Atkal Prezevativi un Lubrikanti

Aizsāka Tornado :) 

Tornado :)
Atkal Prezevativi un Lubrikanti
07.06.2010 06:34
Sveicinati.Gribetu,dadalities pieredze un dzirdet jusu atsauksmes par prezevativiem un lubrikantiem :)
Esmu meginajis lietot pagaidam tikai vienu marku tas butu Durex Performa,Neko sliktu teikt nevaru ,nekadu problemu nau bijis :) Pfu Pfu Pfu.Bet izmeri trapas dazadi,viena pacina var but liela izmera prezevativs,cita pacina mazaki izmeri.
Re: Atkal Prezevativi un Lubrikanti
10.06.2010 13:53
Durex lubrikants ar kirshu garshu ir salds kjiselis, pec kura visi pirksti lipigi it ka butu naskojies pa ievarijuma burku un vel dibenu bazis iekshaa :D Taatad neiesaku, jo pec tam jaiet uz dushu magat to kjeepu nost. Laikam paredzets cilvekiem kas neciesh dabigu dzimumorganu aromatu.

Durex Heat sildoshais lubrikants ari pa pusei lipigs, savukart apsolitais siltums maz jutams, intrukcija teikts, ka uz sasmeretas vietas jauzpush gaiss... tatad vel japiestradaa, lai sasniegtu apsolito efektu, japiepush vaigi varda tieshaja nozimee. Nav verts.

Durex sensitive ir ok, slid labi un nav lipigs - pec seksa mashinaa obligati janoslauka rokas, pirms kjeras pie stures....

mani favoriti no prezervativiem LIfeStyles Ribbed, lai gan solitu papildus baudu sievietei nesniedz, nejutamaki ka UltraThin variants.
Re: Atkal Prezevativi un Lubrikanti
12.06.2010 20:51
Durex ir kau tkādi bērnu prezervatīvi... moš ķīniešiem domāti... vai kan ir mazas piskas? ...indiešiem? Jei bogu nesaprotu...moš tādēļ tie ir lēti - citādi nepirks jamos? :D

LifeStyles SKYN ... neko. Nelateksa. Un ljoooti labi visu var just (giggle)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 20.07.2010 08:56 by Mateus.
mad uzjautrinas
Re: Atkal Prezevativi un Lubrikanti
13.06.2010 23:39
...nja...smuki skan-prezervatīvs...savulaik sauca par gondoniem...un ja vel iemērca kādā zaptes burkā, tad varēja dabūt garšu...par vienu neierubījos - bakstīt dzīvam cilvēkam ģīmī ar gumiju apvilktu pimpja gabalu, kurš garšo un smird pēc gumijas un kkādas garšas...un ja vel bada ar šo pašu izaugumu jumpravai vēdera lejasgalā, tad ronas smags vaicājiens - vai pežai ir jušanas orgānas - nu, par provi - nāsis...jebsu pežai arī ir garšas kārpiņas???...tad jau vajadzētu būt arī mēlei...loģisks turpinājums - kādu zobu arī vajadzētu tur ieriktēt...nja...peža ar kaut vai vienu zobu...:)
Es vienozīmīgi par LifeStyles Skyn :) Arī it izmēģināti tādās apaļās bundžiņās ar nosaukumu ONE. Biju vīlusies, ne tikai es, arī partneris, vienkārši tika izlietoti visi 3, viens smaržo, viens spīd, vien tipa ar rieviņām :D Tadus vairāk nepirkšu, gandrīz 2ls, un jēga nekāda, lielāko ties notiekti tajā cenā ir tās bundžiņas cena :D:D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 6?
Ziņa: