rasisms

Aizsāka montecarlo 

montecarlo
rasisms
25.07.2010 03:43
Vai eksistē rasisms Latvijā? Ir naids pret čigāniem un krieviem, jo šie nemācās valsts valodu, tādejādi nedodot labumu sabiedrībai plus stereotipi ka čigāni zagļi un krāpnieki utml.
Bet vai ir reāli diskriminācija pret ādas krāsu kā tādu, kaut gan latviski runā, ir izglītības? Un kāds pamats tam ir?
aberz
Re: rasisms
25.07.2010 10:10
montecarlo Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai eksistē rasisms Latvijā? Ir naids pret
> čigāniem un krieviem, jo šie nemācās valsts
> valodu, tādejādi nedodot labumu sabiedrībai
> plus stereotipi ka čigāni zagļi un krāpnieki
> utml.
> Bet vai ir reāli diskriminācija pret ādas
> krāsu kā tādu, kaut gan latviski runā, ir
> izglītības? Un kāds pamats tam ir?
pilnīgi garām, nav nekāda rasisma...
pilnīgi vienalga kāda krāsa vai tautība, cilvēki ir visādi, katrs unikāls
manuprāt nav nekāda rasisms......
īsenībā vaig saprast ka ļatvijā daudzi cilvēki nekad nav redzējuši citas ādas krāsas cilvēkus
un nezina ko par viņiniem domāt....... turklāt čigānus zina labi un krievus arī un nekāda rasisma nav
pret viņiem...
Re: rasisms
25.07.2010 12:08
Nedomāju gan, ka viss ir tik vienkārši. Protams, vispirms vajag definēt ko mēs uzskatīsim par rasisma izpausmi. Ja runa ir par masu gājieniem ar kūtsdakšām un māju dedzināšanu tad var teikt, ka nekāda rasisma nav. Bet citādi rasisms ir bijis un būs. Un viņam ir jābūt ja nācijai rūp viņas pastāvēšana un labklājība.
Problēma numur viens - ēbreji. Tā nav deģenerātu nācija bet ja Jums ir darīšana ar viņiem, esiet uzmanīgi. Apčakarēšanas risks ir ļoti augsts.
Problēma numur divi - krievi. Kopumā labi cilvēki taču ar stipri izteiktām lielnācijas ambīcijām un no tā izrietošās velmes dominēt.
Problēma numur trīs - čigāni. Šai nācijai ir slikta slava un parasti savu apkārtni pārvērš par mēslaini. Un tā kā vairums nekur nestrādā tad ir spiesti nodarboties ar zagšanu un krāpšanu.
Es negribu teikt, ka visi šo nāciju pārstāvji noteikti ir tādi. Nebūt ne. Pazīstu daudzus krievus kas ir labi un kārtīgi cilvēki. Tāpat arī no ebreju vidus ir paziņas pret kuriem man nav pretenziju bet kopumā šis saraksts ir izveidojies uz manas dzīves pieredzes pamata.
Ceru, ka mans komentārs netiks klasificēts kā rasu naida kurināšana.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: rasisms
25.07.2010 12:27
Patiesībā jau es esmu novirzijies no rasisma uz nacionālismu taču reāli ir tā, ka izšķiroša jau ir nevis pati ādas krāsa bet gan konkrētajai nācijai raksturīgās izdarības. Melnādainie pie mums pagaidām ir retums un tāpēc nekāds konkrēts viedoklis par viņiem nav izveidojies. Un tā kā tumša ādas krāsa ir daudzām tautām tad vēl ir jāpaiet laikam lai saprastu kuri ir kādi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
montecarlo
Re: rasisms
25.07.2010 18:37
ku!
Vai šīs īpašības Tu esi uzķēris tīri kulturālā līmenī, vai arī tas ir ģenētiski? Teiksim, ja čigānu izcelsmes mazais kopš dzimšanas aug latviešu ģimenē, vienalga zags un melos?
aberz
Re: rasisms
25.07.2010 22:32
montecarlo Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ku!
> Vai šīs īpašības Tu esi uzķēris tīri
> kulturālā līmenī, vai arī tas ir ģenētiski?
> Teiksim, ja čigānu izcelsmes mazais kopš
> dzimšanas aug latviešu ģimenē, vienalga zags
> un melos?
nu un kas, vai ar to viņu nemīl kads viņš ir... varētu padomāt ka atslēgas un sinalizācijas
ražo izklaides pēc. čigāns ītenībā pat nezog, viņš kā deputāts izrunā tā ka tu pats viņam
atdod.. tāda pati hipnoze ko izmanto daudzi kautvai sex pa telefonu, varētu padomāt ka juristi
un baņkieri un spēļu automāti nedara topašu..
liela daļa ekonomikas un politikas ir balstīta uz krāpšanu un vardarbību
čigāns tura vārdu un draugu nepamet.un ja zog tad lai barotu bērnus, jo viņš nesprot
kāpēc visi nes naudu uz banku baltija bet pēctam mūk uz UK strādāt kad nekā nav
būtu labāk čigānam iedevuši,
īstenībā viņi ir gudrāki par dažu labu profesoru viņiem ir trešā acs intuīcija :-)
īstenībā pat es nezinu nevienu tādu slikto un arī jārunā par katru cilvēku konkrēti
nevis jāapkpo tautībās.. TV dzirdēju ka viens onkulīts saka ka viens gruzīns iadzrījis sliktas lietas
jabrūk iekšā un iebruka arī, itka visi gruzīni butu slikti , to pat you tube kautkur atstājuši vot tas jau ož slikti
Latvijā visiem ir labi
visi cilvēki ir labi neatkarīgi no rases un šāda tēma un rasu definīcijas ir tikai
apslēpta naida kurināšāna kāda interesēs, pie kam laikam pat sodāma lieta.
īstenībā visi cilvēki ir cēlušies āfrikā, tā pēc ģenētikas sanāk
http://encyclopedia2.thefreedictionary.com/Rasism
;-)
bucas
aberz
Re: rasisms
25.07.2010 22:34
montecarlo Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai eksistē rasisms Latvijā? Ir naids pret
> čigāniem un krieviem, jo šie nemācās valsts
> valodu, tādejādi nedodot labumu sabiedrībai
> plus stereotipi ka čigāni zagļi un krāpnieki
> utml.
> Bet vai ir reāli diskriminācija pret ādas
> krāsu kā tādu, kaut gan latviski runā, ir
> izglītības? Un kāds pamats tam ir?


montekarlo a kāpēc tads jautājums?
????????
hehe
montercarlo
Re: rasisms
26.07.2010 00:41
''īstenībā visi cilvēki ir cēlušies āfrikā, tā pēc ģenētikas sanāk''
tā gan nesanāk! http://www.stormfront.org/hist_wht.htm

Jautāju jo man pašam ir brūna ādas krāsa - tēvs krievs, māte latviete.
Re: rasisms
26.07.2010 09:36
montercarlo Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ''īstenībā visi cilvēki ir cēlušies
> āfrikā, tā pēc ģenētikas sanāk''
> tā gan nesanāk!
> http://www.stormfront.org/hist_wht.htm
>
> Jautāju jo man pašam ir brūna ādas krāsa -
> tēvs krievs, māte latviete.
nu un kadas problēmas, jūties kautkā citādi?
īstenībā dīvaini ka krievu gēni un latviešu
un brūna āda, bet nu Latvijā tīri Latviešī tāpat nav
.................
neizlasīju to rasuvēstri, bet tagad pēta gēnus un zinātnieki meklē unikālo gēnu
kura īpašības ir visiem nu itkā to Adamu sākumu un ir atklājuši ka tāds gēns ir Afrikā
tad jau var sākt strīdēties par Darvinu un visu es piemāram pagaidām uzskatu, ka
modernais cilvēks ir citplanētišu radīts kautkādā klonēšanas ceļā
Bībelē pasaules radīšana tur jau cilvēki bija uz zemes tad uztaisīja klonu un palaida
pasaulē lai sajucās ar vietājiem..... jo kur tad Adama dēliem sievas radās? vēlāk varbūt domāšū citādi :-)
Re: rasisms
26.07.2010 11:48
montecarlo

Domāju, ka galvenokārt tas ir kulturālā līmenī un cilvis citā kultūrā izaugs pavisam citādāks taču tās viņa dzimtās nācija kultūra noteikti izveidojusies ģenētisku iespaidu rezultātā. Tā kā abas lietas kaut kādā mērā iet roku rokā.
Bet es prsonīgi esmu redzējis kā vienā ģimenē pie vienādas audzināšanas dažādu tēvu bērni var būt stipri atšķirīgi un esmu pārliecināts, ka ļaunums var būt iedzimts. Tā kā visādi var būt ar to mazo čigānu latviešu ģimenē.

Bet par to kas tavi vecāki, lieki vari neuztraukties. Galvenais, kas esi Tu. Un ja Tu neesi no tiem kas melo pats sev, tad atbilde Tev ir gatava. Jo kā teikts filmā K-PAX, katra dzīva radība visumā prot atšķirt labu no ļauna...

Bet runājot par ādas krāsu, nezinu kā no latvietes un krieva var iegūt brūnu bērnu ja tajā lietā nav iejaukts kāds moris...


aberz

Bet par tiem Ādama bērniem un viņu iešanu pie zemes meitām vecajā derībā ir tā interesanti uzrakstīts. Jāpārlasa vēlreiz. Jo kad es lasiju, tad sanāca tā, ka uz zemes jau kāda rase dzīvoja pirms tam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
montecarlo
Re: rasisms
26.07.2010 17:29
Ir, ir iejaukts. Varbūt tēvs bija žīds, varbūt čigāns, mulats... Vai vizuāli var identificēt sevi ar kādu rasi, pēc akcentiem, piemēram deguns, acis, vaigu kauli?
Re: rasisms
26.07.2010 22:21
Latvijā pastāv slēptais rasisms. Tas vairāk balstās uz nacionalās neiecietības principiem. Daudz, kas atkarīgs no indivīda atrašanās noteiktā vidē. Čigānbērns audzināts latviešu ģimenē var būt vairāk latvietis, ka latvietis audzinats čigānu vidē.
Čigāni nav mīlēti un nekad nebūs mīlēti Latvijā. Sevišķi ja ar viņiem satiecies Rīgas autostacijas tunelī. Zagļu banda. Rīgas kauna traips.
Naids pret ebrējiem ir veiksmīgas,ilgstošas smadzeņu skalošanas rezultāts. Kulturāla tauta. Gudri.Solidāri. Tāpēc izsauc naidu jo sastāda konkurenci ārstiem, advokātiem, banķieriem, drēbniekiem......Viņi tika sākti vajāti jau senajā Romas impērijā.Tad sekoja cariskās Krievijas ohrankas falsificētie Cionas raksti,Hitlera pārcilveka teorijas propoganda un skaudība, skaudība....
Ģenētiskās pazīmes var parādīties pat trešaja augumā.
Par Dieviem, kas apņēma zemes sievietes. Tas ir minēts jau senās Divupes māla plāksnītēs, BhagavatGītā. Bībele ir tikai šo informācijas avotu vājš atspulgs.
mad iezviedz
Re: rasisms
27.07.2010 01:23
http://www.pizdec.net/viewtopic-wwwpizdecnet-x.php?t=292954&f=107

...mazdakter, Tava objektivitāte žīdu jautājumā ir apšaubāma...arī tagad viņi palestīniešus ar šokolādi baro...
montecarlo
Re: rasisms
27.07.2010 07:09
Mjā, pimpi sūkāt nav veselīgi. Tas tā, pārnestā nozīmē.
montecarlo
Re: rasisms
27.07.2010 07:59
http://www.kinsmanredeemer.com/WhyWeHateJews.htm
montecarlo
Re: rasisms
27.07.2010 08:13
http://100777.com/node/520

Absurda reliģija, nafta, rasu sajaukšana, sieviešu paverdzināšana. Sātanisks ļaunums ir tas žīds. Vienīgi, kā tas viss ir saistīts ar mani, kā individuālu... Nekādi.
Re: rasisms
27.07.2010 11:21
...he, he...ne velti jūda iskariots noandelēja Jēzu par grašiem...izredzēto tauta...bija tāda, līdz zelta mamons ņēma virsroku pār veselo saprātu...gudra?...padomijas laikos šīs izcili gudrās tautas parstāvji pārsvarā strādaja otreizējo izejvielu savāktuvēs, asināja štrumentus, kurpnieki, drēbnieki, utt...vienvārdsakot - visur, kur varēja piejāt, apčakarēt...
...Blaumanis arī laikam bija rasists...:)
Re: rasisms
27.07.2010 23:44
mad iezviedz
Re: rasisms jauns
27.07.2010 01:23

http://www.pizdec.net/viewtopic-wwwpizdecnet-x.php?t=292954&f=107

...mazdakter, Tava objektivitāte žīdu jautājumā ir apšaubāma...arī tagad viņi palestīniešus ar šokolādi baro...
........................................................................................................................................................................................................
Ja latvieši būtu tik solidāri,kā ebrēji, tad mēs tagad nebūtu dziļā sūdu bedrē,atvainojiet.Pat tagad mēs atļaujam Latvijas izlaupītajiem sevi sarīdīt ar līdzcilvēkiem.Vienalga kāda tautība. Lai vieglāk Latviju apzagt un novest verdzība. Ne uz to pusi skataties kungi!



Edited 1 time(s). Last edit at 28.07.2010 14:37 by Mazdakteris1.
Re: rasisms
28.07.2010 00:05
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja latvieši būtu tik solidāri,kā ebrēji, tad
> mēs tagad nebūtu dziļā sūdu
> bedrē,atvainojiet.Pat tagad mēs atļaujam
> Latvijas izlaupītajiem sevi sarīdīt ar
> līdzcilvēkiem.Vienalga kāda tautība. Lai
> vieglāk Latviju apzagt un novest verdzība. Ne
> uz to pusi skatāties kungi!

tieši tā.
Re: rasisms
28.07.2010 10:45
Mazdakteris1

Par to solidaritāti es pilnīgi piekrītu bet pie tās izlaupīšanas nepārprotami ir pielikts žīdu pirksts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: rasisms
28.07.2010 15:25
...nja...ja kādam nepatīk pediņi,birku klāt - homofobs...vēl kādam iet pie sirds fīrers - johaidī, kriminālatbildība un vispārējs Vīzentāla FUI...ugunskrustu nedrīkst nekur likt...žīdi jāmīl tāpēc, ka jāmīl...kgan grūti nejust cieņu pret gaišajiem prātiem, kuri izveidojuši mītu par holokaustu un uz šā rēķina slauc visu pasauli...afroamerikāņi...pizdec...anglijā vai zviedrijā kā lai šos apzīmē?...nja...paziņai vecais atsēdēja federālajā cietumā par seksualo uzmākšanos lielpupainai afroamerikānietei (Jezzusmarja:)...no dziļā dekoltē pupi krita laukā un viņai nepatika, kā džeks pazavērās uz viņas miltu kulēm...turki sāks noteikt, ka vāciešiem vai frančiem darāms savā zemē...vācieši kaunās no savas pagātnes - Hitlers, eku, esot bijis mežonis...šo rindu var turpināt ilgi un dikti...

...advancētie toleranti...jūs esat vislielākie rasisti un visneiecietīgākie pret citu dziļi personiskiem uzskatiem...un ja raugās no jūsu, mērkaķu, viedokļa, tad es esmu visīstākais homofobs, nacists, rasists...da vienalga kā to nosauc...neesmu tik advancēts:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 21?
Ziņa: