Foruma moderatora funkcijas

Aizsāka yes 

Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 12:20
...zb, pēdējais disks vēl nav paspējis piegriezties...:)...un šim klucim kā reize tekstiņš piemērotāks tēmai...:)

...piesviedu klāt vēl vienu...komanda gan cita...
http://www.youtube.com/watch?v=DKYgxdWYdP8&feature=related



Edited 2 time(s). Last edit at 13.03.2010 13:02 by madcynics.
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 13:26
yes:

negribu bez cilvēka piekrišanas publiskot viņa e-pastu, tāpēc vai nu pameklē meklētājā un aizraksti viņam PM, vai nu pagaidi nedaudz, viņam drīz ir šeit jāiegriežas.
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 15:51
puce Rakstīja:

> tavai zināšanai - priekšniecība man nav un
> nekad nav bijusi.



Tāpēc jau esi tā izlaidusies:D
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 16:04
ļoti iespējams :)
Demokrātija vispār ir pastulbā vairuma dominance.
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 19:39
yes Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai var uzzināt, puces kundze, kurš ir Osis un
> arī viņa e-pastu, jau iepriekš pateicos!


Ko tad Tu uzreiz taalr numuru nejautaa? :)

Manupraat vajag prieksh tiem paaris apbizhotajiem uztaisiit atsevishkju sadalju - sadalja BEZ moderiem 8-)
Re: Foruma moderatora funkcijas
13.03.2010 20:03
njaa Rakstīja:
>
> baiks slinkums tik daudz ciparus un burtus
> pārrakstīt, ja nav kkādam prasme ielikt linku
> pareizi :DDDDD
> > =related
> >


ieziimee linku, tad "copy", tad "paste" komandrindaa un "enter"

nekas nebuus jaapaaraksta,
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
14.03.2010 06:27
Jā, zb, - tu jau arī ar indes kociņiem nemētājies, bet runā par lietu :)
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
14.03.2010 06:49
Mateus, - ja te viss ir "na haļavu", tad TU te vari iztīrīt savu piesārņoto aknu vai izmest neizlietotos testosterona pārpalikumus, ja? - tā tu to domā?
Re: Foruma moderatora funkcijas
14.03.2010 11:06
...es zinu, ka var nomest koku...bet kā var mētāt indes kociņus???...
Re: Foruma moderatora funkcijas
14.03.2010 12:41
yes: Tu cerams saprati ko uzrakstiji? :D
It kaa es buutu tas kas te pret visu protestee un meklee mediciniskas diagnozes forumaa :D:D:D

Un man ar aknu ticiman - viss ir labaakaa kaartiibaa nekaa vismaz 80% sheit esosho ;)
Neizlietotie testosterna paarpalikumi... :D:D:D:D ar fiziologjiju uz JUUS? ;) Spriezhot peec Tavas uzvediibas, man testosterons ir krieetni mazaak nekaa Tev :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
14.03.2010 13:04
Nevienu te, forumā, neesmu nolamājusi tādiem vārdiem kā tu, Mateus, un ar tādām dusmām, nesavaldību - ja netici, parsasi mākonītim :D
Re: Foruma moderatora funkcijas
14.03.2010 13:11
...uhhhh...:)
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
14.03.2010 16:13
Mateus, :D nervi uzdod, ja? - aizej uz psihdaļu - runcene sazāļos, un par pļūtekli - pie Noelas :D
Re: Foruma moderatora funkcijas
14.03.2010 17:13
Ee, bet cilvēku reāli vajā! :D
Re: Foruma moderatora funkcijas
14.03.2010 21:03
...Jezzzus...
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 04:48
yes Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā, zb, - tu jau arī ar indes kociņiem
> nemētājies, bet runā par lietu :)


bet par kaadiem kocinjiem tu runaa?
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 06:26
par indes kociņiem es runāju, - tie ir tādi izmeklēti indīgi vārdi jeb izteicieni, kuri tiek kādam adresēti ar mērķi trāpīt nāvējoši, īpaša speciālisti ir Runcene un Mateus, vari tuvāk pie viņiem uzzināt vai arī paskatīties arhīvā, - tur tādi indes pilni izteicieni pa pilnam! :D
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 06:40
zb, - speciāli tev :D mēdz būt mīlas bultas, indes bultas. Katru no tām lieto saviem mērķiem - pirmās lieto amoriņi mīlas lietās, otrās lieto dristi sava foruma nevēlamo apmeklētāju atbaidīšanai :D Ne vienmēr ir rezultāts kā pirmajā, tā otrajā gadījumā! Veiksmi jaunajā pavasara nedēļā, dristi! :D
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 07:59
zinu ka neesmu balts un puukains, bet kaadaa sakaraa man to saki?
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 08:22
Kā cilvēki sacepušies, pat AG ierakstījis normālu atbildi un nav piedāvājis nevienam izlēkt pa 9. stāva logu (sāk atlabt vai?).

nu tad par visu pēc kārtas:
*) Osis <---

PM var sūtit uzspiežot uz segvārda un tad atrast "Sūtīt PM"

*) ja posts neatbilst tēmas saturam, ir rupjš vai aizsarošs vai vienkārši neiederas, vai arī izskatās ka kāds raksta no vairākiem segvārdiem, lai "nostiprinātu" savu pozīciju - spiežam paziņot par neiederību, pierakstam komentāru, kas tad tur nav labi.
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 10:39
PM sen būtu nosūtīts, bet, kamēr dr.lv nav foruma noteikumi, tam nav jēga - neadekvātie teksti ir izprintēti un atliek vērsties tiesā pēc morālās kompensācijas, mīļie dristi :D - dzīvojam taču kapitālismā!
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 10:50
zb, - un atkal speciāli tev :D kāds esi, tāds esi - ne man par to spiest, bet tavas rokas mestu indes kociņu neesmu jutusi - tā turpināt! :D
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 11:17
tas laikam tā ir - divus gadus varēja nodzivot vienkārši, bez liekām problēmām, līdz parādījās kāds matu skaldītājs, kam vajag lai viss ir pierakstīts, un nedod Dievs, kaut kas nebūs, un nu tad tik uz priekšu. Vajag kā ASV, pierakstit ka kaķi nevar mikroviļņu krāsniņā žāvēt? Vai arī pietiks ar lūgumu ievērot kaut kādas normas? Piemēram, nerunāt pašam ar sevi, lai nostpirinātu savu viedokli, lieki neizrunāties utt. Vai arī te ir internets un te viss tiek aizmirsts? Skumji.
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 11:28
osi, vbt tomēr sāc ar savu komandu? - un tā arī viņiem pasaki - ja ir liela vēlme kādu aplikt, tad lai apliek sevi vai viens otru, bet tikai ne foruma apmeklētājus.. tiesas darbi un izmaksas jau tev būs jāizstrebj, ne tiem mutes palaidējiem - pucei, Mateusam vai Runcenei.
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 11:36
yes Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> PM sen būtu nosūtīts, bet, kamēr dr.lv nav
> foruma noteikumi, tam nav jēga - neadekvātie
> teksti ir izprintēti un atliek vērsties tiesā
> pēc morālās kompensācijas, mīļie dristi :D -
> dzīvojam taču kapitālismā!


Redzu, ka lieliski "orientējies" likumdošanā.
Paskaidrošu par ko runāju - lai vērstos tiesā par goda un cieņas aizskaršanu: šiem vērsieniem jābūt adresētiem uz konkrētu, indentificētu personu. Ja notiek vēršanās pret kādu neidentificētu, personu kura slēpjas zem pseidonīma, kurš nav nekādā veidā saistams ar attiecīgo personu, kuras gods ir šķietami aizskarts - nekāds process nav iespējams. Kādēļ? Ar šādu te neidentificējamu personas segvārdu, forumā var dzīvoties neskaitāmi cilvēki.

Ja vēlies, varu sniegt konsultāciju arī par to, kā pierādīt ka kāds ir vērsies tieši pret Tevi. Ja netici man - izmanto jebkuru juridisko konsultāciju biroju. Lai gan jebkurā gadijumā, lai to darītu Tev jāsāk ar to, ka jākļūst šeit viegli identificējamam. Pretējā gadijuma jau pirmā instancē uz Tevi skatīsies nedaudz dīvaini.

P.S.
Šobrīd vienīgais izskatamais fakts (bet arī ne pietiekams, lai ierosinātu reālu tiesas prāvu) ir Tavi draudi Osim.
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 11:47
Mateus, vbt pakontaktē ar osi, ne mani :D
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 11:50
Smags gadījums...
sāc ar šo: http://pro.nais.lv/naiser/request.cfm
Savādāk tiešām tēlo no sevis umņiku, lai gan patiesībā nav ne mazākās sajēga ko murgo.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 12:02
ja nu par tiesvedību, tad te vēl citiem arī būtu iespēja izvērsties. par Tvaika ielas lietošanu visos locījumos ar mēķi cilvēkus izsmiet, piemēram; par ņirgāšanos saistībā ar psihotropo zāļu lietošanu; vēl šis tas no tās pašas tēmas; ja nu man baigi gribētos to kustināt un es justos no tā paēdusi vai domātu, ka manu cieņu kāds var aizskart.

tās ir lietas, kas tagad ES ir ļoti jutīgs jautājums; tā ka pieskati pati sevi vispirms, tas pats attiecas arī uz strawberry.
yes
Re: Foruma moderatora funkcijas
15.03.2010 12:05
Vbt, osi, sagatavo savu foruma konsultantu sertifikāciju dokumentāciju katrā no 4ām veselības konsultāciju sadaļām uzrādīšanai tiesā, citādi tās atbildes no itkā ārstiem trakāk izskan kā no kaktu vecenēm.
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.