Foruma moderatora funkcijas

Aizsāka yes 

Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 17:55
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> man personīgi varētu būt iebildumi pret
> dzēlīgu piezīmju izteikšanu un pēc tam
> komentāru dzēšanu (kas nebūtu tad, ja puce
> būtu vienkārši puce, bet ne moderatores
> statusā).

katram reģistrētam foruma dalībniekam ir iespēja dzēst savu komentāru.
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 17:58
vai tā puces "šaušalīgā" piezīme bija jociņš par Frīdrihu Engelsu un par prātiņu?
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 17:59
njaa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> nav svarīgi KO viņa izdzēsa, bet KĀPEC
> izdzēsa - gribas dzirdēt viņas pamatojumu -
> kāpēc viņa tā neadekvēti rīkojas??
>

tāpēc ka tu neesi reģistrējusies, un man nav citas iespējas ar tevi sazināties privāti - tikai uzrakstīt k-ko tēmā un pēc tam izdzēst gan savu jautājumu, gan tavu atbildi.
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 18:04
the Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Puces kundze, sakiet - kur un kādā dokumentā ir
> noteikts, - AR CIK UN KĀDIEM NIKIEM DRĪKST NO
> VIENAS IP ADRESES IERASTIES dr.lv?


variet ierasties kaut ar 50 nikiem no vienas IP adreses, bet, par cik tas ir redzams tikai adminam un moderiem, es uzskatu, ka citi foruma lietotāji nedrīkst tikt muļķoti, un publiskoju šādas klonēšanās gadījumus.
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 18:17
puce, nedomāju, ka Tev būtu kādam kaut kas jāpaskaidro.
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 18:34
droši vien...
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 18:35
Paldies, puces kundze, par atbildi - sapratu, ka ar vismaz 50 nikiem no vienas IP adreses dr.lv drīkst ierasties, mēģināšu šo skaitu nepārsniegt.
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 19:33
yes - sarkasms pilnīgi nevietā.
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 19:36
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> the Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Puces kundze, sakiet - kur un kādā dokumentā
> ir
> > noteikts, - AR CIK UN KĀDIEM NIKIEM DRĪKST NO
> > VIENAS IP ADRESES IERASTIES dr.lv?
>
>
> variet ierasties kaut ar 50 nikiem no vienas IP
> adreses, bet, par cik tas ir redzams tikai adminam
> un moderiem, es uzskatu, ka citi foruma lietotāji
> nedrīkst tikt muļķoti, un publiskoju šādas
> klonēšanās gadījumus.

Jā, mani iepriekšējie niki arī tiek publiskoti kaut mainu tos reti... laikam lai varētu izsekot slimības gaitu:D Cita skaidrojuma man nav ;)
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 20:17
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...speciāli njaa...
>
> http://www.youtube.com/watch?v=Rjscz2KpjRc&feature
> =related


shis labaaks:

http://www.youtube.com/watch?v=sJHxmvOE8l0&feature=related



ja par teemu: kaads ir praktiskais noluuks/vajadziiba mainiit nikus? Ja baigi grib paraadiit savu taa briizha garastaavokli, nostaaju utt, tad var dariit kaa madciniks: mad_dusmiigs, mad_uzjautrinas, mad_crazy utt...... Jeb es kautko esmu palaidis garaam?
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 20:39
Vienkārši, gadās, ka esošais niks ir apnicis. Cilvēki pat vārdus un uzvārdus maina, niks patiesībā ir tāds joks- varētu taču rakstīt arī ar īstajiem vārdiem, es varētu būt Liene Bērziņa, par provi :D Melleni pret strawberry, es, starp citu, nomainīju tāpēc, ka izrādījās,ka te viena mellene jau bija, un to arī te rakstīju. Bet tik un tā ir, kam liekas, ka jāvelk ārā vecie niki.
Man ļoti smieklīgi liekas, ja puce oficiāli paskaidro, kāpēc persona ar niku ",,,", mani sauc par melleni un nevis strawberry.
delta
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 20:54
Nu bet runa taču nav par tādu niku mainīšanu.
Runa par to, ka cilvēks vienā un tajā pašā diskusijā ar citu niku pats sev piebalso un sevi sevi "atbalsta". Uz tādu izdarīšanos tad arī Pūce toreiz tajā diskusijā norādīja.
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 21:11
Protams, ja ir foruma "ģedovščina" , kuri viens otru stutē, tad cilvēks ar atšķirīgu viedokli tiek knābāts pamatīgi. Kāpēc gan uztraukties par to, ja kāds sevi vai citu ar savādāku niku atbalsta? Vai zūd koalīcijas varenais spēks? ;)
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 21:33
Kad to dara politikji - visi kliedz - noshaut - kraapnieki...
bet tagad izraadas ka tas tomeer normaali :D
psc liekulju atmorozki :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 22:01
Kāds sakars tam ar politiķiem? Interesanti tikai, kādas problēmas ar to rodas citiem komentētājiem? Tikai tādas, ka nevar to savu kanti noturēt, un tad sākas atmaskošana. Tjipa, kāda viedokļa "turētājs" lobē pats sevi un citiem atliek tikai plātīt mutes, jo viņu viedoklis taču ir pareizais, un tagad te kāds iedvesīs, ka ir pavisam citādi.
fox
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 22:02
to Strawberry:, bet tas tāču ir drusku jocīgi, ja vienas tēmas ietvaros runā divu cilvēku vārdā, piekrīti? Vienīgi, ja cilvēks visu laiku maina nikus un to izdara atsevišķās dienās, tad tas ir vienkārši neuzmanība, bet citādi sanāk kaut kā nekā.
Re: Foruma moderatora funkcijas
12.03.2010 22:15
fox, nu sanāk kā sanāk, dažkārt vnk jautri. Nē, nu es nemainu niku, man slinkums veikt tās aritmētiskas darbības, ja neielogojos.

Vispār es dodu priekšroku nopietnām diskusijām ar pamatotu viedokli, bet te visbiežāk viss kaut kā aiziet personālijās.
Un ko es varu gribēt, ja tas notiek psihsadaļā, ne? :D
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 06:42
šajā saitā ar lielākiem/mazākiem pārtraukumiem esmu kādus 7 gadus un niki man bijuši apmēram kādi 10. tas ir tāpat, kā dzīvē - mūsu lomas ir tik dažādas - zīdainis, dēls, tēvs, firmas īpašnieks, doks utt, ka tieši tāpat niks prasās būt maināms atbilstoši situācijai :D ir šeit korekti pastāvīgie diskutanti, nekorektie un dumjie :D pie pirmajiem - ku! Mazdakteris1 un rinda citu ļaužu, kuru dēļ vērts te iegriezties, pat, ja viņi nav doki, ir otrie - puce, Noela, _,,,_ , kuru dēļ te nav vērts atrasties, pat, ja viņas ir doki, un tad vēl trešie :D
katrā gadījumā - esam brīvi cilvēki brīvā pasaulē, kurā neviens nevienam nepieder un visiem ir vienādas tiesības - priekā!!! :D
njaa
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 09:41
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> madcynics Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > ...speciāli njaa...
> >
> >
> http://www.youtube.com/watch?v=Rjscz2KpjRc&feature
>
> > =related
>
>
> shis labaaks:
>
> http://www.youtube.com/watch?v=sJHxmvOE8l0&feature

baiks slinkums tik daudz ciparus un burtus pārrakstīt, ja nav kkādam prasme ielikt linku pareizi :DDDDD
> =related
>
>
>
> ja par teemu: kaads ir praktiskais
> noluuks/vajadziiba mainiit nikus? Ja baigi grib
> paraadiit savu taa briizha garastaavokli, nostaaju
> utt, tad var dariit kaa madciniks: mad_dusmiigs,
> mad_uzjautrinas, mad_crazy utt...... Jeb es kautko
> esmu palaidis garaam?
njaa
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 09:54
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> njaa Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> >
> > nav svarīgi KO viņa izdzēsa, bet KĀPEC
> > izdzēsa - gribas dzirdēt viņas pamatojumu -
> > kāpēc viņa tā neadekvēti rīkojas??
> >
>
> tāpēc ka tu neesi reģistrējusies, un man nav
> citas iespējas ar tevi sazināties privāti -
> tikai uzrakstīt k-ko tēmā un pēc tam izdzēst
> gan savu jautājumu, gan tavu atbildi.


puce, runājot latviski, tu saitā esi "apvaldītājs" - ti, tu vari dzēst texus tiem, kuri nevaldās - bet es neatceros gadījumu, kad būtu dr.lv nevaldījusies - lamājusies, apsaukājusies vai lietojusi necenzētus vārdus - ti -, būtu iestājies gadījums, kad tev vajadzētu kko no maniem tekstiem apvaldīt jeb dzēst..

taču, neskatoties uz to, ka es minētās darbības neveicu, tu manus tekstus tomēr savu privāto antipātiju dēļ regulāri izvaro. es saprotu - augstskolā, kurā mācījies, tāds mācību priekšmets kā ētika netika mācīts, bet pastāv taču iespēja dzīves laikā pilnveidoties patstāvīgi, neskatoties uz mācību programmas nepilnībām.

ar šo garo tekstu darru tev, puce, zināmu to - ja tu vēl reizi bez jebkāda pamata dzēsīsi kaut vienu manu burtu šajā saitā, tad vērsīšos pie tavas augstāk un vēl augstāk un vēl augstāk stāvošās priekšniecības, un panākšu, ka tu vismaz publiski sāc ievērot elementārās ētikas normas,

- cieņā!!!
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 10:40
Ieliku Tildes sinonīmu vārdnīcā vardu "moderators"- skaidrojums- klusinātājs- papalašinot varētu sanākt- apklusinātājs:D
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 10:48
Dažādi autori dažādi tulko no latīņu valodas, - vārda etimoloģija norāda, ka jau senajos latīņu laikos, kādam mute bij jāaizver - tad nu puces kundze savas varas iespējās ar cenšas, ko var, un rāda, ko māk :)
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 10:57
http://209.85.129.132/search?q=cache:1Xu9nC4GP0IJ:board.ogame.lv/index.php%3Fpage%3DThread%26threadID%3D1+moderators+latviski&cd=11&hl=lv&ct=clnk&gl=lv

Foruma moderatoru atlase
Sveiki!

Mēs meklējam pāris cilvēkus, kuri vēlētos pievienoties mūsu moderatoru komandai Ogame.lv

Ja jūs vēlaties peiteikties, jums ir jāsasniedz noteikti priekšnosacījumi:

Jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam(ai).

Jābūt iespējai vismaz 2 stundas dienā veltīt forumam un atbildēt uz jautājumiem.

Jums būtu jāprot labi komunicēt un runāt Latviski (angļu valoda tiks uzskatīta par priekšrocību).

Jums ir jābūt labām manierēm, jābūt gribošam palīdzē, kad kādam ir vajadzīga tā un ir jābūt savaldīgam visās situācijās.

Jābūt pazīstamam ar noteikumiem.
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 10:59
http://209.85.129.132/search?q=cache:1Xu9nC4GP0IJ:board.ogame.lv/index.php%3Fpage%3DThread%26threadID%3D1+moderators+latviski&cd=11&hl=lv&ct=clnk&gl=lv

iepriekšējā posta links, ja puces kundze gribētu salīdzināt savas mākas ar citu modu atlases prasībām.
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 11:09
Es esmu redzējusi perfektu moderatoru darbu, jo pati kādu laiku biju moderatoru komandā kādā angļu forumā. Vispirms jau- nekas netika dzēsts vienpersoniski. Teksti, kas neatbilda foruma noteikumiem, vispirms nokļuva moderatoru istabā apspriešanai. Attiecīgi, ja tika dzēsti, par to tika korekti paziņots autoram un arī minēti iemesli.
Ja gadījās izskaidrošanās pašu dalībnieku starpā- tika ļauts šīs attiecības noskaidrot. Ja kāds lika vaļā par daudz karsti- kāds no moderatoriem aprunājās ar cilvēku un mēģināja noskaidrot domstarpību cēloni. Un bieži vien to varēja atrisināt.
Bet jā- tā bija (un ir) cita kultūra un līdz ar to ir cita aura.
Šajā forumā varbūt būtu jāsāk ar noteikumu uzrakstīšanu, jo katram forumam tie tomēr var būt atšķirīgi.
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 11:40
strawberry - man nākas tev piekrist visos punktos, - te kādu laiku uzturoties, rodas sajūta, ka kkāda vietējā mafija uz saita apmeklētāju rēķina risina kkādas savas personīgās ambīcijas, ārstē savus personīgos kompleksus, nevis meklē iespējas, kā palīdzēt un risināt savu apmeklētāju veselības problēmas un rezultētā apmeklētājs nevis veselību uzlabo, bet to tikai sabojā - jo oma jeb garastāvoklis pēc šī saita apmeklējuma bieži vien ir pagalam..
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 12:00
njaa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> vērsīšos pie tavas augstāk un vēl augstāk un
> vēl augstāk stāvošās priekšniecības, un
> panākšu, ka tu vismaz publiski sāc ievērot
> elementārās ētikas normas,
>
> - cieņā!!!


:DDDDDDDDDDDDDDD

tavai zināšanai - priekšniecība man nav un nekad nav bijusi.
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 12:01
jā - tev ir kādas veselības problēmas? Risini tās. Citādi tā vien liekas,ka tu te ieradies lai savus personīgos kompleksus un ambīcijas izlikt. Jebšu tev vajāšanas mānija un konfabulācijas? tad cita lieta. Citādi nesaprotu ko tu te regulāri (?) nāc un bojā sev garastāvokli?



Edited 1 time(s). Last edit at 13.03.2010 12:02 by Noela.
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 12:15
...kā te dod...:)
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 12:20
Vai var uzzināt, puces kundze, kurš ir Osis un arī viņa e-pastu, jau iepriekš pateicos!
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.