forums

Aizsāka fox 

fox
forums
08.08.2010 06:46
Nesaprotu, kas noticis ar forumu..... Agrāk bija tik interesanti, bija daudz komentāru, tagad dažās sadaļās nav komentu 4 dienas. Ok, vienīgi psihoterapeitiskā tēma mazliet kustas, bet arī visas tēmas par vienu un to pašu. Komats, Pūce, Noela, Ku, Mateus vispār komentē tikai med tēmas( tas ir zaudējums). Vopšem besī arā, bija agrāk reāls forums, un vēl jau bija cilvēki, es tikai vairs neatceros. Nu man tā, rīta agrumā gribējās uzrakstīt.....
Re: forums
08.08.2010 22:16
fox:

personīgi man nav laika komentēt visas ne-med tēmas, jo ir darbs un bebis :) kad paaugsies, labprāt pakomentēšu ;)
Re: forums
09.08.2010 14:09
Es varu teikt to pašu. Man kaut kā pietrūkst laika un garīgās enerģijas lai tās med tēmas komentētu, tāpēc redzu ka daudzas paliek neatbildētas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: forums
11.08.2010 13:38
agrāk bija...
un tad pēc dažiem seniem notikumiem izbija :(
Re: forums
11.08.2010 15:57
Un vēl viens aspekts. Cik tad var komentēt. Visi tie jautājumi jau ir krustām šķērsām izkomentēti. Jaunumu kurus vajadzētu komentēt ir ļoti maz. Tā kā bieži vien tā komentēšana ir tāda kā standarta frāžu atkārtošana... Tā kā var teikt, ka forums ir iegājis sāvā brieduma gadu periodā. Kad jautājumu skaits samazināsies vēl par kādu trešdaļu un atkritīs nost daži bezjēgā rakstītāji tad arī forums būs tāds kā viņam jābūt... Tas ir mans viedoklis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: forums
11.08.2010 16:10
Baigi daudz komenti maļas pa vienu un to pašu ka jau KU! teica. Da i man tagad vel meita jaaudzina :) Un darbs ņem daudz laika

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: forums
11.08.2010 22:02
Atbaida asums ar kādu brīžiem nākas sastapties.Sevišķi,ja domas nesakrīt.
Ieradums liekas mums. Jautātājiem tas ir aktuāli.Varbūt slinkums apskatīt arhīvu. Ceru,ka rudens un ziemas laikā būs vairāk laika. Jāņem vērā depresija, kas valda Latvijā.
Re: forums
13.08.2010 08:45
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nesaprotu, kas noticis ar forumu..... Agrāk bija
> tik interesanti, bija daudz komentāru, tagad
> dažās sadaļās nav komentu 4 dienas. Ok,
> vienīgi psihoterapeitiskā tēma mazliet kustas,
> bet arī visas tēmas par vienu un to pašu.
> Komats, Pūce, Noela, Ku, Mateus vispār komentē
> tikai med tēmas( tas ir zaudējums). Vopšem
> besī arā, bija agrāk reāls forums, un vēl jau
> bija cilvēki, es tikai vairs neatceros. Nu man
> tā, rīta agrumā gribējās uzrakstīt.....


Tāds nu ir Latvijas interneta apjoms. Pie mums daudz kā nav.
Re: forums
13.08.2010 13:59
Liekas, ka komentētāji pārvietojas uz internetportālu rakstu komentēšanu. Var teikt- izkliedējas. Kādreiz bija mazāk iespēju komentēt citur, tajos dažos forumos, kas bija, komentēja vairāk.
Re: forums
14.08.2010 10:35
Es savulaik izdariju otrādāk. No vairākiem medicīnas forumiem pārvācos uz šo, vienīgo. Un tagad komentēju tikai šeit + privātas konsultācijas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: forums
14.08.2010 10:56
+ privaatas konsultaacijas ... hm. :)))
Re: forums
14.08.2010 11:44
Ir vēl draugiem.lv ar domubiedru grupām. Var atrast tēmas, kuras interesē un, ja ir pietiekoši daudz cilvēku grupā, sarunas ir interesantas. Pie tam, atkrīt uzbraucieni (ja nu ļoti reti), jo cilvēki raksta ar savu vārdu un uzvārdu, nevis niku.
trr
Re: forums
14.08.2010 13:11
jā, dr.lv ir kļuvis nekonkurētspējīgs.. un tur vainīgi sadzimušie bēbji.. ;) lai nu izaug gudrāki par vecākiem... ;))
Re: forums
14.08.2010 14:06
Runcene, kas Tevi tā samulsina? Ne jau visi cilvji grib uzreiz publiski apspriest savas problēmas... Un man tas ir ļoti saprotams...

strawberry, draugiem.lv ir vēl daudz publiskāka vieta kā dr.lv forums tā kā daudziem cilvjiem kas pat forumā kautrējas rakstīt, draugiem.lv ir vēl neiespējamāka vieta. Turklāt es neesmu draugos...

trr, nav skaidrs ar ko dr.lv vajadzētu konkurēt...

Ņemiet vērā to ka es sniedzu konsultācijas jautājumos kas ir visai intīmi un kurus cilvēki nereti kautrējas uzdot pat saviem tuviniekiem. Protam, ka es sirgstu arī ar lielummāniju bet diezgan droši varu teikt, ka neesmu latviešu internetā atradis citu vietu kur var normāli parunāt par dažādiem delikātiem jautājumiem neriskējot tikt apsmietam vai banāli aizsūtītam pie ārsta.

Tā ka pagaidām ir tikai guru03@inbox.lv

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: forums
14.08.2010 14:07
Es draugos vispār neesmu un neesmu nekad bijis. Man tā īsto vārdu lieta atsit un īstenībā arī neiteresē, lai citi arī būtu ar īstajiem vārdiem. Bet, nez, varbūt būs kādreiz jāiečeko.
Re: forums
14.08.2010 15:07
Ku!, ne vienmēr svarīgi, vai vieta ir publiskāka. Svarīga ir komentētāju attieksme. Pie tam mani ne tik ļoti interesē tradicionālā medicīna, bet vairāk netradicionālā un saistītas lietas. Bet tāda foruma nav vispār. Forumos, kuros ir sadaļas, kas velk uz to pusi, arī vairs īsti nav par ko runāt. Tā kā man atliek šie domubiedri vai ārzemju forumi.
Citur es varu tikai kaut ko ierakstīt, kādreiz gadās arī kaut kas labs un noderīgs, bet pamatā tā ir izklaide, ja neko labāku nevar izdomāt.
Re: forums
14.08.2010 15:21
strawberry

Jā, kopumā es Tev piekrītu. Vienkārši rēķinos ar to, ka publiskākā vietā ir lielāka iespēja saņemt sliktu attieksmi. Īsteni netradicionālu medicīnu es tomēr neatbalstu tāpc cenšos sei pozicionēt tā kā tas rakstīts manu komentāru parakstā. Cik nu tas iespējams...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: forums
14.08.2010 16:22
Bet es šeit tikai un vienīgi izklaidējos. Un ir daži interesanti cilvēki šeit, kas domā dziļāk un ar kuriem var padiskutēt par lietām.
Re: forums
14.08.2010 16:29
Jā, protams, ka arī es šeit mēdzu izklaidēties. Taču kā galveno es gribu atzīmēt to, ka varu dalīties savās zināšanās ar citiem un pats galvenais, bieži esmu spiests palasīt internetā par kādu slimību vai medikamentu, tādējādi papildinot savas zināšanas... un tas man patīk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: forums
14.08.2010 16:31
Vispār es samelojos- reizēm es arī pažēlojos. :)
trr
Re: forums
15.08.2010 16:32
ku! dr.lv nespēj konkurēt ne ar ko - ne ar draugiem, ne delfi veselība, ne calis.lv ne ar jebko citu, kas nu netā nāk priekšā, ja vajag info :( tā viš i...
Re: forums
15.08.2010 17:15
Informācijā par veselību varētu būt, ka calis.lv ir vislabākais.
dr.lv nav informatīvs forums, tā ir vairāk pļāpu lapa ar tematu, kas visiem tuvs- veselība un slimība.
Eila seila
Re: forums
15.08.2010 18:24
dr. ir normāla tikai zobārstniecības sadaļa, pateicoties Pucei, zb, Kitanai.
Viss pārējais nekam neder.
Re: forums
15.08.2010 18:26
Nu nez, es tajā cālī esmu dažas reizes iegājis un man viņš liekās tizls... varbūt par kaut kādiem bērnu jautājumiem... varbūt... bet no man zināmām mammām tur neviena neiet... Es teiktu - forums mammām ar īpašām vajadzībām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: forums
15.08.2010 18:49
Var jau tur arī atrast kaut ko interesantu. Ja ir jautājums, kur kādu ārstu meklēt, informācija par med. pakalpojumiem, dalīšanās pieredzē- tā tur ir.
Bet aklimatizējusies gan tur neesmu, apmeklēju tikai dažas sadaļas.
trr
Re: forums
15.08.2010 19:48
dr.lv savā nosaukumā lieto dr., bet reāli no dr. te var būt kāda zobinieka palīdzība un tikai :D tāda pačalošana bez seguma un bez konkrētas informācijas..
Re: forums
16.08.2010 00:59
trr

Ķeries pie lietas un piepildi ar konkrētu informāciju kurai ir segums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
trr
Re: forums
16.08.2010 05:56
ku! neesmu dr., diemžēl..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 15?
Ziņa: