kruushturis neklausa!!!!

Aizsāka kleo 

kruushturis neklausa!!!!
04.02.2010 12:26
Taa esmu strupcelaa! mans izmers ir 80A, reti sastopams, bet ar to vien nepietiek, visiem krusturiem vai nu slid lencites nost no pleciem, vai pacelot rokas, tie ari uzraushas aughaa - un tad tie ir nemanami janodabuu lejaa (iedomajaties sabiedriskaaa vieta, caur dreebeem raut to krusturi lejaa) Dejot vispar nav iepejams.. Ko es daru nepareizi, vai arii citam meiteneem taa ira? Kads risinajums?
Re: kruushturis neklausa!!!!
04.02.2010 13:37
pērc krūšturus, kuriem ir silikona strīpiņa iekšā (parasti tie ir tie, kuriem lences ir noņemamas). tad necelsies. ir arī krūšturi, kuriem lences ir krusteniskas - tad tās nekritīs.
vari ieiet vai nu normālā veļas veikalā un pakonsultēties ar pārdevēju (nu, kaut vai Triumph vai La Senza), varbūt nepareizi piemeklēji tos krūšturus, vai nu ieej Lindexā, tur ir visādas papildfīčas veļai (pagarinātāji, platas lences, silikona spilventiņi utt.)
Re: kruushturis neklausa!!!!
04.02.2010 17:57
Paldies, puce! nebiju aizdomajusies ka krusteniskas lences varetu man dereet :) Domaju, ka taa taada modes lieta vislaik.
slieka
Re: kruushturis neklausa!!!!
04.02.2010 20:32
Nekad neesmu sapratusi, kādēļ A izmēram vispār vajag krūšturi? Tur taču nekā nav!
Re: kruushturis neklausa!!!!
05.02.2010 10:09
to slieka: Nav taisniba! Varbut 70A neka nav, bet piemeram 80A blodinja ir tik pat liela cik 75B, tatad jo lielaks apkartmers, jo lielaks A konkretajam krusturim. Savukart 80B ir tik liela blodina cik 75C... apmeram taa tas ira... :)
slieka
Re: kruushturis neklausa!!!!
05.02.2010 11:22
Skaidrs:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 24?
Ziņa: