesvied jūtubā Richard Bona...ceru, ka par muzīciņu neesi beidzis interesēties...:)
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
06.11.2009 21:58
Neesmu gan aizmirsis! :)
Pašlaik gan ļoti iedvesmo pašmāju Vītolu ģimenes dziesmas un Bobby Mcferrin!
Un kādreiz noteikti jāiemācās spēlēt , kā šajā video - http://www.youtube.com/watch?v=sN0c_egqXAM
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
06.11.2009 22:50
http://www.youtube.com/watch?v=PpSZN1aRBSs&feature=related
...kā vīri sukā...
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
07.11.2009 09:20
snukers Rakstīja:
------------------------------------------------------
RSU tevi spiedīs mācīties,
> LU gribi mācies , gribi nemācies.

negribētos nonākt pie ķirurga, kurš mācījies LU ;)
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
07.11.2009 09:27
Ai, puce, nav tik traki - LU studenti studē, nevis mācās, kā skolā. Tāpēc izdzīvo spējīgākie eksemplāri (tā vismaz vajadzētu būt, ja pārbaudījumi būtu adekvāti, un, protams iestājeksāmeni krietni augstākā līmenī). Plus rezidentūra ir tā pati.
Katrā ziņā, man ir tas gods pastrādāt kopā katru gadu ar dažiem LU MF studentiem - vairāk uz beidzēju pusi - līmenis ir augsts. Par RSU nezinu, ar tiem studentiem neesmu strādājusi, viņi par manu darba lauciņu īpaši neinteresējas.
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
07.11.2009 09:40
varbūt, Tev ir taisnība, Noela, esi saskārusies dzīvē, bet es tikai teoretizēju. bet tomēr man šķiet, ka pirmajos kursos ir tieši jāmācās, un ja 1 eksāmenu var paveikties nolikt kārtīgi nezinot, tad 10 kolokvijus diez vai :)
Snukers
Cik daudz studentu šogad MF uzņēma LU ?
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
07.11.2009 16:17
Puce , ir tā , kā Noela teica. Uz LU iet tie, kuriem nepatīk, ka baksta , dīda , utt. Es mācos priekš sevis, nevis lai pasniedzējiem izdabātu. Protams ir arī tādi, kuri domā , ka LU varēs snaust, bet diemžēl tūlīt būs sesija un no pāris nāksies atvadīties!
LU uzņēma ap 120!
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
07.11.2009 23:25
snuker, tas ir variants cilvjiem ar gribasspēku. vairumam vieglāk ir piespiedu kārtā regulāri iemācīties k-ko, nevis visu semestri būt brīvam un tad ekstrīms sesijā :) pieļauju, ka šī iemesla dēļ izkritušo % LU varētu būt lielāks... IMHO...
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
08.11.2009 11:04
LU izkrist nav tik grūti :D Paņem akadēmisko parādu un turpini, vienīgi kā tur ar tām zināšanām ? :D
Un nakamajā semestrī daļa no tiem , kas izkrīt RSU iestājas LU ! :)
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
09.11.2009 09:58
...mūsu laikos arī dvojačņiki pārgāja uz LU, jo tur visus ņēma... gribētos cerēt, ka tagad situācija labojas... lai gan tā sistēma, ka ar pirmo kursu parādiem var tikt līdz valsts eksāmenam mani tomēr mulsina...
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
09.11.2009 21:29
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> lai gan tā sistēma, ka ar
> pirmo kursu parādiem var tikt līdz valsts
> eksāmenam mani tomēr mulsina...

mani arī :) piemēram, mācīties patfižus, nezinot normālo fizioloģiju :)
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
09.11.2009 22:42
nu ja parāds ir par vardītes pakarināšanu aiz sirsniņas, nekas traks, ne?
Jebšu tagad vardītes vairs nenogalina?



Edited 1 time(s). Last edit at 09.11.2009 22:42 by Noela.
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
10.11.2009 22:52
Eh gan jums probleemas vaardes :)

Pats savulaik iestaajos RSU Ergoterapeutos. Probleemu nebiija. Bet peec tam dabuuju Somijas viizu un aiztinos uz Somiju.
Un tagad neesaajos ar aatriem un glaabju Somijas pilsonus un paareejos tuuristus. Protams no LV ieguutajaam zinaasanaam praktiski vajagot labi ja pussi. Ja ne mazaak. Tomeer mums taa izgliitiiba ir paaraak akademiski-teoreetiskaa un paaraak smalka.
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
11.11.2009 16:04
LU , cik zinu, prakse ir pietiekami liela! Nezinu , cik ārstam daudz jāzin visi tie sīkumi, bet nu ko padarīt , ja programmā paradzēts :D
Re: Medicīnas studentiem (bijušiem, esošiem)
12.11.2009 11:50
snukers Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Nezinu
> , cik ārstam daudz jāzin visi tie sīkumi,

:DDD
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 3?
Ziņa: