Aizbraucēju tuvinieki

Aizsāka fox 

fox
Aizbraucēju tuvinieki
12.02.2011 12:41
Man ir nepieciešams dziļāk izpētīt kādu cilvēku grupu Latvijā. Es lūdzu, atsaukties cilvēkus, kuru piederīgie, tuvie cilvēki šobrīd atrodas peļņā āŗzemēs. Man noderētu jebkāda veida sajūtas un emocijas. Ko jūs jūtat, kas jūs taja apbēdina, kas iepriecina, no ka jūs baidāties utt. Varbūt tā varētu vairāk būt tāda sajūtu, nevis politikas atklāsme. Ja, jums ir kaut kas ko uzrakstīt par šo tēmu-strādnieku tuvinieki Latvijā, tad es būšu ļoti pateicīga par jūsu domām. Varbūt kādam visi tuvie cilvēki ir mājās, bet ir kāds pazīstams, varbūt ir kaut kas ko pateikt.
Re: Aizbraucēju tuvinieki
13.02.2011 09:47
Mana labākā draudzene aizbrauca peļņā. Ļoti, ļoti pietrūkst viņas. Sazināties jau arī nesanāk tik bieži kā gribētos. Bet, kad sanāk, tad stundām ilgi varam runāties. Ar nepacietību gaidu viņu atgriežamies. Sajūtas - tukšums...
Re: Aizbraucēju tuvinieki
13.02.2011 19:46
domāju, ka ir svarīgi, kas Tev aizbraucis... calis.lv manīju vairākas diskusijas, kur runā meitenes, kam vīri/draugi ir ārzemēs.
fox
Re: Aizbraucēju tuvinieki
13.02.2011 21:12
Nu patiesība, es pati strādāju ārzemēs, bet dzīvoju Latvijā. Bet paldies par info par cāli. tā doma ir tikai sākuma stadijā, tā vēl nav attīstījusies, bet ir dažas idejas , vispār ir doma arī par filmu, bet nevis par aizbraucējiem, bet par palicējiem. Ir diezgan daudz dzīvā materiala, bet dažreiz ar nejaušibas palīdzību var atrast interesantus personāžus. Nu tā apmēram. Bet redz cilvēki šeit īpaši nedalās, varbūt nav aktuāli.
sorry, bet...
Re: Aizbraucēju tuvinieki
14.02.2011 18:33
kaitina sita raknashanaas un visas tas filmas par aizbraucejiem, palicejiem u.tt. nevar cilvekus likt miera? vislaik bakstas virsuu un peeta un analizee... ierobezho brivibu.. nav tada sajuta, ka vari darit ko gribi, jo tevi izkjidaas, izanalizees.
fox
Re: Aizbraucēju tuvinieki
14.02.2011 21:09
To sorry be...:A mosk kaitina tas, ka vispār ir tāda situācija dzīvē pienakusi? Aizkaitinajums ari ir emocijas...starp citu
Re: Aizbraucēju tuvinieki
14.02.2011 21:17
latvīts tik noraud nēzdodziņā...

lai kaut kas mainītos, ir jāsaniedz kaut kāda kritiskā masa, bet bez runāšnas tas nez vai notiks.
sorry, bet...
Re: Aizbraucēju tuvinieki
15.02.2011 15:41
Kaa juutas nabaga paliceeji... vai nabaga aizbrauceeji.. ak vai...Un kaada tam jeega? tas neko neatrisinaas...
fox
Re: Aizbraucēju tuvinieki
15.02.2011 20:37
Kapēc nabaga? Kurs te grib kaut ko risināt?
sorry, bet...
Re: Aizbraucēju tuvinieki
15.02.2011 22:49
kaada jega no taadam filmaam? karteejais shovs?
fox
Re: Aizbraucēju tuvinieki
16.02.2011 08:23
Sorry: Tu taču neko nezini ne par per projektu, ne par tiem cilvēkiem, kas tajā piedalās. Es Tevi aicinātu apdomāt to, cik daudz labu lietu netiek izdarītas tāpēc, ka pasaulē valda ironiski negatīva attieksme. Jā, priekš kam tas vajadzīgs, kas tas par stulbumu, kārtējais šovs, kāda jēga. Kāda vispār ir dzīves jēga? Neticība nekam, pilnīga vilšanās visās idejās, tas nav pareizi, tā nevar dzīvot.
lol
Re: Aizbraucēju tuvinieki
18.03.2011 13:35
cilvēki brauc dzīvot, nevis peļņā/Peļņā brauc jūrnieki reisos utml.
Kamēr to nejēgsiet,tikmēr n[āk smiekli par jums.Cilvēki diemžēl brauc DZĪVOT.Tur,kur var dzīvot.
Viss ir atkarīgs no tā , ar kādu mērķi cilvēks uz turieni dodās, jo var doties gan peļņā, gan DZĪVOT un tas nebūt nav gluži
viens un tas pats. Manā rīcībā ir 2 stāsti no pazīstamu cilvēku dzīves..
Pirmais stāsts - par vīra lauku radiem. Gadus 8 atpakaļ tā bija jauna ģimenīte ar pirmskolas vecuma meitiņu un viņi dzīvoja
nelielā ciematā. Tad vīrs palika bez darba un aizbrauca PEĻŅĀ uz Angliju- ģimenei naudu pelnīja tur un šad tad pie ģimenes
atbrauca. Pēc gada uz Angliju pie vīra pārcēlās arī sieva un sāka tur strādāt. Meitenīte palika Latvijā pie vīramātes un uzsāka
skolas gaitas. Nu jau uz Latviju viņu apciemot brauca abi vecāki kopā un šī situācija ģimenē vēl bija PEĻŅAS garšu...
Bet Latvijā jau nekas nemainījās.....un vasaras beigās īsi pirms otrās klases sākuma uz Angliju pārcēlās arī meitenīte un savas skolas gaitas uzsāka tur .Nu jau visa ģimene atkal bija sanākusi kopā- viņi noīrēja pusmāju un uzsāka TUR JAUNU
DZĪVI un jau tajos pašos Ziemassvētkos mani mazbērni bija uzaicināti ciemos. Šobrīd meitenei paliek jau 13 gadu un viņai
Anglijā ir piedzimis arī brālītis un ģimene saprot, ka Latvijā viņi pagaidām nav vajadzīgi, tādēļ šeit ierodas tikai kā viesi...
Otrs stāsts ir par medicīnas studenti, kas jau studiju gados mērķtiecīgi apguva franču valodu un sevī loloja domu strādāt
un dzīvot franču vidē un šobrīd viņa ir jau tur...
$$$
Re: Aizbraucēju tuvinieki
28.04.2011 09:56
Brauc tie, kam nav izgl. Melno darbu, pusbads tur.
Re: Aizbraucēju tuvinieki
03.05.2011 21:47
to $$$

Muļķības! Latvijā bīju Ārsta palīgs, mācījos 12kl + 3,5 gadus, Somijā dzīvoju laikam jav 8 gadus, ģimene šeit, Somijā piedzima otrs bērns, sieva izmācījās uz medicīnas māsu šeit. Strādāju uz Ātrās palīdzības (Ambulanssi), dabūju pabūt vietējās avīzēs. Aptuveni 1km sekoju pa autobānu ar ieslēgtiem bākuguņiem un sirēnu pakaļ vienai mašīnai kura izbrauca uz autobāna pretējo braukšanas pussi. Galu galā to apstādināju apstājoties tai priekšā, riskējot ar savu un kolēģa dzīvi, riskējot sasist Ātrās palīdzības mašīnu.

Es esmu izbrīnīts ar Latvijas politiķu rīcību un to nesaprotu. Uzskatu, ka notiekošais Latvijā ir terors pret dzimteni. Es savulaik daudz rakstīju šeit un brīdināju par situācijas attīstības scenāriju, aptuveni tā arī sanāca, toreiz cilvēki smejās. Sauca par nodevēju, kaut gan kāds es esmu nodevējs ja uz pussi esmu tīrais soms un uz otru latvietis? Izsekoju savu radu līniju Somijā līdz 1854 gadam.

Mocos ar diplomiem, jo Latvijā izdotais Ārsta palīga diploms Somijā nekotējās praktiski vispār, jo Latvija nevar normāli definēt un aizstāvēt savus diplomus un izglītību ES līmenī (kāut vai - NMP māsa) jo ir iekšējās nesaskaņas dažādu līmeņu teorētiķu grupās. Nācās mācīties pa jauno 2,5 gadus Somijā, pašlaik esmu tā saucamā Ātrās palīdzības jaunākā medicīnas māsa ar attiecīgo diplomu un sertifikātu (mums brigāde sastāv no diviem NMP jaun.māsām, atbilst bāzes brigādes līmenim, dežūrbrigāde, atbildības rajons aptuveni 30 x 30 km), pilnvaras diezgan plašas, ir ierobežojumi darbam ar daudziem medikamentiem. Kaut vai ja Latvijas birokrātijas mašīna sakārtotu normatīvo bāzi ES līmenī, strādātu līmeni augstāku darbu un saņemtu vairāk. Ļoti žēl, ka Latvija nespej pildīt direktīvu prasības lai mazinātu tādas problēmas.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.05.2011 21:56 by Dr.asist. Raimonds.
ludzu atbildiet
15.02.2012 22:36
esu puisis 22,pazaudeju darbu neko nevar atrast.
labi ir nokartoti eksameni vidusskola.sogad veelos staties uz arsta paliga VAI masas macibam.
seit nestradasu jo alga ir ka splaviens sejaa.
ludzu palidziet uzzinat vai ar feldsera vai masas sertifikatu es varesu stradat ES?
situacija ir 100% ka Jums.
skatos ka par masam seit tik sievietes macas.domaju par felseri.vai pa masu tomer?
paldies ja atbildesiet!
Re: Aizbraucēju tuvinieki
17.02.2012 12:27
Ārsta palīgus ļoti gaida armija. Ja tomer uz ārzemēm, tad labāk par medicīnas māsu. JO Raimonds jau teica,ka Latvijas Veselības ministrija uzskata visus mediķus-aizbraucējus uz Eiropu par nodevējiem.Un dara visu lai viņiem ieriebtu.Tur VM valda padomijas ideoloģija. ES likumi viņiem ir pie kājas.
Re: Aizbraucēju tuvinieki
26.02.2012 14:08
Ja gribās izmācīties par mediķi un braukt prom uz ES, jāmācās uz māsu un nekādā gadījumā uz Ārsta palīgu! Labāk mēģināt iestāties Rīgas stradiņu universitātē (4 gadi). Jo tikai tur dod normālus Māsas diplomus, kuri PILNĪBĀ atbilst ES direktīvām (bakalaura izglītība). Vissas koledžas izdotie diplomi (3 gadi) arī minimāli atbilst direktīvām, bet viņus neņem prettī tik labi, kā RSU māszinības fakuiltātes. Pēc koledžas māsas diploma iegūšanas var gadīties tā, ka ārzemēs, Somi piemēram, var pieprasīt iziet kādu pārbaudes laiku, vai pat piemācīties klāt ap 6 mēnešiem. Tapēc stājoties nesajauciet universitāti ar koledžu ;)

Labāk iztērēt mācībās vienu "lieko" gadu universitātē, tad vēlāk ieekonomēsiet daudz laika, nervus un naudas.

http://www.rsu.lv/fakultates/maszinibu-fakultate/studiju-iespejas

Un Māszinību fakultātes dekāne, asoc.prof. Inga Millere ir adekvāts cilvēks. Neko cittu, kā ieteikt mācības šajā iestādē es nevaru.



Edited 6 time(s). Last edit at 03.03.2012 22:20 by Dr.asist. Raimonds.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 14?
Ziņa: