nevaru saņemties :)

Aizsāka dzērvene 

dzērvene
nevaru saņemties :)
16.03.2011 13:20
Situācija sekojoša - mani ir ieinteresējis kāds jauns vīrietis, precīzāk būtu jāsaka, ka ievēroju viņu, jo met uz "mani acis" un atliek man tikai atbildēt ar savu skatienu, šis kā apstulbis, katrā gadījumā, ir sajūta, ka abiem ir simpātijas ... redzu reti, taču katru reizi tā apmainīšanās ar skatieniem ... nu nezinu, kā pirmklasnieki,lai gan skola sen jau beigta :) ... atklāju, ka mums ir kopīgs paziņa (kopā mācījāmies vdsk.), kuram draugiem.lv gribu pajautāt, kas ir šis vīrietis, vai precēts, nu vismaz kaut ko noskaidrot, lai mēģinātu pirmā spert soli, bet nevaru saņemties, jo prātoju, kā gan mans ex klasesbiedrs to uztvertu ... negribu muļķīgi izskatīties, bet varbūt par to jānospļaujas un jāmēģina vien ir :)) Kā jūs domājat?
mad smīkņādams
Re: nevaru saņemties :)
16.03.2011 16:19
...pēc tam domāsi - johaidī, palaidu garām iespēju...tas gadījumā, ja atšūsies...bet vispār, kas tur ko domāt...ja jau atkal dzīve taciņas salikusi tuvu, tātad ne jau bez iemesla...

...
Es tavaa vietaa jautaatu pasham viirietim!
Re: nevaru saņemties :)
06.09.2011 11:47
Uzzini no sākuma vai ir precēts, ja pecēts tad neizjauc citu ģimeni!
mad smīkņādams
Re: nevaru saņemties :)
06.09.2011 18:40
...enfuego, nesāc moralizēt...ja ir iekāriens, kāpēc ne???...precēts/ta...nu un???...
nemaz nesmiiknaa
Re: nevaru saņemties :)
17.09.2011 13:54
Nu un tad iislaiciigas iekaares deelj ir veerts izjaukt gjimeni, atstaat beernus bez vecaakiem? Noveelu tev to piedziivot ka tev tavai gjimenei kaads taa izdariis
Re: nevaru saņemties :)
18.09.2011 03:30
Īslaicīgas iekāres dēļ kārtīga ģimene neizjuks... Ja izjuks - sūds vien tur bija no tās ģimenes. Tāpat knapi turējās kopā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad piekrītot
Re: nevaru saņemties :)
20.09.2011 12:48
...tur jau tā sāls ir aprakta...
Re: nevaru saņemties :)
20.09.2011 14:19
apriekš kam izaicināt likteni? Un vispār kārtīga ģimene, nozīmē kad cilvēks jau kopā dzīvo vismaz 20 gadus kopā!
Un vispār ja ir kārtīga ģimene, tad vīrieši nenonāk parasti tādās situācijās, viņi paliek uzticīgi savām sievām! Vot tā viņš ir!



Edited 1 time(s). Last edit at 20.09.2011 14:20 by enfuego.
Re: nevaru saņemties :)
22.09.2011 12:18
Mums , diemžēl, ir jārēķinās ar bioķīmiju, instinktiem , dzimumhormonu un feromonu spēku.Dzimumhormonu un dzimumferomonu pievilkšanās spēks ilgst vidēji 3-5 gadi. Tad paliek ģimene,bērni,ieradums,morāle un patīkama smeldze.
Ja ir izveidojusies dabisko hormonu,feromonu un iekšējo narkotiku atkarība, tad vīrietis(retāk sieviete) kļūst par staiguļiem un mūžīgajiem meklētājiem. Jātceras, ka dzimumferomoni intensīvi izdalās tikai līdz 25 gadu vecumam.Vīrietis pēc šī vecuma var kļut tikai par ņēmēju. Viņš reti var dot sievietei to reibinošo, saldo indi,ko mēs saucam par mīlestību.
Re: nevaru saņemties :)
22.09.2011 13:34
Vīrieši vienmēr tiks vadīti pēc sava karaļa pimpja:)
mad smīkņādams
Re: nevaru saņemties :)
22.09.2011 14:19
...kuram smadzenēs ar cirvi iecirsta viena rieva, to tiešām vada mazā bezsmadzeņu galviņa...
Re: nevaru saņemties :)
22.09.2011 14:38
Pēc augstāk rakstītā sanāk ka vecis pēc 25 nevar iemīlēties? :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nevaru saņemties :)
22.09.2011 16:22
Nu šeit Mazdakteri es Tev galīgi nepiekrītu...daudzu gadu garumā, protams ar kāpumiem un kritumiem, ir gan "tauriņi" vēderā, gan mīlestība, gan viss pārējais, kas pie tā piederas, pie tam abpusēji...un tie nav 3-5 gadi, kā arī 25 sen jau aiz kalniem...:)un nav tikai ieradums, bērni, pienākums...jeb vb mums vnk ir paveicies...:)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...Medicīna vienmēr nomierina slimnieku,bieži palīdz viņam,bet nekad neizārstē...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 1?
Ziņa: