Alkohols bez dvašas

Aizsāka drudzis 

Alkohols bez dvašas
08.09.2011 14:03
Par cik ir radusies nepieciešamība šad tad iedzert ar mērķi nomierināties cilvēkos, darbā, lietiškos kontaktos, tad vēlējos uzzināt - kā noslēpt dvašu tā, lai cilvēki nesajustu.
Jo man nav vajadzība piedzerties, bet tā nedaudz, lai runāt var skaidri, bet nomierinātos...
Kuru alko labāk lietot, un ko uzēst vai kā..... pēc iespējas mazināt faktoru, ka uzķers.
Nav vēl izgudrots alkohols bez "dvašas"?
Lūdzu padalieties pieredzē.
Vijolīte:)
Re: Alkohols bez dvašas
08.09.2011 14:31
Ja nu vienīgi ar klizmas palīdzību. Tur tas ātri uzsūcas organismā un smakas arī nav.
Re: Alkohols bez dvašas
08.09.2011 17:18
Ir viens noslēpums, bet tas maksās naudu? Zināšanas maksā naudu vecīt! bet kuru alko labāk lietot, tas jāzin tev pašam, es piemēram uzskatu, ka labāk ieraut FINLANDIA vodku, ne smirdīga sajūta mutē ne dvašas!



Edited 1 time(s). Last edit at 08.09.2011 17:19 by enfuego.
Čorvena
Re: Alkohols bez dvašas
09.09.2011 13:43
ar laiku vajadzēs vairāk un tad nebūs runa par smaku, bet jau neadekvātu uzvedību, alkoholismu utt.

Ja pilnīgi nav iespējams sociāli funkcionēt un alko vajag visu laiku, tad, manuprāt, labāki ir antidepresanti.

ko nemeklē tādu darbu, kas ir home based vai tml.?
Re: Alkohols bez dvašas
09.09.2011 13:58
Diskutabls jautājums. Es dzeru sen un diezgan regulāri. Un nav tā, ka vajag arvien vairāk un vairāk vai tā, ka es nevarētu atturēties no dzeršanas. Tas ir no individa atkarīgs. Iegūstu es savu filingu un varu to diezgan ilgi uzturēt lēnām sūcot kādu drinku. Bet ir cilvēki kurus alkohols "ievelk" un viņiem šī terapija nav derīga.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Alkohols bez dvašas
09.09.2011 14:01
Es ar sākumā dzēru, un kad gribēju tad atteicos, bet ar laiku tas salauza manu stipro raksturu, un pienāca tāds brīdis, ka es vairs nespēju atteikties, tikai likās, ka gribēšu nedzeršu, bet lieta tāda kad es jau sāku visu laiku gribēt:)
Čorvena
Re: Alkohols bez dvašas
09.09.2011 15:04
Ku! piedāvātajā griezumā tas var būt diskutabs jautājums, jo, skatoties uz dažiem ārstiem un klausoties uz to, kas nāk no viņu mutes, šķiet, ka viņus ir apsēdušas paniskas bailes no alkohola. Tas ir otrs grāvis — it kā. Bet ņemot vērā to, ko viņi ikdienā redz, satraukumu var saprast, jo visbiežāk alkoholismā iebrauc, ja nav drošības par sevi un to lieto kā zāles, lai būtu liela dūša.

Tieši tā, kā šajā jautājumā.

Es arī neesmu nekāda atturībniece :), bet tas ir citādi, turklāt darbā nekad.

Bet, ja par pašu jautājumu, tad netā var atrast gana daudz info, kā likvidēt smaku, tikai citi cilvēki jau arī nav muļķi.
Čorvena
Re: Alkohols bez dvašas
09.09.2011 15:17
vienīgi, ku!, es tagad izlasīju otrreiz Tevis rakstīto un paliek sajūta, ka Tu visu laiku esi zem maziem grādiem...

bet patiesībā es zinu cilvēku, kam jau gadu desmitiem ir kafija (daudz), cigarete (arī diezgan daudz) un fenazepams. Diezgan cienījams vecums jau, min krustvārdu mīklas, nevarētu teikt, ka citiem tādā vecumā nav labāka atmiņa, bet dažiem zināmiem krietni jaunākiem tā ir vēl bēdīgāka, un tie it kā nekā kaitīga nelieto, ir pat pilnīgi vegāni, viss no sava dārza vai zināmiem zemniekiem utt., nedzer ne piles, nesmēķē, bet atmiņa, piemēram, so-so... veselība arī tā ne visai.

Tā kā ir citas lietas cilvēkā, kas ir svarīgākas par vielas nosaukumu.
veeze
Re: Alkohols bez dvašas
10.09.2011 07:22
Kā var uzķerties uz šādiem provo!!!
Smiekli nāk palasot-ir radusies nepieciešamība(!!!) iedzert!!!
Re: Alkohols bez dvašas
12.09.2011 12:25
Tomēr ļoti nesimpātiska publika jūs te esiet.
Drudzim vajag nevis pastāstīt , kā dabūt nost dvašu, bet iestāstīt, ka ne jau ar alkoholu drosme panākama.
Jau tā mūsu tauta ir nodzērusies un dzimst tik daudz neveselu bērnu.
Būtu tu manā darbības lokā drudzi, tu man tādus žagarus dabūtu, ka ticis no manis prom, uzreiz kā ērglis sajustos. Beidz te iztaisīties visu laiku par žēlojamu ķēmu !
nedzērājs
Re: Alkohols bez dvašas
13.09.2011 20:32
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Diskutabls jautājums. Es dzeru sen un diezgan
> regulāri. Un nav tā, ka vajag arvien vairāk un
> vairāk vai tā, ka es nevarētu atturēties no
> dzeršanas. Tas ir no individa atkarīgs. Iegūstu
> es savu filingu un varu to diezgan ilgi uzturēt
> lēnām sūcot kādu drinku. Bet ir cilvēki kurus
> alkohols "ievelk" un viņiem šī terapija nav
> derīga.


O jā, man ar patīk iegūt fīlingu un pailgāku laiciņu to uzturēt sūcot drinkus, bet nu kāds 0.7 šnabsa jau pa dienu aiziet. :/ Laikam katru dienu nebūtu ieteicams šo terapijas veidu pielietot? :)
Re: Alkohols bez dvašas
15.09.2011 21:00
Kailaa varbūt tu varēu pastāstīt kā tieši manā gadījumā drosme būtu panākama?



Edited 1 time(s). Last edit at 15.09.2011 21:05 by drudzis.
Re: Alkohols bez dvašas
28.09.2011 14:12
Drudzi, vispirms paskaties uz sevi spogulī un tad paskaties sev apkārt. Vai Tu esi vīrietis ? Vai Tu esi lauvu bedrē vai cilvēku barā ? Bruņotu vai neapbruņotu cilvēku barā ? Tad apdomā - ko Tev tie cilvēki var nodarīt. Neko. Tad apdomā - kāpēc Tu tur esi - laikam jau lai komunicētu , lai dibinātu , kā pats raksti lietišķos kontaktus un tad tā arī noskaņo sevi. Nenoniecini pats sevi līdz kaut kāda bailīga truša līmenim. Nu kam tev tas vajadzīgs. Es piemēram, esmu kārtojusi eksāmenu neko par konkrēto tēmu nezinot, vispār neko. Vienīgais ko zināju - eksāmens man jānoliek lai notiktu kas notikdams. Un es runāju un stāstīju , ko stāstīju, pati neatceros. Zinu tikai, ka biju iztēlojusies, ka ja nerunāšu - man no muguras durs ar nazi un būs sāpīgi un tecēs asinis un es to spilgti vizualizēju un tad man bija vieglāk un drošāk.
Kad man bail - mežā, vai uz ceļa, vai vienai mājās ejot , tad es skaitu Tēvreizi un skaļā balsī piesaucu Jēzu un visus Svētos, jo ja es baidos, tad es ļoti baidos, bet ja lūdzu palīdzību , tad paļaujos.
Tagad lasu to slaveno grāmatu 0. 99 franki. Berbers vai kā bija tas autors. Un tur viņš sevi baigi žēlo un apraksta kā mocās ar to kokaīnu. Man pretīgs tas autors palika. Pretīgs ļumeklis , ķēms un idiots.
Vienā vārdā - pašiedvesmojies !
venta
Re: Alkohols bez dvašas
30.09.2011 00:04
esmu sievite labos gados, darbs stresains, arī prasa\ās drusku ieraut, bet tā smaka! Daru jau to, bet cenšos nevienu tuvumā nelaist un runājot vilkt elpu uz iekšu. Košļene, protams, bet nu kādreiz var uzķerties... Man liekas, jāmeklē narkotikas, tās nesmird, nopietni esmu tā teoretizējusi. Neviens atā arī neatbildēja autoram.
Re: Alkohols bez dvašas
30.09.2011 10:38
Venta, bezkaunīga tu esi un bezatbildīga. Palūdz, lai tev kāds ar bērzu žagariem pa pliku dibenu kārtīgi uzdod, bet nu tik kārtīgi , ka viss stress kā ar roku atņemās ...
Re: Alkohols bez dvašas
05.10.2011 01:54
Kaila, protams, ka sievietei labākos gados jāprasa, lai uzdod ar žagaru...
Redzu, ka neizproti, par ko iet runa manaas diskusijaas.


Venta, man tas pats... trankviļi īsti nepalīdz, alkohols palīdzētu, bet nevaru, jo dēļ smakas
Re: Alkohols bez dvašas
06.10.2011 23:35
Interesanti man trankviļi palīdz, bet alkohols palīdz tikai kamēr ir iekšā alkohols:D
Re: Alkohols bez dvašas
10.10.2011 10:34
drudzi, tu vienkārši esi pervers, egositisks, izlutināts , kaprīzs, vājš cilvēks. Skumji, ka tā.
Man dikti žēl Stīva Džobsa . Atceros viņa vienu runu, kurš viņš teica, ka cilvēkam nemitīgi ar sevi jāstrādā, jāpilnveido sevi, pat ja tas ir ļooooti grūti. Viņš teica - mēs dzeram rūgtas zāles, jo zinām, ka tās mums dod labumu. Tā arī darbi un pienākumi mums var būt kā rūgtas zāles, bet tās dos mums labumu.
Tu drudzi ar to nelietīgo ventu tikai domā , kā vieglāk un saudzīgāk dzīvot, nemaz negribi cīnīties. Un to sauc par jēlu gļēvuli un nesaki, ka es neko nesaprotu. Pats tu neko nesaproti.
Re: Alkohols bez dvašas
10.10.2011 20:30
kailā, tukši dirst jau visi māk. Dzīves situācijas ir daudz un dažādas, skaties, ka reiz pati nepaliec par "gļēvuli".



Edited 2 time(s). Last edit at 10.10.2011 20:48 by existential fool.
Re: Alkohols bez dvašas
11.10.2011 10:00
Rupjība ir pirmā bezspēka pazīme. To zinu no sevis. Bet ar to nevajag aizrauties. Arī Tev , nē.
Otra lieta, man jau vairs nav 16 un dzīvē ir bijušas visādas situācijas. Arī tādas , kad gribās aizmigt un nepamosties. Arī veģetatīvā distonija ir bijusi. Bet ripiņas ir pēdējais līdzeklis, ko esmu lietojusi. Arī tagad aizgāju pie neirologa ar savām muguras problēmām. Es jau teicu, lai ripiņas neraksta , nedzeršu .Viņa tik un tā izrakstīja. Es izmetu to recepti papīrgrozā. Es labāk nakts vidū piecelšos un staipīšu uz paklāja muguru vai iešu staigāt pa pilsētu, nekā dzeršu tabletes.
Trešā lieta, kas bieži ir interneta vidē - pabaidīt otru, lai tik paklusē. Uz to es vienmēr saku - ķer to akmeni atpakaļ. Es pārmetu krustu un novēlu tev pašam padomāt pirms otram , ko tādu novēli. Ir slimības, ir avārijas , kur lai no sekām izķepurotos - gribai ir milzīga, bet ne izšķiroša nozīme. Kaut vai svaigākie piemēri, Skrastiņš un Džobss.
Ceturtā lieta, drudzis ir gļēvs. Nožēlojami gļēvs, jauns un vesels būdams meklēdams risinājumus ripiņās un alkoholā.
Nu bet neko - seksīgu un jautru dieniņu ! :)) Katram jādzīvo sava dzīve tik un tā.
Re: Alkohols bez dvašas
11.10.2011 14:22
kad man vairs nebūs sešpadsmit:D
Re: Alkohols bez dvašas
12.10.2011 00:46
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> drudzi, tu vienkārši esi pervers, egositisks,
> izlutināts , kaprīzs, vājš cilvēks.


Visu saprotu, bet kāpēc perverss?
Re: Alkohols bez dvašas
12.10.2011 12:13
drudzi, izlasi, ko tu tu esi sarakstījis par skaistumu un kādas bildītes salicis.
Viss kas ir ar slimīgām novirzēm ir perverss.
Man uzreiz prātā nāk Džobsa sauklis - think different. Bet tas nav tavs gadījums . Tev jāsāk ar - think healthy.
Es sev esmu formulējusi saukļus - gribi ?! - dari un izdari ! - negribi ?! - nedari. Mana problēma ir, ka es sevi žēlojot biežāk piesaucu to otro. Un tad, kad nav izdarīts , nav rezultātu , tad sev atgādinu - cik viegli un patīkami bija sev pateikt - negribu un nedaru, nav neviena , ko vainot, jo sevi žēlojot jau nevainošu. Viss ir mūsu pašu rokās. Un tā ir tā problēma. Arī mana un arī tava.
Nu tad kā paliek - vajag tos bērza žagariņus tev , tā pa stilbiem, dupsi un pa pleciem es domāju varētu tev .... Plaušas un nieres nav ko dauzīt, bet pa muskuļiem varētu tā kārtīgi sadot. Gan masāža tev būtu, gan pārdomas, gan laba dzīves mācība.
Re: Alkohols bez dvašas
16.10.2011 23:12
kailā, a Tev smuks dupsis, ka Tev tā patīkās plikai staigat apkārt?
Re: Alkohols bez dvašas
16.10.2011 23:14
Un viss diemžēl nav mūsu pašu rokās, tas ir tikai kārtejais pašapmāns.
Re: Alkohols bez dvašas
17.10.2011 17:02
Nepatīk man tavs niks - nomaini , tad arī uzzināsi par manu dupsi visu, ko vien gribēsi.
Un par likteni - es taču rakstīju, ka ir lietas , kas nav mūsu ziņā, bet to nevajag izmantot kā attaisnojumu tam, ko spējam izdarīt, bet neizdarām.
Ziemā , kad māsa nakšņoja pie mammas( privātmājā) , jo mamma bija apslimusi, viņa teica, ka uz rīta pusi regulāri kāds klauvējis klusu klusu pie loga. Nospriedām, ka kādi spoki. Jo pa sniegu nekādas pēdas nebija. Un tagad es nakšņoju pie mammas , vakarā apēdu par daudz ābolus un ap 4 no rīta pamodos no tā, ka gribās čurāt. Bet vispirms piegāju pie loga, jo tā bija tā nakts , kad solīja zvaigžņu lietu un gribēju paskatīties vai nelīst -skatos, cik skaisti. Burtiski apburta no tā skaistā skata biju. Domāju vai nesaģērbties neiziet pastaigāties. Man tā patiktu vienai pa zvaigžņu nakti staigāt . Uzreiz dzirdu tādus klusus kaluvējienus - kādus 6 - 8, it kā pie ārdurvīm. Es ar lēcienu biju atpakaļ gultā un guļu elpu aizturējusi. Bijām ar mammu vienas. Paiet kādas 5 - 10 min , neko vairs nevar dzirdēt , man čurāt gribās vēl stiprāk, bet bail pat kustēties. Tagad es pavisam nopietni domāju , ka māju apsēduši kādi spoki. Nospriedu, ka jāiet uz baznīcu ar svecītēm un būs jāaicina arī mācītājs. Tā ,kā ir jau ir pasaulē viskautkas ... ir.
fox
Re: Alkohols bez dvašas
17.10.2011 18:42
Venta man liekas ir tikai provokaacija, jeb kaa, jeb ko....
Baigi ieintereseeja kas Kailajai klauvee pie loga, a mosk vajag padezuureet un paskatiities, ko ta uzreiz ar maaciitaaju, varbuut kaads grib pakomuniceet, un kaa tad lai savaadaak pieveersh sev uzmaniibu, visiem jau nav valoda lai runaatu.
A dzert darbaa gan nevajag, tizli no malas izskataas;)
Re: Alkohols bez dvašas
18.11.2011 06:12
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nepatīk man tavs niks - nomaini , tad arī
> uzzināsi par manu dupsi visu, ko vien gribēsi.


Hmm, ko tas īsti nozīmē? :)
mad makten seksīgs
Re: Alkohols bez dvašas
18.11.2011 16:29
...fool, vai't nav skaidrs, ka plikā grib Tevi???...:)
mad smīkņādams
Re: Alkohols bez dvašas
18.11.2011 16:32
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Ziemā , kad māsa nakšņoja pie mammas(
> privātmājā) ,

...neguli uz lozbera, fool, viņa vel uzsver, ka mammai ir privātmāja...laikam kruta beibe...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 17?
Ziņa: