Kā sadala bērnus ja šķirās.

Aizsāka enfuego 

Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 00:18
Teiksim gribam ščirties, bet sieva loģiski, neatstās man bērnus, protams es loģiski tiesāšos! Kā to likums dara? Jo man principā arī pieder bērns. Ja sievai ir 3 bērni kāpēc man 1 negrib iedot. Tas būtu tikia loģiski un godīgi.

Es te kautko atradu, bet tā arī neiebraucu, tad kā sadalīs http://www.lvportals.lv/?menu=doc&id=232404



Edited 1 time(s). Last edit at 12.04.2012 00:27 by enfuego.
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja sievai ir 3 bērni kāpēc man 1 negrib iedot. Tas būtu tikia loģiski un godīgi.

Vai Tu galīgi traks esi, vai vienkārši pālī?
NORMĀLS vīrs šķiroties, ja nu tik tālu gadījumā ir tomēr nonācis, klusiņām sakravā savas pekelītes un aiziet, atstādams sievai bērnus, māju un savu mašīnu.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 16:52
A ko darīt, ka manī ir šī bērna mīlestibas sajūta! Ka nevaru iedomāties dzīvi bez bērniem, esmu ja upieradīs, manu dzīvi bērni mainīja un es daudz ko iemācījos no viņiem, mantisko es visu atstāju, cik nu mums tur ir tā manta! Un pēc tam bērni, prasīs, ako tad tu pameti mūs grūtajā brīdi. Mīļais papucīt!!!



Edited 3 time(s). Last edit at 12.04.2012 16:54 by enfuego.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 20:30
Tāpat audzināšanā regulāri pa brīdim piedalīsies un izskaidrosi, ka rūpēs par bērnu māmiņu, dzīvoji pa gabalu, lai neizbesītu viņu, kā rezultātā māmiņa arī varētu labāk par bērniem rūpēties.
Kas tad rūpētos par bērniem, ja abi senči būtu izbesīti?
Diezgan elementāri.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 21:30
Es izaugu bez tēva un zinu ko nozīmē, ka bērniem nav tēva, jebkurš psihologs pierāda, ka vajadzīga ir tiešī šī kopā izaugšana, un pēc tam jau var šķirties, tad kad bērni ja ubūs izauguši, bērniem tagad būs tikai psiholoģiskas problēmas, jo mani vairāk mīl bērni nekā pašu māti, lai cik tas nebūtu savādi. Un tas vairs nav tas, ka tu pieskrien tur klāt, ik pabrīdim čau esmu tavs tētis naudu vajag, kā gāj un tas arī viss, tā jau vairs nav ģimene, sieva arī atradīs citu krānu, kurš sēdes blakus un ar laiku bērniem kļūs tuvāks tieši tas kretīns kurš būs ar sievu kopā!



Edited 1 time(s). Last edit at 12.04.2012 21:31 by enfuego.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 21:51
Tad jau viss skaidrs.
Tad nešķiries!
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 22:17
Nu vot tur jau itas slogs un rutīna, kas noved tevi līdz tādam nervu, teiksim tā, man jau viss zaeba la, es metu visam ar roku nost, bet tam nomierinies un sēdi un domā, kā darīt, vēl saņemties un izsturēt, vai padoties un aizmukt.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 22:38
enfuego

Ja nevarat sadalīt bērnus savā starpā tad būs jātiesājas. Bet tā kā Tev cik zinams ir diezgan sūdīga vēsture tad Tev būs jāpārliecina tiesnesi par pretējo. Pirmais uz ko skatīsies ir kādi Tev ir sadzīves apstākļi (divistabu dzīvoklis ar ērtībām) un cik Tu pelni (oficiāli).

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 22:42
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es izaugu bez tēva un zinu ko nozīmē, ka
> bērniem nav tēva, jebkurš psihologs pierāda,
> ka vajadzīga ir tiešī šī kopā izaugšana

Nu jā, un tas, ka divus bērnus sievai atstāsi, tas fantastiski šo problēmu atrisinās
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 23:00
man nav slikta vēsture, kurš to var pierādīt, un arko man ir slikta vēsture, biju narkomās, kurš strādāja, un apgādāja bērnus un nesita viņus, bet otrādi mīlēja!
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 23:02
Man lia vienu meitu izaudzinātu, ir sava istaba, laba alga, un man nav jāmaksā komunāli vai īres maksa, es ar vienu bērnu perfekti tiktu galā, bet sieva atrodas īrētā dzīvoklī, alga maza un ar diviem bērniem pat grūti būs.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 23:02
Divi sīkie jau nemaz nebij tavējie, vai ne tā?
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 23:13
nē mani ir 2 bet trešā ir no cita.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 23:35
Tu par bērniem runā kā par mantām. Lai kur viņi paliek, viņiem jābūt visiem kopā.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
12.04.2012 23:35
enfuego

Nu, tad jau Tu vari vinnēt tiesā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 08:54
Kā var darīt pāri bērniem. Tas gan ir traģiski un nožēlojami, protams.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 10:14
Nav tiesa, ka jābūt kopā, es takš ar mīlet savu bērnu. Un loģiski ka arī gribu sev mazo mīļāko, ar kuru ir pārdzīvots gan nelaimē, gan bēdas un priekos, tas takš ir tikai loģiski. Gan negulētas naktis un tā tālāk. Bet nu mēs itkā nezšķiramies, jo žēl jau tā bērna būs, bet dažreiz mēs nonākam līdz tam ka gribās visam atmest ar roku. Tā visa situācija, tā ir nereālā nervu bendēšana. mani jau te vietējās mammas ar pieredzi jau mierināja, ka nevaig škirties tā būs kļuda, jo bērni v\el maziņu ir jāizstur, kamēr viņi ir maziņi, sakot, ka saprotot mūs, ka esam jauni un laika sev pašam nav tikai čīkstet pie datora forumus, ka ir tā, un ir šitā!



Edited 1 time(s). Last edit at 13.04.2012 10:16 by enfuego.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 10:46
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tā visa situācija, tā ir nereālā nervu bendēšana.

Varbūt tos strīdus un kašķus var aizstāt ar kaut ko mierīgāku?
(ja vien tā nav obligātā erotiskā priekšspēle)
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 10:59
Jā piemēram, tad kad sieva sāk vārities, ignorēd, vai nu iziet ārā pastaigāties, bet mēs esam kā divi āži, ne viņa piekāpjās un ne es.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 11:13
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mēs esam kā divi āži, ne viņa piekāpjās un ne es.

Līdz šim daudz gadu pavadīju citos forumos, šeit nupat pēc ieteikuma.

Būs grūti tā divos vārdos, bet nu mēģini uzķert:
sekss,sekss,sekss un vēlreiz. Tikai tam ir dziļākā jēga.
Fiziskais sekss, garīgais sekss, emocionālais sekss.
Ja vien Jums abiem vēl ir kaut mazākā dzirkstelīte - audziniet sevi kaut kā šajā virzienā.

Nedaudz teorijas - seksualitāte nav tikai hormoni, tā ir divu dažādu (vīrišķā/sievišķā) enerģiju cenšanās savienoties vienā veselā superenerģijā. Ne jau tikai fiziskā.

Un visas problēmas un spriedzes rada tieši nepiepildīta sexuālā enerģija (fiziskā, garīgā, emocionālā).
Gudrākajam no abiem jāmēģina to saprast un kaut kā virzīt uz risinājumu, lai nevis tā kā ātrumkārbā viss krakšķ un brakšķ un zobrati lido pa gaisu, kad mēģina trāpīt nepareizā robā,
bet iegūst paātrinājumu, trāpot pareizajā robā.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 11:17
A ko darīt situācijā, kad sieviete tev nekļust vairs tik pievilcīga, kā agrāk, tā ir problēma es domāju! Ko darīt, ka acis patīk rakstur ļoti patīk, bet ārēji, paliek dūšiģaka. Sieva arī nav laika nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, la iatgūtu iepriekšējās simpātijas, ko darīt tāda'brīdi, es nezinu! Sekss arī ir tikai tad kad vnk daba prasa savu.

Es pats esmu tievs 58 kg Sieva jau 80 kg!



Edited 2 time(s). Last edit at 13.04.2012 11:25 by enfuego.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 11:36
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> A ko darīt situācijā, kad sieviete tev nekļust
> vairs tik pievilcīga, kā agrāk, tā ir
> problēma es domāju! Ko darīt, ka acis patīk
> rakstur ļoti patīk, bet ārēji, paliek
> dūšiģaka.

Tad Tu vēl esi vienkārši ļoti maziņš (bērnišķīgs ne vīrišķīgs).
Neuztver personiski, mēģini filozofiski.
Paskaidrošu:
aplūko internetā dažādu tautu senās skulptūriņas, zīmējumus.
Visām tautām sievišķīgās (un pat arī vīrišķīgās) auglības formas ir maximāli apaļīgas.
Indiāņiem, indiešiem u.t.t. Tās nav nekādas bērnu skulptūriņas vai zīmējumi.
Tās ir riktīgu aksakalu dzīves atziņas.
Seksualitātes rezultātā apvienoto enerģiju jaunās superspējas izpaužas radīšanā.
Ne jau tikai fiziskā jaunas dzīvības radīšanā, bet visos iespējamos līmeņos.
(Dievs, piemēram, radīja pasauli)
Jebkurā gadījumā, apaļīgas formas ir tuvāk pilnībai - domāju, ka šī atziņa raksturo briedumu.
Skolas laikā es arī neskatījos uz apaļajām meitenēm.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 11:40
Nē papuci, patiesība ir tāda, es paliku tievāks par 10 kg, dēļ narkotikām, bet sieva paliek dūšīgāka, jo žults ir izgriesta un taukvielas nepārstrādā un krājās sanos un gurnos, bet lai apstādinātu viņa sāk pīpēt, bet taukvielas vienalga ēd. Sieva arī principā ir slinka, lai lieku reizi pavingrotu, uzsturētu diētu, neko no tā nedara, jo diēta izmagsā diemžēl dārgāk, ka ikdienas ēdiens, kuru mēs varam atļauties.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.04.2012 11:41 by enfuego.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 11:42
P.S.

Izklausās, ka Tu strīdos vairāk psiholoģiski sajūties nospiests ar sievas masas pārsvaru, kas attiecīgi reducējas seksā.
Piestrādāpie šīs domas, varbūt palīdz.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 11:52
Nu tas arī ir fakts, masas pārsvars viņai ir, būtu tieviņa piekāptos man un būt salaužama! Manējā nepako nepadodas, pat sit pretī :)
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 11:54
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nē papuci, patiesība ir tāda, es paliku
> tievāks par 10 kg, dēļ narkotikām, bet sieva
> paliek dūšīgāka, jo žults ir izgriesta un
> taukvielas nepārstrādā un krājās sanos un
> gurnos, bet lai apstādinātu viņa sāk pīpēt,
> bet taukvielas vienalga ēd. Sieva arī principā
> ir slinka, lai lieku reizi pavingrotu, uzsturētu
> diētu, neko no tā nedara, jo diēta izmagsā
> diemžēl dārgāk, ka ikdienas ēdiens, kuru mēs
> varam atļauties.


Tu visu laiku par to,ka sievietēm jābūt tievām.
Man skolā mācīja, ka sievietei, lai normāli iznēsātu bērnu, organismā vismaz 22% taukiem jābūt.
Un vēl mācīja, ka cilvēks ap 80% no ūdens satāvot...

Neviens jau Jūsu ģimeni nespiež piedalīties alus sacensībās, kur sieva kalnā jāuznes.

Būtu jau, protams, labi, ja sieva apdomātu, kā viņa Tevi ar savu apaļīgumu spēj labāk apmierināt, taču viņai (kā ikvienai sievietei) vispirms būtu nepieciešams sajusties iekārojamai nevis vainīgai par figūru.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 12:01
Nu es negribu visus mūsu personīgos sīkumus stāstīt, ir arī citas nepareiza lietas, mūsu attiecībās, kuras citiem nav. bet visu kopā saliekot, rodās arī visā ši lielā bumba kura uzsprāgst, bet ar katru laiku mums tas tuvojās tuvāk škiršanās iemeslam, uz mata gala karājās jau mūsu attiecības, mēs mēgīnam tagad sagaidīt savu pirmo nedēļu kuru mums palīdzēs, izbrīvēt labi cilvēki, būsi mbrīvi veselu nedēļu un paskatīsimies, kas mums vēl ir kopējs.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 12:02
Nezinu, manuprāt viela pārdomām Tev pietiek, lai mēģinātu pārdomāt radoši nevis destruktīvi.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 12:05
Viela pārdomām vienam jā, bet mums vaig zināt, kas mainās kad esam brīvi bez bērniem vai mums vēl ir kas kopējs arī, bez ikdienas rutīnas.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 12:07
Un vēl.
Jo lielāka seksuālā spriedze, jo vairāk velk uz kašķi.
Lai cik dīvaini nebūtu, pats cilvēks to nemaz tā nespēj apzināties - tikai aizvien vairāk trūkumus otrā saskata.
Pliks sekss problēmu nerisina - obligāti vajadzīga izrunāšanās un abpusēja sajūtu izskaidrošana.

Atkal jau - gudrākajam jāsāk.
Vienam no jums tas jāapzinās.
Tēlot bērnus ir tomēr pastulbi.
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.