Ar prezervatīvu lāga nestāv

Aizsāka Anry25 

Anry25
Ar prezervatīvu lāga nestāv
19.06.2011 01:24
Lieta tāda, ka esmu 25 gadus jauns vīrietis. Kopš 18 gadu vecuma bija patstāvīga draudzene ar kuru bija sekss, praktiski vienmēr bez izsargāšanās. Tagad labu laiku esam šķīrušies. Esmu atsācis savu privāto dzīvi, esmu atsācis nodarboties ar sexu, BET ir problēma ..

Mīlējoties bez prezervatīviem viss ir lieliski, viss turās stingri un ilgi, bet tiklīdz ņemu talkā prezervatīvus tā "viņš" ir aktīvs tikai kādu laiku, pēctam kļūst ļungans, līdz pavisam noplok ..

Esmu mēģinājis dažādus super plānos prezervatīvus, bet rezultāta nekāda, caur viņiem tā jušana ir visai niecīga kā rezultātā .

Ko lai es iesāku ??
Re: Ar prezervatīvu lāga nestāv
19.06.2011 08:41
Jutigumu pastiprinatu pirsings TUR.
Tikai vins parasti veicinot to atro saksanos un atro beigsanos.
SEKSOPATALOGS.
Ja bus labas atsauksmes, var kadu vardotaju, dziednieku.Nezinu, vai tie ko lidzetu.Meginat var.
Re: Ar prezervatīvu lāga nestāv
19.06.2011 20:06
Tā lieta ir psiholoģiska un ar to ir grūti cīnīties... Rumpītis saprot, ka gumija ir virsū un nekādi brni nebūs tā kā nav ko tērēties... nu un vēl ir tāda lieta ka mazais draugs tomēr kaut kā īpašā veidā jūt to vietiņu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 25?
Ziņa: