Jaunais gads 2012.

Aizsāka brokenwings 

Re: Jaunais gads 2012.
05.01.2012 11:58
Es vēl neesmu izlēmis. Iespējams, ka drošāk ir neiet - tad jau točna nekur nepieskaitīs to balsi. Bet varbūt tomēr tā nav un neizmantoto balsi var izmantot pēc tam kāds cits. Vai tad kāds nebalsojušais kādreiz to pārbauda?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jaunais gads 2012.
05.01.2012 12:00
Interesanti gan , kā tad var pārbaudīt - vai kāds nav nobalsojis Tavā vietā ?
Re: Jaunais gads 2012.
05.01.2012 12:21
Nezinu, es tīri teorētiski to saku. Gan jau, ka pārbaudīt var bet es neesmu dzirdējis, ka kāds to būtu darijis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jaunais gads 2012.
05.01.2012 12:31
Nu nezinu. Diez vai kāds tā īpaši grib ar kaut ko tādu kā vēlēšanu rezultātu viltošana riskēt. Slinkums man , bet jādomā , ka CVK šo jautājumu varētu atbildēt. Bet es jau tik un tā uz šo referendumu neiešu.
Re: Jaunais gads 2012.
05.01.2012 16:21
Esmu vairāk kā pārliecināts,ka pēdējie referenduma dati tiek tādā vai citada veidā sagrozīti. Sevišķi manipulejot ar iepriekšējo velētāju skaitu, kas tiek ņemts par pamatu. Neticu es šai sistēmai. Ja jau 20 gadus neviens lielais zaglis nav sodīts.Sākot ar Laventu un beidzot ar Antonovu. Mēs dzīvojam baigā valstī.To var pielīdzināt tikai Sicīlijas mafijai un Amerikas gangsteriem.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.01.2012 01:22 by Mazdakteris1.
Re: Jaunais gads 2012.
05.01.2012 18:15
Mazdakteri, bet kas veido šo valsti ? Itālijas mafija , amerikāņu gansteri , jeb paši valsts pilsoņi un nepilsoņi ?
Jūs abi ar ku tikai žēlojaties par ļauno valsts varu un nez kādas sazvērestības teorijas periniet utt. Bet kas ir tā valsts vara - nu taču , ka arī Tavi un mani radi.
Ar vienu valsts iestādi es tā esmu sakašķējusies, tik ļoti pārliecināta par savu taisnību, ka varētu viņu - konkrētu ierēdni un viņa valsts iestādi sūdzēt tiesā. Dažus likumus es jau zinu no galvas. Bet nesūdzēšu taču - man tam nav ne laika , ne naudas, ne pacietības. Vaina ir nevis kaut kādā abstrakcijā , bet viena valsts ierēdņa iespējā klaji ignorēt savus pienākumus un likumu un tevi pasūtīt dillēs, zinot, ka tu tāpat neko nevarēsi panākt. Varbūt es vēl pakasīšos ar viņu , bet ja godīgi - nu nav tas neko seksīgi un interesanti.
Vai otrs , tikko svaigākais , piemērs. Man neiroloģe izrakstīja izmeklējumus uz EMG. Kā saprotu, tie ir pieejami tikai Stradiņos. Zvanīt var reizi mēnesī - 4.datumā. Zvanīju novembrī - visu dienu nesazvanīju, zvanīju decembrī - nesazvanīju, zvanīju vakar - nesazvanīju. Visu laiku rāda aizņemtu numuru. Pat vakarā vēlu tā bija. Šorīt piezvanu - man saka - ar norīkojumu nepierakstām, jo līdz aprīlim visi pieraksti ir pilni, ja esiet gatava maksāt - variet nākt rīt. Cik jāmaksā prasu - sākot ar 20 ls un uz augšu. Ārsts uz vietas noteiks. Es esmu ļoti aizdomīga - nu kā tā varēja būt, ka 3 dienas ne vienu brīdi nevarēju sazvanīt ? Labi, nezvanīju nonstopā, bet tomēr - līdz riebumam daudz zvanīju.
Vai pēdējos gadus , nezinu gan cik tieši - par veselības ministriem nav paši ārsti ? Kā saka - nozares speciālisti. Kurš gan cits varētu sakārtot nozari. tad kāpēc tas nenotiek ?
Mēģini Mazdakteri pareflektēt par šo tēmu no šāda aspekta - tava , mana , mūsu atbildība un līdzdalība.
Jā un seksīgu vakariņu :)) Ļoti noderīgi šitādā laikā :))
Inka@
Re: Jaunais gads 2012.
05.01.2012 18:47
Zvanīt var reizi mēnesī - 4.datumā. Zvanīju novembrī - visu dienu nesazvanīju, zvanīju decembrī - nesazvanīju, zvanīju vakar - nesazvanīju. Visu laiku rāda aizņemtu numuru. Pat vakarā vēlu tā bija. Šorīt piezvanu - man saka - ar norīkojumu nepierakstām, jo līdz aprīlim visi pieraksti ir pilni, ja esiet gatava maksāt - variet nākt rīt. Cik jāmaksā prasu - sākot ar 20 ls un uz augšu. Ārsts uz vietas noteiks. Es esmu ļoti aizdomīga - nu kā tā varēja būt, ka 3 dienas ne vienu brīdi nevarēju sazvanīt ? Labi, nezvanīju nonstopā, bet tomēr - līdz riebumam daudz zvanīju.(c)

pa ārstiem nevalkājos, maz pieredzes, bet par zvanīšanām: ja nav sazvanāms stundas laikā, skatos citus tel.nr., zvanu uz n-tajām vietām, noskaidroju visu līdz pēdējai detaļai, vārdu sakot, iedziļinos konkrētās jobanās sistēmas detaļās un alternatīvajos variantos.
mad nospļaujas
Re: Jaunais gads 2012.
05.01.2012 18:51
...plikā tomēr ir smagi sista...pie tam pa galvu...
...reti var sastapt, kā tautā saka, tik apdauzītas sievietes...vai nu otrais variants - blonda līdz idiotismam...

...kas lika izsecināt???...da visi pēdejie komentāri...par referendumu, par ku, par seksīgumu...

...par citu tematu...gribat dziedāt - sabļa rezal baltais pesoks (zobens grieza baltu smilti - taas dļa osobo tupih - plikās), neejiet uz referendumu...krievi saka - visi iesim, balsosim par krievu valodu, debīlā plikā un vēl kādi tur saka - neiesim gan, mēs esam apvainoti, mums piedirst...

...tizlās latviešu vergadvēseles...
Re: Jaunais gads 2012.
05.01.2012 18:58
Jā, mad , sāc ar beigām - ar seksu , nomierinies, atslābsti , beidz spļaudīties un tad cilvēcīgā valodā pasaki savu sakāmo.
Un uz referendumu es neiešu , jo es nebalsošu par izmaiņām Satversmē. Ja Tev ir cits viedoklis - iemācies to pateikt argumentēti un bez žagošanās. Āmen !
mad smīkņādams
Re: Jaunais gads 2012.
05.01.2012 20:18
...argumenti???...ja esi tik tizla un nesaproti rakstīto, kur argument ir minēti, tad esi dubultā galvā sista...pie tam ar šekteņiem...boksterē vēlreiz:."gribat dziedāt - sabļa rezal baltais pesoks (zobens grieza baltu smilti ), neejiet uz referendumu...krievi saka - visi iesim, balsosim par krievu valodu"... un krievi vienoti IES..un kārtējo reizi paņems latviešus priekāšā no dirsas puses...
mad PS
Re: Jaunais gads 2012.
05.01.2012 20:20
...nu ja, ja acīs zīlīšu vietā mazas pipelītes, tad ko var gaidīt no Tevis...
Re: Jaunais gads 2012.
05.01.2012 22:59
...plikā tomēr ir smagi sista...pie tam pa galvu...
...reti var sastapt, kā tautā saka, tik apdauzītas sievietes...vai nu otrais variants - blonda līdz idiotismam...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kā es zviedzu!!!!!!!!!! Reti smejos. Depresīvs .Smiekli palīdz.Paldies:)
Vijolīte:)
Re: Jaunais gads 2012.
06.01.2012 00:32
Lai vai kā, Laimīgu, veselības un naudas pilnu, Jums Jauno gadu!!!

Ku-ko Tu stāsti par pašaizsardzību? Tāpat tak' skaidrs ka stārķus šaut taisies:DDD Tā jau te bērnu vispār vairs nebūs:D
Prozīt!
Re: Jaunais gads 2012.
06.01.2012 10:27
Labrītiņ, nu ja , mūsu vīrieši - tie paši, par kuriem Rudzītis saka, ka sievietes viņus nevar ciest. Nu bet paskatieties - ko tad te ciest - ku - izsitējs , mads - seksīgais siekalzaķis - aiz rupjībām gandrīz aizrijās, bet galvenais izlamāties un būt pārliecinātam , ka tās lamas arī lasa , un slavenais Mazdakteris , kuram laimītei tik vien vajadzēja kā kārtīgu izsmiešanos par rupjībām , pie tam ar kārtīgu vardarbības apliecinājumu.
Es jums džeki saku ar Vecās Derības vārdiem - acs pret aci, zobs pret zobu. Visiem jums šodien parakstu skrejamzāļu dubultdevu un seksīgais piektdienas vakariņš jums būs nevis siltos palagos , bet vēsā klozetrūmē.

Un es pavaicāju - ko domājiet par referendumu ? Un reakcija ? Ja es to klātienē būtu izdarījusi , jādomā taču , ka būtu tiešām pasista un apsmieta, bet nekā nebij - jūs man arī tad dabūtu. Pamatīgi.

Un tomēr galvenais - es neredzu argumentu kāpēc , lai es ietu uz referendumu.
Kad žagas un skrejamais būs pārgājis , džeki - bez lamāšanās - ja vien spējiet tā domāt un runāt - pasakiet - kāpēc man jāvienojās ar latviešiem , lai atbalstītu krievus ?!

2012.gada 18.februāra tautas nobalsošana par likumprojektu "Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē"

Drukas versija



Sestdien, 2012.gada 18.februārī notiks tautas nobalsošana par likumprojektu „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē”. Likumprojekts paredz mainīt Satversmes 4., 18., 21., 101. un 104. pantu, iekļaujot tajos nosacījumu par krievu valodu kā otru valsts valodu, nosakot, ka arī pašvaldībās darba valodas ir latviešu un krievu valodas un ikvienam ir tiesības saņemt informāciju latviešu un krievu valodās.

Tautas nobalsošanas zīmē tiks iekļauts jautājums „Vai jūs esat par likumprojekta „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē” pieņemšanu?”. Iespējamie atbilžu varianti ir „Par” un „Pret”.

Ja vēlētājs atbalsta izmaiņas Satversmē, kas paredz noteikt krievu valodai otras valsts valodas statusu, tad viņam tautas nobalsošanas zīmē jāatzīmē atbilde „Par”. Ja vēlētājs ir pret grozījumiem Satversmē un neatbalsta valsts valodas statusa noteikšanu arī krievu valodai, tad viņam tautas nobalsošanas zīmē jāatzīmē atbilde „Pret”.
Re: Jaunais gads 2012.
06.01.2012 11:17
kailā, redz, es jau saprotu to tavu domu. Ka lūk mums jābūt apzinīgiem un aktīviem un mums jāizdara pareizā izvēle un tad lietas valstī ies uz labo pusi un pēc kāda laika mēs visi būsim laimīgi. Es jau par to neko nesaku. Bet kāpēc tad tā nav noticis un kāpēc mums še par to jārunā un arī tad nekas netaisās mainīties. Tas ir tāpēc, ka šī situācija ir apzināti izveidota. Tas arī ir tas vadāmais haos ko es pieminēju. Kā rezultātā tautā sastopami viedokļi visu 360 grādu robežās un vienmēr nedaudz padarbojoties ar masu informācijas līdzekļiem var panākt efektu, kad balsu skaits nepārsniedz kādu nevēlamo robežu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Inka@
Re: Jaunais gads 2012.
06.01.2012 11:29
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...plikā tomēr ir smagi sista...pie tam pa
> galvu...
> ...reti var sastapt, kā tautā saka, tik
> apdauzītas sievietes...vai nu otrais variants -
> blonda līdz idiotismam...
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> --------
> Kā es zviedzu!!!!!!!!!! Reti smejos. Depresīvs
> .Smiekli palīdz.Paldies:)

labāk būtu paklusējis, starp citu, kāds Tavs augums, svars, vecums?
mad jau atklāti ņirgājas
Re: Jaunais gads 2012.
06.01.2012 11:47
...atkal jāatkārtojas...plikā, Tev galviņu ir pamatīgi atsituši...diemžēl...

...Tu raksti:<<>>

...un te ronas jautājums - aprādi man ar pirkstu -KUR TIEK TEIKTS, KA TEV JĀATBALSTA KRIEVI????

...ku!, te jau ir tā vadāmā haosa iezīmes - manipulācija ar kustoņiem, kuriem smadzenes gludas kā piepūsts balons...un tādas plikās ir pateicīgs materials, jo savā aprobežotībā viņas dara to, ko viņām kāds iemet pustukšajā rumpja tapā, kur bez balona vēl ir striķītis, kurš satur ausis katrā galvas pusē...



.
Re: Jaunais gads 2012.
06.01.2012 12:32
mad, nu vēmiens jau nāk no Tavām vecām dziesmām, goda vārds! pasaki ko jaunu, ko būtu interesanti izlasīt, nevis atkal s važnim vidom par pustukšajiem kustoņiem... bēēē

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Jaunais gads 2012.
06.01.2012 18:28
Lūk, īsts vīrietis un vēl skaistulītis, par ko pajūsmot un pasapņot. Biju piemirsusi viņu.


http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=XD9DQmlQIHU&feature=endscreen
http://www.youtube.com/watch?v=aKWSeuatPac&feature=related

Ku - izlasi , ko raksta mads un mazdakteris, tā Tev ir atbilde , kāpēc mēs ļoti ļoti lēni maināmies kā sabiedrība. Kāpēc essam vadāmi un lēmumus pieņem mūsu vietā.
"Bet kāpēc tad tā nav noticis un kāpēc mums še par to jārunā un arī tad nekas netaisās mainīties".
Re: Jaunais gads 2012.
08.01.2012 18:48
Paldies Kailā par Davids Garets. Paklausījos.Patika. Bet vai viņš ir 21 g.s. Paganini nepateikšu. Man likas pārāk ritmisks. Jā, juteklīgs,efektīvs....Bet 1994 gada koncertā tas ir tušmatains brīnumbērns. Vēl, kas dūrās acīs,ka viņs vai viņa komanda ir iemācījušies pat klasiķus pārvēst apļa muzikā. Tas ir ritmiska ,apļveida, hipnotizējoša muzika,kas vedina uz bezdomu agresiju. Kas pakļauj auditoriju. Tas attiecas uz Vivaldi ziema(gadalaiki). Arī Bize Karmena, J.Brāmss Ungāru rapsodija. Paganini Venēcijas karnevāls.Pat J.S Baha tokata..
Vienu viņam neatņemt. Klasiskās muzikas popularizācija.Jāpiekrīt Zālītim,ka klasiskā muzika padziļina mīlestības saldmi.Tās dziļumu. Bet ne jau ritms,aplis:)
mad smīkņādams
Re: Jaunais gads 2012.
09.01.2012 01:33
...mazdakter, garets ir galējs širpotrebs mazprasīgam klausītājam.....bez dvēseles, tikai tehnika...bet tas tā, mans subjektīvais viedoklis....

...nevaru atteikt sev mazo prieciņu padirsināt pliko...ja bez drudžainas meklēsanas pateiksi, kas salikts kopā, mainīšu savas domas par kailo, kā tukšpauri...

http://www.youtube.com/watch?v=7JmHiYgO58s&feature=related
Re: Jaunais gads 2012.
09.01.2012 10:41
Labrītiņ, es starp citu, tomēr iešu uz referendumu un balsošu pret grozījumiem Satversmē.
Mazdakterim un foruma dāmām - lūk , ko vēl rekomendēju - Keith Jarrett .
http://www.youtube.com/watch?v=GHWw0g9zwv0&feature=related
Pats neko smuks nav, bet viņš ir izcils improvizators. Viņš var stundām spēlēt koncertā pats uz vietas improvizējot.
Man paziņa bija viņa koncertā Ķelnē - k;a sapratu - atklātā laukumā pie baznīcas vasaras vakarā tas esot bijis.
Kas attiecas uz Garetu - patīk man tādi smukulīši - talantīgi. Un popsīga klasiskā mūzika arī savu reizi ir bez vainas.
Bet jāklausās tas, ko sirds prasa.
Es tagad klausos bieži Vainhausu un domāju - redz kā ir. Dievs viņai deva visu, ne par ko nebija jācīnās - nu tad ņēma un aiz laimes nodzērās. Ļoti skumji.
Ja par vīriešu skaistumu - man ļoti patīk Maikls Fassbinders. Noteikti iešu uz filmu Kauns.
mad uzjautrinās
Re: Jaunais gads 2012.
09.01.2012 10:46
..nu, kas i, plikā, tomēr smadzeņu nepietiek???
Re: Jaunais gads 2012.
09.01.2012 11:05
Tu nu gan, mad , esi nepatīkams. Nu izlasi pats savu jautājumu.
Es nekad neesmu kautrējusies , ja kaut ko nesaprotu, vai izprotu atšķirīgi, vai saprotu lēni vai kaut ko nezinu. Un domas mainīju ne jau Tavu rupjību dēļ. Tu ar savējiem ģimenē arī tā komunicē ?
Re: Jaunais gads 2012.
09.01.2012 20:58
Tas vien,ka Kaila klausās klasisko muziku ir panākums.Liels ieguvums. Kaut vai "širpotreb". Ar laiku sapratīs un pirks jau nopietnas lietas. Man bija pazīstams dakteris .No Aizbaikala tautām. Veda garšot iepūdētus omuļus, ka lielu delikatesi..... Biju patīkami parsteigts,ka viņš pazina Verdī,,Bize, Vāgnera, Mocarta ... muziku. Izrādījās,ka viņu operas teātrī bija ..... alus bārs. Un viņš tur bieži dzirdēja mēginājumu muziku. Es viņu arī cienīju. Jo klasiskā muzika ir liels, ļoti liels cilvēku ieguvums. Liela un laba izglītība vel neko nedod. Piemēram. Mums bija lieli veca dusta uzkrājumi.Vienu dienu tos izveda.Teica, ka uz speciālu vietu. Bet tad caur latviešu draugu uzzināju,ka daudzi dustam līdzīgi maisi ir izmesti vietējā izgāstuvē ,tikai dažus kilometrus no pilsētiņas. Kā es ārdījos! Caur toreizējo vietējo sanepidstaciju sacēlu troksni. Vienīgo risinājumu ieteica dedzināt. Nu,tad komandierim- latvietim izprasīju mucu saļarku un pusdienu smirdinājos dedzinot tos sūdus. Arī ārsti medz būt cūkas. Dusts nesadalās apkārtējā vidē simtiem gadu. No organisma neizdalās.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.01.2012 21:07 by Mazdakteris1.
Re: Jaunais gads 2012.
10.01.2012 11:25
Ļoti mīļi lasīt, kā Mazdakteris spriež par mani kā par garā vājo... Tikai uzraksti vai kauns nemaz Tev nav ?

Bet es vakar izlasīju - Sarah Lark Im Land der weissen Wolke. Esot tulkota arī latviski. Es tā padomāju, ka tā ir grāmata no sērijas, kas būtu jālasa visām depresijas, vģd nospiestām latvietēm. Uzreiz kļūtu veselas, vai vismaz veselākas. Man šādas grāmatas ļoti palīdz noturēt dzīves sparu un ilgstošāku laimes sajūtu. Stāsts ir par sievietēm Jaunzēlandē 19.gs. vidū. Laikam pareizāk būtu teikt - par sievietēm un vīriešiem, bet mani uzrunāja tieši sieviešu likteņi. Varu nosaukt simts un vienu problēmu, kas mani nomoka, bet ... ja salīdzinu ar šodienas sievietes dzīvi Latvijā ... man ir pamats smaidīt - kā no rīta sāku, tā laižoties miegā - beidzu to smaidīšanu.
Biju siltās zemēs. Tur arī vietējās musulmaņu ģimenes nāk uz pludmali. Kā likums - papiņi atlaižās debesu zvanus vēdināt , mammiņas uzrauga bērnus un ja vajag, tad ar visām parandžām līdz viduklim stāv ūdenī , un tad tādas kā slapjas vistas lien no ūdens laukā un turpina vākt bērnus, papiņš iesnaudies. Un tad pamostās un negrib vairs tur palikt, bērniem un mammiņai jādodās līdzi , bet smagos ratiņus ar smago puišeli pa irdenajām smiltīm jāstumj tai pašai slapjai mammītei un stumj arī - atspērusies no visa spēka. Es skatos un vienkārši šokējos. Ir taču 21.gs. Bet cik miljoniem sieviešu visā pasaulē tā ir realitāte un konkrētā vēl laikam nav tā pati trakākā.
Ir tādas ļoti reālistiskas grāmatas Kabulas grāmattirgotājs , vai Ko slēpj karaliste. Tur aprakstīts kā izturās pret sievieti kā pret mājdzīvnieku.

Bet jaunajā Rīgas laikā man daudzi raksti patika un visādas atziņas, bet jo īpaši par senajiem ēģiptiešiem, kuru pati , protams, neiedomājos izdomāt. Ka ēģiptiešiem esot bijušas sacelšanās, tautas nemieri, bet nevis par pastāvošo dzīves kārtību, bet - lai tiktu uzlaboti pēcnāves dzīves apstākļi visām sabiedrības kārtām. Ka ēģiptiešiem bijis tā - jo lielāks vecums un tuvāka nāves iespējamība - jo viņi laimīgāki par mūžīgās laimīgās dzīves sākšanos. Tā doma man patīk. Pat ļoti , ļoti.
Nu lūk.
Re: Jaunais gads 2012.
10.01.2012 15:40
Kailā mocās ar kašķiem.Neko sliktu neesmu pateicis.Bet ja sievietei liekas,tad vīrietim jāklusē!

Kabulas grāmattirgotāju sarakstīja kāda pusjukusi feministe. Nesen lasīju viņu ģimenes interviju ar latviešu korospondentu.Viņi ir apjukuši un ļoti neapmierināti ar šo publikāciju.Un soli pa solim atmasko šo apmelojumu. Viņiem ir sava dzīve un parašas.Protasms šariata likumi ir viduslaiku mistrojums,ko vajadzētu aizliegt. Bet nevar ticēt feministu murgojumiem,kas ir lezbiešu slimo smadzeņu murgi.Vienreiz lasīju,kādā foto izstadē, atsauksmju gramatā ,kādas jaunas sievietes šizofrēnisku murgojumu par vīriešiem izvarotājiem II pasaules karā. Viņa tāpēc,lūk neieredz visus vīriešus. Nesapratu,kāds sakars foto izstādei par šodienas karavīriem ir ar II pasaules kara traģēdiju? Bet šizofrenijai jau nav laika .personības un vietas sakarības.
Lai veiksme.
Inka@
Re: Jaunais gads 2012.
10.01.2012 15:52
feministes vienā maisā, lesbietes otrā.
nepatīk man tavs domāsanas stils, Mazdakteri, nepatīk.

tā arī neatbildēji uz iepriekš uzdoto jautājumu: kāds ir Tavs svars, augums un vecums.
Re: Jaunais gads 2012.
10.01.2012 16:19
Vispār jau vairāk to rakstīju sievietēm, jo tev jau to Mazdakteri nav lemts saprast. Ja nu vienīgi nākošā dzīvē piedzimsi tai pašā Afganistānā. Kaut gan tikko starp visādām ziņām bija arī tāda, ka sieviešu stāvoklis Turcijā ļoti pasliktinās. Piemēram, pie ārsta aiziet precēts pāris - sievai 11gadi, vīram 25 gadi. Sieva 8 grūtniecības stāvoklī , ļoti slikti jūtās, bet vīrs tomēr nolemj viņu neatstāt slimnīcā. Nu tādā stilā vispār ... un derēs tev arī Turcija, nākošai dzīvei ...


Nu vairāk es to sāku rakstīt tās grāmatas iespaidā. Bet vispār par to var daudz diskutēt. Lasu Rudzīti , psihologu. Skaidrs, ka viņš ir augsti izglītots profesionālis , bet raksta tomēr stipri apšaubāmi. Par dēliem - ka sieviete psihiski traumē jaundzimušo dēlu skatoties uz viņu ar savu seksuāli neapmierināto seju ,nevis mīlošas mātes seju. Nezinu , dēls man nav bijis, bet kad meita piedzima - man vīrietis kā tāds vispār nebija vajadzīgs, kur nu vēl par seksu domāt un runāt. Biju laimīga , ka ir bērns un tas bija un ir viss mans dzīves piepildījums. Un to saka daudzas sievietes . Bet vai tas Rudzītis speciāli tā raksta, lai kaitinātu sievietes un kaut kādus savus rēķinus kārtotu , vai kā , nezinu, protams. Un neko pārāk daudz jau neesmu lasījusi par to, lai tā nopietni pretargumentētu - vairāk tikai no savas pieredzes.
Vēl viņš raksta , ka jo nabadzīgākos apstākļos sieviete augusi, jo valdonīgāka un egoistiskāka vēlākā dzīvē. Nu atkal tā kā negribu tam piekrist. Nezinu. Man jau šķiet, ka raksturu ietekmē gan vide, kurā Tu audz, bet ... Zinu , piemēram, savu māsīcu - viņa uzauga salīdzinoši daudz daudz nodrošinātākā ģimenē kā es. Bet man jau šķiet, ka viņa to jauno džeku - savu tagadējo dzīvesbiedru tik nenormāli izkomandē tāpēc, ka ir cik tur gadu vecāka par viņu - laikam 8 gadus. Nu bet labi. Es domāju, ka nevajag konfontēt vīriešus ar sievietēm. Tomēr nevajag norobežoties, vajag izjust solidaritāte ar sievietēm visā pasaulē. Kaut vai tikai domās. Bet , kad man bērns paaugsies - es tieši sieviešu un bērnu labdarbībā darboties gribētu. Un gan jau arī darbošos. Vīrieši lai paši sev palīdz. Kaut gan jāveicina tā sapratne , protams.
fox
Re: Jaunais gads 2012.
10.01.2012 16:37
Kailā, bet kāpēc Tev ir tik svarīgi aizstāvēt sievietes? Vai Tu jūties apdraudēta? Nu tas pat nav filozofisks jautājums, varbūt privāts. Nu jā, un man it kā bija vēl viens jautājums, Vai Tu meklē kaut kādas atbildes, jo es lasu, ka Tu diezgan daudz lasi, par ļoti daudz ko interesējies, diezgan daudz zini, bet man netop skaidrs, priekš kam? Tu te vienreiz rakstji par garīgumu, bet uzdevi jautājumu vai tāpēc ir jāatsakās no pasaulīgajām baudām. Man liekas, ka Tu to tā kā sev jautāji. nevis citiem... Nu jā, un mani jautājumi tiešām nav provokatīvi, man patīk lasīt Tavus komentus:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 16?
Ziņa: