Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?

Aizsāka enfuego 

Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
17.09.2011 15:46
Lab tākā es izgāju ārā pastaigāties, rindas bija lielas, nolēmu tomēr nobalsot, jo kā izrādās ja tu vispār nebalso, tad tevi ieliek kautkādā melnajā sarkstā. Nu iegāju iekšā izlēmu balsot par Lembergu, bet es tanī sarakstā neredzēju Lembergu bija tikai Līdaka, nu ko darīt, nolēmu nosvītrot pārējos un atzīmēt tikai Līdaku jo es viņu tikai pazinu! Es saprotu ka Lembergs ir ZZS, bet kāpēc viņš nekandītēja!
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
17.09.2011 17:19
izrādās, ka "tupums" nemaz nav tik nekaitīgs...:(((((
Tāpēc, ka grib būt premjers, ne deputāts!
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
17.09.2011 19:35
Es nekad nēsmu pievērsis uzmanību, jo domāju ka viņš jau sen ir ZZS sarakstā!
drausmas, ka nav kauna te visu laiku demonstret savu stulbumu?

un kur palika ku! iesakta tema par politiku?
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
18.09.2011 03:02
Acīmredzot te ir tāda lieta, kā politiskā cenzūra. Kāda rātna rociņa ir izdzēsusi manu jautājumu :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad iezviedz
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
19.09.2011 11:39
...ku, nevis rātna, bet spalvaina...vai't nezini latvju pasaku pa osi???
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
19.09.2011 16:49
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Acīmredzot te ir tāda lieta, kā politiskā
> cenzūra. Kāda rātna rociņa ir izdzēsusi manu
> jautājumu :(


Nunu... kura partija subsidee dr.lv? :D
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
20.09.2011 00:18
Osis te ņipričom, un partijas arī :)

tā bija pirmsvēlēšanu diena bez aģitācijas :)

__________________
dr.puce@gmail.com
mad uzjautrinās
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
20.09.2011 12:46
...tad jau puce ir mazā nekrietnele...
...a vot mani interesē - kurš par ko balsoja???...es. par provi, par Parādnieka manšafti...
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
20.09.2011 23:01
PCTVL-TB/LNNK? ;DDD

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
22.09.2011 12:08
Kā var balsot par oligarhu,kura īpašumus it arestējusi Anglijas tiesa?
ZZS ir Lemberga kabatas partija.
Ventspils plaukst uz pārējās Latvijas rēķina.
Mums ir vajadzīgs visas tautas vēlēts prezidents.To vismaz,ja kas, var pakārt uz Domu laukuma aiz kājām. Kā to izdarīja itāļi ar savu vadoni -Musolīno.Nemaz nerunājot par pēdējo gadu piemēriem.Ēģipte ,Lībija u.c.
Partijas nevar pakārt. Sīkpartijas ir Latvijas nodevēji, lai cik pareizas ir viņu programmas. Mums ir vajadzīgas lielas partijas,kuras var veikt konstitucionālas izmaiņas.Mēs esam atkal izgāzušies ar savu politisko aprobežotību.
Mums šodien ir bīstams radikālisms.Nāvējoš bija, ir un būs oligarhu partijas.
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
22.09.2011 12:27
aplausi mazdakterim!
mad sajūsminās
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
22.09.2011 14:16
...vispirms, Ventspils neplaukst uz Latvijas rēķina un bez tam Lembergs IR saimnieks...radikālisms IR bīstams???...mazdakter, kur Tu dzīvo?...ja būtu nacionālsociālistiskā partija, es balsotu par viņiem...tagad balsoju par Visu Latvijai...par Lembergu jau tā nobalsoja daudzi...

...drīz atkal dziedāsim - sabļa rezal baltais pesoks...9 maija salašņu bari laikam te visiem patīk...
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
22.09.2011 14:56
latviešiem ir veicies tajos retajos vēstures brīžos, kad ir bijusi vienprātība, tādēļ šobrīd pilnībā ir taisnība mazdakterim, ka nevajadzēja sadalīt balsis par sīkpartijām.

un par lembergu /ar mazo burtu/... jā, viņš IR saimnieks- SAVĀM interesēm
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
22.09.2011 14:58
Visā pasaulē politiķi bāž kabatā. Bet tur kur bāž tā lai arī citiem ir labi...arī valsts dzīvo labāk. Tas arī attiecinām manuprāt uz tādiem kā Lembergs.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
22.09.2011 16:42
Interesanti kāpēc tad ir tik liela cīņa par KNAB galveno amatu, tāpēc ka tad varēs bāst kabatā kukuļus!
mad bez emocijām
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
22.09.2011 18:39
...vienreiz, nemaz tik sen, strēbām kafiju ar dažiem labiem televīzias sejiem...pieklīduši pie siles bija arī daži atpazīstami darboņi no partijām...interesantākais, ka tie, kuri it kā bija citā pusē, nevarēja neatzīt, ka Lembergs ir viens no tiem, kurš primāri domātu par Latviju un tās virzību, otrajā, ja ne pat trešajā plānā atstājot savas intereses...
Re: Kurā partija tad ir īsti tas lembergs?
22.09.2011 21:15
Mad

Nu nez kā tur ar tām savām intresēm... gan jau ka tās ir pirmā vietā... un būtu ļoti dīvaini ja tā nebūtu... Bet! Es nepiekrītu, ka Lembergs būtu Ventspili attīstijis uz pārējās Latvijas rēķina. Protams, sabiezējis viņš ir nejēgā bet ja pie tās siles būtu tikuši citi, tad nav nekāda garantija, ka Ventspilij vispār kaut kas tiktu... par latviju nerunājot...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 14?
Ziņa: