Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa

Aizsāka Puisis 

Es esmu meitenes puisis. manai meitenei jāiet pie ginekaloga. bet es to nespēju pieņemt jo es nevēlos lai viņai kāds pieskarās tur lejā. es pats neuzskatu ka tas ir normāli. jo reāli visam ir jāiet savus čeļš nevis kādam ārstam ir jālien pie dzimum orgāniem. manu prāt vajadzētu zināt tikai kādi ir sintomi un izrakstīt kādas zāles. nevis balstīties dzimum orgānos. ko jūs varētu man ieteikt?? es tiešām nezinu ko man darīt. esmu izmisumā.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.09.2012 14:59 by Runcene.
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
27.09.2012 16:24
Puisis

Kas tad liek Tavai meitenei iet pie tā ginekologa? Ja viņa pati uzskata, ka tā vajag nu tad neko... Sameklē meiteni kas netaisās iet pie ginekologa. Tādu ir diezgan daudz...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
27.09.2012 18:50
reaali liekas ka joks no runcenes
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
27.09.2012 19:26
Kāds sācis pārāk cenzēt forumu... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
27.09.2012 20:37
ku!, es vienkārši nolēmu, ka ginekoloģijas sadaļā (kur šis posts bija ievietots sākumā) neviesosies tik daudz gudru galvu, kas varētu ieteikt ko "ģeniālu"... turklāt tā patiesībā nav ginekoloģijas tēma, tāpēc neķer keņķi :)

turklāt es tēmu tikai pārvietoju...

bet varbūt ku! ir autors? :)



Edited 1 time(s). Last edit at 27.09.2012 20:39 by Runcene.
mad smīkņādams
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
27.09.2012 21:12
...runcenīt, tikai nevajag dirst...ne jau pirmo reizi dzēs laukā interesentu postus...un katru reizi attaisnojumi darītu godu vecavai, kurai saplīsis pēdējais dildo...
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
27.09.2012 21:21
kurš posts tad te ir izdzēsts?

gan posts, gan ku! superieteikums ir savā vietā...
mad smīkņādams
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
27.09.2012 21:47
...manējais kkādā mistiskā veidā izčibējis...bet runcene jau ni un ni...

http://www.youtube.com/watch?v=SJRVegO3_IA&feature=related
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
27.09.2012 23:01
Nop. Neesmu es tēmas autors. Bet mājiens bija kā reiz par pazudušo mada komentu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
28.09.2012 01:03
ubeisebjaapstenu...

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
28.09.2012 01:25
PUISI, kas ir? Baidies ka ginekologs paņems priekšā tavu smuko meiteni Failu hostings
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
28.09.2012 15:21
Vecums,augums,svars? Izglītības līmenis?
Kāds ir apmatojums (krūtismvēders, mugura)?. Kādā krāsā mati? No kāda vecuma sex?
Cik partneres vai dzimumkontakti ir bijuši?
Kāda reliģija?
Cik tev, meitenes puisi, ir gadu? 15?? K.ko tik stulbu neesmu lasījusi, manuprāt, pat no vīrieša puses... Es saprotu, ka jaunām meitenēm ir bailes pirms pirmās vizītes, kauns varbūt, jo tomēr svešs cilvēks. Bet tev, puisi, nav pilnīgi nekādu tiesību aizliegt meitenei rūpēties par savu veselību. Es tevi pasūtītu 3 mājas tālāk nemaz nepamirkšķinot, jo stulbus cilvēkus vnk nespēju paciest.
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
28.09.2012 16:29
Vispār doma par to, ka vīrietis nevēlas lai kāds cits pieskaras viņa sievietes dzimumorgāniem nav nekas jauns. Dienvidaustumu valstīs šī doma ir vairāk izplatīta un biežāk realizēta. Tāpat pēdējā laikā pastiprinās idejas par dabīgu procesu dabīgu norisi tā kā arvien biežāk būs cilvēki kas šīs idejas iespaida daļēji vai pilnīgi neapmeklēs ārstus. Pazīstu sievieti, apmēram 35 gadus vecu kura iespējams nekad mūžā nav bijusi pie ginekologa (varbūt bērnībā slimnīcā) un cik zinu tad tuvākajā laikā tur netaisās iet...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
28.09.2012 23:04
Varu derēt viņš ir ļoti greizsirdīgs, vai nu tā meitene ir ļoti, ļoti skaista!
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
01.10.2012 18:31
Vai tad mums tādi jaunieši arī vēl ir, laikam mežā auguši, pilnīgs sviests..........
Vijolīte nevarēja noturēties:)
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
01.10.2012 22:36
1....jo reāli visam ir jāiet savus čeļš nevis kādam ārstam ir jālien pie dzimum orgāniem...
2.... manu prāt vajadzētu zināt tikai kādi ir sintomi un izrakstīt kādas zāles. nevis balstīties dzimum orgānos....

Kāds man var paskaidrot sekojošo:
1.ptā. ko nozīmē REĀLI VISAM JĀIET SAVUS ČEĻŠ?...par dzimum orgānu pareizrakstību klusēju:)))
2.ptā. SINTOMI-laikam simptomi,tas vēl tā,bet ko nozīmē BALSTĪTIES DZIMUM ORGĀNOS???:))))

Es, manu prāt,arī neietu pie GINEKALOGA:),kurš gribētu BALSTĪTES manos dzimum orgānos:DDDD

Un pie zobārsta iet arī nav labi, ko tur rādīt visādiem savus zobus, lai ļauj pašam sev paurbt un aiztaisīt tos caurumus:)

Nu nenoturējos...cilvēku stulbumam un aprobežotībai nav gala:(
Re: Nevēlos, ka mana meitene dodas pie ginekologa
02.10.2012 01:03
man veel aizvien liekas ka trollis pajokojaas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 5?
Ziņa: