Musdienu brainwash

Aizsāka LoFs 

Musdienu brainwash
19.11.2012 20:31
Ir tak simtiem piemeru ari no jusu dzivem:
- skola esi atskirigs - apcel vai pat pasparda pa starpbriziem saukajot par friku vai novirzem
- darba esi atskirigs no parejiem - ari kautkas lidzigs vai sazverestiba
- esi viens - noteikti gomiks vai kas tamlidzigs un vajag vai nu piespiedu karta savest ar kadu vai pazemot vai izspiegot ar vai bez policjas klatbutnes
- arpus skolas citas intereses - atkal apsmej vai parveido un ja nesanak daljeji nirgajas un nicina ara ka personibu
- utt.
PIEM: Igaunu filma "Klass"(2007) - nu psc - ko tas zens tadu darija? Slepkavoja?
Nu ble! Kas ta par musdienu slimibu but vienvirziena domajosiem un parveidot cilvekus par tadiem ka sistema prasa vai ka kadam lofikam-bosikam ta iegribas no bara nevis laut but pasiem? Es nevienu reizi neesmu atradis pieradijumu ka but atskirigam ir kas slikts un ka tas degrade cilveci - kur blin problema? Viniem tie standarti ari liekas nenormali bet vini tak necakare dzivi tikai tapec ka kas nepatik! Kapec vajag visus cilvekus parveidot par biorobotiem nevis laut piepildit savu kosmiskaa veidotaaja misiju - realizet sevi, savus sapnus, aicinajumu un savu potencialu? VNK kretine ara sitas sviests! Cilvekus sak uzskatit par frikiem delj ta ka vini ir vini pasji!
Re: Musdienu brainwash
19.11.2012 20:34
Nezinu kapec tema dubultojas - foruma skripts gluci tatad.
Re: Musdienu brainwash
19.11.2012 21:12
LoFs

Nu padomā pac, kā tos cilvēkus varēs vadīt ja viņi nebūs "vienvirziena domajoši"? Bet krutākais ir tas ka izdodas cilvēku prātu pamatīgi ierāmēt vienlaikus radot ilūziju, ka viss ir kārtībā un viņš ir ļoti brīvs. Vienkārši nevēlas citādāk domāt vai darīt. Tas mani visvairāk pārsteidz...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad no malas
Re: Musdienu brainwash
19.11.2012 21:50
...nja...problēma, kura ir sūda vērta...otru pa frīku var nosaukt tikai cic frīks...paradoksālākais, ka apsaucējs pat nesaprot, ka ir lielāks frīks par apsaukto...visēdājs, kurš pārtiek no samazgām, kuras viņam pasviež priekšā...es jau sen esmu uzspļāvis virsū pareizajiem, lasi - frīkiem...:)...ko iesaku darīt arī citiem...
Re: Musdienu brainwash
19.11.2012 21:57
"- esi viens - noteikti gomiks vai kas tamlidzigs un vajag vai nu piespiedu karta savest ar kadu vai pazemot vai izspiegot ar vai bez policjas klatbutnes"

kad biju viena, nekā tāda nepiedzīvoju, nez, ko policija ar mani būtu pasākusi...
Re: Musdienu brainwash
22.11.2012 06:13
Re: Musdienu brainwash
22.11.2012 13:48
Kas tieši?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Musdienu brainwash
21.12.2012 16:18
welcome to the world of free :)

citādi - tev roka raustās, un divtreiz post spiedi ;)
upeszieds
Re: Musdienu brainwash
27.12.2012 17:35
Viss ir Tevī - Tava brīvība, Tava nebrīve, atkarība. Man ir pagrūti saprast tos , kuri cenšās ļoti krasi atšķirties no citiem ar ārējo izskatu - teiksim tie goti. Pārējais - tomēr tā ir katra paša izvēle. Tu pats sev nospraud savas robežas un pats veido savu dzīvi.
Ir cilvēki , kuri ļoti uzsver savu indvidiualitāti un ļoti pieprasa sev uzmanību, jo jūtās īpaši sava atšķirīgā tēla dēļ. Un tuvāk iepazīstoties ar tādu - tur ir tikai ārišķība. Tukšums. Tāpēc - vajag tikai rakt. Vajag izzināt sevi, pilnveidot, bagātināt , lai čaulai ir arī kodoliņš.
Es šodien gāju pa ielu , biju skumja un izslējusies staltāka par Majoru priedi un viens salietojies dīvainis man ar rokas žestu it kā paklāja ceļu un teica - uzreiz redzams - latviete, lūdzu skaistā. Un man palika sasodīti skumji.
Jā, atceros, ka esot pie mammas skatījos raidījumu Šeit un tagad. Tur bija Ināra Vārpa - psiholoģe. Un es skatījos un domāju - Debess, pasargā mani no viņas ārišķības, no tiem drausmīgajiem gredzeniem , pulksteņiem. Gudra sieviete un skaista sieviete saviem gadiem , neviens nenoliegs, bet ārišķās izpausmes - priekš manis - 100 x par daudz. Jā, tās ir tikai manas domas, ne absolūtā patiesība.
Re: Musdienu brainwash
27.12.2012 17:51
Hmm? Mani gan vienmēr interesējis kas cilvēkā iekšā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
upeszieds
Re: Musdienu brainwash
27.12.2012 18:04
Nē, ārējais izskats tomēr ir mūsu iekšējās pasaules atspoguļojums.
Re: Musdienu brainwash
27.12.2012 18:53
Kaut kādā mērā jā. Varētu pat teikt, lielā mērā. BET! Mūsdienu metropolītiskā ideoloģija ir uzspiedusi jaunus standartus kurus tad arī nenobriedušie prāti pielieto dzīvē. Un daudz cilvēku piedzīvo atstumšanu un izsmieklu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Musdienu brainwash
28.12.2012 09:24
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Hmm? Mani gan vienmēr interesējis kas cilvēkā
> iekšā...


hm...
Re: Musdienu brainwash
28.12.2012 17:08
zb

Es jau tā domāju, ka Tu tam garām nepaiesi... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Musdienu brainwash
28.12.2012 22:17
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zb
>
> Es jau tā domāju, ka Tu tam garām nepaiesi...
> :)


nu mans analiitiskais praats vienmeer piesienas detaljaam. negribeeju tikai buut vulgaars, kaa saki :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 9?
Ziņa: