Kā sadala bērnus ja šķirās.

Aizsāka enfuego 

mad gulšņājot
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
17.04.2012 20:34
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Izrādās , ka visi esiet alkoholiķi vai
> narkomāni , vai abi kopā. Es tā kā šokēta
> jūtos. Man arī garšo alkohols ļoti. Bet es
> turos. Tā neomulīgi paliek šito lasot.
> Bailīgi. Tas daudz izskaidro. Arī , ka mads
> tā lāmājās tagad saprotu. Jo esot tā, ka
> citi iedzerot kļūst par daudz mīlīgi un labi (
> es tāda esmu), bet citi atkal otrādi - lien
> kasīties un tik grib sisties. Nu skaidrs.
>

...nja...plikā, kailumiņ, nesatraucies tā...ievilksi grumbas pierītē, nemaz nebūsi seksīga...

...kāds alkohols Te garšo???..jeb aklohols kā tāds???...šmakovka arī???...ehh, kas var būt labāks par labu šmakovku...nja...es savos lielmeistara gados precīzi varēju pateikt, kurai dzirai dodu priekšroku...bet plikajai, kailumiņam, noteikti smeķē mīkstvīni...ka tikai vīns...tas skaitās smalki...:)

...par Tavām bailēm...no kā baidies, saldkaislā???...ka no vadu mudžekļa Tavā kompī izlīdīs kaulaina un spalvaina roka un aizžņaugs dziedamrīkli???...nja...raugi, saldenā, tam nenotikt!!!...mēs te visi no zolīdām famīlijām...nu ja, enfuego, dzīves sistais, tas gan varētu pamanīties izsprukt cauri...eče, kā te plosās, dirst sūta...smagi ap sirdi paliek to lasot...tiešām var sabīties!!!...

...miers ar Tevi, kailā...lai mierīgs top Tavs prāts...:)
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
17.04.2012 23:23
Kailā, es domāju, Tu nu gan vari dusēt pilnīgi mierīgi...

te mazliet ļauži pabradāja pa zemapziņas dzīlēm, ko nemaz tik bieži neaiztiek.

un Tev taču nav, depresija, vai ne?

man pusaudžu gados bija pietiekama, un es tik un tā nepavilkos.

pēc tam, pēc ilgiem gadiem, kāds konteksts nodeva senu sveicienu, tā interese bija kaut kur snaudusi vai vienkārši aiz bailēm nostumta tālu prom.
es to izvilku, un tas ir saprasts.

nav tā, ka šādas lietas ir pilnīgi neizprotamas un fatālas.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
18.04.2012 10:20
Es domāju, ka ir tā, ka neviens cilvēks neko nevar pateikt, kas un kā ar viņu notiks.
Man tēva māsa dzēra. Pie viņas ( jo tēvs aizgāja bojā ) māsīca aizbrauca ar līgavaini, un mammuks sadzēries un saka - nu čau mauķeļi, atbraucāt gan ko. Bet māsīca enerģiska. Viņai uzsita asini, tai pašā brīdī paņēma mammu un aizveda, nezinu uz, kuru tur iestādi un ielika uz ārstēšanos. Tagad viņa nedzer un māsīca par viņu ļoti rūpējās. Tāds brīdinošs stāstiņš.

Kad vakarā gribās ēst, bet zinu, ka nedrīkstu - iedzeru. Bet negribētu , ka tas allaž ir vīns, bet labāk tēja, bet nu ka negribās to tēju. Solījos sev nedzert gavēņa laikā - kā saka - principa pēc. Bet tur bija Āfrika, tur bija citi tusi - nu kā nedzeršu. Tā kā. Bailīgi. It kā tieku galā ar dzīvi , bet tas viss ir nosacīti. Un garšo man. Vēl es domāju - būtu es miljonārene, domāju , ka nodzertos vienkārši. Pirktu dārgus dzērienus, iestāstītu sev , ka dārgi ir veselīgi un tik lietotu. Ir tāda luga - Kam no Vilka kundzes bail. Un tur tā dāma visu laiku šmigā un visus tiesā un visi vainīgi. Es starpbrīdī aizgāju prom, jo lieta vienkārša - pārstāj dzert un dzīvo dzīvi bez alkohola. Bet ja nauda nav jāpelna, par nākotni nav jārūpējās, nopientas intereses, hobiji nav - ko citu darīt, kaifot.
Labi. Ir tāds memento mori. Es varētu teikt - memento alchocholi !
Inka@
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
18.04.2012 10:40
Kam no Vulfa kundzes bail- lūk, tā bija izrāde.
Vilka kundzi neskatījos.

izaugu uz Tenesija Viljamsa lugām, vismīļākā Kaķis uz nokaitēta skārda jumta.Ilgu tramvaju esmu redzējusi vairākas reizes, un labprāt noskatītos vēl.
man liekas, ka Viljams jānoskata ik pēc 7 gadiem, tāpat kā Dostojevskis jālasa ik pēc 7 gadiem, atklājot arvien jaunas un jaunas nianses.

p.s. ja iesi uz Voiceku, pēc tam ieliec šeit savu recenziju, interesē šī izrāde.
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
18.04.2012 10:57
Inka,

lūk, paskaidro man. Kā es saprotu tad tā ir viena un tā pati luga - vai Vilka kundze, vai Vulfa kundze.
Un autors ir nevis Tenesijs Viljams, bet Olbijs. Kāpēc piesauci uzreiz Viljamsu ?

E. Olbijs
"KAM NO VILKA KUNDZES BAIL?"
Latvijas Nacionālā teātra izrāde
Pirmizrāde: 2006.gada 27.oktobris
Latvijas Nacionālā teātra viesizrāde




Inga Ābele: “Domāju, ka skatītājam šī izrāde varētu būt nozīmīga ar tajā nepiekāpīgi risināto jautājumu par mālestības būtību, tās dziļāko jēgu; par vientulību, bailēm no nebūtības, kurai tik viegli ļauties, jo tā ir visapkārt, atliek vien pagurt un nolaist rokas. Izrādes galvenie varoņi Marta un Georgs soļo pa jumta kori, klupdami, krizdami, bet turēdami viens otru kā bērnu pie rokas un likdami spert nākamo soli. Viņi tur viens otru ar brīžam maigiem, brīžam nežēlīgiem, necilvēcīgiem paņēmieniem, bet tas tikai pierāda viņos abos slēpto vitalitāti, kā arī melnā cauruma patiesos izmērus.

Izrādes režisors ir Regnārs Vaivars, kurš pirms vairākiem gadiem spēcīgi ietekmēja manu un daudzu citu skatītāju viedokli par to, kāds var būt teātris. Spilgtākās izrādes, kuras atceros, bija O.Vailda "Salome" un Ž. Ženē "Kalpones", kā arī A.Vampilova "Vecākais dēls"."

Režisors: R. Vaivars
Lomās: D. Bonāte, I. Puga, D. Gaismiņa, U. Anže
Inka@
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
18.04.2012 11:39
Vilka kundze, ja pareizi atceros, mūsdienu interpretācija.

Vulfa kundzi izcili atveidoja V.Līne.
domāju- šī nebūs labākā Olbija lugas versija.

ar Viljamsu nekāda sakara, tāpēc izlaidu rindkopu :))

klau, šī ir atkarību tēma, Enfuego jāsūta skatīt Vilka kundzi, nevis jāiztirzā daiļdarbs :)))
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
18.04.2012 11:44
obože moj, kakaja tema paņislas!



Edited 1 time(s). Last edit at 18.04.2012 11:45 by enfuego.
mad jau sajūsmā
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
18.04.2012 12:10
...grūtgalvītis valodās sācis runāt!!!...laikam Visaugstais būs savu pierstu pie šā rumpja tapas pielicis...

...klau, jumpravas, kā varētu jūsu abu starpā kādu kapejas tasiņu ielikt???...taisni vai prasās...tāda nesteidzīga čalošana par garīgām vērtībām...:)

...viņdien nesteidzīgi pārsķirstīju Blaumaņa lugas...nja...un pavilka uz valodas vecāko pusi...:)

...eče, kazas, ne Jūs vienas...:)
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
18.04.2012 12:18
mad, man tavu lugu jau ir apnicis lasīt :)



Edited 1 time(s). Last edit at 18.04.2012 12:18 by enfuego.
mad smīkņādams
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
18.04.2012 16:07
...Tev kāds vārdu deva???... mazais razbainieks...:)
Inka@
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
18.04.2012 18:29
kas tā par kafijas tasīti? virtuāla? :)
mad uzjautrinās
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
18.04.2012 20:23
...vai't nevarat sabīdīt???...:)
Inka@
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
18.04.2012 20:44
piekrītu, es šeit nerakstu par tēmu. Mazdakterīts jau reiz aizrādīja, ka pārvēršam nopietnu saitu par buduāru :)

un bēdubrālis arī pikts, jo uzmanība nav viņam vienam.

vispār man patiess prieks, ka šeit esmu lieka :)))
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
20.04.2012 22:00
Vijolīte:) Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...sievietei trīs mazi bērni, darbs un vēl
> lielais bērns-narkomāns, alkoholiķis,
> spēlmanis un distoniķis...
> ...ak tad Apolonam nepatīk, ka šajā situācijā
> sieva paliek apaļa...vb viņa savas problēmas
> apēd????
> ...ja viņa būtu droša, ka alimenti netiks
> nokaifoti-nodzerti, droši vien pati iesniegtu
> šķiršanos:)
> ...sievas dzīve gan ir viens vienīgs rožu
> dārzs...:D
> ...un jautājums te nebija:šķirties vai nē, bet
> vai tēvs var dabūt sev vienu bērnu...aha, ar
> tādu biogrāfiju var, noteikti...


Vot sieviešu solidaritāte! :)) A jautājums kāpēc tā "nabaga" sieviete vispār aprecēja tādu enfuego un sadzemdēja bērnus nemaz neuzrodas?? Ko tas izsaka par viņas pašas līmeni?...
Re: Kā sadala bērnus ja šķirās.
21.04.2012 10:35
labi salabām, varam slēgt ciet topiku! Sapratu, ka tomēr man ir jāpiekāpjās un lai saglabātu ģimeni jālieto tos smirdīgos AD, tad vismaz man bij vienalga!
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.