Krana udeni, melni punktini.

Aizsāka Dainis22 

Dainis22
Krana udeni, melni punktini.
05.04.2011 11:09
Vai tas ir normali ja krana udeni (daudzivoklu maja Valmiera) ir tadi ka ljoti mazi melni krikumi(kaa punktini) kas nosezas kruzes apaksa. Var labi pamanit ja pastas tiesi zem gaismas. Tadu udeni var dzert ?
Re: Krana udeni, melni punktini.
05.04.2011 11:27
Dzīvoju Rīgā, mums arī tādi ir. Domāju, ka tas ir kaut kas no vecām caurulēm, nez vai labi būtu dzert, tāpēc liekam filtru.
Re: Krana udeni, melni punktini.
13.04.2011 20:34
Es ieteiktu stacionāro filtru pie centrālā ūdens vada. Virtuvē es papildus lietoju mobilo aktīvās ogles filtra krūzi. Atsevišķš filtrs iet uz veļas mazgājamo mašīnu.
Re: Krana udeni, melni punktini.
29.04.2011 03:59
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es ieteiktu stacionāro filtru pie centrālā
> ūdens vada. Virtuvē es papildus lietoju mobilo
> aktīvās ogles filtra krūzi. Atsevišķš
> filtrs iet uz veļas mazgājamo mašīnu.

Apmeram taa ari ir. Var but ar no blivem. No caurulem parasti ta ka rusa, vara- nosedumi, plastika, blives- mazi gabalini udenii ieksa.
Velas masinai kadi filtri vajadzigi?
Re: Krana udeni, melni punktini.
29.04.2011 10:42
Veļas mašīnai man ir ielikti mazais mehāniskais. Pārdod ar sāļiem,kas mīkstina ūdeni.
Ja ir dzīvokļa aukstā ūdens filtrs mehāniskais, tad nekādi piemaisījumi nevarētu būt. Cita lieta ja tas nāk ar karsto ūdeni. Man ir boilers,kurā udens ietek no centrālā aukstā ūdens filtra. Šodien pie filtru piejamības nevar būt problēmas ar ūdeni. Domājam,rīkojamies! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 14?
Ziņa: