gribu būt laimīga

Aizsāka noMarsa 

noMarsa
gribu būt laimīga
23.10.2011 13:04
satiekos ar vīrieti jau gadiem, bet viņš mani nalaiž savā dzīvē iekšā.. viņam pietiek tikai ar pāris reizēm mēnesī...
es jau neprasu neko daudz, nevajag nekādu precēšanos...
tikai gribu būt tuvāk, jo tad justos seksīgāka un vajadzīgāka,
bet tagad es palieku arvien vēsāka emocionāli pret viņu un arī citādā ziņā nejūtīga palieku...
Ko darīt?
Re: gribu būt laimīga
23.10.2011 16:43
pamest

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: gribu būt laimīga
23.10.2011 16:56
Tieši tā. Ko tur citu ar izdarīt... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: gribu būt laimīga
23.10.2011 19:33
Ja tikai satiecies, tad šķiries.
Ja dzīvo ar viņu jau vairākus gadus, tad šķiries
Ja dzīvo un ir bērni, tad jātrod kompromiss, jo bērniem nav jācieš vecāku dēļ.
Re: gribu būt laimīga
24.10.2011 10:58
es gan saku - ej un pakaries
noMarsa
Re: gribu būt laimīga
24.10.2011 12:06
pamest?.. un pēc tam jūs bļausiet, ka esmu frigida, jo esmu viena..?
nu, nē!
tas nav risinājums!
Lūdzu izteikties tos vīriešus, kas rīkojas līdzīgi, kā manējais. Ko jūs domājat? Ko gaidat? Kas man jādara, lai viss notiktu??
Re: gribu būt laimīga
25.10.2011 09:42
NoMarsa, kas ir? Badies palikt viena, baidies ka cits tevi neiemīlēs vai negribēs. pazīstamas sajūtas. Kļūsti patstāvīgāka un vīrieši paši tevi uzmekleš!
Re: gribu būt laimīga
25.10.2011 12:23
Sieviešu galvenā kļūda ir , ka viņas nesaprot, ka vīrieša psihe ir pilnīgi atšķirīga no sieviešu psihes. Sieviete nekad nesapratīs vīrieti un otrādi. Mēģināt pakļaut vīrieti nozīmē mēģināt to pazaudēt. Sievietei ir taktiska domāšana.Vīrietim ir stratēģiska domāšana. Sieviete mīl ar ausīm.Vīrietis mīl ar acīm.Liela nozīme ir feramoniem. Viņu spēks saistīt pretējo dzimumu ir pārejošs. Tā vidējais ilgums ir 3 gadi. Pēc tan seko rīcības fāze. Bet tā notiek tikai tad, kad ir bērni. Atmiņas par iemīlēšanās fāzi.Kopējas intereses.Kopējs mērķis. Ja nav pielāgošanas spējas, bērni, ģimene, miers,tad neizbēgami seko šķiršanās.
Lai veiksme.
Re: gribu būt laimīga
25.10.2011 12:40
ai, nu tikai nevajag Mazdakteri, te štancēt standartapgalvojumus. Nu kā vīrietis nemīl ar ausīm ?! Un kā vēl mīl ! Kad viņu paslavē, apbrīno ... saceļ spalviņas un visu citu arī, kā tāds mazs meža dzīvnieciņš ... pilnīgi līdz smieklīgumam.
Es esmu sieviete, bet man neder runas , man vajag pierādījumus , kas izpaužas ,piemēram, kā konkrēta rīcība. Un spēju iemīlēties klausoties mūziku, kuru man uzdāvinājis vīrietis ....
Tāpat vīrieša pakļaušana ... man jau šķiet, ka tādu kļūst arvien vairāk , kas to vien gaida, ka viņu pakļaus, izmantos ... un pametīs , tā kā , dakterīt, viss tomēr ir daudz sarežģītāk, kā jums skolā mācīja.
Re: gribu būt laimīga
25.10.2011 12:57
Man ar patīk, ka sieva pasaka: oi tu labs vīrs, tu šitā un šitā izdarīji, izdarīji to un to. Tās saucās par ģimenes standarta situācijām. bet kā būtu ja nebūtu bērni un ilgas attiecības. Tad laikam neslavētu jo padomātu kas es tāda zem tupeles: ))
Re: gribu būt laimīga
26.10.2011 20:29
Sameklē citu. Varētu padomāt, ka vīriešu trūkst.
Re: gribu būt laimīga
03.11.2011 07:17
noMarsa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> pamest?.. un pēc tam jūs bļausiet, ka esmu
> frigida, jo esmu viena..?
> nu, nē!
> tas nav risinājums!
> Lūdzu izteikties tos vīriešus, kas rīkojas
> līdzīgi, kā manējais. Ko jūs domājat? Ko
> gaidat? Kas man jādara, lai viss notiktu??


taatad ir bailes ko citi teiks?
ko taadi viirieshi domaa?: "baigi labi ka ir shaadas, kuraam var kakaat uz galvas un pat tad naak atpakalj. un ja ir shaadas 2-3, tad pietiek katrai nedeeljai. vajdzeetu veelaak paprasiit lai noperk man sho un to. "....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 18?
Ziņa: