Vai t.s viltus nacionalisti?

Aizsāka joll 

Vai t.s viltus nacionalisti?
12.03.2010 04:26
Ka jau daudziem zinams , tuvojas 16.marts un 9.maijs.
Sie ir datumi, kad aktivizejas, atdzivojas ta saucamie nacionalisti, tematiskas diskusijas.
Peksni sabiedriba ierauga, ka ekssiste kadi nacionalisti un to partijas.Sie datumi tiek sekmigi izmantoti uzmanibas pieversanai.
Skatoties ikdienu, sie nacionalisti nekada vieda nav sabiedribai manami.
Ir kaut kadi skaisti, ceeli forumi, kuros tie diskute un apspriez visu pasauli.
Nereti, ipasi interneta paradas komentari, raksti un ta talak ar klisejam- visa tauta vainiga krize, visi nemusi kreditus, dfzivojusi pari lidzekliem, ievelejusi to un to.
Ta saucamajiem nacionalistiem patik ari atcirst nepatikamam viedoklim ar pretjautajumiem- ko tu esi darijusi/is, kapec tu to un sito.
Klasiska manipulacijas tehologija, lai izvairitos no atbildem, lai nevajadzetu argumentet savu viedokli.
Palukosim, ko dizenu paveikusi ta saucamie patrioti un nacionalsiti.
Protams, slavas pilnie datumi , kad menesi ieprieks tiek sakts cilat pagatni, pieminekli, visadi gajieni.
Divi datumi gada laika, un protams, uz velesanam.
1.Gribetos tomer zinat Jusu viedokli, ko tad pasi musinataji un superpatrioti ir darijusi starplaikos.
Cik man zinams, pilnigi neko.Absoluti neko, laikam palaujoties uz iso veletaju atminu.
Atceresimies vairakus piegajienus, kad pedeja gada laika ir slegtas slimnicas, skolas, atlaisti mediki, skolotaji un policisti.
Atceresimies ari nodoklu palielinajumu reizes, kad varonigie nacionalisti bijusi pilnigi nemanami.
Ar kaut kadu ricibu es nedomaju breksanu Doma laukuma , kauksanu par nacionaljiem jautajumiem.

Veselu gadu t.s nacionalisti nav darijusi neko.Nav papulejusies pat savakt kadus parakstus, u.t.t. u.t.m.l pret nodoklu celsanu, GMI samazinasanu, nav iebildusi ari pret pensiju samazinasanu, socialo garantiju samazinasanu.
Principa, pilnigi redzams, ka darits nav nekas.Pareizi, jataupa pulveris velesanam, sevi ar tautas problemam neapgrutinot.
Ka neka velesanas ir reti un tautai atmina isa.
Palasiju kadu nacionalistu forumu , kuru seit ari nesen piemineja komentaros viens forumietis.
Taja ekonomikai veltits maz uzmanibas, socialiem jautajumiem ari.Par forumu mazliet velak.
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
12.03.2010 05:11
Talak par forumu.T.s forums laika gaita ir izmainijies, bet pamatdoma jau laikam nemainiga.
Tatad, pirmais cilatais jautajums- latviesu emigracija.Tur vairums komentetaju tomer nodarbojas ar kliseju komentariem- laimes mekletaji, nodeveji, vargaka tautas dala u.t.t
Tad paradijas par kads komentars-savus melnstradniekus atpakal nedabusim, bus jaieved citi.
Pec tik brasam iztekam foruma, kada no nacionalam partijam dodas uz Dublinu un atrod tikai 7 apmekletajus tiksanas ar interesentiem laikaa.
Rezultats ir logisks/ forums pec tam tika parstradats vai uz to pusi/.
Izcelam tautibu jautajumus, u t t.
Tagad pie krizes ieveroju dazadus komentarus- piemeram, dabiska pasattirisanas, dabiska atlase.Tiesa gan, jau pie neemigrantu tematiem.
Loti skaisti un jauki.Pat kur rakstiem sadala protesta akcijas, bija ievietots Bauskas t.s nemieru apraksts.Paradas kritiski komentari.
Tatad, pareizi, velesanas nav tuvumas, sezam un tuksi gvelzam niekus.
Visas nacionalas frazes, visi teikumi un klisejas jau vienas un tas pasas.Datumi ari.
Katram variantam savi argumenti, ja kas nepatik, lieta liekam frazi nodeveji, vai ko citu???
Tomer nekadas lielas uzmanibas medicinas aprupei, socialai situacijai tur es nemaniju.Svarigaki ir citi jautajumi?
Pareizi, aizmirsu, DABISKA ATLASE.
Ne velti, jau nekrizes gados kadreiz interneta dazados portalos bijusi kadi partiju pazinojumi,saistiba ar emigrantiem u.t
pie tiem sad tad ieveroju paradamies komentarus- savus melnstradniekus atpakal nedabusim un parmetumi, ka tiem nav socialas programmas.
Protams, iespejams tiem melnstradniekiem laikam atmina bijusi labaka.
Tagad atkal tuvojas tie datumi, paradisies nacionalisti u t t.
Mes istentie patrioti, mes pret to un sito.
Tikai neskatieties, ka mums veselu gadu nav interesejis pat telot!!!!kaut kadu interesi iestaties par tautu,
Pareizi, nav vajadzigie datumi, velesanu u.t.t
Man radies visai stingrs iespaids, ka pati tauta viniem nerup ne vairak ka varas partijam.To parada realie darbi gadu garuma.
Tulti protams, kadi t.s nacionalstu atbalstitaji saks komentet- ko tu dariji, kadi tavi nopelni tautas laba, okupacija, vel visu ko.
Gaidu standarta samazgas.
Ar vainas apzinu par krizi un citam klisejam mani neietekmet.Savas saistibas izpildu, nekalusos taja visas tautas vaina u.t.m.l. murgos.Nepietiks, damas un kungi.
Tatad, vel bez t.s nacionalstiem pie slimnicu slegsanas un citiem priekiem kluseja ari TELSU PILSETINAS iemitnieki.Tie, kuri velak uzradas tur salt un nez ko protestet.
Pat parakstus kadam ierosinajumam ieviest nodoklu atlaides par darbavietu radisanu u c tad nevajadzeja.
Velesanas par talu.
Ta vieta noraugamies, kas notiek Latvija, sagaidam tarifu celsanos un kartejo taupibu aiz kartejas taupibas.
Kada laime, toties esam patrioti, vai ne?
Sis gads ir velesanu gads, un nacionalistiem bus stiprak jakliedz par datumiem, okupaciju, tautibam.
Parejos datumos tauta nav vajadziga, tatad- foruma Dabiska Atlase un murgojam talak.
Iespejams, tulit kads uzrakstis, par visu jamaksa, ir kapitalisms, u t t.Galvenais datumos brekt un punkts.Kam nepatik, tos noriesim.
Jau maksa, ar daudziem un dazadiem nodokliem ta tauta.Maksa nodoklies vairak ka pusi no ta,ko darba devejs tai var maksat.
Ar soc,nodokla darba deveja un darbinieka dalu,ar inn, no ta kas paliek, maksajam PVN par visu ko perkam.
Vel visadi maksajumi, nodokli u.t.t.
Ak, vel esot tur LV deflacija kaut kada.Tikai tarifi udenim lolotaja Riga draud celties, gaze tulit paliks dargaka.Graudu cena pasaules tirgu -30% limeni, kritums, bet LV maize augusi cenaa,ka saka TV.Drosi vien, ja mazak cilveki to perk, vajag atpelnities ar cenu celsanu.
Nedomaju, ka tautai un uznemejiem, kurus nospiez kritosi ienakumi,augosi nodokli,inflacija/ja, tiesi vina, jo delfate tikai pasaules tirgu un algas LV.Tie izdevumi,kas jamaksa cilvekam, tiem deflacija nedraud.
Intereses viniem tie marta maija datumi?Skriesana ar dzelonstieplem uz pieminekli, baurosana no visam pusem.
Klausisies sauklus par patriotismu un visu ko no TIEM, KAS MOSTAS DATUMOS UN PIRMS VELESANAM.
To demogogiju klausiesies tie, kam kritusies ienakumi, nav darba vai gimene kadam darba nav?Tie, kas strada arpus Latvijas vai kadi kam gimene kads to dara?Varbut atlaistie arsti, policisti u.t.t?Zupas virtuves klienti?
Ceru, murgu laiks ir beidzies.
Kadas konkretas partijas nosaukumu neminu, jo braso forumu, kuru apsaktiju komentara nav kadas partijas lapa.Daudzi lietotaji lieto nikus, ir ari sakarigi cilveki un dazus no pasvaldiba nedaudz zinu.
Tomer, kur si skirosana, murgojumi, totala vaienaldziba un ieciklesanas uz kliesejam, datumiem ...
Man butu tads jautajums Ju.
1.Ka Jums skiet, vai ta saucamiem nacionalistiem KAUT MAZLIET interese tautas stavoklis medicinas, socialaja u.c joma?
2.Tas pats par bezdarbu, nodokliem,cenam , uznemejdarbibas politiku.Kaut vai senotaju patentiem u.c.
3.Vai sie t.s nacionalisti tiesam vispar ir kam derigi tautai vai tikai velas uzmanibu, mandatus?
4.Jautajums nav par kaut kadu akciju ar parkapumiem kudisanu vai ka tamlidzigi.
Par to, vai tiem kas sevi sauc par nacionalsitiem vispar kaut mazliet interese ta tauta?Vai visdrizak tikai kaut kas cits.
Paldies par Jusu viedokli.Standarta riesanu un uzbrukumus ar kliseju komentariem varetu pietaupit.
Sis ielikts nevis kadas agitacijas noluka, bet tikai velos uzzinat, ko Jus par to domajat.Veseliga viedoklu apmaina.
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
12.03.2010 08:58
Gedroicam radinieki

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
12.03.2010 10:53
...grieķi par sūda 1 % nodokļa paaugstināšanu taisa gvaltes...patriotiski noskaņotie tālak par diršanu un rakstisanu formos netiek...tad vienojiet, āži, lai mazapzinīgie sāktu kko darīt...
A-G
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
12.03.2010 15:00
Es esmu NACIONĀLSOCIĀLISTS, mani vienmēr ir interesējušas gan nacionālas, gan sociālas problēmas. Kas netic, lai lasa manu blogu: blaa/ ! Bet pie varas vēl neviens ĪSTS PATRIOTS nav bijis kopš 4.05.1990. !
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
12.03.2010 15:04
Tad jau tirliņi tie patrioti, ja nevienam nav tik gudrības un saprāta, kā pie varas tikt. Mīkstmieši vārda tieša un pārnestā nozīmē, kā AG.
A-G
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
12.03.2010 15:15
Redzi, alsterīte mums nedod naudiņu reklāmai! :)
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
12.03.2010 15:55
Kaads sakars patriotismam ar naudu?
Manuprat nevienam nacistus nevajag pie varas. Tas ari viss.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
12.03.2010 18:21
...kas vainas nacistiem???...
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
12.03.2010 21:08
tas, ka nacisma ideologjija ljauj to manipuleet paaraak elastiigi. Nav konkreetu kriteeriju. Nepastaav konstantes. Katrs lohs uzskata ka vinjsh ir taa meeraukla.

Iedomaajies visus taadus kaa gedroics

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
13.03.2010 12:22
..tad ir dirsā...kgan fašisms (nejaukt ar nacismu) kā ideologija nav no sliktākajām...
Paši tak nobalsojāt par Aigaru, Andri un Aināru, ko ta tagad nacionālisti vainīgi?
Kā tad strīpainis vai Ausma tur iekšā tika? Kas tad b...lllll bogdaanovaaa Niliņu ievēlēja domē? Kas oranžajiem pašvaldībās iedeva mandātus?
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
13.03.2010 19:42
Un kas vainas Šleseram?
Es gan par viņu nebalsoju, jo neesmu no Rīgas, bet dzīvotu Rīgā - būtu par viņu balsojis.

Nacionālisti tikai brēc un vairāk neko. Neviens no viņiem neko globālu izdarīt nav spējīgs. Varbūt ar laiku nomainīsies paaudzes un kaut kas taps, bet šobrīd... ne viņi spēj kādu pārliecināt, ne viņi ar darbiem spēj kaut ko mainīt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Saeimas vēlēšanās varēsi par šo bez problēmām nobalsot, debilais lops!
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
13.03.2010 22:27
Nu lūk tieši pēdējā posta dēļ, uzskatu ka pareizi saku :)
Viss piedzīvotais pierāda, ka tos kuri ir opozīcijā ar Šleseri utm izvēlas ļaudis, kuriem ir zems izglītības līmenis (kas gan nav noteicoši, jo A.Š par ļoti veiksmīgu uzņēmēju kļuva ar vidējo izglītību), leksikons 99% gadijumu ir vnk bez jebkādas argumentācijas tukšas rupjības. Spēja argumentēt ir 0. Uz jautajumu kādēļ esmu debils, atbilde noteikti būtu - jo uzskati ka A.Š, ir normāls (starp citu, par viņu balsoja vairākums domes vēlēšanās - bet labi ka kaut kādi pāris % ir gudri nelopi :) ).

Kādēļ saku labu par to cilvēku? Jo viņš zin ko dara un māk to darīt. Lai spriestu politoloģijas līmenī, man NAV politologa izglītības, lai gan arī "!" tādas noteikti nav :)

Man vienmēr licies smieklīgi, ka ir atsevišķi indivīdi, kuri ZIN ka jāvada valsts, bet tai pat laikā daļai no tiem, kuri raujas pie varas, aiz muguras ir pāris bankrotējuši uzņēmumi (es tieši par šobrīd opozīciju runaju). Ka cilvēks var vadīt valsti, ja viņš pat uzņēmumu vadīt nemāk? :)

Ja atzīstu, ka skatos uz to ka no uzņēmēju skatu punkta. Jo uzskatu, ka mūziķi un ķirurgi NAV vadītāji. Kā arī cilvēks, kurš līdz valdības krēslam, nespēj ar savu prātu nopelnīt labākam uzvalkam par Baltman - nav tādiem vietas valdībā.

Valsti javada gudriem vadītājiem. Tāpat ari pilsētu (starp citu... cik Ventspilnieki teiks ko sliktu par Lembergu? ;) )

P.S.

Atceramies... ka par tiem - tik ļoti sliktajiem, balsoja vairākums, tātad ne tikai es tā domaju.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
13.03.2010 23:52
..Šlosers laikam ir cic gadījums..harizma ķermenim piemīt, bet...ar šo te auzas garantētas...diemžēl...
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
13.03.2010 23:56
Hvz... var buut taadeelj ari man vinjsh skjiet ok uznjeemeejs :)
Pa lielam... manupraat taadi vadiitaaji kaa Lembergs dereetu labaak. Nezinu kas buutu ja taads vadiitu valsti, bet V-pili vadiit vinjam sanaak lieliski :D

Neko siikaak nenjemos spriest, jo kaa jau mineeju man nav attieciigu zinaashanu. Es uz to visu skatos tiiri subjektiivi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
14.03.2010 11:04
..starp šiem te ir viena kardināla atsķirība...lembergs veido shēmas, kuras nes labumu gan viņam, gan citiem...ventspils kā viņa darbības atspoguļojums...sļesara darbība vērsta vienos vārtos - valsts, kā personīgā labuma gūšanas instruments...par so te organismu pat negribu runāt....pačeko līdz pats, ja viņa darbība ir pārak acīs krītoša...
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
14.03.2010 11:29
Mateus

Ne mirkli nešaubos par to kā Tu raksti, ka "...viņš zin ko dara un māk to darīt." taču kāds mums no tā labums jo kā saka Mad, "...darbība vērsta vienos vārtos - valsts, kā personīgā labuma gūšanas instruments...".

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
14.03.2010 12:38
Es neesmu tik siiki peetiijis vinja darbiibu. Lai gan tagad man ir radusies attieciiga interese.
No visiem shiem darbonjiem, lielaakaas simpaatijas izraisa Lembergs - zinaamu apsveerumu deelj :)
Shlesers man simpatizee deelj savaam speejaam, kaadas ari es gribeetu ieguut. Politikaa gan es liist neveelos :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
14.03.2010 13:16
...mateus, tad, kad būsi paganījies pa AK2 līdzīgām struktūrām, tad arī iegūsi tādas spējas...:)
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
14.03.2010 13:30
wtf=ak2?

Pa lielam jau katrs miljonaars ir savulaik traapijies iistaa vietaa un iistaa laikaa. Taadeelj ari ir svariigi visu laiku meegjiinaat un ciiniities, tad lielaaka iespeeja traapiities tur kur vajag :D Lai gan man ir pazinjas, kuri traapija kur vajag un tad viena neveiksmiiga darijuma deelj kirdik :( Bet nu taada dziive - kam tagad viegli.

Kas shito teica - vajag gribēt, vajag spēt - cīnīties un uzvarēt... Rainis?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
15.03.2010 05:05
http://www.cepr.net/documents/publications/imf-2009-09.pdf . .

.
http://www.cepr.net/documents/publications/latvia-recession-2010-02.pdf.


http://www.financenet.lv/viedokli/307612-analitikis_arejas_tirdzniecibas_datos_paveras_bediga_aina .
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
15.03.2010 05:20
Jautajums nebija par kaukadu fasismu vai rasismu, vai okupaciju,vai nacismu un to ,ko ir kads ievelejis.
Ja, tauta prot galvenokart d-t forumos un tuksi muldet.
Tur japiekrit, ka skatas no uznemeja redzes viedokla.
Noformulesu jautajumu loti isa teikuma.
Tatad, jautajums-Vai partijas, kuras sevi sauc par nacionalam partijam interesejas par biznesa un socialas vides probelmam Latvija?
Vai so partiju interese par veletaju neparadas tikai uz datumiem un velesanam.
Kada veida, jusuprat, sis partijas ir palidzejusas uznemejiem un stradniekiem, pensionariem un slimniekiem pedeja gada laika.
Jaatzist, manu interesi piesaistija apbrinojami traka aktivitate interneta uz marta un maija datumiem- viedokli, tiri piri..
Tapat milzigie pretigie palagi- raksti,rubrikas par kaut kadiem aizcelotajiem un spridishiem, kuras pilda vieni un tie pasi komentari.
Laikam citadi nevar LV uzturet trafiku portaliem.
Par problemam ar biznesu LV raksta mazak, ka par kada alkoholika nozagtam pudelem un piekautam piedzivotajam Dublina un Londona.Briziem rodas sajuta- portali ne prieks LV.
Degeneracijas kalngals.
Par to uznemeja viedokli, ja , saprotu, ka LV uznemejam ir lielas grutibas ari valdibas delj.
Tomer, LV uznemeja galvena ekonomesana vienmer bijusi uz darbinieku algam.Ari treknajos gados, vai uz socnodokliem.
Tapec, tagad kad LV daudzi uznemeji mekle arzemes realizet preci,gadas, ka tautiesi nepalidz.
Redzeju,ka acis ka pogas iepletas LV uznemejem, kurs piedavaja pardot savu produkciju arzemes/ne Irija vai U.K uz ko ieciklejusies LV mediji.Vietejie latviesi-divi komersanti vinam pateica- mes jusu preci nepalidzesim pardot,jo mes esam spridisi, lasam gliemjus, meklejam laimi.Jusu procenti mums nav vajadzigi, vai tad nezinat,ka laimes mekletaji dzivo no pabalstiem.
Ziniet, man bija patiess gandarijums to redzet un dzirdet.
Tada alga ari medz but.
Tiesi, ta, jaskatas no biznesa viedokla.Tagad nost tos hitlerus u.c. plus tos buntus.
Runa jautajuma nebija par ideju.Par ekonomiku.
Re: Vai t.s viltus nacionalisti?
15.03.2010 08:09
...dirš jau pārgudri...mērkis šim palagam nav redzams...tā, tukša, bezpredmetnij muldēšana...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 16?
Ziņa: