Provokatīva tēma/diskusija :D

Aizsāka Mateus 

Provokatīva tēma/diskusija :D
20.07.2010 07:58
Nu tad nu sarosās :D
Lasīju šodien kaut kādu vecu defi diskusiju. Viena sieva meklē kur labākais erotiskās masāžas salons, kur vīram uzdāvināt masāžu. Citas par to šausminas protams... tad nu kur tas provokatīvais jautājums? A te vot :D - Tu savai otrai pusītei dāvinātu šadu dāvanu? Vai tomērt tas IR psc? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Provokatīva tēma/diskusija :D
20.07.2010 20:42
...es nedāvinātu (pagaidām), bet psc tas ar pa manam nav...
Re: Provokatīva tēma/diskusija :D
21.07.2010 11:48
Erotiskā masāža pēc būtības ir seksa sastāvdaļa un tur ir grūti novilkt robežu... Es domāju, ka normālu attiecību gadijuma nedz kāds savai pusītei dāvinās tādu divdomīgu dāvanu nedz pusīte to pieņems. Taču tie kas iecietīgi skatās uz tādu lietu kā partneru maiņa, tie droši vien izmantos tādu iespēju...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Provokatīva tēma/diskusija :D
21.07.2010 21:55
...nja...slidens jautājums...jāpiekrīt ku!...
Re: Provokatīva tēma/diskusija :D
23.07.2010 13:38
vai tad to var saukt par otru pusīti tad? jebšu esmu pārpratis matemātiku un viens vesels ir 3 vai vairāk pusīšu summa? Un ja pieņem, ka pats vienmēr esi pusīte, tad zin cik mīļi skan, ka kāds/kāda ir tavas trīs astotdaļas un viena astotā veel nav noteikta...

Un - mēs divi kopā esam kā ... gandrīz viens vesels.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 9?
Ziņa: