LED, LCD, PLAZAM, TV

Aizsāka enfuego 

Vijolīte:)
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 15:12
Āāāāāā, nu tad O.K., pērc TV:)
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 15:14
ku! agree par to ka pārevēji maz ko saprot, iegāju vineā veikalā jauns gurķis pastāstīt spēja tikai tehniskos datus, bet kā labāk, kā izdevīgāk protams nespēja!
Tad ku! Tavs piedāvājums plazma.lv kuru TV ņemt 32 collas un samsung firmu, jo SAMSUNG man vienmēr ir paticis kvalitātes ziņa, gan telefoni, gan monitori! Tas kuru tu piedāvāji 365Ls 40 collas, viņš man skapī laikam neielīdīs, man skapī iekšā pa diognāli ir 111cm un nezin cik tai kājai ir izmērs!
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 15:42
enfuego

Es jau Tev iepriekš uzrakstiju tā LE40C630 izmērus. Lasi rūpīgāk :) Vēl ieteiktu pirms pirkšanas lejuplādēt izvēlēta aparāta manuāli un palasīt cik lielas ventilācijas atstarpes jāievēro starp aparātu un mēbelēm. Pretējā gadijumā aparāta kalpošanas laiks krasi samazināsies un var arī zust garantija...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 16:25
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pretējā gadijumā aparāta kalpošanas laiks
> krasi samazināsies un var arī zust garantija...

Nefiga sebe!
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 19:28
enfuego

A priekš kam viņš Tev jāliek skapī? Lai varētu aizslēgt TV kad neesi mājā vai pats tur gribi ieslēgties lai bērni netraucētu porņikus skatīties?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Čorvena
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 19:42
man šķiet, ka Tu, ku!, tik drīz tagad nedabūsi atbildi, jo enfuego patlaban pārslēdzas uz tēmu, vai viņam nav HIV... :)

un tas parasti ilgst kādu nedēļu.
Čorvena
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 19:45
Enfuego, davai, labāk nāc atpakaļ uz šito tēmu, es arī visu ko interesantu uzzināju, lai gan tagad nav aktuāli...

man ir divi vienā; kad vajag, attiecīgi pārslēdzos.
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 19:54
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego
>
> A priekš kam viņš Tev jāliek skapī? Lai
> varētu aizslēgt TV kad neesi mājā vai pats tur
> gribi ieslēgties lai bērni netraucētu porņikus
> skatīties?


E sgribēju teikt tā, man gar viena sienu iet sekcija, kur ir durvis, kur ir plaukti, kur ir stikla durvis, un ir vieta kur nav ne durvis neka tikai vieta kur ielikt, teļuku iekšā, bet nejau aizslēgt. tjipa iebūvējamais skapis, saprati tagad?

Čorvena Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Enfuego, davai, labāk nāc atpakaļ uz šito
> tēmu, es arī visu ko interesantu uzzināju, lai
> gan tagad nav aktuāli...
>
> man ir divi vienā; kad vajag, attiecīgi
> pārslēdzos.


Nu šitais murgs kas tiko kā vilnis uzbruka tikai tagad bišku pierimās, bez zālēm, bet bij nereāli grūti to izsturēt, varbūt tas dēļ stiprās kafijas ko iedzēru šodien, šonakt obligāti izdzeršu lexotanilu negribu lai tas atkārtojas, es pat ar sievu runājot vārdus normāli nevarēju salikt kopā, piemēram domāju par bārdu dzinamo mašīnu, gribēju teikt matu mašīnīte, bet pateicās fotoparāts, kas tie pa prikoliem iet vaļā?
Čorvena? Kāpēc es vārdus tanī trauksmainajā brīdī nespēju salikt kopā, domāju matumašīnīte, bet pasaku fotoparāts???



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2011 19:58 by enfuego.
Vijolīte:)
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 19:59
enfuego...ej atpakaļ uz medicīnas jautājumiem par HIV/C hepatītu...
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 20:04
Vijolīt ei na... apnikusi jau esi, tikai kritizē un kaitini. Tā kritika foruma šeit nevienam nepalīdz, tikai tā ir utukša vāvuļošana! Tu kautko spēj arī risināt?



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2011 20:06 by enfuego.
Čorvena
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 20:18
varbūt Tev nevajag dzert kafiju.

katrs cilvēks ir citāds, un katram jāskatās, kas viņam liek justies labāk vai, ja viņam paliek slikti, viņam jādomā, no kā tas ir, jo vienmēr ir kāds iemesls.

varbūt Tev ir kādi stresi pēdējā laikā; ne par televizoru, bet pa īstam dzīvē, bet Tu tikai negribi par to domāt... vienkārši pats paštuko tagad.

kafija var būt iemesls un var nebūt.
Čorvena
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 20:20
ja nāk virsū domas par slimībām, tad ir jāizštuko, kas notiek īstenībā un par ko Tu negribi domāt.

tāda apmēram ir shēma.
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 20:20
Nekādi stresi nebija vis bij ļoti labi! Saproti ka man tas notiek nenokā, pilnīgi bez nekāda iemesla! Par tām pumpām mošk sadomājos, nez jāpamēģina nedzert kafiju, bet norītiem gribās tā ašāk piecelsties.
Vijolīte:)
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 21:27
...enfuego...fui, cik prasti!
Es no visas sirds Tevi mierināt gribēju, bet Tu...:(
Nepērc lielo TV, saka ka no tiem baigie radio viļņi nāk, kas var traucēt sirdsdarbībai.Nopietni.
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 21:34
Jā tu jau atkal ņirgājies, par to nu gan es neuzstraucos, ka nāks viļņi un traucēs sirdsdarbībai, tas man nemaz neizraisa trauksmi, domā esmu galīgs idiņš, ka kāds tagad pateiks, ka sēžot pie TV ,varbūt tas un tas un es uzreiz kritīšu panikā, un domāšu ka miršu no tā:):) Nu tu gan mani zemu novērtēji! Es saku Vijolīt tu šeit tikai bojā visu.
Vijolīte:)
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
12.09.2011 21:43
...:DDDD...nu netici, netici...
Es iešu tikām paraudāt par Tavām nievām.
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
13.09.2011 01:28
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā tu jau atkal ņirgājies, par to nu gan es
> neuzstraucos, ka nāks viļņi un traucēs
> sirdsdarbībai, tas man nemaz neizraisa trauksmi,
> domā esmu galīgs idiņš, ka kāds tagad
> pateiks, ka sēžot pie TV ,varbūt tas un tas un
> es uzreiz kritīšu panikā, un domāšu ka
> miršu no tā:):) Nu tu gan mani zemu
> novērtēji! Es saku Vijolīt tu šeit tikai bojā
> visu.



Jaa, noperc taadu maziitinju un noteikti melnbaltu.. :D :D :D
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
27.09.2011 15:11
meh, ierakstišu es arī :)

tātad, ekrāns - ir četri populāri veidi: CRT (cathdoe ray tube), LCD (liquid crystal display), plasma un atstarojošs ekrāns.

CRT - no modes izgājis, maksimālais izmērs ap 29 - 30 collām pa diagonāli.
plasma - baisā tehnoloģija, tērē drusku mazāk kā CRT. krāsas labas 40" rēķini 400W
LCD - krāsas atkarībā no tipa/ražotāja, maz tērē elektribu.
atstarojošais ekrāns - ekrāns projektoriem

tad sīkāk par LCD. ir labi LCD un slikti LCD pēc ekrānu tipiem, pārsvarā visi ir slikti (NT) un tad tiem ekrāniem ir apgaismojums, kas arī tad spīd cauri. Viens veids ir tā saucamās "dienasgaismas spuldzes" otrs ir gaismas diodes (LED). Led var izvietot vairāk, tās mazāk silst, kā rezultātā strādā tas viss ar lielāku lietderības koeficientu, un ekrāna apgaismojums ir vienmērīgāks, jo nav jābūt tik sarežģītai shēmai, kā dabūt vienmērīgu apgaismojumu un vairāk lumeņu. ar laiku LED ari nepaliks tumšāks (nevajadzētu)
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
27.09.2011 15:56
Tātad secinājums LED ir vieni no labākajiem TV, jasna tagad zinu vismaz kas ir kas! Ceru ka nevar būt tā ka LED arī var iegrāpties!
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
27.09.2011 16:58
Nav tur viss tik optimistisks. Ja runa par ekonomiskumu tad protams, ka LED gaisma vinnē bet ja runa par kvalitāti tad var arī strīdēties. Baltā gaismas diode tiek veidota no zilās gaismasdiodes pārklājot kristālu ar dzelteno luminoforu. Luminofors ar laiku "izdeg", diodes spilktums krītas un sāk dominēt zilā krāsa. Turpretīm CCFL novecojot dod dzeltenīgāku un acij tīkamāku gaismu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
27.09.2011 17:27
Vēl dažas piebildes.

1. Jā, CRT tehnoloģija ir novecojusi taču no patreiz esošajām krāsainā attēla veidošanas tehnoloģijām ir spējīga dot visaugstāko attēla kvalitāti (dabīgumu). Daudz jauno produktu reklāmās tiek minēts, ka jaunajiem displejiem ir lielāks color space un viņi spēj parādīt vairāk krāsu. Teorētiski jā, bet praktiski tas ir tīri komerciāls triks jo reāli jau mums nav tik svarīgi vai ekrāns pareizi rādīs super sarkanu, super zaļu vai super zilu krāsu. Mums svarīgi ir pustoņi, pasteļkrāsas. Toņi kas tuvu cilvēka ādai.Un šajā jomā mūsdienu tehnoloģijas zaudē. Patreizējās ciparu tehnoloģijas ļauj attēlot 16777216 (16,8 miljoni) krāsu bet vairums LCD displeju tikai 262144 (262 tūkstoši) krāsu! Turklāt ir lielas problēmas ar gamma korekciju.

2. Ir sakarība starp patērēto enerģijas daudzumu un attēla kvalitāti. It īpaši skata leņķi. Visi ir ievērojuši, ka skatoties parasto (CRT) televizoru no dažādām istabas vietām attēla kvalitāte nemainās. Ar LCD displejiem tā nav. Bet lieta tāda, ka jo platākā leņķī gribas dabūt kvalitatīvu attēlu, jo vairāk vajag apgaismot ekrānu (no iekšpuses) un jo vairāk viņš patērē elektrību. Tāpēc plazmas displeji patērē daudz bet toties viņiem skata leņķis ir tāds pats kā CRT aparātiem. Arī no LCD aparātiem tie kuriem patiešām ir plats skata leņķis (178 grādi), patērē elektību manāmi vairāk kā parastie sērdieņu aparāt (ar 120...140 grādu leņķi). Un jāņem vērā, ka tas leņķis kas tiek uzrādīts dokumentācija praktiski ir tā robeža pie kuras attēla kvalitāte pasliktinās līdz neciešamībai!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
28.09.2011 08:38
kaadi jums pashiem ekspertiem tv maajaas ira?
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
28.09.2011 14:18
Nu, es ar sava lielā displeja pirkšanu nesteidzos, ir grūtības izvēlēties (iepriekš minēto iemeslu dēļ) bet iespējams, ka uz ziemassvētkiem vai ticamāk, ka nākamgad pavasarī nopirkšu...

Ja jautājums ir tieši par TV tad patreiz lietoju CRT aparātu Vestel 6392 NST ar apmēram 23,5 collu attēlu un DVBT uztvērēju Topfield TBC-5400 signālu uz TV padodot RGBS formātā. Attēla kvalitāte teicama. Iepriekš tika lietots DVBS uztvērējs Thomson DSI 4200 pazīstamu kā Viasat uztvērēju. Signāls tāpat tika padots RGBS formātā un attēla kvalitāte bija teicama. Neskatoties uz viedokli, ka no DSI 4200 labu bildi dabūt nevar. Bet tas attiecas tikai uz Composit video vai S-video formātiem. Tad patiešām bilde ir slikta. Jāpiebilst, ka Vestel 6392 NST ir ar tīri analogo signāla apstrādi un viņam nav nekādi attēla kropļojumi kas saistīti ar ciparu apstrādi, attēla "uzlabošanu" vai "ciparu realitātes atjaunošanu".

Kā otru aparātu TV skatīšanai lietoju Dell 2407WFPb kopā ar to pašu Topfield TBC-5400 signālu padodot S-video formātā (Dell`am nav RGBS ieejas). Attēla kvalitāte vidēji laba. Bet toties Dell`s vienlaikus ir arī datora monitors un no datora attēla kvalitāte ir ļoti laba. Tas man ir ļoti svarīgi jo TV gandrīz neskatos (pēdējo reizi skatijos vakarā pēc vēlēšanām).

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
28.09.2011 14:31
Jā, kas attiecas uz manu eksperta viedokli tad viens no maniem agrākajiem viedokļiem ir lasāms vienā no žurnāliem NEXT. Tāpat esmu piedalijies arī citos viņu organizētos lielo displeju testos. Pats pašrocīgi esmu testējis vairākus desmitu aparātu. Bet es gribu teikt, ka mūsdienās šī testēšana ir visai grūts proces. Pirmkārt tāpēc, ka aparātu kvalitāte ir augusi un viņi ja tā var teikt, ir satuvinājušies. Otrkārt katra firma piešķir tehnoloģijām savu "firmas" nosaukumu un vienlaikus rūpīgi slēpj aparātu būtiskos tehniskos rādītājus. Tas stipri apgrūtina testēšanu. Bet kopumā testēšanas princips paliek nemainīgs. Tās ir informācijas vākšana par izmantotajām tehnoloģijām (kas sastāda lielāko darba daļu) un pēc tam šo tehnoloģiju analīze "dabā" ar testa ierakstu un testa signālu palīdzību.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: LED, LCD, PLAZAM, TV
29.09.2011 16:48
Man parastais 22 collas samsung LCD, bet ne plānais 2008 gada pirkts!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 21?
Ziņa: