great entertainment

Aizsāka mad smīkņādams 

mad smīkņādams
great entertainment
26.03.2012 19:42
...atslābinieties, kustoņi...:)

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=uVh7zr0UPLg
Re: great entertainment
26.03.2012 20:12
raslabons vai uzbudinājums Failu hostings
Re: great entertainment
27.03.2012 11:33
Ak, debstiņ , kā mads ar vijolīti saspēlējušies. Ir nu gan foruma draiskais pārītis. Es tā nevarētu ne sitama , ne lūdzama. Visi skatās kā traki ... Nu nezinu , nezinu ...
Re: great entertainment
27.03.2012 12:53
Apļa muzika,dzīvnieciskas kaisles uzburšanai. Sarkanas liesmas,baltmatu sievietes.Lezbiešu kairie augumi.Zombēšanas pamatelementi.
Re: great entertainment
27.03.2012 12:56
Mazdakteri, pastāsti , paskaidro man - kas ir dzīvnieciska un kas cilvēciska kaisle. Kairi augumi ir tikai lezbietēm ?
Re: great entertainment
27.03.2012 13:53
Nezkāpēc uz mani tas viss neiedarbojas... laikam man ir citi relišeri...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: great entertainment
27.03.2012 15:32
jā, ku, tev pātadziņas, roku dzelžus , kādus uzsistus zilumus vai izplūkātus matus vajag . Kurš tad to vēl par Tevi nav sapratis ? Tik cik pats par sevi brīnies !
Re: great entertainment
27.03.2012 15:40
kailā, Tu mani slikti zini. Pātadziņa, rokudzelži un zilumi nav manā gaumē :) Kas attiecās uz jautājumu, kurš tad to vēl nav sapratis, tad doši varu teikt, ka nav daudz to kas ir sapratuši...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: great entertainment
27.03.2012 15:50
Ak, debstiņ, ku, labāk tad nestāsti par savu gaumi. Kāpēc man intuīcija saka, ka tas ir kaut kas vēl sliktāks ?
Re: great entertainment
27.03.2012 16:21
Tas ir tāpēc, ka Tava intuīcija ir vienkārša kā grābeklis... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: great entertainment
27.03.2012 18:02
Ku, beidz izrunāties ! Intuīcija nevar būt vienkārša vai sarežģīta. Drīzāk tāda uz ko var paļauties un uz ko nevar paļauties.
Bet par nosliecēm nestāsti. Nevajag. Nenormālību jau pietiek.
mad uzjautrinās
Re: great entertainment
27.03.2012 18:35
...kādā sakarā Tu piemini Vijolīti??...tas plikajai...:)

...pediņi jautri uzdzied...puļķēt otru pedāli vēdera izejā (uhh, smalki sanāca), ir apsveicami...nezi, klizmu viņi taisa pirms vai pēc drāziena???...kazu vai auto izdrāzt jau skaitā perversi...un virināt mantelīti - vispār šausmas...čudno, odnako...

...ku!, par grābekli izzviedzos kārīgi...:)
Re: great entertainment
27.03.2012 18:47
Nestrīdēšos, es neesmu intuīciju eksperts... Tu tikai neapvainojies bet Jau agrāk Mad`s norādīja, ka Tava izpratne par lietām ir stipri vienkāršota. Es to saskatu tajā apstāklī, ka Tev viss (vai vismaz pa lielākai daļai) dalās baltā un melna, labajos un sliktajos bet vidusslāņa, kas sastāda lielāko daļu no visām pasaules lietām Tev it kā nav...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad smīkņādams
Re: great entertainment
27.03.2012 18:57
...šeku, pēdējais no korifejiem..

http://www.youtube.com/watch?v=CUuXiAsV7BQ&feature=relmfu

...bet laikam jau arī perversija...:)

...bet ja uz hi end verķiem???...
Re: great entertainment
28.03.2012 14:09
ai, labāk mainām tēmu. Kaut ko no normālības lūdzu.
Re: great entertainment
30.03.2012 10:29
Šis bij labs.
Re: great entertainment
30.03.2012 12:55
to gan es nesaprotu kā kaut ko tādu var saukt par labu, cenšos bet nevaru .
Re: great entertainment
01.04.2012 21:58
sexīgi jau nu gan bija. skaists augums. bet kailajai laikam ir strikti kanoni par to, kas ir māksla un kas nē... :)
Re: great entertainment
02.04.2012 10:32
Tas nu galīgi nav mans stils - locīties kā vēdersāpēs un viens stāv blakus un vēl ar rokām vēcinās... Viss nedabiskais mani atbaida.
Tad jau daudz labāk man patīk paskatīties peldēšanas sacensības , ak, debestiņ cik tur skaisti vīrieši. Vai piemēram, mūsu ģērbtuvēs - skaties uz kādu skaistuli gribi - tievāku, resnāku , garāku , īsāku. Un kad tās meitenes rūpīgi kārto savas mantiņas sporta somās - man vienmēr tas atgādina, kā māmiņas savus bērniņus tīsta un tad es vienmēr silti nodomāju - nu ja, nākotnes māmiņas un tad tās meitenes man vēl labāk patīk. Vai kad stāv dušās zem ūdens strūklas - lūk, tas ir skaistums.

Jā un ku, ja es esmu grābeklis, tad Tu esi cirvis un mads, vispār saplīsusi stabulīte. Sīkāki paskaidrojumi vajadzīgi ?

Vakar izlasīju Ēriha Bauera Astroloģiskā karma. Ļoti interesanti , jo īpaši tāpēc, ka es 1x uzzināju, ka ir tādi Mēness zīmes horoskopi. Pēc tiem iznāk , ka Mēnesī es esmu Lauva un to zīmi Bauers apzīmē ar Zelta klēpi. Piemēram Auns ir ugunīgais klēpis, tad vēl bija mīlas klēpis, tad debesu klēpis, šķiet Vērsis bija jautrais klēpis utt. Jā un tur teikts, ka vīrieši no Zelta klēpja vienmēr gribot bērnus un paši sajūtoties kā ķēniņu radītāji. Es tā nodomāju - redz, cik interesanti , es biju pārliecībā , ka vīrieši vienkārši ir bezatbldīgi un nevīžīgi lietot prezervatīvus, bet izrādās, ka mans zvaigžņu stāvoklis nosaka, ka vīrieši no manis grib bērnus. Bet tad jau es esmu ļoti veikla, ja visu laiku no tā esmu pratusi izvairīties. Kaut gan - tas nav pareizais formulējums , viss ir zvaigžņu noteikts un nav vērts iespringt. Es vēl tā padomāju, ka ļoti labi, ka šitā atziņa tikai tagad pie manis atnākusi - citādi jaunībā būtu slinkojusi.
Inka@
Re: great entertainment
02.04.2012 12:25
par klipu: ap 2000.g. patiktu, liktos kaut kas svaigs, juteklisks, bet ne jau 2012.gadā :)))

madam :) :
http://www.youtube.com/watch?v=m465RGjb9_o&feature=related

grābeklīgā noskaņojumā Inka :p
Re: great entertainment
02.04.2012 17:27
Māksla vispār ir jēdziens relatīvs, kas neizsaka pilnīgi neko. Par cik visi cilvēki šā vai tā ir psihiski nelīdzsvaroti, tad kāda starpība- kā viņi gorās?
mad apcerīgs
Re: great entertainment
02.04.2012 19:16
...plikajai un inkai...

http://www.youtube.com/watch?v=eLfwzYkwmvw&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=hSuQB4i3Z90&feature=related
...nja...:)
...badalamenti ir nepārspējams...

...šito runcenei...laikam runcis drāž citas čiepas, ka dzēš laukā bez sajēgas visu, kas tai nepatīk...

http://www.youtube.com/watch?v=BbA0xIGDxyg&feature=related
Re: great entertainment
03.04.2012 09:16
fool , māksla ir konkrēts jēdziens kas dažādos veidos izsaka cilvēku , viņa dabu , rīcību , viņa ilgas un iedomas utt. Citu māksla atstāj vienaldzīgu, citam tā ir īstā dzīves sāls - patveršanās no realitātes, citam kaut kas pa vidu.
Man māksla spēj sniegt dziļus pārdzīvojumus , kas manu dzīvi padara īsti krāšņu un vērtīgu. Un tieši tāpēc man ir svarīgi kā cilvēki gorās - vai tā kā man patīk, vai tā kā madam patīk. Lūk, mani tāda raustīšanās un gorīšanās neuzrunāja un neaizkustināja nemaz , bet es nesaka , ka kādam tā nav māksla - lai taču būtu.
mad jau atklāti ņirgājas
Re: great entertainment
03.04.2012 11:39
...plikā, tēmas apakšrakstu izlasīji???...jeb Tev kārtējās grūtības ar uztveri...dļa osobo tupih - great entertainment nozīmē - lielais izklaidētājs...

...es jau izčekoju, kas Tev sniedz "dziļus pārdzīvojumus"...lielākoties erzacs, masu barība...

...da ko te...
Re: great entertainment
03.04.2012 12:03
Nu redzi , mad , jau tie paši mākslinieki vien ir, amatnieki, jau par izklaidētājiem neiztaisās.
Kas attiecas uz masu barību , tad zini, ka man par tevi arī ir skaidrs priekšstats - jo drausmīgāk , nenormālāk, jo tev šķiet izredzētāk - nu bet ko tad darīt - katram jau sava diagnoze. Tu pats esi viens liels erzacs , nu goda vārds ar to apsaukāšanos vari nokaitināt. Un es vairs nemaz neskatos, ko tu tur sūti tajos jūtjūbos. Jo par mākslu tev ir nenormāls priekšstats.
Inka@
Re: great entertainment
03.04.2012 13:39
Kailum, mads tur mums smuko muzičku atsūtīja, lirika bez fizikas......žāvādamies noskatīju.
Re: great entertainment
11.04.2012 17:04
Inka, labāk pastāsti kā sagaidi pavasari.
Es biju uz vakuumasāžu. Kaut kāds vājprāts, gribēju visu laiku saukt, ka nevaru ciest, lai vairs nesūc to ādu, bet nu naudas bija žēl. Samaksāts bija, cietos, bet tā, ka asaras sprāga laukā. Un viss zils palika. Kolēģiem darbā rādu muguru un gurnus un saku, ka draugs mani sita, visi uzreiz tādu seju uztaisa - nu līdzjūtīgu un prasa, kas noticis, kā tā. Beigās jau pateicu,kas par lietu, bet nu sapratu , ka uz tādām kosmētiskām procedūrām man nav ko cerēt, neesmu gatava sevi tā mocīt. Tā nu vingrošanās cenšos lekt vēl augstāk un vēl tālāk, jo ...AK , Inka, varbūt Tu mani sapratīsi. Lūk, tūlīt sāks ziedēt jaunā raža, bet man vēl saldētava pilna ar pērnās ražas ogām. Meita tās neēd, tikai es. No sākuma centos ar to bezpiedevu jogurtu, bet nu negaršo tā, un krājumi nerūk un tad nu ļaujos baudai - pērku saldo krējumu, putoju līdz maiguma konsistencei un kaifoju. Bet tas automātiski nozīmē tauku mētelīti. Nu drausmīgi ,vienkārši drausmīgi. Tādas pretrunas, tādas mocības. Tagad cerības lieku uz velosipēdu. Nu tur vismaz ir gan bauda, gan kaloriju dedzināšana.
Nu tā , nekāda poēzija, skarbā proza ar visu savu skarbo seksīgumu. Lūk.
Inka@
Re: great entertainment
11.04.2012 17:35
saprotu gan Tevi.
gribas saldumus kā nekad.

sāku pastiprināti mīt savu eliptisko trenažieri.
pirmdien staigāju pa lauku un nevarēju saprast, kāda fiziskā aktivitāte man patiktu....bet kaut ko gribas :)
Re: great entertainment
11.04.2012 17:38
Man ļoti patīk peldēt, bet neciešu baseinus. Nevaru sagaidīt, kad varēšu peldēties. Man kolēģe brauc uz Maurīcijām. Kas nekaiš. Eh, es no ūdens laukā nelīstu, tikai lai uzēstu un pamīlētos:))
Re: great entertainment
18.04.2012 12:17
eh jūs mauķeles :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 11?
Ziņa: