tikai piecdesmitgadniekiem!

Aizsāka astrīīda 

astrīīda
tikai piecdesmitgadniekiem!
07.09.2011 20:13
Gribētu mazliet pabāzt degunu ne tur kur pienāktos,bet mani neliek mierā viena doma kas ir pati aktuālakā pēdējos gadus.Lieta tāda,ka NEGRIBU būt veca.Man 49 gadi,bērni jau pieauguši,izskatos jaunāka,ģērbjos kā trīsdesmitgadīga,īsos svārkos, mati ir kā tīnim,gari līdz jostasvietai.Ja neprasa pasi tad saku ka ir 39 gadi,laikam tic arī.Bet laiku nepiemānīsi,gadi iet,krunciņas parādās.....bļāviens.....bet es jūtos ta it kā man būtu 25,vislabāk jūtos jaunu cilvēku sabiedrībā,veci kaitina ar savu nīdēšanu par slimībām,grūtībām,kad atgādinu,ka dzīve ir forša ja pats tāds esi,tad saņemu atbildi...tu jau ar vairs neesi nekāda jaunā,pagaidi tik kad pašai kautkas kaitēs.....nu NEGRIBU NOVECOT,būtu gatava SKRAIDĪT pa dzīvi pašreizējā tempā vel vismaz ,,,,nu 70gadus vai vairak.
Interesē kā citi ar to tiek galā,nu pilnīgi milzīga dusma kad ieraugu kārtējo sirmo matu tad esmu gatava mest ar kautko spogulim.............bet bļāviens,laiks tak ir nepielūdzams....un vai jūs tā vienkārši samierinaties un piekāpjaties?????? es nespēju!!!!
Vijolīte:)
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
07.09.2011 21:58
Sēdēju pie sarkanās gaismas, pieturā stāvēja sieviete, ar muguru pret mani, mati gari, biezi, blondi saņemti "astē", mugurā miņuks, kājās augstpapēdenes, augums labs, slaida kājas arī tā neko...un tad viņa pagriezās...pģec...krieviem labs teiciens: s zaģi pioņerka, s pereģi pensioņerka....

Katram vecumam savs skaistums, ir labi ja izskatās jaunāk nekā patiesībā, bet vai vienmēr tas ir objektīvi...
kh
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
07.09.2011 22:58
Vvai vajag tik garus matus un iisus svarkus? Ja ari izskaties jaunaka, tad nu taads apgeerbs un mati nez vai liek izskatities veel jaunaakai... Man taa liekas. Ja sagjerbtos vecumam atbilstoshak, tad uzreiz padomatu citi, ka smuka un izskataas jaunaaka.Bet, ja sagjerbies kaa jauna meitene, tad jau nez ko padomaa... visdriizaak, ka bishkju par vecu prieksh tada stila.
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
07.09.2011 23:35
Pusmūža krīze vai, depresija!
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
08.09.2011 09:07
vai šī būtu tā mūžīgā jaunība?? !! :)

62-летняя британка Кароль Боун предпочитает секс на одну ночь. После регистрации на 13 сайтах знакомств в 2008 году, она переспала с 200 партнерами, несмотря на радикулит и артрит.
delta
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
08.09.2011 13:24
Man puslīdz sanāk līdzīgi parametri, izņemot miņukus un matus kā tīnim – zaķīgi nekad neesmu ģērbusies :))
Man laikam viss tā harmoniskāk notiek, neredzu nekādu problēmu tusēt ar jaunākiem, ļoti daudzi mani draugi ir 10 un vairāk gadu jaunāki, bet arī tie, kas manā vecumā un vecāki, neīd par slimībām un grūtībām. Un tieši tā, taisos "skraidīt pa dzīvi pašreizējā tempā" vai, pareizāk sakot, tādā tempā, kāds nu kurā brīdī liksies īstais, līdz 70 un ilgāk, un, lai to darītu, nepavisam nav jātēlo jauna beibe. Zinu cilvēkus, kas savos 70 tusē, ceļo, priecājas par dzīvi un neizskatās pēc veciem kraķiem, jo nav tādi iekšēji.
Vecuma izpausmes... Protams, ka mani arī viņas skumdina. Ir bijis šoks kaut ko pirmo reizi pamanot – ka āda uz kakla pavītusi, ka mati tomēr jāsāk krāsot, utt. Bet ļaut tam saindēt dzīvi… Nu sorry. Tu saki, ka nespēj samierināties un piekāpties – nu kā tad tas reāli izpaužas? :)) Kādas alternatīvas? Protams, var jau taisīt kādas plastiskās operācijas, bet es personiski zinu, ka to nekad nedarīšu.
Nu kaut kas jau Tev laikam trūkst dzīvē. Pozitīvas emocijas? Krāsas?
Man šausmīgi sāp sirds par tām sievietēm, kam dzīvē ir tikai smags darbs, mājas rūpes un nebeidzama sišanās pa dzīvi, bet Tev taču tā nav, saki, ka bērni lieli, vari dzīvot sev, Tev ir tā jaunu cilvēku sabiedrība, kurā jūties labi, kas tad ir par problēmu?
Vai visas bailes par to, ka vienu dienu vairs nevarēs valkāt tos īsos svārkus un tīņa frizūru?
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
08.09.2011 13:42
Mani parametri vecāki.)
Kaut kā mierīgi pieņemu vecuma izpausmes, priecājos, ka gars/prāts vēl jauns.
Autorei varbūt nav pilnvērtīgi izdzīvota jaunība un brieduma gadi. Diemžēl, tur neko vairs mainīt nevar.
astrīīda
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
08.09.2011 17:20
Alstere,nu kā ar āmuru naglai pa galvu.........eh......un pati es nesapratu,bet tieši tā arī ir.......jaunībā ierobežoja vecāki,pēc tam vīrs bieži nekur ar mani negāja kur gribēju(vinš ir mājās sēdētajs)bērni mazi........gribēju daudzkur braukt,iet,mesties dzīvē ar pilnu sparu,bet vienmēr atliku uz vēlāku........un laikam tagad kautkā zemapzinā prasās atgūt nokavēto.....bet garus paltracīgus svarkus nevilkšu,mērijusi esmu ,bet tad jūtos pēc 70 gadīgas omes.
Skatījos albumā bildes kur man 30 gadi,gari svarki,ilgviņi ,īsi mati (tad bij tāda mode)un izskatījos tiešām daudz vecāka kā tagad...tāda čačiņa
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
10.09.2011 16:55
astrīīda Rakstīja:
-------------------------------------------------------
bet garus paltracīgus svarkus
> nevilkšu

nu bet nevelc arī... Tu krīti no vienas galējības otrā...

__________________
dr.puce@gmail.com
veeze
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
10.09.2011 21:15
Es savu 50 jubileju atzīmēju INBOX ledus hallē uz slidām,
.
Inka@
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 10:39
astrīīda Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>> Skatījos albumā bildes kur man 30 gadi,gari
> svarki,ilgviņi ,īsi mati (tad bij tāda mode)un
> izskatījos tiešām daudz vecāka kā
> tagad...tāda čačiņa

gari mati, ilgviļņi.....man arī tādas bildes, 35-os jau labāk izskatos :))
bet tagad - zelta likums - svārki ap ceļgalu - ne īsāki, ne garāki, tāds lietišķi seksuālais stils + Katrīnas Denēvas frizūra.
moloditsja nestoit :)
lai acis izstaro jaunību!


p.s. ienācu un skatos, ka forums nav miris (kā iepriekš prognozēju) Prieks!
Inka@
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 11:08
veeze Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es savu 50 jubileju atzīmēju INBOX ledus hallē
> uz slidām,
> .


es gan Solimas muižā, tādam notikumam tā vnk nevar pārslidot pāri :)))
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 11:35
Vakar biju uz filmu Pina. Tur bija daudzas dejotājas - 40 -50 gadu vecumā - ar jaunu meiteņu augumiem, bet sejām - kā jau pienākās tādā vecumā. Fantastiski laba filma.
Vispār es par 100% parakstos zem Alsteres rakstītā. Galvenais, ir censties dzīvot saskaņā ar savām vēlmēm, izjūtām.
Muļķīgākais ir kaut ko nožēlot. Es zinu, ka vislielāko uzmanību var piesaistīt , piemēram, staigājot ar puskailām krūtīm. Bet kā es vienreiz pamēģināju, tā sapratu, ka tas nav tas. Lūk, tad ja man grib ieskatīties acīs seksīgs vīrietis , kad esmu kleitā bez dekoltē, lūk, tad ir bauda, ka mani novērtē ...
Vēl - tagad taču ir 21.gs. - tagad ne tikai jaunus zobus, seju, matus un krūtis un dibenu var nopirkt, tagad var sašpricēt vagīnu no iekšas un āras un izskatīties arī intīmākajā vietā , kā divdesmitgadniece un kurai ir vēlēšanās un nauda pēc tā - kāpēc nē ? Uz priekšu , dzīvojam jau sev - savu dzīvi , ne citu domām.
Vijolīte:)
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 13:43
kailā:
..., tagad var sašpricēt vagīnu no iekšas un āras un izskatīties arī intīmākajā vietā , kā divdesmitgadniece un kurai ir vēlēšanās un nauda pēc tā - kāpēc nē ?..

...šedevrs..:DDD
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 14:08
tā kā vijolīt, nekūpini naudiņu gaisā, krāj - vecumdienās noderēs .... :)))
Vijolīte:)
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 14:56
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tā kā vijolīt, nekūpini naudiņu gaisā,
> krāj - vecumdienās noderēs .... :)))

Kam, pases bildei vai?:D
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 15:08
vijolīt, jaunai vagīnai, protams :)) Un nesaki, ka nē , jo to tu nezini kas ar tevi būs vecumdienās :))
Kā Sokrats teica - izzini sevi un cilvēks jau ir kā bezdibenis - pārsteigumiem par sevi nav robežu.
Es līdz šim esmu iztikusi tikai ar zobu implantu, viss cits ir pašas, bet nekad nesaku nekad, jo man tas ir ļoti konkrēti - ja kaut ko zvēru , vai sev vai citiem - tad uzreiz man ir izdevība to zvērestu lauzt. Tāpēc es nesaku nē. Kas to lai zin, pēc gadiem 20 , tu būsi sažuvusi dzeltena no pīpēšanas, bet es uztjūnojusies kā divdesmitgadniece, neko nekad nevar tā pavisam notiekti zināt ...
Vijolīte:)
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 15:11
Negalimo sev...:)
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 15:15
Kāpēc nē ?
Vijolīte:)
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 15:19
Ak šausmas, pēc 20 gadiem man tak būs 40 un es būšu veca, un krunkaina!!! Paldies Tev, sirsniņ, ka atvēri man acis uz manu nākotni!!!
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 15:20
Ja tu pīpēsi, tad krunkaina būsi noteikti , un 40 gadi jau ir vismaz pusmūžs , ar to jārēķinās :))
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 15:34
Mūsu laikmetā ātrajā, jau 30 gadi ir pusmūžš.
Vijolīte:)
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 16:56
40 gados pusmūžs, bet visur taču raksta ka sieviete ap 40 tikai uzplaukst...tagad neko vairs nesaprotu...kā tālāk dzīvot, sāk likties ka dzīve jau iet uz beigām...
kailā, Tu man izsiti pamatu zem kājām...man likās ka viss vēl tikai priekšā, bet izskatās ka viss jau beidzies vēl nesācies!
Re: tikai piecdesmitgadniekiem!
12.09.2011 17:09
to sauc Vijolīt par pusmūža krīzi:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 20?
Ziņa: