pirkt vai nepirkt suni?(esmu nervozs tips)!

Aizsāka kaste 

pirkt vai nepirkt suni?(esmu nervozs tips)!
02.09.2011 22:13
nevaru izlemt,gribu it kā pirkt mazo sunīti,bet nāk bailes virsū,vai ir vērts izgāzt naudu,vai nečurās visos stūros,vai pa nakti nežvangstēs,ko darīt? varbūt te kāds sniegs atbildi,jo esmu tas nervozais tipiņš....(dažreiz)...Ir ieteikumi?
Re: pirkt vai nepirkt suni?(esmu nervozs tips)!
02.09.2011 22:19
sakars ar medicīnu?
tu man šķiet jau pasen rakstīji ka tavam vīram esot alerģija uz spalvām :D gribi piebegt?
ja esi nervoza tad labāk dzīvniekus mājās nevajag
Re: pirkt vai nepirkt suni?(esmu nervozs tips)!
02.09.2011 22:22
Visi cilvēki dalās suņu cilvēkos un kaķu cilvēkos. Tātad pirmais jautājums, kāds esi Tu?
Kucēns, ja maziņš un dažreiz arī pusaudzis var piečurat kaut kur... bet tas suņiem nav pārāk raksturīgi. Turpretīm kaķiem vairāk... Toties kaķiem tualeti var ierīkot mājās un tos nav jāved ārā... Kaut gan es zinu, ka mazus sunīšus arī uz to var samācīt...
Kaķiem un suņiem pēc būtības ir dažāds raksturs un tāpēc tie vairāk piemēroti dažādiem cilvēku tipiem. Par to arī iepriekš vajag padomāt. Un vēl, ja nav īsti skaidrs ko gribas, tad nevajag ņemt dārgu sugas dzīvnieku. Pilnīgi pietiek ar parastu, vēlams ar zināmiem vecākiem... Mīlēs Tevi tāpat kā dārgas sugas bet būs mazāk prasīgs uz kopšanu un ar stiprāku veselību...

Tas ir mans viedoklis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: pirkt vai nepirkt suni?(esmu nervozs tips)!
02.09.2011 22:34
ku Paldies! :) bet Bu vīram alerģ,uz KAĶIEM!!!!!!!!!!!!!!!brrrrrrrrrrrrrrr...
Re: pirkt vai nepirkt suni?(esmu nervozs tips)!
02.09.2011 22:52
Normāliem cilvēkiem stafords būs kā klēpjusuns, bet psihiem...jorks kā asinsuns

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: pirkt vai nepirkt suni?(esmu nervozs tips)!
03.09.2011 00:00
MATEUS atkal Tu ,izdzer Ogrē geinfastu..............
Re: pirkt vai nepirkt suni?(esmu nervozs tips)!
03.09.2011 02:42
un kā tu zini ka nav uz suņiem? iedzer nomierinošu kaut ko un nebļausties
Re: pirkt vai nepirkt suni?(esmu nervozs tips)!
03.09.2011 10:11
Mēs tiko tikām vaļā no suņa, mīza, kakāja, žvankstēja, NE NE NE. Man nervu bojāšana nav vajadzīga, lauku mājā JĀ.
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Normāliem cilvēkiem stafords būs kā
> klēpjusuns, bet psihiem...jorks kā asinsuns

Precīzi manas domas!

Starp citu tieši mazie "glamūrigie":)) suņi ir visvaukšķīgākie un ņemt suni vai nē, tas gan nav forumā, pēc citu ieteikumiem, apspriežams jautājums.Jo protams ka čurās,kakās ,spēlēsies,grauzīs un visādi citādi izpildīsies:)

Mums ir divi suņi: šarpejs cienījamā vecumā un 9 mēn.jauns stafords (maziņš kucēns ap 30 kg.:)))) un tikko uz ielas savācu mazu kaķēnu (nobijies, nočurājies),un otrs kaķītis arī pieklīda, bet pagaidām vēl dzīvoklī nelaižam, taču drīz arī tas dzīvos pie mums...un stfiņš kaķīšus mīl-mazgā-nolaiza slapjus...kā teikt viņš nekož, bet var nolaizīt līdz nāvei:DDDD
Re: pirkt vai nepirkt suni?(esmu nervozs tips)!
03.09.2011 14:40
ja ir šaubas un visādas sagaidāmās problēmas jau tagad skaidras, tad nē, nav ko mocīt dzīvnieku
Re: pirkt vai nepirkt suni?(esmu nervozs tips)!
04.09.2011 23:46
dzīvnieku vai SEVI??? :DDDDDDDDD
Re: pirkt vai nepirkt suni?(esmu nervozs tips)!
05.09.2011 09:52
dzīvnieku...

__________________
dr.puce@gmail.com
nepirkt, ir ļoti jāvēlas .....suni.....vai kaķi.
Tu nevēlies:)
Re: pirkt vai nepirkt suni?(esmu nervozs tips)!
12.09.2011 12:15
dzīvoklis+vāji nervi. par suni vari aizmirst!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 22?
Ziņa: