ACTA!

Aizsāka ku! 

ACTA!
30.01.2012 19:13
Aicinu visus pielikt maksimālas pūles šīs jaunās vienošanās ACTA pielietošanas nepieļaušanai.

http://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/408899-acta_antipiratisma_akcija_jaunais_dzelzs_priekskars

http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_spread/?wWwdGcb

Tas ir tik pat svarīgi kā latviešu valodas referendums un pat vēl svarīgāk. Ja tas tiks pielietots tad nebūs vairs svarīgi kādā valodā runājam... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 30.01.2012 19:38 by ku!.
Inka@
Re: ACTA!
30.01.2012 20:10
Ku!, un ja es neko nelejuplādēju no neta? tikai ofic.dokumentus.
palasu kādu ziņu, paguglēju, reizēm kādā forumā kādu repliku iemetu.

ja uz e-pastu man tiks atsūtīts doķis, taisīts ar nelicenzētu programmu, tad ar saņemšanu var būt problēmas? neesmu iedziļinājusies.
Inka@
Re: ACTA!
30.01.2012 20:18
kad atveru inkognito logu, kaut kā vienmēr pārlasu šo:

Atverot inkognito režīmu, citu lietotāju, serveru vai programmatūras darbības netiek ietekmētas. Uzmanieties no tālāk minētā.
Vietnes, kas apkopo vai koplieto informāciju par jums
Interneta pakalpojumu sniedzēji vai darbinieki, kas izseko jūsu apmeklētās vietnes
Ļaunprātīga programmatūra, kas izseko taustiņsitienus apmaiņā pret bezmaksas smaidiņiem
Slepeno aģentu veiktā novērošana
Cilvēki, kuri stāv jums aiz muguras.

....un kaut kāds riebumiņš pret netu uznāk...... fizisks ...un ne īsti motivēts :)
mad nopietns
Re: ACTA!
30.01.2012 20:55
...darbam nets pašā laikā...kā brīva domu apmaiņa-fikcija...krievu saiti šajā ziņā tolerantāki (ehh, labi iebāzu smuko vārdu:)
Inka@
Re: ACTA!
30.01.2012 21:43
Etta James jau citos laukos, lasot Ku! ziņu, izlasīju arī šo ziņu.
eh....

http://www.youtube.com/watch?v=EqNozcQ3Hcg&feature=related
Re: ACTA!
30.01.2012 21:51
Ir divi momenti kuriem es gribētu pievērst uzmanību.

Pirmkārt ir izveidojusies paradoksāla situācija, ka praktiski uz gandrīz visiem datoriem ir atrodams kaut kas nelegāls. Bet vai patiešām visi cilvēki ir noziedznieki? Varbūt tomēr kaut kas nav kārtībā ar to sistēmu kas nosaka to kas ir legāls un kas ir nelegāls. Es domāju alkatība...

Otrkārt ACTA attiecas ne tikai uz datiem un ja tas likums tiks iedarbināts kā saka, uz pilnu klapi tad būs reāla iespēja arī gluži nejauši tikt pie kārtīga soda... piemēram šķērsojot robežu viltotā brenda jakā... un nemaz nerunājot par tādām lietām kad Jūsu bērns ir ielādējis telefonā kādu jaunu dziesmiņu... Ak jā, ar dziedāšanu kompānijā būs jābūt ļoti uzmanīgam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ACTA!
30.01.2012 21:53
Runājot par mad teikto, es tagad intensīvi mēģinu atradināties no google lietošanas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Inka@
Re: ACTA!
30.01.2012 22:03
ja Tu tikai izlasi, tad taču nekas nevar notikt... izčekos, ko Tu meklē, nu un.
domā - būs Ķīnas variants? neticu.
Inka@
Re: ACTA!
31.01.2012 09:21
njā, filmu skatīšanās onlainā arī jāaizmirst, pavisam reti to darīju..............nepatīkamākais ir apziņa, ka nu tevi var reāli spiegot neta pakalpojuma sniedzējs.....viss pārējais manu dzīvi neietekmē.
Re: ACTA!
31.01.2012 10:43
Ku, bet kādā veidā to nepieļaut ? Ko man , piemēram, darīt ?
fox
Re: ACTA!
31.01.2012 20:22
Taču fufelis tas viss ir, noskaties un izdzēs, jeb noliec sava ārējā cietajā diskā. necep kopijas un nekas nebūs. Un tas, ka es tagad uzrakstīšu al-qaeda, al-qaeda, al-qaeda, un to piefiksēs lielais milzīgais ēgļa dators, tas arī viss ir fufelis. Bet problēma varētu būt tad, ja nu gadījumā es uzrakstu kaut ko par tēmu xxx+ mazi bērnu utt. un ja nu gadījumā uz cietā diska atrodas kādi mazi bērni, kuri ta teikt izklaidē lielos onkuļus, tad vot gan var sanākt tipa sūdi. Nu un tad gan vajadzētu baigi protestēt pret ļauno likumu.
Re: ACTA!
01.02.2012 18:22
kailā

Man nav nekāda gatava padoma bet jāseko tai lietai ir līdzi...


fox

Tā tas bija līdz šim bet tagad redz grib uzlikt par pienākumu Tavam provaideram sekot līdzi tam ko Tu kačā un gadijumā, ja tas ir kas aizliegts tad viņa pienākums būtu bloķēt Tev trafiku un sūtīt ziņojumu par Tevi uz attiecīgo iestādi jo pretējā gadijumā provaiders tiks uzskatīts par līdzvainīgu noziegumā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Inka@
Re: ACTA!
01.02.2012 20:49
fox

Tā tas bija līdz šim (c)

tā gan.....kā īsti būs turpmāk - to vēl mūsējie līdz galam pat nav izdomājuši, cik var saprast no intervijām....pievienojās ACTA un viss.
Re: ACTA!
02.02.2012 10:53
Vaitad ACTA jau neparakstīja līgumu? Bet es esmu protams pret. Internetam jābūt neierobežotam!



Edited 1 time(s). Last edit at 02.02.2012 10:54 by enfuego.
Re: ACTA!
02.02.2012 19:25
Re ACTA izskaidrojums apmēram http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=laqHHF1XAdk#!
Re: ACTA!
02.02.2012 22:37
http://www.tvnet.lv/tehnologijas/nozares_jaunumi/409363-polijas_prezidents_pieprasa_tiesibsarga_viedokli_par_acta

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ACTA!
02.02.2012 22:47
http://www.tvnet.lv/tehnologijas/internets/408971-em_acta_neko_nemainis_interneta_lietotaju_ikdiena

«ACTA parakstīšana notika lielā slepenībā, un konsultācijas ar informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju nozari nenotika, atšķirībā, piemēram, no Igaunijas, kur notiek plašas diskusijas tieši ar interneta pakalpojumu sniedzējiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Inka@
Re: ACTA!
03.02.2012 11:00
Igaunijā šis jautājums nebija izdiskutēts ar sabiedrību, tāpēc atlika ACTAs parakstīšanu.
Šeit nebija slepenības, vienīgi steiga.....nu tas pie mums būtu tik neparasti - atliekam pievienošanos, jo sabiedrības domas nav zināmas :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 2?
Ziņa: