stop killing dogs

Aizsāka ewwa 

ewwa
stop killing dogs
21.05.2010 22:25
tiem kuriem shii teema izraisa aizspriedumus, pretreakciju un negaacijas luudzu vienk. ignoreet. Luudzu nesakt uzskaitiit ka arii citi dziivnieki tiek nezheeliigi nogalinaati u.t.t. tas taapat zinaams un arii ir briesmiigi. Tie, kuri par sho nekad nav dzirdejushi, bet grib paliidzeet sunjiem parakstaties http://en.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

paldies!
Re: stop killing dogs
21.05.2010 22:54
It kā būtu suņu trūkums pasaulē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
to ku!
Re: stop killing dogs
21.05.2010 23:37
ku! šķiet cilvēku trūkums šai pasaulē arī nav....
Re: stop killing dogs
21.05.2010 23:49
niku trūkums arī nav ;)
Re: stop killing dogs
22.05.2010 14:09
to ku!

Es ar to pašu saku... medicīna ir cilvēcei sliktu pakalpojumu izdarijusi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: stop killing dogs
25.05.2010 04:00
Raksturs un niki norada, ka temata autore varetu arii patiekt VAU un iekost rokaa.
Cilveka kodumu arstesana- bruces primara apdare, utml.
Pucei taisniba, un ir samdzenu trukums gan!
ewwa
Re: stop killing dogs
25.05.2010 13:42
Lai tev jauka diena Joll ! Esmu parliecinata, ka tev gan ar smadzenem viss kartiibaa.... prieks par tadiem gudriem cilveekiem kaa tu !

Teema gan ir pietiekami sapiga un svariiga....lai no taas tik taalu nenovirziitos, bet vairumam jau visadas klizmas varda tieshajaa noziimee svariigaaka par dziiviibu un praatam neaptveramo vardarbibu kaadaa veidaa taa tiek atnjemta!!! es jau zinaju, ka sheit nav taadas tautas kam tas vareetu shkjist svariigi....
Re: stop killing dogs
25.05.2010 18:27
Es domāju, ka mums ir jārūpējas par cilvēku fizisko un psihisko veselību. Tad arī suņiem sāksies labāka dzīve. S.Pēterburgas (Ļenigradas) blokādes laikā visi suņi ,kaķi un pat žurkas tika apēstas . Korejieši salauž kucēniem kājas lai tie kļūtu apaļāki.Un tad tos apēd. Un neviens tur nesaskatīja necilvēcību.Šodien mums jāsaka paldies, ka Latvijā nabagi nesāk zagt un ēst bērnus.
Visu nosaka tradīcijas un apstākļi.Rūpēsimies par cilvēkiem un rūpes par suņiem atnāks pašas par sevi.Nevajag vainu meklēt cilvēkos, kā tādos. Vainu jāmeklē neliešos, kas noveduši valsti gandrīz līdz kanibālismam.
Re: stop killing dogs
25.05.2010 18:32
...vieglaak, protams, vainot valsti, kaa sevi pashu, ka duraks...
Re: stop killing dogs
26.05.2010 08:14
ewwa

Uzskatu apmēram tā kā to teica Mazdakteris1, ka jāsāk ar cilvēkiem, tad arī suņiem vieglāk klāsies. Vienkārši likumi vai direktīvas maz ko dos un tikai palielinās spriedzi sabiedrībā...

Bet klizmas tagad ļoti aktuāla lieta. Grūti laiki, cilvēki no aizcietējumiem galīgi nervozi un neiecietīgi palikuši... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 2?
Ziņa: