kretīns manā vecumā

Aizsāka Dagnija2 

Dagnija2
kretīns manā vecumā
13.10.2011 15:33
Sveicināti!

Situācija sekojoša: 3 mēn. atpakaļ izšķīros ar puisi un tajā dramatiskajā rītā, kad pametu viņa mājas, steigā palika šādas tādas mantas, ko piefiksēju tikai pēc laika ... zvanīju viņam mēnesi pēc šķiršanās - nelaipnā balsī solīja atgriezt, nu jau pagājuši 2 mēneši klusuma, es piezvanīju vēlreiz un atgādināju - atkal sasolīja, nu jau mēnesis būs riņķī, bet nekā ... es pat piedāvāju vietu, kur tās mantas var nodot, lai neredzētu viens otru ... pie kam zinu, ka viņš jau dzīvo ar citu sievieti ... Jautājums - kas tā par cūcisku vīrieša uzvedību, es, protams, vairs nezvanīšu un nelūgšu, es vnk nesaprotu, kā var dzīvot un iespējams pat lietot nu jau sveša cilvēka mantas????

Vīrieši paskaidrojiet, lūdzu? :)
cielava
Re: kretīns manā vecumā
13.10.2011 15:41
Da viņam noteikti nekrata, ka tavas mantas palikušas :)
Re: kretīns manā vecumā
13.10.2011 15:58
Te Vīrietis. Jautājums kādā veidā jūs izšķīrāties naidā vai kā? Tad spēšu atbildēt. Un kādas ir tās mantas kuras viņš lieto? Vai viņam ir darbs nauda?
Dagnija2
Re: kretīns manā vecumā
13.10.2011 16:21
Naidā, bet tagad jau tās emocijas ir rimušās un viņam ir jaunas attiecības, tāpēc vien nesaprotu, ko tur marinē? Jā un pēdējo reizi, kad itkā sarunājām, čivināja ar mani laipnā balsī.

Materiālā ziņā viņam problēmu nav, tā kā šis nav īstais iemesls, mantas ir dažādas, neuzskaitīšu, priekš viņa tas ir sīkums, bet man svarīgi, vēl jo vairāk, ka ir arī manas mammas dāvinātas, tāpēc jo īpaši dārgas!
Re: kretīns manā vecumā
13.10.2011 17:08
Tu esi jocīga. Ko pati neaizbrauc pakaļ tām mantām? Ne jau viņam vajag.
Dagnija2
Re: kretīns manā vecumā
13.10.2011 17:23
Nu, pirmkārt, domāju, ka viņš negribētu, lai viņa jaunā dāma mani redzētu, jo cik zinu, tad viņa ir bez darba un sēž mājās un otrkārt, es pie viņa uz kopdzīvi neuzprasījos, tā kā - ja reiz aizveda, tad lai atved atpakaļ :)
Re: kretīns manā vecumā
14.10.2011 20:15
A Tu aizbrauc un uzrīko riktīgu škandālu, lai zin, ka nekādi joki te nebūs!
Re: kretīns manā vecumā
15.10.2011 20:55
Aha, un pie viena pievāc arī kādas viņa mantas kompensācijai par gaidīšanu, kas tad te būs!!!
Čorvena
Re: kretīns manā vecumā
16.10.2011 15:18
varbūt, ka jaunā dāma veido šo situāciju; es nezinu, varbūt tā nav, bet pieļauju, ka iespējams.

principā vecenes ir čūskas :)

tur kaut ko var mainīt, ja cilvēki izprot sevi un maina šos pirmatnējos mātītes instinktus, kad jāsargā ala, bet citādi tur nav daudz ko cerēt.

pašai jāierodas, ja mantas ir svarīgas, jābrīdina puisietis par to un droši vien jāiet tad, kad viņš ir mājās.

ja jaunās attiecības ir nesen un strauji sāktas, tad, visticamāk, ka tās ir ielāps...

tātad var būt, ka jūs dejojat trijatā. kaut ko var mainīt Tava konkrēta rīcība.

nevajag fantazēt, ko viņš grib vai negrib (ka Tu redzēsi jauno dāmu utt.). tās ir Tavas fantāzijas, kas var un var nebūt taisnība.

sievietēm ir diezgan liela vara :), it sevišķi, ja runa par sievietes tieksmi kontrolēt bijušās vai vēlamās attiecības utml. tā viņas cenšas kontrolēt vīrieti.

vai arī bijušais pats grib Tevi turēt diedziņā... tāda salda atriebības tīksme par to, kā viss Jums beidzās. viņam ir iespēja tagad mazliet kost.

vienvārdsakot, daudz varinatu, kas beigs ietekmēt Tavu dzīvi, ja Tu ķersies no runāšanas pie darīšanas.

ja vien Tu pati ar tām mantām neturi kādu diedziņā...
Re: kretīns manā vecumā
16.10.2011 16:33
Čorvena Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> pašai jāierodas, ja mantas ir svarīgas,
> jābrīdina puisietis par to un droši vien jāiet
> tad, kad viņš ir mājās.


piekrītu

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 12?
Ziņa: