jautājums nikam mad

Aizsāka veeze 

Vijolīte:)
Re: jautājums nikam mad
12.09.2011 15:16
Tā jau ir, bez Jums te nekādu intelektuālu tekstu nebūtu, paldies Jums! Savādāk forums tāds prasts, bez augsta gara lidojuma.
Inka@
Re: jautājums nikam mad
14.09.2011 16:31
nav laika man te ar intelektu spīdēt......saldenā Tu mana :)
mad kaifā
Re: jautājums nikam mad
14.09.2011 23:24
...kamēr te sarakstos ar piegādātājiem, kaifoju no Annoushka Shankar...ragas palīdz sakārtot galvu...iesaku Tev ar, intelektuālā Tu mana, paliks vieglāk...
....tomēr nolēmi atmest citas ādiņas un izlīst no pagultes ar atpazīstamu niku???...
Inka@
Re: jautājums nikam mad
15.09.2011 09:31
....jā, apnika skraidīt pie kaimiņa, lai slēptu IP :)
....atslābsti, es Tev neko ļaunu nedarīšu, es pat biju aizmirsusi, ka Tu tāds esi.....piedod.....ja vari :)
mad ieņirdz
Re: jautājums nikam mad
16.09.2011 09:46
...klau, saldkaislā, atšujies un beidz muldēt...vismaz mailu pa retam nomaini, kad sāc mētāt šlangu...:)
inka@
Re: jautājums nikam mad
18.09.2011 19:38
Mazulīt, sāc analizēt....beidzot....tavs Vijolēns uz šitām meilošanas lietām ir ašs, cepa n-tos meilus un man uzmācās. man ir viens oficiāls meils, un tas katrā ziņā nav inka.
Tu kļūsti pavisam smieklīgs ar savu inkas sindromu.
un apnīkstošs, nevienu te neinteresē tava paranoja.
mad nospļaujas
Re: jautājums nikam mad
19.09.2011 11:36
...jā, kunkulīt, klimakss kopā ar vecuma marasmu - smaga lieta, smaga...pie daktera biji, pakonsultējies, kā atgriezt pagājušo???......
inka@
Re: jautājums nikam mad
19.09.2011 12:04
ā, nu skaidrs, tev nav ko teikt, tāpēc pārmeties uz sev tuvāku tēmu - klimaksu :)
Vijolēnam karstuma viļņi.... :D
mad smīkņādams
Re: jautājums nikam mad
19.09.2011 16:06
...atšujies, kunkulīt...kaut gan trāpiju desmitniekā...karstuma viļņi...nja...projicēji savas izjūtas???...
Inka@
Re: jautājums nikam mad
19.09.2011 16:35
kurš tad kuram piešuvās? :)
karstuma viļņi bija domāti pārnestā nozīmē :). jo Vijolēns taču tagad baba jagodka opatj, sulīga un tvīkstoša :)

p.s. bet, kad viņa nākošreiz pie sava štucera ciemosies un baudas starplaikos niekosies pie datora, lai izdzēš History :D
Vijolīte:)
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 11:45
inka@: kurš tad kuram piešuvās? :)...:

:DDDDDD Aš asaras izsprāga:)

inka@: p.s. bet, kad viņa nākošreiz pie sava štucera ciemosies un baudas starplaikos niekosies pie datora, lai izdzēš History :D

...katrs jau spriež pēc sevis, jaukumiņ...kgan manuprāt baudas starplaikos niekoties pie datora, tad vēl kkur tur, kad jādzēš vēsture, ir pastulbi:)
mad jau raudādams
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 12:43
...nabadzīte inka, pat savam štucerim history pārbauda...vai savam mazspējīgajam vīriņam???...
...kā tad tur i, bumbulīt???
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 14:33
mad, man gan liekas, ka Tev ir kāds šizofrēnijas paveids... Cik var ņemties ar tiem dumajiem nikiem.
Inka@
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 14:34
mad jau raudādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> ...kā tad tur i, bumbulīt???

...i viss tev jāzin, Rag.....rag...............kā tur bija? ne ta nesis, ne ta nārsis :))))
mad smīkņādams
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 15:52
....redz,kunkulīt, tomēr aizvainojums Tevī mīt...starp citu, Vorokļānu slaucējas intelekts kā īlens no maisa spiežas no Tevis...paliek neinteresanti...kgan padirsināt Tevi - kāpēc ne???

...un vēl ragus piesauc...JezzusMarja...Tavs vīriņš pa durvīm tiek iekšā mājā???...jeb esi viņam sataisījusi nojumi blakus ieejai???...staltradzis briedis...:)
Inka@
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 16:06
...ak, Tu mans Vorokļānu traktorist....pārtapi par smalko podu meistaru, bet smaciņa nāk līdzi :)
atbrauc labāk man uzstādi Gustavsberg vannīti, kur grēkus nomazgāt, man te laukos apnika kaimiņu saukt palīgā - lai uzlej no krūzes, un laiks jau auksts, dārzā mazgāties pavēsi :)))


p.s.auguma tu maza, jāpaplašina nekas nebūs, gan jau iebīdīsies te pie manis ar visiem saviem raģeļiem :)
mad atklāti ņirgājoties
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 16:37
...pareizi tauta saka, ka atraidītas kazas nekad nepiedod atraidījumu...starp citu, samierinies, jaukumiņ, Tavs laiks jau pagājis...pieņem to stoiciskā mierā...
...Tu esi garlaicīga un nožēlojama, bumbulīt...
...pēdējo vārdu atstāju Tev...
Inka@
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 16:46
protams, man ir pēdējais vārds, citādi nemaz nevar būt :))))

un ņem vērā, kad Tavs Vijolēns atkal sadomās vēžot vai vēzēt, vai vēl kā citādi inkoties, es atkal nākšu jums abiem pa pakaļu uzšaut......nedaudz :D
Vijolīte:)
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 17:21
...redz es še' ar savu niku kā biju tā arī esssu...tā kā meklē vēžus citā kulītē...vai, esot pie kaimiņa,kad beidz lietot PC, dzēs History:DDD
....a pa pakaļu ar smalku ādas pātadziņu...nemaz nav slikti, bet ne jau no Tevis, jaukumiņ...
Inka@
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 17:37
ko tad Tu citu teiksi,....sen laikam vēzītī neesi paņemta :D

tā laba alternatīva, ja Tavam ragainim pipuks nestāv, SM spēlītes ņem palīgā :), ......bet tik jaunam sievišķim kā Tev......nja....jūtu līdzi.
Vijolīte:)
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 18:07
Redz, Tev gadi par labu nenāk, esi neinteresanta un prasta...kak ta ļebeģ rakam ščuku...za dva ježom, za tri rakam...
Nav pat iekāriena Tevi padirsināt, jo neinteresanti.:(
Inka@
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 18:15
...nu nu, nevajag tā uzreiz nolekt no trases :)

vecām tantēm arī gribas izpriecu - kaut vai ar tādām mamzelēm kā Tevi paklačot :) Tev tie balinātie mati ne visai, tumšie labāk piestāvēja, tāds panīcis skats, nedaudz nekopts, bet actiņas mirdz.....tas priecē :)
Vijolīte:)
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 18:35
:DDDD
Saproti garlaicīgi, neko nevar padarīt.Tā kā būs Tev klaču objekts jāmeklē citā personā:)
Bet tas, ka seko mana izskata pārvērtībām gan priecē:D

Ai, nu ja, Tu taču neseko, pardon:)
Inka@
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 18:42
iegooglē savu vārdu, uzvārdu:)

kādā trešajā linkā abas bildes blakus,ar tumšiem un gaišiem matiem un , starp citu, tas lillā džemperis pilnīgs atstojs :)))

un googles albūms Tev tāds interesants, viena vienīga bilde ar Tavu ragaini :)))
ai, vispār , šodien esmu pārsmējusies, pietiek :)

pie tam Tu taču esi nomīzusi ne pa jokam :) da neņem galvā, ej, mierīgi izčučies, pagājušā nakts jums abiem maz gulēta :)
Vijolīte:)
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 18:53
Tu ko domā es nezinu ko un kā mātē googlē var atrast?

Interesanti būtu uzzināt, par ko gan man būtu jānomīž, v upor ņepoņimaju?:O

Mjā...smagi gan mēs Tevi esssam iedirsuši dvēselē, ka vēl joprojām nespēj mūs aizmirst:D

Kā reizi pagājušo nakti dikti labi sanāca izgulēties, pilnmēness tak' jau beidzies:)))

Tā kā nomierinies, sirsniņ, gan jau arī Tavā pusē uzspīdēs saulīte:D
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 18:56
Normāla privātā sarakste, tikai kaut kādu iemeslu dēļ nonākusi foruma privātajā sadaļā :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Inka@
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 19:00
nestreso, jaukumiņ :)


bet vispār es jaukāka, tikko salīdzināju savējo bildi un Tavu....es skaista kopta sieviete, Tu panīkusi maijpuķīte :)

ej vien izgulies, miegs skaistumu vairo :)))))
mad ņirgdams
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 19:20
...inka, Tu esi tā skaistā sieviete???...fotošops arī govi pa daiļavu pataisa...

...mateus, šai sarakstei dziļas saknes...šī fotošopētā jumprava neta spēli uztvēra nopietni...ko lai dara, ja nav kas izdrāž un vīrusam pusseši...turpmāko piedomā pats...:)...a mož fotošopa produkts pats tū;īt gāzīs visu savu sāpi laukā...

...
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 19:32
Parā man to fotožopa radību ;)
Jāievērtē mākslinieka talants :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Inka@
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 20:59
Ragaini, kā tad ar pēdējo vārdu?......nja..... kaut virtuāli vēlies man pieskarties.....kaut pa gabaliņu.....tāpat kā toreiz :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 23?
Ziņa: