Šoks un niknums

Aizsāka Margrietina 

Margrietina
Šoks un niknums
17.12.2009 12:50
Esmu grūtniece, kā jau normālai sievietei, kurai gribas pucēties! Vakar man pārņēma šoks SPICĒ, vienīgajā veikalā MONAMI (varbūt kļūdos burtos), kurš tirgo grūtnieču drēbes, drēbes sakarinātas divās rindās, viena virs otras. Man liekas, ka nav daudz tādu cilvēku, kuri nezinātu, ka grūtnieces nedrīkst stiepties, celt rokas uz augšu. Būtu OK, ja kaut viena pārdevēja būtu pienākusi klāt un prasītu, vai vajag palīdzēt, bet ne. Sēdēja kā piepes un čaloja pie kases. Cik tipiski nedomāt par cilvēku mūsdienās. Eh.. laikam gribējās izgāzt dusmas. Tajā veikalā kāju vairs nesperšu.
Re: Šoks un niknums
17.12.2009 12:52
A palūgt tai pārdevējai, lai noceļ iekāroto preci, slabo?
Margrietina
Re: Šoks un niknums
17.12.2009 12:56
,,,
Ja ieejot veikalā Tev nepievērš nekādu uzmanību, turklāt, kad pētīju drēbes, uz mani skatījās, tad, ko tur vēl jautāt? Es tērēju naudu, ne mans uzdevums uzbāzties.
Re: Šoks un niknums
17.12.2009 13:02
Tās roku celšanas uz augšu briesmas ir viens no veco laiku mītiem vai vismaz krietni pārspīlētas.
Re: Šoks un niknums
17.12.2009 13:03
Nu, Tu jau, iespējams, paliki bez kārotā apģērba gabala...
Margrietina
Re: Šoks un niknums
17.12.2009 13:11
Alstere
Lai arī pārspīlētas, bet nav viegli ar paceltām rokām pētīt apģērba gabalus.

,,,
Vai par grūtnieču hormoniem un uzvedības/emociju svārstībām ir kas dzirdēts?
Re: Šoks un niknums
17.12.2009 13:19
Ā, Tu no tām, kas ar grūtniecību attaisno jebkuru savu nespēju uzvesties kā pieaugušam cilvēkam?
forsi
Re: Šoks un niknums
17.12.2009 13:58
man patiik - atgal uzmetusas kadai virsuu, ka tik kadam savu chupu uzgrust - sitaa ,,, un Alstere - dristu banda... jeeee..
Re: Šoks un niknums
17.12.2009 19:56
Laikam īpašnieks ir pilnīgi neienteresēts kaut ko pārdot. Šobrīd visi cenšās kā var, lai tikai iztirgotu savu preci.
Kaut kur augstu izkarinātas drēbes aplūkošanai nav parocīgas ne tikai grūtniecēm, bet arī citiem.
Re: Šoks un niknums
17.12.2009 21:10
Es akal ciest nevaru, ka pārdevēji apkārt spieto. Moš tās pārdevējas uzrāvušās uz kādu tādu un īpaši klāt vairs negrib nākt? Jā, hormoni svārstās, bet tas nav iemesls psihināties par sīkumiem.
bieds
Re: Šoks un niknums
17.12.2009 22:03
Drīzāk pārmetums interjera dizainerim/projektētājam . Nav domāts par ergonomiku, un ne jau vienā veikalā vien.
Tas pats - Vai drogās ir iespējams iegriezties cilvēkiem ratiņkrēslos?
bieds
Re: Šoks un niknums
17.12.2009 22:15
No otras puses - tas ir bizness. Telpas tiek "taupītas", bet grūtnieču veikalā gan vajadzēja piedomāt par grūtniecēm, kā potenciālajām pircējām, kaut no biznesa izdevīguma stāvokļa
Re: Šoks un niknums
18.12.2009 08:22
es piekristu Noelai. visi tie "vai jums kā palīdzēt" nav izbesījuši vienīgi kādu man pazistamu ļoti sevī iegrimušu cilvēku... varbūt tās pārdevējas ir atrāvušās no kādas grūtnieces, kurai garastāvokļa svārstības bija citā virzienā.
Margrietina
Re: Šoks un niknums
18.12.2009 14:07
Man nebija nepieciešamas apkārt lēkājošas un palīdzību piedāvājušas pārdevējas. Runa tiešām ir par ergonomiku. Puncis tā jau spiež uz urīnpūsli, ka nostāvēt vien ir grūti, kur nu vēl noņemties gar precēm nesasniedzamā augstumā (esmu 1,70m gara!). Mans viedoklis, ja veikalā ir konkrēta specializācija (šajā gadījumā grūtnieces un mazuļi), tad mērķa kontingents taču ir grūtnieces un jaunās māmiņas, vai ne? Veikala izkārtojumam jābūt max ērtam gan grūtniecēm, gan māmiņām ar ratiem.
Par Drogām vispār var nerunāt - domātas cilvēkiem, kas ieskrien un paķer 1 šampūnu. Tikpat kā neviens no man zināmiem Drogu veikaliem nav paredzēts ne invalīdiem, ne cilvēkiem ar bērnu ratiņiem. Ja godīgi, tad ar iepirkumu grozu divām personām tikt vienai otrai garām jau ir grūti, īpaši, kad starp skapjiem grozi ar speciālajiem piedāvājumiem.
Re: Šoks un niknums
18.12.2009 14:46
Tam cilvēkam ir dota mēle mutē, lai palūgtu pasniegt to, ko nevar pats dabūt ciet. Nedomāju, ka grūtnieču īpašās drēbes baisi daudz mūsu apstākļos pērk, lai veikalam rentētos 2 x lielāku platību nomāt, lai vienā kārtā visu izkārtot varētu....
bieds
Re: Šoks un niknums
18.12.2009 21:24
Prasīt katru ieinteresēto preci nocelt ( pirms pirkshanas notiek izvēle), nu nez. Tas nav nopietni.
Re: Šoks un niknums
18.12.2009 21:29
Kāpēc ne? Par to pārdevējai algu maksā- lai viņa parāda pircējam preci... Nē, nu ja Tev mode visu veikalu pārcilāt vai vaig vai ne, tad protams, vari atrauties uz rupjību...
Re: Šoks un niknums
18.12.2009 22:02
ja veikals grib idziivot/pelniit tad loogjiski buutu ka paardeveejs piedaavaatu paliidziibu. ja vinjiem maksaa par atseedeetaam stundaam un nesola izmest no darba par nestraadaashanu tad ir mazaakas iespeejas ka taa notiks.

nav arii paaraak veerts uztraukties ja neviens nepaliidz (tiksi pie gastriita un veel citaam kaiteem) - suuraa realitaate vinjus izmaaciis. paprasi ko gribi un neej atpakalj ja citur ir labaak.

.... ar tiem hormoniem nekad neko nevar zinaat......
forsi
Re: Šoks un niknums
19.12.2009 13:03
Margrietina Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Puncis tā jau spiež
> uz urīnpūsli, ka nostāvēt vien ir grūti

Margrietina, nekjer krenki, ja jau puncis tik liela, tad jau driz bebis bus klat, nafig tev vairs platas kleites vajag.. un pasmaidi, lai tas punci ari pasmaida nevis kjer krenki par tavu kleiti..
Re: Šoks un niknums
19.12.2009 18:44
" un pasmaidi, lai tas punci ari pasmaida nevis kjer krenki par tavu kleiti.. "



zelta vaardi
Margrietina
Re: Šoks un niknums
21.12.2009 09:38
Neķēru kreņķi par kaut kādu lupatas gabalu, bet par to, ka pie mums nav līdz galam padomāts par cilvēka ērtībām. Tur tā sāls!
Re: Šoks un niknums
28.12.2009 04:38
Un kur taadi rodaas? :D
mariposa
Re: Šoks un niknums
13.01.2011 15:35
Spicē NAV veikala MONAMI un nekad nav bijis. Pirms neslavas celšanas, vajadzētu tiešām pārliecināties par veiklala nosaukumu.
fox
Re: Šoks un niknums
13.01.2011 16:34
Stāsts par tēmu, bet no citas sērijas. Man bija vienreiz tāds gadījums. Man totāli riebjas, ja pārdevēji nāk klāt un uzbāžas. Vienreiz vajadzēja trenniņbikses. Aizeju uz sporta veikalu, ļoti ātri puisis klāt. Kā var palīdzēt.Nu labi, es nolemju sakostiem zobiem viņu paciest, lai jau nu palīdz. Es viņam stāstu ko man vajag, viņš man tikai piedāvā, bet tādu sviestu, man nekas nepatīk. Ja uzlaikoju, tad pa lielu vai mazu. Pēc kādām 25 minūtēm viņš man nikni pateica-meklējiet pati!!! Es biju tādā svētlaimē. Tā bija kā davana par visām 185 uzbāšanās reizēm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 14?
Ziņa: