Inception (atkal spamoju:-)

Aizsāka gaga 

Inception (atkal spamoju:-)
06.08.2010 13:35
Kurš ir redzējis šo filmu? (Latviski to laikam tulko kā Pirmsākums). Noskatījos un biju šokā, pozitīvā šokā. Krāšņi, protams, grandiozi. Bet pamatdoma par to, uz ko tik nav spējīgs cilvēka prāts, tai skaitā arī pats sevi ieslodzīt, tas dod vielu pārdomām nu jau vairākas dienas.
Re: Inception (atkal spamoju:-)
06.08.2010 14:41
Noskatījos. Bet priekš manis par sarežģītu. Kad viņi sapņoja tur sapnī vēl vienu sapni un tajā vēl vienu man pazuda pavediens. Es nebiju gatavs tādai rekursijai. Efekti bija labi, bet filma man ne visai. Gaga tā jau tikai filma, izfantazēta teorija. Par ko tur daudz domāt!?
Re: Inception (atkal spamoju:-)
06.08.2010 14:50
Es zinu, ka izfantazēta, lai gan tas vien, ka kādam ir tik krāšņas fantāzijas, ir forši. Es vairāk par to, par ko es pēdējā laikā arī bez filmas daudz domāju: ka cilvēka smadzenēs patiešām dzīvo veselas pasaules, ka tur var būt gan paradīze, gan elle, gan vienkārša prasta garlaicība. Un par to, cik daudz cilvēki spēj viens otru ietekmēt.
Re: Inception (atkal spamoju:-)
08.08.2010 00:04
Būs jāsagaida dvd, šis varētu būt interesants.
Re: Inception (atkal spamoju:-)
09.08.2010 01:36
Njā, tikai jāgaida noteikti būs kāds pusgadiņš. Diez vai tad sanāks. :/
Re: Inception (atkal spamoju:-)
09.08.2010 08:38
aiziet uz kino ir lētāk, tagad pirmdienā ir īpaši lētas biļetes. Biļeti var nopirkt internetā, tā kā komunicēt ar kādu vispār nav nekādas vajadzības.
Re: Inception (atkal spamoju:-)
09.08.2010 14:03
Tik traki jau nav, no kino man nav bail. :) Tikai nav par ko to biļeti nopirkt.
Re: Inception (atkal spamoju:-)
09.08.2010 14:12
Nav rociņu, nav pīrādziņa;) Ja zini šo melno anekdoti...
Re: Inception (atkal spamoju:-)
09.08.2010 14:35
Nē, nezinu gan. Pastāsti.
Re: Inception (atkal spamoju:-)
09.08.2010 15:26
Dzīvoja reiz puisītis bez rociņām. Mamma prasa: "Gribi pīrādziņu?" "Gribu"...
Re: Inception (atkal spamoju:-)
09.08.2010 17:19
skarbi gan :)
Re: Inception (atkal spamoju:-)
12.08.2010 22:21
Es par filmu gribu parunāt. Šodien noskatījos. Man patīk tāda tipa filmas, tikai pēc tam gribas ar kādu parunāties. Jautājums - man likās, ka viņš beigās palicis sapnī, bet vīrs saka, ka tieši otrādi, nav sapnī. Kā īsti ir? Vispār Slēgtā sala man arī ļoti patika, bet nu par psihiem man vismīļākās filmas:))))
aberz
Re: Inception (atkal spamoju:-)
13.08.2010 00:03
blueberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es par filmu gribu parunāt. bet
> vīrs saka, ka tieši otrādi, nav sapnī. Kā
> īsti ir?
manuprāt ir tā kā tu domā, ja jau nevar saprast :-)
bet nu par psihiem man vismīļākās
> filmas:))))
ja blueberry saka tad jāskatās, es arī gribu redzet :)
bucas
Re: Inception (atkal spamoju:-)
13.08.2010 00:11
Nu nevar jau zināt, vai tev tāda tipa filmas patiktu. Vispirms iesaku izlasīt, ap ko lieta grozās un atsauksmes;)
aberz
Re: Inception (atkal spamoju:-)
13.08.2010 00:18
blueberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu nevar jau zināt, vai tev tāda tipa filmas
> patiktu. Vispirms iesaku izlasīt, ap ko lieta
> grozās un atsauksmes;)

jānoskatās labāk,
interesanti, kas tā par filmu kas tev patīk
vispār visas filmas ir par kautkādām zemabzinjām
itkā labā reāli dzīvot, bet nu kā ir tā ir...
es TV iznīcināju kā šķiru, patka skatīties visko, domāju pietiek,
bet tagad akal gribāš...
Re: Inception (atkal spamoju:-)
13.08.2010 11:29
blueberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Jautājums - man
> likās, ka viņš beigās palicis sapnī, bet
> vīrs saka, ka tieši otrādi, nav sapnī. Kā
> īsti ir?

Man liekas, vai vismaz gribas domāt, ka beigās viņš tomēr atgriezās realitātē. Tas vilciņš vēl griezās, bet jau tā nestabili, tā vismaz man likās. Bet varbūt arī ir tā, ka speciāli atstāta viela pārdomām, kā nu bija. Tā teikt, vai tev pašam patīk sapnis vai realitāte. :-)
Re: Inception (atkal spamoju:-)
13.08.2010 11:36
Man gribētos domāt, ka viņš nokļuva atpakaļ realitātē, es vienmēr par visu par daudz pārdzīvoju. Vīra domas iepriecināja. Vakar pameklēju netā atsauksmes, atradu kaut kur ārzemju lapās kaut kādus 6 iespējamos variantus. Jā, beigas pārdomām, ko režisors noteikti arī gribējis panākt.
Re: Inception (atkal spamoju:-)
13.08.2010 13:25
Hmm? Būs jānoskatās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Inception (atkal spamoju:-)
13.08.2010 15:41
Seši varianti? Kādi? Man pasai slinkums meklēt.
Re: Inception (atkal spamoju:-)
13.08.2010 16:26
Oi, es tur tā baigi neiedziļinājos - 1., ka paliek sapnī 2.ka nav sapnī 3. ka domātā realitāte ir sapnis 4. ka Adriana laikam ir viņa psihoterapeite, ja pareizi sapratu. Nu, vairāk neatceros. :D kaut kādi stāvokļi pa vidu vēl
Re: Inception (atkal spamoju:-)
13.08.2010 16:28
Nu, varbūt, kurš ir redzējis filmu "Slēgtā sala" arī var izteikt domas par beigām. Tur arī man ir divi varianti - viens, ka viņš beigās atkal aizgājis pa pieskari, otrs - ka viņš notēlo, ka aizgājis pa pieskari, jo grib, lai viņam uztaisa galvā caurumu (nu tip nespēj panest realitāti)? Nu?
Re: Inception (atkal spamoju:-)
13.08.2010 21:23
Slēgto salu diemžēl nenoskatījos. Tagad jau pēc šitām atsauksmēm bail skatīties. Man tomēr labāk pie sirds iet laimīgas beigas. :-))
Re: Inception (atkal spamoju:-)
15.08.2010 22:51
Man arī iet pie sirds laimīgas beigas. ja ir sliktas, tad es arī pēc tam jūtos slikti, pārdzīvoju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 25?
Ziņa: