teikt vai neteikt

Aizsāka gunga 

teikt vai neteikt
08.09.2011 09:46
šodien ar vīru samainījāmies ar telefoniem,(jo viņam nebija uzlādēts) Un viņa telefonā atradu interesantu SMS kurā viņu uzrunā pa Runčuku!!! Tagad nesaprotu vakarā viņam ko prasīt vai vēl pagaidīt un pavērot? Baigi nepatīk būt aitai kuru vazā aiz deguna!!! Tāpat tak taisnību jūs vīrieši neteiksiet vai ne? Un kam pieder numurs laikam jau internetā uzzināt nevar?!?
Re: teikt vai neteikt
08.09.2011 10:59
Paņem pati un piezvani, vai iedod kādam vīrietim lai piezvana runčukam, lai izstēlojās ka ir tavs vīrs!
Vijolīte:)
Re: teikt vai neteikt
08.09.2011 17:32
Hm, bet vai Tavs telefons, kurš tagad pie vīra, ir "tīrs"???
Re: teikt vai neteikt
08.09.2011 17:33
pilnīgi un noteikti!!! Ja tā padomā šitādās reizēs pat škrobe ka tik godīga...
Re: teikt vai neteikt
08.09.2011 17:37
pat šobrīd taisu vakariņas un gaidu mājā,un pie sevis ceru ka tam ir kāds ticams un nevainīgs izskaidrojums!!! Stulba Aita vai ne? Bet tā negribas domāt ka viņš varētu man ko tādu nodarīt...
Vijolīte:)
Re: teikt vai neteikt
08.09.2011 17:44
Runčuks, jau neko nenozīmē, svarīgāks ir pats SMS saturs.

Es, reiz draugam (patiešām draugam) uzrakstīju, kā mēs to gadiem bijām darījuši: sveiciens tavam draudziņam no manas draudzenītes, to izlasīja viņa jaunā draudzene, kas nebija lietas kursā par šādu mūsu, nevainīgu, sveicināšanos...vo bija brēka, es gan pierunāju viņu mani uzklausīt...un viss noskaidrojās...:D
Re: teikt vai neteikt
08.09.2011 17:46
nu saturs tāds..... Kāds noskaņojums šodien?
Vijolīte:)
Re: teikt vai neteikt
08.09.2011 17:49
Izklausās sūdīgi...:(
Hm, a Tu, kad vīrs atnāk, pajautā tieši acīs: Kāds tad šodien noskaņojums, Runčuk??? Un pēc reakcijas redzēsi kas un kā...Tu taču savu vīru pazīsti, pēc mīmikas, žestiem u.c....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 20?
Ziņa: