Jaunais gads 2012.

Aizsāka brokenwings 

Re: Jaunais gads 2012.
16.01.2012 19:22
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> .
> - nav svarīgi kur un
> kad mīlēties, pietiek , ka ir ar ko.

Nezinu vai tas ir padomijas uzspiests uzskats vai vienkaarshi nesaprotu kas tagad ir modiigi, bet sievieteem ar shaadiem uzskatiem bija speciaals vaards. bet kaa saki - dziive viena, dziivo kaa gribi :)
Re: Jaunais gads 2012.
16.01.2012 19:47
Vot, mans kaimiņš arī ilgi dzīvo ar savu sievu kopā. Nezinu kā viņiem tur saskan, pa vertikāli vai pa horizontāli... Sieva ir pietiekami valdonīga un vīrs pietiekami miermīlīgs un lūk viņa, ģimenes laimes recepte... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jaunais gads 2012.
17.01.2012 10:40
Ļoti rekomendēju ļoti skaistu grāmatu - Bernharda Šlinka - Priekšā lasītājs. Es lasīju vāciski - Der Vorleser, bet ir arī angliski - The Reader. Ir arī filma ar Keitu Vinsletu. To gan vēl neesmu noskatījusies, tā man ir wishing listē.
Lūk , šajā romānā ir par jauna puiša mīlēšanos un mīlestību ar vecāku sievieti. Ļoti izsmalcināti un skaisti, tā kā to spēj vācieši. Par to , kā tas vīrietis satiek to sievieti pēc 20 gadiem, kad viņai jau ir izplūdis augums, nošļukuši sejas vaibsti, sirmi mati un veca cilvēka skābā smaka. Kā viņš saprot , ka viņš nespēs nekad vairs pieskarties viņai iekārē, bet tai pat laikā - ka viņš nekad nespēs atbrīvoties no mīlestības pret viņu, no tā , kas ir bijis starp viņiem un ka tas ir tas skaistākais - tīrākais, patiesākais , kas viņa dzīvē ir bijis. Ka tad , kad viņa nomirst, viņš nes puķes uz viņas kapa. Kā viņš nespēj dzīvot laulībā, kaut gan ļoti mīl savu meitu, kā viņš mīlējās ar citām - jaunām un skaistām sievietēm, bet nevienā no viņām negūst vairs to mierinājumu, to laimi, ko guva ar TO SIEVIETI. Bet par bestselleru šī grāmata kļuva ne jau šī mīlas stāsta dēļ, bet tāpēc , ka tajā ir skarta arī nacisma problemātika.
Re: Jaunais gads 2012.
17.01.2012 11:24
Tas, ko par mani domā kāds cits - man ir pats pēdējais arguments manā dzīvē, ja tas vispār kļūst par argumentu.
Kad draugam vēl bija mašīna, mēs varējām viskautkur aizbraukt un arī braucām. Aizpagājušajā vasarā nolēmām braukt peldēties uz Daugavu , jo jūrā abās līča pusēs esot auksts ūdens. Draugs zināja kādu labu vietiņu aiz Ogres, bija ilgi jābrauc , bet tas bija to vērts. Bija jāiziet cauri nelielam mežiņam un tad lejup pa stāvu smilšainu un klinšainu krastu. Tas bija viens no retajiem vakariem, kad ūdens un gaiss bija vienā temperatūrā. Varējām peldēties pa pliko. Draugs jau vispār kā tāds ronis tur ņēmās, jo viņš tur - ūdeņos uzaudzis. Tad rāpāmies augšā uz mazo pļaviņu un mīlējāmies un tad atkal laidāmies lejup un peldējāmies un tad atkal augšup un mīlēties un tad atkal lejup un peldēties un tad atkal augšup un tad atkal lejup ... Pretējā krastā iedegās ugunis , bet debesīs zvaigznes un pusmēness. Tas galvenais brīnums bija tas, ka nemaz nepalika vēsi, jo man vispār ir plāna āda un zems asinsspiediens, bet tovakar - tas visaptverošais siltums, tās ūdens, meža , ķermeņa smaržas ... Goda vārds , tā retā reize, kad var teikt cilvēks saplūst vienā veselumā ar dabu. Kad apsēdos uz klints pašā upes krastā , man klāt piepeldēja draugs un noskūpstīja kājas un teica, ka es esot skaistākā no nārām , kas jel kad uz šīs klints sēdējusi un mēs atkal rāpāmies augšup un pēc tam atkal lejup , lai pēc tam atkal augšup ...
Pagājušajā vasarā gribējās kaut ko tikpat īpašu. Mašīnas mums nebija, mināmies ar saviem ritenīšiem uz Beberbeķu ezeriņu, uz jūru. Tomēr , nav pareizi zudušo laiku meklēt. Nevar divreiz iekāpt vienā upē. Tāpēc ir jādzīvo šeit un tagad un jaunajam mirklim. Bijušais lai paliek kur bijis :)))
Inka@
Re: Jaunais gads 2012.
17.01.2012 14:18
o, jā, šo lietu es sen sapratu: nemēģini atkārtot vecās sajūtas, būs vilšanās. Noķert nenotveramo var tikai mainībā, dažādībā, modelējot jaunus piedzīvojumus, atverot sevi dažādām sajūtām, niecīgās lietās meklējot skaistumu un labpatiku.
un, jo augstāks ir mūsu ''laimes iestatījums'', jo lielāku kaifu mēs ķeram no niekiem.
mad smīkņādams
Re: Jaunais gads 2012.
19.01.2012 22:09
...nu gan te sarakstījuši...
mad garāmskrienot
Re: Jaunais gads 2012.
19.01.2012 23:34
...plikā, tas sasaucas ar Tevis rakstīto...


http://www.youtube.com/watch?v=afZ6pDRPV5o&feature=related
Re: Jaunais gads 2012.
20.01.2012 16:08
Vai būtu pareizi publisku saitu pārvērst par divu sievišķu sarunu buduāru?
Re: Jaunais gads 2012.
20.01.2012 16:43
Inka, skaistulīt, ir tāds labs teiciens - neviens nav tik nabags, lai viņam nebūtu skaistu atmiņu:)) Bet vēlāk es uzrakstīšu Tev vairāk :))
Mad, tā mūzika man par skarbu priekš tik skaistiem skatiem. Tur vajadzēja kaut ko ļoti maigu un garīgu.
Un Tu vīrietīt Mazdakterīt, te par vīrišķo cenzoru tā kā gribi uzmesties ? Tava neapmierinātība nav pārgājusi. Ka es saku - domā par kaut ko smuku. es šovakar iešu uz Argentīnas tango un man apsolīja uzsaukt šampanieti. Jau dīdoss nepacietībā. Bet tu tik sēdi pie kompja un puksti.
Inka@
Re: Jaunais gads 2012.
20.01.2012 17:41
:))))
Kailā, lai veicas! Ja pussaldais šampis, tad iedzer arī par mani.

Mazdakteri, rīt mēs ar Kailo veiksim virtuālu salīdzināšanas aktu, proti, erogēnās zonas pēc prioritātēm, intensitātēm, kā mainījušās gadu gaitā.
rīt šeit nelasi, lai nav jāsarkst, te rīt būs tikai lielie dakteri un speci, mazie dakteri nākamnedēļ.
ma nožēlas pilns
Re: Jaunais gads 2012.
23.01.2012 21:25
...kur ta palikāt???...:)
Re: Jaunais gads 2012.
23.01.2012 22:42
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai būtu pareizi publisku saitu pārvērst par
> divu sievišķu sarunu buduāru?


skauž? ;)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Jaunais gads 2012.
24.01.2012 11:21
Krievijā no partnera rokas ik stundu mirst pa sievietei 15
Signe Apsīte. 2012. gada 24. janvāris 06:11
Bet par to negribu tagad runāt.

Ar to tango man iznāca klasiskais gadījums, kad vēlamo uzdod par esošo. Izrādījās, ka tas ir mūsu pašu balets , tikai pie tango mūzikas. Skatuve - it kā tāds šķūnis - melnpelēka - nesmuki pēc suņa ( nez kāpēc tā saka). Meitenēm kurpju vietā tās puantes un vēl visām pelēkmelnas kleitas un zilzaļas biksītes. Visas īsas īsas, strupas, bez krūtīm, bez gurniem. Par sarkanām uzspīlētām kleitām, krāšņiem augumiem, kaislām kustībām utt. - vispār ne runas . Džeki - katastrofa visīstākā. Es biju noskaņojusies uz melnmatainiem vīriešiem, iespīlētās biksēs ar vaļējiem krekliem , platām brūnām kaislīgi spalvainām krūtīm un rozi zobos , bet kas tur bija - mazi, īsi , tievi, bāli, ka es saku - katastrofa. Kā es starpbrīdī dzēru šampanieti. Kā 100 gadus ne ēdusi, ne dzērusi. Nu Martinovs vienīgais tur izcēlās, nu bet mierinājums par mazu ....
Esiet bijuši uz kādu no Gotan Project koncertiem ? Kaut kādu tādu emocijiņu biju gribējusi. Bet šitā tiešām drausmīga vilšanās. Kaut kad septembrī vai oktobrī Kongresu namā bija Argentīnas tango dejas, bet tur bija nenormāli dārgas biļetes. Pēdējā rindā, pēdējā vieta - 25 ls. Bet tad jau kā saka, atteikties no visa un nopirkt uz riktīgu tango nevis šitādu ākstīšanos. Nu lūk.
Bet 14.02. mani uzaicināja uz Gulbju ezeru. Un ja aicina - es var teikt, gandrīz visurgājēja. Bet nu vispār mazo gulbīšu deja man ir īpaša.
Nu tā. Kaut kā ne tā tomēr :((
Bet lai nu tomēr iet seksīga dieniņa, teiksim - īpaši Mazdakterim, lai seksīgi izdo'dās :))
Re: Jaunais gads 2012.
24.01.2012 13:23
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mazdakteris1 Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Vai būtu pareizi publisku saitu pārvērst par
> > divu sievišķu sarunu buduāru?
>
>
> skauž? ;)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nemaz.Ja jau resursi atļauj:) Priecīgas dienas!
mad smīkņādams
Re: Jaunais gads 2012.
24.01.2012 13:34
...latvieši dejo tango...un pie tam vēl arī spēlē?!?...nja...vispār raisās pabriesmīgas asociācijas...ir nācies dzirdēt un redzēt oriģinālu...ar večiem, kas kārtīgi rausta bandeonus, vijoles stīgas novīlē līdz sarkankvēlei...nevis mauc piacollas komerciju...
Re: Jaunais gads 2012.
25.01.2012 00:14
Tad tev jaskatas Igors Moisejevs pasaules pazīstamais ansamblis.Ja iet uz baletu vai baleta skolas koncertu,tad citu jau neko nevar sagaidīt.
Visi labie kordebaletdejotaji,laikam aizlaidušies uz ārzemēm.Es savā laika skatījos Gulbja ezeru,Riekstkodi, Apburto princesi, Donu Kihotu par kordebaletu nesūdzējos.Arī Vāgnera Klīstošais Holandietis un Vāgnera Tainheizers nebija slikts.Adana Žizele arī.Un Glazunova Šopenianu ,protams.
madcynics no cita kompja
Re: Jaunais gads 2012.
25.01.2012 19:01
...vells, kaa netiik rakstiit no svesa kompja...
...balets nav domaats man...pacilaa vienu, aposta, pacilaa otru, atkal aposta...noliek pie zemes...laikam kkas nepatiik...aiz skrobas paskraida pa skatuves deeljiem...nopisties laikam gribas...un atkal saak apostiisanas tuuri...:)

...man, luudzu, prastaakas izklaides...:)...par provi, lauri reiniku...it seviskji, kad sis skatuves maakslinieks meegjina vokaleet dziesminju par dziislaam...
Re: Jaunais gads 2012.
25.01.2012 20:40
kailā Rakstīja:
> Ar to tango man iznāca klasiskais gadījums,
> kad vēlamo uzdod par esošo. Izrādījās, ka tas
> ir mūsu pašu balets , tikai pie tango mūzikas.
> Skatuve - it kā tāds šķūnis - melnpelēka -
> nesmuki pēc suņa ( nez kāpēc tā saka).
> Meitenēm kurpju vietā tās puantes un vēl
> visām pelēkmelnas kleitas un zilzaļas
> biksītes. Visas īsas īsas, strupas, bez
> krūtīm, bez gurniem. Par sarkanām
> uzspīlētām kleitām, krāšņiem augumiem,
> kaislām kustībām utt. - vispār ne runas .
> Džeki - katastrofa visīstākā. Es biju
> noskaņojusies uz melnmatainiem vīriešiem,
> iespīlētās biksēs ar vaļējiem krekliem ,
> platām brūnām kaislīgi spalvainām krūtīm
> un rozi zobos , bet kas tur bija - mazi, īsi ,
> tievi, bāli, ka es saku - katastrofa. Kā es
> starpbrīdī dzēru šampanieti. Kā 100 gadus ne
> ēdusi, ne dzērusi.


:DDD
Re: Jaunais gads 2012.
25.01.2012 21:09
:DDDDD

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Jaunais gads 2012.
26.01.2012 10:51
http://www.spiegel.de/fotostrecke/fotostrecke-77816-5.html
Lūk, ja man vīrs vai mīļākais būtu ar šitādu augumu - es viņu nēsātu uz rokām 24 stundas diennaktī.
Iedomājieties cik palti pleci un šauri gurni ! Disciplinēts, veikls, izturīgs. No domām vien varu paģībt ...
Ne visai man patīk, bet būs jāaiziet uz baseinu. Tur allaž ir tie peldētāji - profesionāļi. Ļoti smuki džeki - gari, platiem pleciem, šauriem gurniem, skaistām kājām. Patīkami skatīties.
Re: Jaunais gads 2012.
26.01.2012 10:57
mad, nu jums ar vijolīti tā Reinika dzīslu dziesma laikam mīlas himna ir. Abi ģībdami klausāties. Bet man atkal vienaldzīgi - neko sliktu nevaru teikt, bet neko labu arī nē.
Re: Jaunais gads 2012.
26.01.2012 17:22
http://www.youtube.com/watch?v=t6EZ7WwDC4I&feature=results_video&playnext=1&list=PL34F7F537722F34CB
šķiet, atradu muzikālo pavadījumu navy seal pavedināšanas ainai , ko teiksiet?
Re: Jaunais gads 2012.
27.01.2012 12:16
http://www.youtube.com/watch?v=uKlfa3LKows
Some like it hot ... seksīgu dieniņu :))
Re: Jaunais gads 2012.
30.01.2012 11:05
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> > Lūk, ja man vīrs vai mīļākais būtu ar
> šitādu augumu - es viņu nēsātu uz rokām
> 24 stundas diennaktī.
> Iedomājieties cik palti pleci un šauri gurni !
> Disciplinēts, veikls, izturīgs. No domām vien
> varu paģībt ...
> Ne visai man patīk, bet būs jāaiziet uz
> baseinu. Tur allaž ir tie peldētāji -
> profesionāļi. Ļoti smuki džeki - gari,
> platiem pleciem, šauriem gurniem, skaistām
> kājām. Patīkami skatīties.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ak šīs sievišķīgās vājības. Izlasi Jefrēmova "Ļezvije britvi" Un tu sapratīsi,ka esi dabisku vēlmju varā.
Sūtu linku ar tavu sapņu vīrieti.
http://izklaide.delfi.lv/saturs/dienas-foto/siksto-viru-sacensibas-anglija.d?id=42090012#!/2613650/foto.delfi.lv
Re: Jaunais gads 2012.
30.01.2012 16:55
Mazdakteri, tavi piedāvātie vīrieši izskatās tikai pēc diezgan rupjiem nošmulētiem tēviņiem. Citādi nepateikšu.
Lūk, mans sapņu vīrietis pagriezis muguru gan lai mani aizstāvētu, gan lai paļautos uz manu aizstāvību savai visneaizsargātākajai ķermeņa daļai mugurai. Lūk.
Re: Jaunais gads 2012.
30.01.2012 17:31
Mužčina dolžen biķ moguč, voņuč i volosatij... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad smīkņādams
Re: Jaunais gads 2012.
30.01.2012 20:39
...te viņdien kantainajā rādija 1000- visstulbākās nāves veidus...plikāsveidīga jumprava aizgāja pie tēviem, jo saskatījusies uz atlētiskajiem rumpjiem, mājās dzēsa sevī radušos iekāri ar notīrītu burkānu...pārgrieza asinsvadu, ierāva vai iespieda gaisu, burbulis augāja uz smadzenēm un GATAVS, meitiņ, apsedzies...

...plikā, vismaz...prezervatīvs gan skan tehnoloģiskāk, bet gondons piedauzīgāk...tātad gondonu uzvelc dārzenim, ja gribēsi veikt ko tamlīdzīgu...:)
Re: Jaunais gads 2012.
30.01.2012 23:36
mad smīkņādams
..plikā, vismaz...prezervatīvs gan skan tehnoloģiskāk, bet gondons piedauzīgāk...tātad gondonu uzvelc dārzenim, ja gribēsi veikt ko tamlīdzīgu...:)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vai,vai.Tā nevar! Es gandrīz no smiekliem nomiru:)
Plikā ir tada.....ja kādu ieraksta savos ienaidniekos,tad vari darīt, ko gribi-viss būs slikti. :)
Kompromiss un māka piedot ir sieviešu aizsardības un IZDZĪVOŠANAS ieroči !
Lai veiksme, veselība un laime.
Re: Jaunais gads 2012.
30.01.2012 23:37
Mad, beidz musināt tautu. Ar būrkānu neko nevar sagriezt. Viņš ir drošs un to var lietot bez prezervatīva (notīrītu). Vienīgi saldkaisles brīdī var nolūzt. Tāpēc labāks ir biku apvītis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jaunais gads 2012.
31.01.2012 09:24
notiiriitam burkaanam var buut asas malas. viss arii atkariigs kur burkaans audzeets (izmeers)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 6?
Ziņa: