Bezdarbnieku pabalsti

Aizsāka enfuego 

Bezdarbnieku pabalsti
07.11.2012 10:31
Vēlējos uzzināt tādu info. Esmu strādājis kā pašnodarbinātais ar fiksēto statusu 5% gadā, tagad pēc pusotra gada esmu palicis bez darba, bet pirms tam es sstrādāju officiāli 3 gadus. Vai man ir iespējas, tagad iet uz bezdarbniekiem un saņemt kautkādu naudu, vai ir vispār man kautkādas iespējas??
Re: Bezdarbnieku pabalsti
07.11.2012 12:56
Atbildi es nezinu bet kas traucē turpināt pašnodarbināties?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bezdarbnieku pabalsti
07.11.2012 14:33
Ar mani izbeidza līgumu, ai karo4 es nezinu ševs izdomāja, ielikt manā vietā citu bez nekādiem brīdinājumiem, un neviens galvenais neko nezina, šodien iešu pie lielā ševa runāt, vai es vēl strādāju vai nē!

Priekš citiem informācija:

Labdien!


Likuma "Par valsts sociālo apdrošināšanu" 6.pantā noteikts, ka

(3) Pašnodarbinātie, kuru ienākumi sasniedz Ministru kabineta noteikto obligāto iemaksu objekta minimālo apmēru, ir pakļauti pensiju apdrošināšanai, invaliditātes apdrošināšanai, maternitātes un slimības apdrošināšanai un vecāku apdrošināšanai, bet pašnodarbinātie, kuri sasnieguši vecumu, kas dod tiesības saņemt valsts vecuma pensiju, ir pakļauti pensiju apdrošināšanai, maternitātes un slimības apdrošināšanai un vecāku apdrošināšanai.



(31) Pašnodarbinātie, kuri maksā fiksēto iedzīvotāju ienākuma nodokli un kuru ieņēmumi sasniedz Ministru kabineta noteikto obligāto iemaksu objekta minimālo apmēru, kas reizināts ar koeficientu 3,3, ir pakļauti pensiju apdrošināšanai, invaliditātes apdrošināšanai, maternitātes un slimības apdrošināšanai un vecāku apdrošināšanai, bet pašnodarbinātie, kuri sasnieguši vecumu, kas dod tiesības saņemt valsts vecuma pensiju, ir pakļauti pensiju apdrošināšanai, maternitātes un slimības apdrošināšanai un vecāku apdrošināšanai.



Pašnodarbināta persona netiek apdrošināta bezdarba gadījumam, nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām.


Tiesības saņemt bezdarbnieka pabalstu ir:


· ja ir piešķirts bezdarbnieka statuss;

· ja apdrošināšanas stāžs bezdarba gadījumam nav mazāks par vienu gadu;

· ja 12 mēnešu periodā pirms bezdarbnieka statusa iegūšanas vismaz 9 mēnešos ir iemaksas bezdarba gadījumam.

Tā kā par Jums iemaksas bezdarbam pēdējā gada laikā nav veiktas, Jums nebūs tiesības pretendēt uz bezdarbnieka pabalstu.
Re: Bezdarbnieku pabalsti
07.11.2012 15:44
Tu pats to naudu maksāji, resp., pārskaitīji valsts kasē?
Re: Bezdarbnieku pabalsti
07.11.2012 15:48
un tas 5% ir tikai IIN, Tu neesi maksājis sociālo...

kas par stulbību...

bet pabalstu bezdarba gadījumā maksā tad, ja esi maksājis sociālo.
ko neaizgāji uz VID un nepakonsultējies, kas izdevīgāk? pat mikronodoklis kauč 9% būtu bijis labāk. bet nu neko, ej uz VSAA un prasi, ko šie saka. turklāt Tavam DD ļoti varēs piesieties, jo pats jau slotas nepirki, tur ir darba ņēmēja pazīmes. viņš Tevi ir čakarējis.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.11.2012 15:49 by Runcene.
Re: Bezdarbnieku pabalsti
07.11.2012 17:08
Nu 5 % nodokli es maksāju no ikmēneša ienākumiem! Darba devējs jau sen atmazilsa, nezinu piekukuōja vai kā. Nu karo4 šodein izrunājāmies, palieku bez darba, tikai haltūras stroikā to ir, to nav nu tā viņs pagaidām būs!
Re: Bezdarbnieku pabalsti
07.11.2012 20:50
Pako čemodānu un ar autostopu gurķus lasīt kautkur Eiropā. Citādi nosprāgsi tur. Ar vissu savu noutbooku.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.11.2012 20:51 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Bezdarbnieku pabalsti
07.11.2012 21:30
Kas par skaistu valodiņu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 18?
Ziņa: