Kā Jūs iztērētu 5000 LVL, ja zinātu, ka drīz mirsiet?

Aizsāka ūpis 

Ko Jūs darītu par 5000 latiem, ja zinātu ka drīz nomirsiet? Prostitūtas, narkotikas, ceļojumi, utt...? Stāstiet savas idejas.
Re: Kā Jūs iztērētu 5000 LVL, ja zinātu, ka drīz mirsiet?
16.05.2011 21:25
beztolkovijs jautājiens
...fool precīzi pauž...piebilde - ar 5 štukām var aizbāzt diršamcaurumu, nevis atvilkties pēc pilnas programmas...
Re: Kā Jūs iztērētu 5000 LVL, ja zinātu, ka drīz mirsiet?
17.05.2011 11:27
Es gribetu redzēt pats Ēģiptes piramīdas un faaronu dārgumus.. Ģrieķijas senkultūras vietas. Florences un Romas Mikelandželo darbus. Mongoliju nacionālo svētku laikā. Seno Maiju piramīdas. Francijas Luvru. Anglijas Stonhendžu.Bet par 5000 latiem tas laikam nav iespējams.:)
laikam jau pirms nāves vajadzētu izdarīt ko labu un lietderīgu. Ceļojumi vēl ok, bet pārējie piedāvātie varianti, pat neraisa vēlmi atbildēt uz šo jautājumu ;)
Re: Kā Jūs iztērētu 5000 LVL, ja zinātu, ka drīz mirsiet?
22.05.2011 01:54
ūpis laikam tic to pāris tūkstošu reliģiozo, izskaloto smadzeņpodu, amerikāņiem, kuri jau no 2011. gada sākuma kladzina, ka būšot gals 21. maijā(pēc viņu laika), bet 22. maijā pēc mūsu laika plkst. 4:00. :D Nu ko :D vēl tik kādas 2 stundas :D :D ha
jamm, nē. esmu ateists. Vienkārši piebesīja dzīvot, gribu iztērēt naudu un tad nafig
nopirktu kaudzi heroina un ielaistu visu venaa :)
Re: Kā Jūs iztērētu 5000 LVL, ja zinātu, ka drīz mirsiet?
25.06.2011 21:22
es atdotu to naudu tiem tuvajiem, kurus mīlu un kuriem to vajag, bet pati aizbrauktu kaut kur palīdzības misijā uz Āfriku vai Indiju. Šķiet, ka tur ne sevis būtu žēl,ne laika par nāvi domāt.
Re: Kā Jūs iztērētu 5000 LVL, ja zinātu, ka drīz mirsiet?
20.07.2011 23:48
ar 5000štukām pat iesākt nav ko............
Re: Kā Jūs iztērētu 5000 LVL, ja zinātu, ka drīz mirsiet?
21.07.2011 00:11
Iesākt jau protams varētu bet neko daudz vairāk... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 21?
Ziņa: