Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa

Aizsāka Rudaaes 

Rudaaes
Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
25.04.2010 14:05
Vai esat ievierojushi cik biezhi,it sevishki vasaraa,sabiedriskajaa transportaa var just vagiinu aromaatu. Tas saistiits ar karstumu un to,ka sievietes saak neesat kleitas,taadejaadi tur viss veejojas un visiem jaaelpo taa smaka,vai smarzha. Kaa to varetu mazinaat?
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
25.04.2010 20:44
Ja Tev nepatīk sievietes tad jau nevajag uzreiz sākt žulti vemt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vijalateva
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
26.04.2010 02:58
Cik es esmu noverojusi,parasti smaržo pec ikdienas biksīšu ieliknīšiem,tie tagad ir dažādi,gan ar mentola,gan vaniļas gan kumelīšu aromātu,tas gan jūtams pamatīgi:)
Es parasti mokos ar pohainu un nopīpējušos vīriešu smaku!!!
Nu menstruāciju laikā protams smaka paasinās
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
30.04.2010 13:54
..tikai tagad ievēroju...vaginas smaka...pohains, ķiplokmaizītes un bairīti sadzēries kustonis gan smako...ir SIEVIETES SMARžA...kgan...ja go's ūdens procedūras piekopj pa lieliem svētkiem, nu tad varētu būt smaka...

...kādi te sterilitātes piekritēji savākušies...:)

....iedomajos un noskurinājos - pēc rozēm smakojošā (speciāli lietoju šo apzīmējumu) peža...jobvašmantelīt!!!!..un pēc tam pašas kazas brīnās - eu, kur visi kārtīgie spraudēji palikuši?!?...

...tie laikam rozes dārzā drāž, nevis ķeras normāli pie pežas...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 30.04.2010 14:02 by madcynics.
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
30.04.2010 17:09
Es ar saku to pašu, pežai ir jābūt ar pežas smaržu, nevis pēc kaut kādām tur maijpuķītēm... un jāizskatās kā jau nu matainajam orgānam pienākas... nevis viss noplūkts, pārējais pie daktra nogriezts... izskatās pēc pušuma kājstarpī...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Santuce
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
08.05.2010 12:10
Neko nevar darīt,paciešiet.
...........
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
10.05.2010 23:21
ak shausmas... kaadam te iipashi juutiigs duguns... nekad muuzhaa neko taadu neesmu saodusi... sviedru smaku gan, bet ne jau ko taadu!
Pareizi,savu smaržu vai smaku nejūt kā saka
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
23.05.2010 05:15
Ku, musdienas daudziem ir atrofejusas ozas sunas, samazinats tas jutigums.
Plasi tiek lietoti dargi kimiski aromati odekolonu,smarzu, dazadu paligaromatu veidaa.
Sakot ar aromatizeties dezlidzekliem slimnicass, ar citronu, priezu, eglu, sandala utt aromatu, beidzot ar domestos lidzigiem lidzekliem ar odekolona aromatizatoru sisteemu, automatiskas gaisa iesmarzosanas sistemas.
Ziepes ar aromatiem, dezodorejosam kimikalijam, sampuni lidzigi u.t.t.
Visdrizak, pezas smarzu reti kas vairs var saost.
Jauniesi, izdzirdot vardu miesas smarza, iedomajas netirumus, bomzus, smirdonju un sausamas drebinaas.
Vini ir pieradusi pie smarzam, maksligajaam itin visur sava dzivee.Majas, darbaa, veikalos.
Daudzas, vel nepaostitas svesas maksligas smarzas sadi cilveki uztver ka netiribu.
Vinu deguni nav pieradusi.
Viena sieviete man teica- es gribu mainit dzivokli,jo nevaru iet viena tualete uz poda,kur urinejis virietis.
Viriesa urina smaka saglabajoties 10 gadus un certot degunaa ka ar pletni.
Atveram psihiatrija arstiem nepsihiatriem , palasaam.
Loti laba ir Eglisa gramata Psihiatrija, izdota PSRS laikaa.
Vispar jau tev taisniba, bet palasies gan tas gramatas.
Busi labi izpratis musdienu cilvekus.
................
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
23.05.2010 10:41
"Viriesa urina smaka saglabajoties 10 gadus un certot degunaa ka ar pletni." vot taa gan ir tiesa. viirieshiem uriins tiesham vairak smird nekaa sivieteem. kaadeelj taa?
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
25.05.2010 04:05
Palasi psihiatrijas macibu gramatas.
LV ir teicami autori jau no PSRS laikiem.
Diferencialdiagnostika .
Rajona psihiatra praksee.
VDEAK komisija psihisku saslimsanu gadijumiem.
Halucinacijas.Ozas, garsas, redzes, dzirdes, taustes.
Izskreja uz ielas pliks slimnieks- begot no urina smakas.
Nabadzins skreja pusstundu, lidz vinu panaca psihiatrijas brigades auto.
Krizes laikaa noderigi- putra par velti, kas ir liels retums.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.05.2010 04:06 by joll.
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
25.05.2010 08:30
...un dāmām sūds pēc maijpuķītēm smaržo...
...un urīns patīkamu dvašu nes...

...O...divrinde...

...BET PAR TO MēS STāVUS VARAM ČURāT...un aliņa pudelē trāpīt...:)..un kura no dāmām stāvus var pačurāt, nenomiezot ciskas???...
...ienāca prātā, ka senlaikos šo te vietu - ciskas - sauca par pisumu...;)
Megucis
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
25.05.2010 08:44
Ku

Nu Tev tie komenti - es te jau līdz asarām sasmējusies :D :D
Es gan paldies Dievam neko tādu uz ielas un transportos nejūtu!
Eleonora
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
27.05.2010 18:45
Sievietem urinam ir asa smaka it sevishki taam kuras dzer kafiju.
Lauruce
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
09.08.2010 06:40
Esmu pamanijusi.
Vistrakak jau ir,kad menstruacijas smako pec silkeem.
mad uzjautrinās
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
06.10.2010 21:54
...vellos, a kas i sīkie?...:)
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
13.10.2010 23:22
A kas liedz nelietot sabiedrisko? Es piemērām viņu nemīlu. Un nebīju lietojis jav laikam ...mmmm, 3 gadus droši. Pirms tam arī retti.

PS
Lassīju, ka Latvijā ievesta E-biļešu sistēma, un tā kā man tā ir nesaprotama un ari nekad kad esmu Rīgā nav laika, cenšos pārvietoties vai nu ar savu / radu auto, vai nu ar taksometru. Arī kaut kā ar kontrolieriem kontaktēties vispār negribās.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.10.2010 23:32 by Dr.asist. Raimonds.
atbilde elementāra: sievietēm kurām piemīt pastiprināts aromāts būtu biežāk jāmudina čaļi uz kunilingu, tad arī tā smarža nedaudz pierimsies :)
mad iezviedz
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
20.11.2010 23:44
...kas ir kunilings?...
taadeelj ka tu tik to vien dariiji kaa viirieshu parashas ostiiji peedeejos 5 gados :) tagad vari aiziet uz sievieshu tualeti dazaadiibas peec :D
Re: Vaginu smarzha sabiedriskaa vietaa
18.01.2011 21:46
Sievietes izdala specifisku feromonu-kopulīnu Šis feromons aicina,uzbudina vīriešus. Jo seksuālāks vīrietis, jo vairāk pakļauts sieviešu feromoniem un otrādi.Kopulīns visvairāk izdalās ar maksts izdalījumiem.
Arī 10 % vīriešu feromona -androsterons spēj uzbudināt un piesaistīt sievietes.Homoseksualitāte arī aptver 10 % cilvēku.....???
Bērns līdz zināmam vecumam ir biseksuāls. Viņš mīl vecākus. To acīm redzot nosaka oksitocīns.Arī dziļas pieķeršanās un uzticības hormons.
Varbūt tieši viņš ir vainīgs, ka bērna( zēna) hipotalāmā tiek iespiests nevis kopulīna zīmogs bet androsterona zīmogs.Tēva glāsti,kas izsauc oksitocīna pieplūdumu un spēcīgais andrsterons zīmogs hipotalamā var novest pamodušos 10-13 gadīgo zēnu nevis kopulīna valstībā bet androsterona valgos.
Un tad jau lielā testosterona deva,kas dod seksuālo baudu un masturbācijas rezultātā izsviestā endorfīna deva nostiprina neatgriezeniski zēna orientāciju.Vēl jo vairāk, ka adrenalīns,kas rodas no pārdzīvojuma un plaukstas uzšāviens pa pēcpusi tikai pastiprina šo dabisko narkotiku ietekmi.
Adrenalīns ir dabisks un nepieciešams uzbudinājums abiem dzimumiem.Bet vīrietim (zēnam) tas dod mobilizējošu impulsu,kas pastiprina visu ,arī dzimumdziedzeru darbību.Jaunieši dara visu lai dabūtu šo adrenalīna uzbudinošo devu. Šeit rodas aburtais loks. Adrenalīns-androsterons-oksitocīns-testosterons-endorfīni var nostrādāt ļaunu joku ar zēna orientāciju.Protams jāatceras, ka vīrietis mīl ne tikai ar degunu (speciālu ožas nervu) bet arī ar acīm. Ne jau velti jaunieši tā pievērš sev uzmanību spogulī (vīrišķais narcisms). Ne jau velti daļa zēnu aizraujas ar tetovējumiem," tuneļiem" un gredzeniem ausīs un lūpās. Viņš grib patikt pretējamam dzimumam( Gailīša sindroms). Tieši šī iemsla dēļ es neieteiktu 10-18 gadus veciem zēniem iet uz geju parādēm. Ja nu viņam ir hipotalāmā iespiests androsterona nevis kopulīna zīmogs? Testosterona pārpilnība, kas izsauc dzimuma tieksmi uz jebkuru kairinātāju var nostrādāt lieku reizi ne uz to pusi. Un šeit jau vagīnas smarža tramvajā nenostrādās.Protams šis fakts būtu pārāk vienkārš. Acīm redzot zināmam skaitam cilvēku dzimumuzbudinājuma centri smadzenās ir tuvu ,pārāk tuvu redzes,ožas un taktilās sajūtas centriem. Uzbudinõties vienam centram automātiski un neizbēgami uzbudinās arī pārējie centri.Šeit var runāt par izolācijas traucējumiem. Bioindukcijas efekts. Par labu šai teorijai runā erogēnās zonas esamība anusa apvidū.Sociālā, ģimenes vide,kad ģimenē valda vardarbība vai dominē tikai viens dzimums, tikai veicina šo orientāciju,kurai principā nevajadzētu būt. Bet mums dabas mātes nodomus līdz galam neuzināt. Kāpēc nevar būt biseksualitāte,ja ir vīrieši ar zīdekļa rudimentiem ne tikai diviem bet vairākiem. Zīdekļi ir tikai sievietes bērna barošanas orgāns.Ir pirmatnējais apspalvojums līz dzīvnieciskiem apmēriem,astes rudimenti.Ir hemofrodīti. Lezbietes un homoseksuāļi ir dabas untums nevis brīvas izvēles upuris.To jau nu izglītots cilvēks nevar nekādi noliegt.



Edited 4 time(s). Last edit at 15.02.2011 20:49 by Mazdakteris1.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 6?
Ziņa: