Kā sadala bērnus ja šķirās.

Aizsāka enfuego 

Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 12:17
Jā es to protams zinu, ka sekss atbrivo no ikdienas spriedzes, bet ja tā seksa tik daudz nemaz i nevēlās, ko tad? Protams, ja būtu skaists dupsos un pupi kuri man gar acīm katru dienu grozītos, tad man varbūt katru dienu gribētos :)



Edited 2 time(s). Last edit at 13.04.2012 12:18 by enfuego.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 12:18
Mēs te mazliet ar nobīdi rakstam, bet tas nekas.

1. Galvenais - Tev jāsaprot, ka Tavai sievai gribās, gribās un vēlreiz gribās!
Un pilnīgi pofig, ko viņa pati par to saka vai pat domā sevī - visticamāk, ka viņai TĀ GRIBĀS, ka nespēj pat adekvāti domāt.

2. Tev jāsaprot, ka tieši tas pats, kas 1. punktā, attiecas arī uz Tevi.

3. Jums abiem ir jāsaprot, ka pasaulē nav tādu ideālo pusīšu.
Vairāk vai mazāk, bet principā vairāk kā nepieciešams, lai turētos kopā,
ikviena vīrieša un ikvienas sievietes vīrišķi/sievišķi seksuālā enerģija ir savstarpēji pretēji saderīgas.
Vismaz tajā gadījumā, ja nu jūs vispār reiz esat viens otru ievērojuši.
Tā nu tā pasaule ir iekārtota.
Mazlietiņ tikai ar sevi jāpiestrādā.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 12:24
Tik daudz no mūsdienu sievietēm ir dzirdēts par mūsdienu vīriešiem, ka esmu pārliecināts - vismaz mūsdienu vīrietim ir jāvar uzņemties atbildību par seksuālo problēmu (un pilnīgi visas vīriešu/sieviešu savstarpējās problēmas saknē ir tikai un vienīgi seksuālas) risināšanu.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 12:33
Jā bet vīrietis, nespēs attaisnoties, ka viens un tas pats caurums neapnīk, tā arī taisnība! bet nu jareiz esam precēti un esam zvērējuši es laulību netaisos pārkāpt, esmu tanī ziņ'\a stipra rakstura cilvēks, un nenokļūstu tādās situācijas, kur ir meites un alkhols zin ka'vis var noiet greizi!



Edited 1 time(s). Last edit at 13.04.2012 12:34 by enfuego.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 12:36
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Protams, ja būtu skaists dupsos un pupi kuri man gar acīm katru dienu grozītos


Kad maziņš biju, onkulim teicu, ka man garšo limonāde.
Onkulis pamācīja, ka man neesot izkopta gaume.
Gaume esot jākopj.
Viņam arī bērnībā esot garšojusi limonāde un nav garšojis alus.
Tagad viņš esot izaudzis, un tagad viņam garšojot alus nevis limonāde.
To saucot par gaumes izkopšanu.

Tev vienkārši jākļūst pieaugušam.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 12:50
A kā kļūt pieaugušam, ja saproti, ka tas proces ir jānotiek dabīgā veidā, bet tas laiks vēl nav pienācis. Es zinu kāda bija mana gaume, bet sieva mainījās un līdz ar to arī mana gaume pazuda. Sieva paliekot vecāka, paliek savādāka. Nāk ārā sliktais rakasturiņš nebija tāda agrāk.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 12:52
Es zinu ko nozīmē palikt manā situācijā palikt pieaugušam, darīt tā kā darītu pieaugušais, ignorēt, tēlot, paciest, izvairītes, atrunāties, es tā dzīvot ar meliem negribu!

Un ja runā par pieaugušumu, mana sieva neaudzina bērnus kā pieaudzis cilvēks, bet es atkal viņus audzinu kā pieaudzis cilvēks, vot kautkāds paradox mums ir.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.04.2012 13:03 by enfuego.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 13:25
Oj, lasu, cik prātīgi spriež papucis.
Kā būtu , ja enfuego lasītu uzmanīgi un tad pārdomātu izlasīto tikpat rūpīgi ?
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 13:28
Ai nu jebkurā gadījumā, ja tikai dēļ bērniem dzīvot kopā, tad tas būs tas pats, kas pašuzupurēšanās variants, kad izaugs bērni man liekas, ka mēs tāpat škirtos, bet nu es ceru, ka mēs kopā atpūšoties atgriezīsim ,to veco dzirksteli.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.04.2012 13:29 by enfuego.
mad uzjautrinās
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 14:47
Papucs Rakstīja:

> Kad maziņš biju, onkulim teicu, ka man garšo
> limonāde.
> Onkulis pamācīja, ka man neesot izkopta gaume.
> Gaume esot jākopj.
> Viņam arī bērnībā esot garšojusi limonāde
> un nav garšojis alus.
> Tagad viņš esot izaudzis, un tagad viņam
> garšojot alus nevis limonāde.
> To saucot par gaumes izkopšanu.

...labais...
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 15:05
Jā man arī likās savādi, šito viņa gājienu par izskopšanu pielīdzināt uz sievieti!
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 16:06
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā man arī likās savādi, šito viņa gājienu
> par izskopšanu pielīdzināt uz sievieti!


Bļāviens.
Tu taču visu laiku par to izskatu!
Kas vainas alum? Tas taču ir ģeniāli!
Kas vainas sievietei, kura Dieva noliktajā dzīves kārtībā kļūst apaļīgāka? Tas taču ir ģeniāli!

Ja paliksi pie savām pusaudža fantāzijām par "tavuprāt sievišķīgām formām", tad nodarīsi pāri ne tikai sev un sievai, bet arī bērniem.


Vārdu sakot - no savas pieredzes.
Neceri brīvdienās ne uz kādu pašsaprotamu dzirksteli.
Tā dzirkstele būs Jūsu ieguldītā darba rezultāts.
Viens no scenārijiem varētu būt šāds:
1. Tiešām neko netēlot un speciāli nenoklusēt, neizliekoties par kaut ko.
2. Ja sākas strīds par sīkumu - ideāli - risiniet to atpakaļgaitā nevis uz priekšu.

Risināt atpakaļgaitā nozīmē vispirms nobremzēt sevi ar treknu STOP!, saprotot - ar varu piespiežot sevi saprast, ka visa problēma slēpjas seksā.
Tālāk vismaz vienam saruna jāvada. Virzienā no iegansta uz iemeslu. Nevis ar pārmetumiem, bet ar skaidrojumiem. Piem., izskaidrojot, ka TV, gulēšana vai alus dzeršana nav laulātā noraidīšana, bet gan viņa sapratnes gaidīšana. Tālāk sekos otras puses pārmetumu lavīna - tā jāuztver saprotoši, jo arī otra puse ar savu rosīšanos/kašķēšanos/gulēšanu kaut ko vēlējās demonstrēt.

Tavā gadījumā sarunai vajadzētu nonākt līdz sievas sākotnējām formām, kas Tevi uzbudināja, pretstatā līdzšinējām formām, kas komplektā ar kašķiem vairs neuzbudina. Šajā punktā Tev vajadzētu spēt atzīt, ka saproti kašķu patieso iemeslu - sieva jūt, ka vairs neuzbudina Tevi, tāpēc iekšēji mocās ar pašpārmetumiem, kas refleksējas uz Tevi.
Taču Tu īstenībā to saproti un izjūti SAVU VAINU par to, ka nespēj pieņemt sievu tādu, kādu laulājoties biji zvērējis (te no Tavas puses prasās mājasdarbs - tiešām saprast, ka Tava GAUME JĀKOPJ).

Turpinājumā varētu stāstīt viens otram, cik ļoti Jūs viens no otra uzbudinājāties sākumā.
Tad, kad Tev jau būs ciets kā miets un viņai tecēs slapjums biksītēs, viss notiks.
Jācenšās to visu būtu atcerēties arī nākamajā reizē,kad sāk vilkt uz kašķi.

OK, runāt ir viegli, grūti darīt, un, galu galā - katram jau savs.
Mēģini izlobīt ideju - bija no prakses.
Sorī, ja nepalīdzēja.
Inka@
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 16:29
mēs nevaram mainīt otru, varam mainīt tikai sevi....arī izrunāšanās der līdz zināmam brīdim.

ir 1 metode, ja Tu saproti tās būtību un mehānismu:
lai atrisinātu situāciju, kas Tev nepatīk, vai mainītu savstarpējās attiecības - 1) analizējam līdzšinējo izturēšanos, sajūtas, vārdus, ķermeņa valodu,
2) apzināti izturamies citādāk kā iepriekš- runājam citus vārdus- tos, kurus otrs negaida, citādi žestikulējam, citādi reaģējam uz otra sacīto, ieteicams- pozitīvāk. nesanāk - vienalga.....vienk. darām citādāk.
3) skatamies, kas no tā sanācis, analizējam, ......un pie reizes brīnāmies par scenārija maiņas iedarbīgumu :)
paņemam noderīgo un kustamies tālāk.
mainamies, piestrādājam pie kaut kādām niansēm.
process aiziet pavisam nevēlamā gultnē - tas nozīmē- tā tam arī vajadzēja notikt, pasaulē ir arī neglābjamas lietas un attiecības.

infantiliem cilvjiem, iespējams, mans rakstītais maz ko dos....bet tomēr....nepaslinkoju :)
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 17:27
papuci beidz man te fufeli dzīt, mums pie sevis ir vairāk jāpiestrādā, viņa kautko pielabo, es kautko pielaboju, un viss ,bet ir tāda lieta, kā vāji nervi, kuriem diskomforts nepatīk un tur tu neko nevari darīt un mainīt, tikai tēlot un ignorēt, ka viss ir kārtībā, un attiecīgā situācijā rīkoties pareizi. Es nevaru neko tur darīt, kad man gribās, tad man gribās, kad man negribās tad tur neko nevar darīt, es takš neiešu speciāli uzmākties, kaut arī seksa neprasās, negribu. Domā es domājot, ka man patīk tievāka, tas nozīmē, ka es esmu pusadzis, ko tu murgo, protams, to varētu vēl saprast, jeb pieņemt, ka tev būtu pāri 30 gadiem, i to vīrietim vienmēr patiks jaunākas, un smukākas, tur tu gan man beidz muldēt pasakas! Vienkārši es apkopoju domas, un redzu ka attiecības mums pasliktinās, paliekot vecākiem, tas jau kā man paziņas teica agri vai vēlu jums tur nekas nesanāks, jo viņi labāk redzēja, kādi mēs esam!



Edited 1 time(s). Last edit at 13.04.2012 17:29 by enfuego.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 17:31
Inka@ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mēs nevaram mainīt otru, varam mainīt tikai sevi....
> ir 1 metode

Piekrītu.
Taču tām izmaiņām ir jābūt nevis kā grimam teātrī, bet izrietošām no iekšienes - pārdomu, pašaudzināšanas rezultātam.

Ja enfuego turpinās sapņot par slaidajām, bet izliksies, ka patīk apaļīgā nervozā sieva, nekas nebūs atrisināts.
Var jau skolā pats sev ko iemācīt teorētiski, bet tas ir jāspēj novērtēt un sajust arī īstenībā.

Kā jau teici, viss var saiet galīgā pakaļā - tad neko. Iespējams, nav lemts.
Taču es tomēr pastāvu pie teorijas, ka, ja jau vienreiz saostījās, tad nebija nejauši.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 17:38
papuci a man liekas, ka tu esi viens no filozofētājiem, pa pusei reālitāte. Es nesapņoju par slaidajām, ja godīgi, es vispār negribu vairs sievieti ikdienā kas man skalo visu laiku smadzenes, es gribu darīt tā kā es gribu. Es ar meitu tiktu galā ideāli, ma npietiktu ar to ka man ir blakus meita kuru mīlu un miers, bet tas ir tādā gadījumā, ja mēs tomēr nevarēsim saturēt kopā ģimeni, bet es domāju, ka mēs pēc nedēļas atpūtas atgūsim otro elpu, vaig atpūtu no bērniem. Mēs ja godīgi ja kopā atrodamies, mēs sākam plēsties, mums ir tā ka vaig pabūt atseviški vismaz 1 dienu. Tādi pāri arī ir manu draugu lokā, nu nezinu kautkas ir jāmaina, bet tas nāk ar gadiem, nevajadzēja mums to bērnu būšanu tik ātri uzstaisīt, vajadzēja patusēties un tad pa kādiem 30 sākt domāt par bērniem!
Inka@
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 17:47
der arī grims!
piemēra dažādas lomas un analizē, atrod optimālo sadzīvošanas variantu, pilnveido attiecības un dzīvo tālāk, ik pa brīdim pielietojot šo tehniku.

jāņem vērā, ka cilvis sevi var mainīt tikai līdz zināmam līmenim, un katram tas savs.....tāpēc drīzāk tā ir jaukas komunikācijas veidošana, nevis sevis uzlabošana, JO!!! ir viens liels risks - viens sevi pilnveido un audzina, otrs pat nepiepūlas minimāli, lai attiecības uzlabotos.
un tad rodas rūgtums: uz viņu, uz sevi un visu pasauli.

manis pieminētā metode ir rotaļīgāka un nesāpīgāka.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 17:55
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> bet ir tāda lieta, kā vāji nervi
>..es takš neiešu speciāli uzmākties, kaut arī seksa neprasās, negribu.

Aha...
Kā jau teicu, mēģini sākt ar inverso.
Nedomā par sevi, BĻIN, domā par sievu - viņai prasās! (tas, ka viņa skaloTev smadzenes, ir tikai 100% pierādījums tam,ka viņai ir PAR MAZ).
Nav jau te laikam kristiešu, bet tomēr -
apustulis Pāvils teica, ka Tavs loceklis ir sievas īpašums, bet viņas vagīna - Tavējais.
Doma elementāra, un jāsāk tieši no pašiem pamatiem - Tu esi viņas vibrators, viņa - Tavējais.

Un, johaidī, pacenties šo uzdevumu veikt kā vīrietis nevis kā lupata!
..iesākumā..
Pēc tam, varbūt, arī mēģini saprast notiekošā jēgu..

Ja Tu sievai spēsi ŠO sniegt, arī viņa varbūt ko sapratīs un sniegs pretī...




> pāri 30 gadiem, i to vīrietim vienmēr patiks jaunākas, un smukākas, tur tu gan man beidz muldēt
> pasakas!

Jā, jā, bla, bla, bla...

No 21 līdz 27 bija slaida, drāzu ka priex, pēc 27 kļuva apaļa, vairs nepatika, ņēmu atkal 21...
u.t.t., u.t.jpr.

Galīgi jau afigel ? TV morāli saskatījies ???





> attiecības mums pasliktinās, paliekot vecākiem

Nu, tad palūdz bērniņiem, lai aizvelk ragaviņās Tevi uz mežu - žēl tikai, ka ziema jau beidzās.............


...


Inka@ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> der arī grims!
..
> JO!!! ir viens liels risks - viens sevi pilnveido un audzina, otrs pat nepiepūlas minimāli, lai attiecības uzlabotos.
..
> manis pieminētā metode ir rotaļīgāka un
> nesāpīgāka.


Āāāāāāāāā....
Tas ir stiprajiem - man noteikti daudz par smagu, tad jau labāk nosprāgt sētmalē vai nodrāzties ar narkomāni un pēc tam nosprāgt sētmalē
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 18:02
Labi, rīt, kad atkal būšu skaidrā, kaut ko sakarīgāku uzraxtīšu...
Inka@
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 18:04
papuc, Tu uzvilkies :)
uztaisi kādu elpošanas vingrojumu , (es pastāvu uz 1 kājas) :)

un par grimu vēl.....atceros: atgriezos no frizētavas ar kardināli mainītu matu griezumu, mīlējāmies ar vīru viesistabā uz grīdas...līdz gultai netikām.
Lai dzīvo pārmaiņas, papuk. :)
Inka@
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 18:05
ok, pienāc te pie mums uz paģirām :)
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 18:23
Inka@ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> un par grimu vēl.....atceros: atgriezos no
> frizētavas ar kardināli mainītu matu griezumu,
> mīlējāmies ar vīru viesistabā uz grīdas...līdz gultai netikām.
> Lai dzīvo pārmaiņas, papuk. :)


:)))
Man patiesspriex par Jums abiem.
..Un tomēr,ja jau "kardināli mainīts matu griezums" bija izšķirošais relišers, tad
man vienalga paliek jautājums - kuram no Jums ir lielāki komplexi?...
Inka@
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 18:30
nekādu kompleksu, vienīgā atšķirība: parasti sex bija gultā, bet toreiz uz grīdas, - pēkšņs spēcīgs iekāres uzplaiksnījums.

tas bija kontekstā ar ieteikto Bībeles studēšanu :)
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 18:39
Inka@ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nekādu kompleksu

:)))))
Inka@
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 18:48
nu re, nav ko teikt, papuk :)
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 20:10
enfuego, to, par ko Tu raksti, piedzīvo ļoti daudzi.

Jūs pērkat un lasāt kādu žurnālu, kur ir par mazuļiem un jaunu vecāku problēmām? tāpat ir labi parunāt ar kādiem citiem, kam arī ir mazi bērni, Tev nav tā vienīgajam.

sievietes ļoti bieži pēc grūtniecības paliek apaļas un negrib seksu, resnums ir zināma ieiešana mātes lomā un "tēviņu" aizbaidīšana, jo viņai ir jādomā par bērnu. Jūsu gadījumā ir mazliet citi akcenti, bet māte bioloģiski ir māte.

nu un par to, ka var tur kādu tievu un smuku sagribēties, gandrīz jasmejas, jo lai pasaka kāds cilvēks, kam ir stabilas attiecības, ka viņam NEKAD nav nostaigājusi ķīmija uz kādu citu. nu bet tāpēc jau pieaudzis cilvēks visu apdomā, nevis tūlīt drāžas prom, kaut ko ķer un grābj, ja attiecības ir svarīgas.

kad vīrietim ir 40, vienkārši nesas uz jaunām tāpēc, ka ir fantāzija, ka tas nu iedos otro jaunību, cilvēks netiek galā, kad pamana pirmās neatgriezeniskās novecošanas pazīmes, bet nu paskaties kaut vai intereses pēc, cik vīriešu ar tām beibēm pēc tam paliek kopā, par sabiedrībā zināmiem ļaudīm tas ātri ir skaidrs, jo prese neskopojas ar informāciju; sanāk tāda skriešana pēc saules zaķīša :).

ir man rados daži tādi gadījumi, un visi vīrieši kož pirkstos, bērni viņus negrib pazīt, jaunā sieva beigās izrādās vēl sliktāka, baigās prasības, dauza mašīnas, nestrādā, tusi ar draudzenēm, kamēr vīrs darbā, beigās sanāk nevis sieva, bet meita, kur nav kopīgu interešu, jo vecuma ziņā paaudze pa vidu... bet ir tapis kopīgs bēbis; ja grib aiziet, tad jāatstāj sievai māja, un var laimīgs atgriezties pie savas mammas, jo pirmā sieva jau arī ir iestūrējusi laulības ostā ar citu. visi kungi vienā mutē saka, ka bija dumji un nepacietīgi.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 20:22
Es jau minēju, ka manas sievas pieaugšana svarā ir neizbēgama, tikia pīpēšana aptur, viņai ir izgriezsta aklā zarna, un izgriezsta žults, viņa pēc dabas arī ir apaļiga, bet ja gadienā viņa paliks pārāk liela, es jau tā esmu kompleksains, par savu mazo svariņu, mani sieva vēlāk nospiedīs! Tieši tā es visu apdomāju, jo izdarīt strauju pagriezienu es vienmēr uzspēšu, bet sekas pēc tā kādas būs to mēs negribam arī.

Un Runcen kad tik tu, KĀ JAU SIEVIETE būdama, runā visu sieviešu vārdā :) Es prasu cilvēkiem padomu, vairākums ir lai ģimeni saglabātu, un mēs prasam vecākiem cilvēkiem padomus, bet atkal mana mamma kura zin kāds es esmu, un kura zin arī kāda mana sieva ira, spriež citu, ka mums visas problēmas ir tieši dēļ mūsu nesaderības, jo pēc horoskopa un pēc zvaigznājiem mums ir nesaderība. Un arī var redzēt, ka mums veselība pasliktinās, arī par savu nervu problēmu Kad tik nav tā, ka māte vnk grib, mani pievilināt pie sevis, proti pati to neapzinoties!



Edited 2 time(s). Last edit at 13.04.2012 20:24 by enfuego.
Papucs
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 20:44
Inka@ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu re, nav ko teikt


Vispār jau ir ko teikt.
Jūsu starpā spriedze bija uzvilkta līdz brīdim, kamēr kāds spers izšķirošo soli :)
Tu izdarīji gājienu ar zirdziņu - savu vainu (zaudējumu) neatzini, bet vienlaicīgi nodemonstrēji savu vājumu (tipa - man ļoti,ļoti gribās) :)
Vīrs novērtēja gan Tavu vājumu, gan gājienu ar zirdziņu - viņu tas divkārt uzbudināja.
Nu i loģisks rezultāts - spontāns sekss uz grīdas :)
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 20:48
Ai, enfuego, neķer krenķi, labāk aizej pakaļ apinītim 7% un viss būs čikiniekā! :)
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
13.04.2012 20:50
Es kreņķi neķeru un alu negribu man stāv alus ledusskapī, bet neaizstikšu zinu ar ko tas beigsies :) Zāles arī nekādas nelietoju, gribu redzēt, kas tad nu par jokiem vēl būs:)
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.