Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!

Aizsāka enfuego 

Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
19.12.2011 18:54
Nu tākā es nezinu vai ir viens vai otrs, bet redzu ka tuvojās svētki, kurus cilvēks tradicionāli ir nosaucis par ziemassvētkiem. Man jau kā vienmēr, negaidu svētkus jo paši atnāks. Un nekas īpāš tas nebūs, tikai bērniem būs tas prieks. Man pašam pērsonīgi tie prieki par ziemassvētkiem, tādiem kā man bija agrāk tādu sajūtu vairs sen nav, un arī nebūs. Galvenais lai manējie vismaz redz un jūt to prieku, lai jau priecājās par sagādātājām davanām, lai jau redz ka eglē lampiņas deg, lai jau pasapņo par ziemassvētku vecīti. Laikam jau tie ziemassvētki ir bērniem vajadzīgi lai sajūstu labās emocijas. Ar katru gadu ziemassvētki man kļūst par tādu kā, izdomāti nepamatotiem svētkiem, es šos svētksu nosauktu par sezonas svētkiem, "Ziemas sezonas svētki" Tāpat kā arī es neatzīstu tādas vārda dienas, Piekrītu tikai dzimšanas dienas. man personīgi ir pilnīgi vienalga vai kāds mani apsveic vai nē, bet kad apsveic tad jau patīkamāk ir!
Es neko negaidu no ziemassvētkiem, man zsvētki būs sezonu pārmaiņu "svētki"
. Man vispār liekas, ka bērniem nevaig melot, ka ir vecītis un pa skursteni ieleks zvecītis un noliks dāvanas zem egles, nu lab es viņiem tomēr sameloju un pateicu lai aizsūta vēstuli vecītim, un tad vinš noliks dāvanas. NU tjipa! Neko noliksim ar sievu dāvanas zem egles, kad bērni piecelsies viņiem būs pārsteigums. Man jau galvenais būs prieks, ka bērniem būs prieks a man pašam personīgi pofig!

Ko jūs jūtat un sagaidāt no ziemassvētkiem?
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
20.12.2011 23:55
Ziemassvētki ir daudz ,daudz vecāki svētki par kristietību. Šie svētki bija tik nozīmīgi tautām, ka tika piesaistīti Kristietības reliģijai.Tumsa un neziņa nomāca mūsu senos senčus. Ziemassvētki ir saules atgriešanās svētki.Cerību laiks. Ieliec google.lv / Latviešu mūžīgais kalendārs. Tur sīkāk.
Bērnus audzina arī caur pasakām .Pasakas ir senākas par reliģijas svētkiem. Pasakas un viņu pieaugušo pasaka- Jēzus dzimšana vieno tautas. Dara tos stiprākus.
Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!
mad uzjautrinās
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
21.12.2011 13:01
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Ziemassvētki ir saules atgriešanās
> svētki.Cerību laiks.
...protams...

>Jēzus dzimšana vieno
> tautas. Dara tos stiprākus.
...dara tos stulbākus...vismaz daudzus...

...palasiet psalmus...interesanta lasāmviela, kura atklāj kristietības patieso seju...pārsvarā krietieši lūdz par Ciānas dēlu labklājību...un savu paverdzināšanu...

> Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!
...te grūti nepievienoties...:)
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
22.12.2011 23:13
mad uzjautrinās
Jēzus dzimšana vieno
> tautas. Dara tos stiprākus.
...dara tos stulbākus...vismaz daudzus...
------------------------------------------------------------------------------------------
Somijai ticība palīdzēja uzvarēt pret Staļin bandām.. Krievija uzvarēja tatārus -mongoļus,kad tos vienoja nevis kņazi,bet ticība......
Par to,ka daudzi kļūst atkarīgi un fanātiski aptumšoti.... Taisnība.
No katras ticības (reliģijas ) ir jāņem tas labākais. Tiko reliģijas pārstāvji sāk bāzt degunu tavā personīgajā dzīve, sāk diktēt sabiedrībai noteikumus, pamatojoties uz tumšā laikmetā raksītiem "svētajiem" rakstiem, viņiem ir jātaisa ciet mute. Nežēlīgi un noteikti.
Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
23.12.2011 01:46
Mazdakteri, kā tieši ticība Somijai palīdzēja uzvarēt pret "Staļin bandām"?
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
23.12.2011 13:52
Staļina bandas Failu hostings
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
23.12.2011 22:04
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mazdakteri, kā tieši ticība Somijai palīdzēja
> uzvarēt pret "Staļin bandām"?
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ticība vieno. Mobilizē. Stāsta,ka Somijas baznīcas kara laikā bija pārpildītas.Baznīcas ,atšķirībā no Staļina PSRS ,nekur Eiropā netika likvidētas. Mums postpadomijas produktiem to grūti saprast.Tautu vieno teritorija(resursi), valoda, tradīcijas,folklora un arī ticība. Tas ir vispārzināmi!
Ticība Staļina laikā tika aizvietota ar personas kultu un ideoloģiju.Kāpēc bija vajadzīgi Pavļiki Marozovi,Zojas Komodinjanskas.Zentas Ozolas.Marjesevi.Gastello.....?Arī šodien somijas skolās katrus ziemasvētkus sāk ar lugām par Kristus bērniņa apraudzīšanu. Svētkos ir atsevišķi dievkalpojumi tikai karavīriem.Arī visas parādes sākas ar kopīgu piemiņas lūgumu kritušajiem karavīriem.Un to dara ne jau speciāli apmācīti kori vai rādio ieraksti bet kareivji,virsnieki, veterāni un arī tautas daļa.
Kāpēc Romas imperātors Konstantīns ieviesa Kristus ticību,kā viena Dieva ticību. Tāpēc,ka impērija sāka brukt kopā .Arī daudzo dievību tempļu un ķīviņu dēļ.



Edited 2 time(s). Last edit at 25.12.2011 21:50 by Mazdakteris1.
mad mazliet nopietnāks
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
24.12.2011 00:07
...Ziemassvētkus gaidot...
...kā gribas iziet laukā un sajust šādu fīlingu....ehhhh..

http://www.youtube.com/watch?v=XjKHmzTk8OQ
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
24.12.2011 00:39
Eu kad īsti bija jādāvina bērniem dāvanas sestdien vakarā vai svētdien no rīta???
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
25.12.2011 21:52
Jau nogulēts .Protams,svētdienas rītā.Priekā.
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
27.12.2011 10:53
Labrītiņ. Man no Vācijas atsūtīja apsveikumu - tagad tas ir mans mīļākais - starp piesniegušām eglēm sēž Ziemassvētku vecītis un vilks. Vecītis pašapmierināts, omulīgs , visgudrs; vilks - pati nelaimes čupiņa - tūlīt tūlīt sāks raudāt. Vecītis saka vilkam: Vilk, nu kāpēc man katru gadu Tev jāskaidro, ka es neesmu Sarkangalvīte ... Priecīgus un Svētīgus Trešos Ziemassvētkus un Seksīgu Jauno gadu !

Enfuego, Tu ļauj pasaulei sevi veidot , dzīvo pēc pasaules diktāta un tagad žēlojies, cik slikti tas ir. Kur problēma ? Dzīvo kā gribi pats , nevis pasaule un padomā kā Tu audzini savus bērnus. Vai ne tai paša kritizētajai pasaules kārtībai pieskaņojoties ? Brīvdienās pa 2 x skatījos Matriksu. Ir ko padomāt.

Mazdakteri, Tev arī varu teikt to pašu. Tu Bībelē saskati to , ko vēlies saskatīt , Tev tā ir vajadzīga tikai kā apliecinājums Tavai iedomātajai Tevis apspiešanai un pakļaušanai un paverdzināšanai. Es arī lasu Bībeli un man patīk psalmi. Es tur saskatu aicinājumu mācīties un respektēt dzīves gudrību, dzīves kārtību. Skumji, ka Tu liels cilvēks vēl mocies paša uzliktajās važās. Godavārds , skumji par to. Jo visādi citādi, Tu laikam esi vienīgais profesionālis, kurš te tērē savu laiku tautas apgaismošanai.
http://www.youtube.com/watch?v=RSJbYWPEaxw&feature=related
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
27.12.2011 14:46
Oi Inka tikai davai ne manā topikā, ei atpakaļ uz topiku kam jūs ticat Failu hostings
mad smīkņādams
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
27.12.2011 18:47
....nja...plikā, nu Tu dod...psalmi ir tikpat nežēlīgi, kā Andersena un Grimmu pasakas...
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
28.12.2011 13:18
ziemassvētki man ir Ziemas Svētki -> lielais un nenevēršamais dabas ritums, saules atkalgaidīšanas svētki, prieks un kopības sajūta ar ģimeni un citām tautām , kas svin šos svētkus. Mēs kā maza daļa no lielā visuma, no dabas=dieva.
Tie nav ēšanas, tie nav pirkšanās svētki, tie nav elka pielūgšanas svētki, tie nav grūtdieņu pēkšņas atcerēšanas svētki.

Saule atkal atgriežas- Priekā!!
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
28.12.2011 22:12
oga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ziemassvētki man ir Ziemas Svētki -> lielais un
> nenevēršamais dabas ritums, saules
> atkalgaidīšanas svētki, prieks un kopības
> sajūta ar ģimeni un citām tautām , kas svin
> šos svētkus. Mēs kā maza daļa no lielā
> visuma, no dabas=dieva.
> Tie nav ēšanas, tie nav pirkšanās svētki, tie
> nav elka pielūgšanas svētki, tie nav
> grūtdieņu pēkšņas atcerēšanas svētki.
>
> Saule atkal atgriežas- Priekā!!
------------------------------------------------------------------------------------
Atbalstu un pievienojos.

Sengaidītā Saule mūsu
Uzlec atkal dienvidos
Atkal spēcīgs es jau jūtu
Grimstu meiču lindrakos

Lēni,lēni sniegi krita
Saltā ziemas vakarā
Zelta saule prieku rada
Plikas meičas vasarā

Oga bija salda meiča
Vēl labāki puiši būs
Mana būsi mīļais teica
Bučas karstas sirdī kūst

Zvaigznes debestiņās mirdz
Mēnes sudrabiņā ģērbjas
Tikai mazi bērni dzird
Sala Tētis ciemos steidzas

Tas tā, uz ātru roku. Laimīgu un veselīgu Jauno gadu
Re: Ziemassvētki, jeb Jēzus dzimšanas diena!
29.12.2011 18:06
Es jauno gadu nesvinēšu jo visus spēkus un naudu jau esmu nosvinējis ziemassvētkos!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 24?
Ziņa: