jautājums nikam mad

Aizsāka veeze 

Re: jautājums nikam mad
30.09.2011 10:36
Labrītiņ mad , seksīgais :)) Kaut kas fatāls jaušams Tavā pēdējā ierakstā. Tā jau ir, ka tuvinieki mūs pieņem tādus kādi esam. Variantu jau nav.
Seksīgu lielo sekspiektienu. Eiropā esot ap 30 grādiem karsts. Es visādi uzdomājos - vai tik netikšu vēl kādu reizīti mūsu pašu jūrā. Kaut gan vakar sašpricējos pret difteriju un tagad šprices vieta ir sāpīga. Bet nu neko - ir jau labi un būs vēl labāk.
veeze
Re: jautājums nikam mad
02.10.2011 08:27
Inka@

atvaino,bet mans niks-inka-sastāv no vārda un uzvārda pirmajiem burtiem,tā ka piedod,bet inka es nevaru nebūt.:):):)
Inka@
Re: jautājums nikam mad
06.10.2011 11:08
dura Tu puspistā, kādu vēstījumu nes? gribas spalvas papurināt - tad ieej te biežāk - nodarām to lietu pāris dienās un miers :))) ko stiep gumiju? reizi nedēļā te kaut ko iedirs :)
ceri, ka veco āzi vēl ņemšu priekšā? neņemšu, tāpat jau par skarbu paņēmās :)))


p.s. kāda sakritība - mans niks arī sastāv no vārda un uzvārda pirmajiem burtiem :DDD
mad sajūsmā
Re: jautājums nikam mad
06.10.2011 21:29
...JezzusMarja...
Re: jautājums nikam mad
10.10.2011 10:37
jā, te vairs nav , ko piebilst, viss jau izdarīts un pateikts, šķiet , ka , mads, ar ' bez elpas un samaņas palicis ...
mad smīkņādams
Re: jautājums nikam mad
10.10.2011 18:00
...kailā, krieviem ir izteiciens - lučše bitj boļšim zasrancem, čem melkim pirduņiškoj...sekojoši - ko te kasīties ar sīkpirdi, kura par varas makti grib ielīst augstākajā līgā...skarbā...nja...

...dzimir rāpot nekad nelidos...ja neiesper ar kāju...:)
Re: jautājums nikam mad
11.10.2011 10:05
Nu nezinu, mad. Mani ne viens ne otrs īsti nesaista. Citi varianti vai vismaz teicieni Tev nav ?
makten seksīgais madcynics
Re: jautājums nikam mad
11.10.2011 16:08
...ir gan...šie divi izteicieni nav attiecināmi uz Tevi...saldkaislā...:)
Re: jautājums nikam mad
11.10.2011 16:21
atļauj man arī pašai kaut ko spriest un saprast, un tad nekavējies ar citiem iedvesmojošākiem teicieniem.
Un par ko tik seksīgs šodien ? Es tā esmu noskrējusies , visādas izziņas, visādi pirkumi un vēl pa vidu darbs un forumi.
Re: jautājums nikam mad
11.10.2011 22:06
vēl šite vārās
mad smīkņādams
Re: jautājums nikam mad
12.10.2011 15:04
...kuru tas uztrauc?
Re: jautājums nikam mad
12.10.2011 16:47
Atkal nepareizi , mad, kas ir ar tevi ?! Mani tas neuztrauc, pajautāju tikai tā - intereses pēc. Nav taču obligāti jāatbild.
Visi tādi īgni. Es vakar nopirku zaļo tēju - ar ženšeņu - mūžīgā jaunība saucās . Draugs prasa tēju , es saku tikko nopirku - paņem paciņu - viņš paņem un lasa - mūžīgā jautrība . Man bija jāsāk smieties - kas nu kuram trūkst - kam jaunība , kam jautrība.
Zini, mad , asti augšā un uz priekšu, variantu jau nav :))
mad seksīgs
Re: jautājums nikam mad
12.10.2011 18:44
...plikā, koments bija domāts enfuego...:)
...klausos Innu Želannuju...man vispār alerģija uz krievu tautas dziesmām un uz krievu muzāriņu arī...nerēķināsim klasiku, tur ir ko klausīties..te gan vajag labus aparātus vai auziz

http://www.youtube.com/watch?v=XjKHmzTk8OQ

http://www.youtube.com/watch?v=vGHDv3g2cUk&feature=related
mad PS
Re: jautājums nikam mad
12.10.2011 18:48
....labs muzāriņs ir internacionāls...tam robežu nav...un tautības arīdzan...
Re: jautājums nikam mad
13.10.2011 10:29
Labrītiņ, mad. Es teiktu, ka mūzika ir universāla, ne tikai internacionāla. Godavārds, es varētu iztikt ar ēšanas racionu tikai izdzīvošanai , bet bez mūzikas man dzīve būtu pustukša. Šorīt nācu uz darbu, man tā patīk vējš - dievinu , un kaijas pāriem vien zemu zemu laižās man pār galvu. Bauda neizsakāmākā. Man kaijas saistās ar nessun dorma no Pučīni Turandotas. Atceros,ka pēc tās operas nācu mājās un manī visā skanēja tā ārija un es biju tik pacilātā noskaņojumā , ka likās , es varētu staigāt pa tilta margām un palīdināties laiski un lēni ar kaijām siltajā tumsā - kā tādi balti nakts eņģeļi.
Tagad diezgan daudz dzīvojos nostaļģijā par bijušajiem laikiem. Klausos libertyx just a little more un atceros savus jaunības braucienus pa Eiropas pilsētām, kā pārtiku no lētākā - makdonladiem un hamburgeriem, kā nemitīgi iemīlējos un sapņojos un kā man vienmēr visa bija par maz - laika, naudas, bučas un mīļošanās.
Tavi linki nekur neder, bet Zhelannuju atradu tik un tā . Tā uzreiz neiepatikās, bet iespējams, ka vajadzīgs cits noskaņojums , man tagad pārāk enerģisks ir.
Lūk, tad jau seksīgu dieniņu :)))
Re: jautājums nikam mad
13.10.2011 11:52
mans mīļākais ir šis:

http://www.youtube.com/watch?v=VXU7I_Yyi2Y

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: jautājums nikam mad
13.10.2011 12:34
Puce, ar tevi arī netieku skaidrībā - tas pianists tev mīļākais no pianistiem vai tas Rahmaņinova opuss ?
Iespaidīgi ir gan tā , gan tā ...
Man vēl ļoti patīk soundtreki no visādām filmām - piemēram, no M&M - Korņeļuka mūzika, vai Pina - all names -Jun Miyake.
Re: jautājums nikam mad
13.10.2011 12:38
http://www.youtube.com/watch?v=Si3HJVhnKYk -Pūce , filmu redzēji ? Iesaku. Gribēšu skatīties vēl. Baigi patika. Laikam arī tāpēc, ka pilnīgi cita pasaule , neviens tur laimēs nesmējās un nekliedza, bet iespaids, ka visi tur ir laimīgi un piepildīti.
Re: jautājums nikam mad
13.10.2011 13:35
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Puce, ar tevi arī netieku skaidrībā - tas
> pianists tev mīļākais no pianistiem vai tas
> Rahmaņinova opuss ?
> Iespaidīgi ir gan tā , gan tā ...

opuss, un šis imho ir labākais izpildījums

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: jautājums nikam mad
13.10.2011 13:50
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> -Pūce , filmu redzēji ? Iesaku.

vēl nē, bet mūzika ļoti patika, paldies :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: jautājums nikam mad
13.10.2011 17:20
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 4?
Ziņa: