razots LV

Aizsāka evittta 

evittta
razots LV
18.08.2010 14:47
Velejos uzzinat kadas Latvija razotas preces jus perkat un, kas jums patik no musu razota, ko varetu ieteikt citiem?

Es lietoju Dzintars sejas ziepes saucas Hit, man patīk. Domāju turpmāk pirkt Dzintars šampūnus, ir lietoti un ir ok, arī sauļošanās krēmi u.tml., un pieņemamas cenas. Gribas atbalstiit Latvijas razhotaajus.

Tad vel man interese, kas tiesam pieder vel LV un, kas vairs ne... jo nav jau jegas domat, ka atbalsti Latvijas razhotaajus un izraadas, ka tas jau sen vairs nepieder LV.
Re: razots LV
18.08.2010 22:03
Ogres trikotāžas apakšbikses! Da best. :))

Mēs dzīvojam globalizācijas laikmetā, kāda vairs starpība- kam pieder kantoris?
Re: razots LV
18.08.2010 22:07
Es te vienreiz sēžu, dzeru Cēsu aliņu, domāju atbalstu savējos, bet tad izrādījās, ka šamējais patiesībā ražots kaut kur Igaunijā vai velns viņu zin kur ziemeļos- mātes kompānijā. A uz pudeles ta nekur tas nav rakstīts.
Tā kā nav ko saspringt.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.08.2010 00:47 by existential fool.
Re: razots LV
18.08.2010 23:08
Var atbalstīt savu uzņēmēju (ja letiņam pieder kantoris, bet ražo kaut Ķīnā). Var atbalstīt vietējo darbarūķi, kaut kantoris pieder ķīnietim, bet ražotne ir Latvijā.

Gerčikovs ("Dzintara" šefs), kā zināms, ir Ābrāma dēls... :))) bet man patīk visi viņu sauļošanās krēmi, higēniskās lūpenes arī. "Saules" vilnas segas un pledi arī ir vislabākie un smukākie, bet pieder tak laikam zviedriem. kas zina, kam pieder "Laima"? Par "Kāruma" sieriņiem arī viens igaunis lauzītā krievu valodā kaut ko stāstīja... so... es zinu dažas latviešu darba devēju izdarības ārzemēs: dažkārt nav lielāku ķēmu... tāpēc laikam palieku par liberāli un globālistu. galvenais, lai patīk, garšo un jāsadarbojas ar cilvēcisku būtni, kam konkurence un karjera nav tas pats, kas liels cūka...
Re: razots LV
19.08.2010 10:38
Es lietoju Dzintara Niveju, nav labāka un lētāka krēma, kam var vēl visu ko piemaisīt klāt, eļļā šķīstošos vitamīnus vai smiltsērķšķu eļļu, un sanāk baisi kruts krēms:)
Visumā gan pērkot es atbalstu pati sevi. Pērku, ko vajag, no produktiem, kas ir veselīgāks. Tas nozīmē, ka daļu pērku tirgū, kaut kas izaug arī dārziņā, sieru, biezpienu no kāda vietēja ražotāja, kas pieved klāt, olas no kolēģes, kurai latgales laukos laimīgās vistas dēj uz nebēdu:) Tā mēs veiksmīgi apejam arī nodokļu maksāšanu, galu galā pietiek jau arī ar to, ko nosūc tāpat.
evittta
Re: razots LV
19.08.2010 16:35
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Var atbalstīt savu uzņēmēju (ja letiņam
> pieder kantoris, bet ražo kaut Ķīnā). Var
> atbalstīt vietējo darbarūķi, kaut kantoris
> pieder ķīnietim, bet ražotne ir Latvijā.
>
Njaa.., iznak, ka abos gadijumos, ja pieder LV vai tikai razho LV tad jau atbalstam saveejos.. :)
Bet piem., vai nav ari taadi, kas izskataas, ka razhoti LV, bet isteniiba nav ne razhoti LV, ne pieder LV, piem., "Jelgavas cukurs". Kaut ko dzirdeju, ka pec fabrikas nolikvideeshanas, teica, ka razhos citur, bet nosaukumu saglabaas, taa jau baigaa pateereetaaju maldinaashana...
Re: razots LV
25.08.2010 10:03
uz iepakojuma jābūt skaidri rakstītai izcelsmes valstij. Cēsu alum ir rakstīts, ka ražots igaunijā, Cido sulām - ražotas polijā pēc Cido pasūtījuma utt.
Re: razots LV
25.08.2010 13:09
Kaada vel maldināšana. Uz Jelgavas cukura skaidri un gaiši rakstīts - Danszuker
Kā arī vispār kāds to Jelgavas Cukuru pērk? :D Es kopš parādijās danszuker neperku citu. Jelgavas zem 74 sanji nemēdza būt, danszuker 52-64 saņi. Izvēle acīmredzama.

Latvijā ceptu maizi reizēm ēdu, restorānā ēdu Latvijā gatavotas pusdienas :D Bet vispār mani pilnīgi neintesresē kurā valstī ražots - cena un kvalitāte interesē.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: razots LV
15.09.2010 22:33
es perku Dzintars lupu spidumu HIT, jo ir salidzinosi lētāks, garshīgs un smuks. Roku krēms Vita razhots Spodrībā. Velas mazgāšanas līdzeklis Kastanis smalkvelai un vilnai - ja jamazgaa kas ar rokaam. Apaksvelu no VOVA - jo krusturu iekspuse ir no kokvilnas. Laimas zefīrus un Skrīveru gotinjas. Bauskas speciālais ir iegarshojies!
Re: razots LV
16.09.2010 18:01
Jap, Laimas zefīri un marmelādes patiešām ir ok. Bet vot Rēzeknes gaļas kombināta produkcija gan ir baigais bullšits...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Peleneke
Re: razots LV
17.09.2010 12:18
Un kādas atsauksmes par Ardeks(Saldus) galas parstrades uznjemuma produkciju?
Re: razots LV
17.09.2010 13:33
Ardeks ir ok. Cik nu vispār desa mūsdienās var būt laba...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Akai
Re: razots LV
08.10.2010 04:40
Es dzeru Iecavnieka auksti spiesto linsēklu eļļu, bet ne to, kas veikalos, bet caur cilvēkiem iet - vogroup.lv
Re: razots LV
08.10.2010 09:26
Arī es lietoju šo Viza Oil group produktu Iecavnieka 40 grādu temperatūrā auksti spiesto linsēklu eļļu, kas iepildīta tumšā
stikla pudelītē. Lietoju iekšķīgi un ārīgi (arī sejas ādai un matu maskām).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 9?
Ziņa: